Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Gangland Undercover  (Posjeta: 8555 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline slaks

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • *****
  • Postova: 76
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Gangland Undercover
« u: Rujan 15, 2017, 17:08:42 poslijepodne »



Zapanjujuća istinita priča o dileru droge koji je nakon hapšenja dobio ponudu da umesto 20 godina u zatvoru, krene na tajni zadatak u najozloglašenije američke moto bande. Charles Falco (Damon Runyan) odlučio je da ide na tajni zadatak i naredne tri godine vodio je lud i opasan život infiltrirajući se u Vagos i Mongols moto bande, prikupljajući dokaze, dok je bio suočen sa stalnim rizikom da bi mogao da bude otkriven i ubijen.




Godina: 2015.
Mreža: History
Žanr: drama
Glumci: Damon Runyan, Stephen Eric McIntyre, Ian Matthews, Ari Cohen, Hannah Emily Anderson, Christian Bako, Joanne Boland, Don Masters, Thomas Mitchell, Paulino Nunes...





Offline salseros

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Gangland Undercover
« Odgovori #1 u: Svibanj 22, 2018, 15:52:14 poslijepodne »
Fenomenalna serija - pogotovo što je teško vjerovati da je istinita - nevjerojatno kako je uspio glavni lik infiltrirati se u tako opasnu bandu.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Gangland Undercover
« Odgovori #2 u: Svibanj 22, 2018, 18:37:02 poslijepodne »
Prva sezona moze da prodje kao sasvim zadovoljavajuca, ali druga mi se nije u tolikoj meri dopala kao prva. [rvanstveno sto mislim da nije bas sve islo kao sto je zaista bilo, jer je dosta toga ikarikirano, i tvorci su dali sebi malo vise slobode. Ali dobro... nije ni druga sezona za baciti, ali zameram sto smatram da je dosta toga izmisljeno,

Offline slaks

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • *****
  • Postova: 76
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Gangland Undercover
« Odgovori #3 u: Svibanj 23, 2018, 08:01:03 prijepodne »
Prva sezona moze da prodje kao sasvim zadovoljavajuca, ali druga mi se nije u tolikoj meri dopala kao prva. [rvanstveno sto mislim da nije bas sve islo kao sto je zaista bilo, jer je dosta toga ikarikirano, i tvorci su dali sebi malo vise slobode. Ali dobro... nije ni druga sezona za baciti, ali zameram sto smatram da je dosta toga izmisljeno,

Šta je to "dosta toga" izmišljeno? Serija je rađena prema istinitim događajima, i sve što se nalazi u serije navodno se stvarno i dogodilo, čak je i u jednoj izjavi za medije sam Charles Falco rekao da je iznenađen koliko su precizno i tačno preneli događaje u seriji. Tako da ne znam odakle si izvukao to da je "dosta toga" izmišljeno.


Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Gangland Undercover
« Odgovori #4 u: Svibanj 23, 2018, 20:15:10 poslijepodne »
Bez bilo kakve uvrede, citajuci tvoj post, dolazim do zakljucka da o slucaju znas samo iz serije, jer u suprotnom, mislim da me ne bi to pitao.
Vrlo dobro znam sta je Falco izjavio, ali definitivno neko izmislja, odnosno karikira i filuje od onog sto zapravo jeste.
Da li je to National Geographic, ID Discovery ili History Channel, ne znam, ali znam da neko od navedenih ne govori pravu istinu, da se tako izrazim.


Offline slaks

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • *****
  • Postova: 76
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Gangland Undercover
« Odgovori #5 u: Svibanj 24, 2018, 15:56:08 poslijepodne »
Bio sam znatiželjam pa sam se malo potrudio da pročitam dosta toga o ovome. Kao i dosta toga što je sam Falco izjavljivao o ovoj seriji. :)




Offline bolero

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Lokacija: zadar
Odg: Gangland Undercover
« Odgovori #6 u: Studeni 12, 2018, 16:36:23 poslijepodne »
Daleko bolja serija od sons of anarhy. Najbolja motoristicka po mon misljenje. Istinitost radnje daje dodatnu draž