Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Boss  (Posjeta: 8040 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4352
  • Spol: Muški
Boss
« u: Listopad 18, 2017, 08:53:48 prijepodne »

Gradonačelnik Tom Kejn je na čelu čikaške mreže moći, izgrađene na savezima s ljudima koji žele da se njihovi problemi rešavaju. Ako to ponekad podrazumeva nemoral i prevaru, nije važno. Ali degenerativni poremećaj mozga zapreti njegovoj vladavini, više ne može da veruje ni samom sebi, a kamoli drugima. Tajna koju je teško sačuvati…




Godina: 2011.
Mreža: Starz!
Žanr: kriminalistički, drama
Glumci: Kelsey Grammer, Connie Nielsen, Hannah Ware, Jeff Hephner, Kathleen Robertson, Troy Garity, Rotimi, James Vincent Meredith, Martin Donovan, Mary Hollis Inboden...




Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4352
  • Spol: Muški
Odg: Boss
« Odgovori #1 u: Listopad 25, 2017, 10:49:07 prijepodne »
Koji je ovo dragulj.  :clapp
Pogledao sam prvu epizodu kad se bila pojavila, ali je prevod bio tehnički užasan i ništa nisam pohvatao.
Sada sam joj dao novu šansu i izvrsna je. Svi fanovi House of Cards bi trebalo da je pogledaju.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Boss
« Odgovori #2 u: Listopad 25, 2017, 11:14:52 prijepodne »
ja sam po netu naisao na neke lijepe scene sa kejtlin robertson  ;D a serija mi je inace odavno u planu, citam da je hvale uglavnom. vidjecemo.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4352
  • Spol: Muški
Odg: Boss
« Odgovori #3 u: Listopad 25, 2017, 11:42:57 prijepodne »
Nisam gledao originalni House of Cards ali mi se čini da je Spejsijev lik iz američke verzije više baziran Gramerovom.
Te scene su iz prve sezone, pogledao dve iz druge i nešto ih nema.   :smfor (28):

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Boss
« Odgovori #4 u: Listopad 25, 2017, 12:20:50 poslijepodne »
ja jesam, prve dvije sezone su odlicne, treca vec nepotrebna po meni. davno sam gledao britansku, paralelno sa prvom sezonom juesej verzije i meni je bila bolja, bez obzira sto me raspametila i ta prva usa sezona, mozda i najbolja sveukupno.
gledacu i ovo vjerovatno, samo sam opet previse toga poceo... ne valja to...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4352
  • Spol: Muški
Odg: Boss
« Odgovori #5 u: Listopad 25, 2017, 13:35:07 poslijepodne »
Prve dve sezone američkog HOC-a su super i nije trebao da ide dalje od treće. Ovo je zasad u istom novou.
Definitivno preporuka, Gramer pokid'o.  :sbowing_100-106

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Boss
« Odgovori #6 u: Listopad 25, 2017, 22:23:22 poslijepodne »
  Gramer je zahvaljujući svojoj fizionomiji kao stvoren za uloge autorativnih glavonja.

  Zanima me na koju verziju Kuće od karata se misli jer ih ima dve. Britanska je kraća i mnogo, mnogo bolja.

  U svakom slučaju, gledaće se. Skidam lagano prevode od otvaranja teme.

Offline Bugarak

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Tralfamador
Odg: Boss
« Odgovori #7 u: Listopad 24, 2018, 10:24:40 prijepodne »
Odlična serija, bolja nego House of Cards. Šteta što je prekinuta. Nekad sam negde pročitao da je prekinuta zbog nezainteresovanosti gledalaca. Ne znam da li je to istina, ako jeste više govori o gledaocima.