Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Dicte  (Posjeta: 6130 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Dicte
« u: Svibanj 20, 2018, 13:16:03 poslijepodne »

Dicte je novinarka, posvećena svom poslu. Ne odustaje dok ne dobije traženo. U tom traganju često pomaže i "pomaže" inspektoru Wagneru u rješavanju složenih slučajeva koje prati. I sama je slučaj za sebe. Kao mlada djevojka (16) rodila je sina i morala ga dati na posvojenje zbog roditelja, pripadnika religijske sekte. No život ide dalje. Iben Hjejle je omiljena glumica na svim stranama. Prirodna je i spada u onu grupu ljudi koje vam je drago vidjeti. Radnja je pomalo spora, ali to nije mana. Dobiva se osjećaj da će se uskoro nešto dogoditi, kako to u životu i inače biva. I naravno, događa se.



Godina: 2012.
Mreža: Miso Film, TV2
Žanr: kriminalistički, drama
Glumci: Iben Hjejle, Lærke Winther, Dar Salim, Lars Brygmann, Ditte Ylva Olsen, Andrea Vagn Jensen



If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Dicte
« Odgovori #1 u: Svibanj 20, 2018, 20:08:43 poslijepodne »
Postavljeni su titlovi za sve sezone i epizode. Pa tko misli gledati, krenite polako na prikupljanje. Pritom obratite pažnju što skidate.
Spoiler: prikaži
Nazivi od 1 do zadnje sezone su svakakvi, ono što je važno je da skinete epizode koje je postavio Imposter10
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Dicte
« Odgovori #2 u: Svibanj 22, 2018, 18:47:43 poslijepodne »
Borise, jedno pitanje u vezi serije, obzirom da je nisam gledao, a cuo sam da je dosta spora, a bas takve i ne volim, ali nekako bih dao sansu jer je opste poznato da secem vene za skandinavcima, pa prosto da me ne razocara.
Zapravo, manje=vise sto je sporog tempa, ali ima bar neki vajb koji ce kasnije seriju podici na visi nivo, i nekako opravdati zasto su skandinavci to sto jesu. Dakle, ako si je pogledao, molim tvoj strucni odgovor.  :EmoticonPrayer2

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Dicte
« Odgovori #3 u: Svibanj 22, 2018, 20:30:17 poslijepodne »
Borise, jedno pitanje u vezi serije, obzirom da je nisam gledao, a cuo sam da je dosta spora, a bas takve i ne volim, ali nekako bih dao sansu jer je opste poznato da secem vene za skandinavcima, pa prosto da me ne razocara.
Zapravo, manje=vise sto je sporog tempa, ali ima bar neki vajb koji ce kasnije seriju podici na visi nivo, i nekako opravdati zasto su skandinavci to sto jesu. Dakle, ako si je pogledao, molim tvoj strucni odgovor.  :EmoticonPrayer2

Nisam ti ja stručnjak ali... Napisao sam i tako bi trebalo shvatiti. Serija izgleda spora, ali u stvari nije. Prije bi se moglo reći da te iza ugla nešto čeka, ali se ne vidi na prvi pogled. Kako bilo, vrijedna je gledanja i jedna je od boljih skandinavskih serija. Vrijedi je vidjeti, ako ni zbog čega, ono zbog Iben Hjejle, kad je već tamo na sjeveru tako vole. :)
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Dicte
« Odgovori #4 u: Kolovoz 08, 2018, 23:13:35 poslijepodne »

Pogledala sam sve sezone i meni je  baš legla.
Svidelo mi se to što je cela serija poprilično  prožeta njenim privatnim životom i ljudima iz njega, što je akcenat  na njoj i što nije klasična krimi serija gde,u ovom slučaju, novinarka pomaže inspektoru da reši zločin.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Dicte
« Odgovori #5 u: Kolovoz 19, 2018, 17:54:45 poslijepodne »
Serija uopće nije spora ( skoro kao brzi i žestoki  ;D ) izvrsno uklopljena priča o privatnim životima i riješavanju slučajeva.
Treća sezona po meni najslabija , vjerovatno zato što glavni detektiv strada a tako je bio simpatičan.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu