Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Ares  (Posjeta: 4791 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Ares
« u: Siječanj 31, 2020, 17:20:10 poslijepodne »

Serija prati Rosu Steenwijk, studenticu prve godine medicine iz Amsterdama,koja se pridružuje tajnom studentskom društvu Ares i polako saznaje kakvi zapravo jesu. Uzbudljivo i pomalo zastrašujuće mračno, tajanstveno. Snažna postava, fina gluma.


Godina: 2020.
Mreža: Netflix, Netherland
Žanr:  triler, drama, horor
Glumci: Jade Olieberg, Tobias Kersloot, Lisa Smit, Robin Boissevain, Roos Dickmann, Jip van den Dool, Steef de Bot, Janni Goslinga, Dennis Rudge, Minne Koole, Jennifer Welts i Florence Vos Weeda



If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Ares
« Odgovori #1 u: Siječanj 31, 2020, 17:25:43 poslijepodne »
Iako se može u dogledno vrijeme očekivati na Netflixu s prijevodom?? ja sam se malo potrudio pa je preveo cijelu. Svih osam 30-minutnih epizoda. Iznenadio sam samog sebe, jer je moje vrijeme gledanja horora davno iza mene :) ali me je privukla, pa eto. Čim se otvori upload za titlove, bit će dostupna. Ovdje.
Spoiler: prikaži
Oznaka VV uz nazive pojedinih epizoda znači ViewingVault jer je za sada samo tamo ima.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
Odg: Ares
« Odgovori #2 u: Siječanj 31, 2020, 18:39:04 poslijepodne »
Kaže imdb petica pa bi to kao bilo "prosječno"... Da vidim neki random review:
https://www.imdb.com/review/rw5428746/
Citat:
Ignoring the conventions of the horror genre
Dobro zvuči.
Citat:
The people who rate this Dutch "horror" serie with a 8 to 10 are probably involved in the production or know somebody involved or did see a completely other show than I did. A show with flat, dull characters (except Lisa Smit), vaque plotlines and a totally inconsistent, narrative structure with no significant suspense, twists, jumpscares or mystery. Besides that you don't sympathize at all with the shallow and uninteresting main character. You simply don't care what happens to her. While in the horror genre it is of great importance that you care what happens to the main character.
Isse znači ne valja jer nije po ne znam koji put jedno te isto sranje nego je nešto novo.
Ama ovo gledam pod obavezno!

Spoiler: prikaži
Ima na btdb.io ;)
verzija 1080p lapumia - dualaudio (nizozemski i portuglski)


Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Ares
« Odgovori #3 u: Siječanj 31, 2020, 20:10:18 poslijepodne »
Kaže imdb petica pa bi to kao bilo "prosječno"... Da vidim neki random review:
https://www.imdb.com/review/rw5428746/
Citat:
Ignoring the conventions of the horror genre
Dobro zvuči.
Citat:
The people who rate this Dutch "horror" serie with a 8 to 10 are probably involved in the production or know somebody involved or did see a completely other show than I did. A show with flat, dull characters (except Lisa Smit), vaque plotlines and a totally inconsistent, narrative structure with no significant suspense, twists, jumpscares or mystery. Besides that you don't sympathize at all with the shallow and uninteresting main character. You simply don't care what happens to her. While in the horror genre it is of great importance that you care what happens to the main character.
Isse znači ne valja jer nije po ne znam koji put jedno te isto sranje nego je nešto novo.
Ama ovo gledam pod obavezno!

Spoiler: prikaži
Ima na btdb.io ;)
verzija 1080p lapumia - dualaudio (nizozemski i portuglski)


Eto ima. Nije trebalo dugo čekati :) Svih je osam ovdje. Pogledat ću i ove verije sa BTDB, možda treba popraviti tajminge. Meni je serija dobra. I više od toga. 
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Ares
« Odgovori #4 u: Siječanj 31, 2020, 22:30:22 poslijepodne »
Provjereno. Titlovi odgovaraju i za
Spoiler: prikaži
1080p.WEB-DL.DD5.1.x264.DUAL-LAPUMiA
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Ares
« Odgovori #5 u: Veljača 01, 2020, 10:27:06 prijepodne »
znaci znam da sam nedje vidjeo da ce ovo da izadje, ali naravno u medjuvremenu zaboravim, pa mi opet pane nam ali se ne sjetim naziva serije.
ali znam zasto mi je privukla paznju  ;D
hvala borise, 2-3 cu ugurat nekako.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Ares
« Odgovori #6 u: Veljača 01, 2020, 13:41:40 poslijepodne »
odgovaraju i za rbb verzije koje se mogu nac na:
Spoiler: prikaži
warez-bb a probabli i na rarbg

pogledah dvije, prilicno dosadno, ali s obzirom da sam na datu temu pogledao gomilu toga mnogo goreg onda mi ovo dodje ka spejs satl u odnosu na neke uratke. dosta losa gluma, ukoceni svi prilicno, sikret sosajati mi djeluje tragikomicno.
Spoiler: prikaži
oni ispadi u drugoj ep... ne znam, pa zig valjda ne treba da se vidi a ne ispod dlana na izvolte. Bozemesacuvaj. onaj momak im dva put bjezi, kao neke sitne prijetnje i ajmo dalje. pa jos cimaju onu drugaricu aj nadji ga zivotati... misimmmm....  :smfor (29):  :smfor (9): pa da su ozbiljni ode mu glava sekundarno, no mozda je do te duge loze i prezimena, tice mu ga znale. postupci glavne junakinje neshvatljivi, ostavi bolesnu majku bez pardona i bez ikakvog razmisljanja pristupa tajnom drustvu, ono, oli s nama? -ocu. ma sjajno.


ocito inspirisan nenadmasnim ajs vajd sat.
borise, ispunio si zelju nekim clanovima pa si poceo pozicionirat titlove po coskova  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline romanija

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 100
  • Spol: Muški
Odg: Ares
« Odgovori #7 u: Veljača 04, 2020, 21:39:40 poslijepodne »
Kaže imdb petica pa bi to kao bilo "prosječno"...


Tesko je naci horor 7,0+, ako i ima takvih onda su stari nekoliko decenija ili ima neki drugi razlog(svakako nije kvalitet).. Tako da horori od 5,5 do 6,5 mogu biti odlicni. E sad zasto svi horori imaju tako niske ocjene u odnosu na druge zanrove, ne znam....
https://www.srbizasrbe.org/

Кадa падне непријатељ твој, немој се радовати, и кад пропадне, нека не игра срце твоје.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Ares
« Odgovori #8 u: Veljača 05, 2020, 08:07:01 prijepodne »
dosta mladjarije podje da gleda kvalitetan horor i ocjena ide gore u zavisnosti od toga koliko je bilo ovih stvari:
Spoiler: prikaži

a ako se ne desava nista, npr. ovo:
Spoiler: prikaži
[spoiler]

ocjena odmah ide dolje.
sad, ne mora da znaci, ali sto iz price sa kolegama, drustvom, poznanicima, sto ovako po forumima, dosao sam do zakljucka da niko nema strpljenja za horore tipa the blackcoat's daughter, hereditary, gore gifani witch, da ne pominjem klasike poput rozmerine bebe, egzorcista, dont look now... naravno, mogu razumjet da svako drugacije dozivljava takve filmove, ali bljucnut zato sto ne razumijes ili sto ti se ne svidja... iz ciste frustracije frljaknu jedinicu.
no svakom svoje valjda...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 418
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Ares
« Odgovori #9 u: Veljača 05, 2020, 22:16:08 poslijepodne »
coa,uplasih se od onog gore ;D Mislim da se sklonost ka hororu menja sa godinama:sve gore nabrojane horor klasike sam gledala svojevremeno i cenila ih.Ne verujem da bih mogla sada ponovo.

Offline romanija

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 100
  • Spol: Muški
Odg: Ares
« Odgovori #10 u: Veljača 20, 2020, 23:06:57 poslijepodne »
Ipak sam razocaran serijom. Kao prvo, ovo uopste nije horor.
Da naglasim da mi je tema o tajnim drustvima u top 5 ili 10 tema za film i seriju, tako da bih oprostio mnogo mana al ovo je stvarno bezveze. Sve se desava nekako bez ikakvog razloga, a posebno glavna glumica, sve sto je uradila nema nikakvog smisla i poente. Drugu sezonu necu gledati ako je bude.
https://www.srbizasrbe.org/

Кадa падне непријатељ твој, немој се радовати, и кад пропадне, нека не игра срце твоје.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Ares
« Odgovori #11 u: Veljača 21, 2020, 08:42:22 prijepodne »
Ipak sam razocaran serijom. Kao prvo, ovo uopste nije horor.
Da naglasim da mi je tema o tajnim drustvima u top 5 ili 10 tema za film i seriju, tako da bih oprostio mnogo mana al ovo je stvarno bezveze. Sve se desava nekako bez ikakvog razloga, a posebno glavna glumica, sve sto je uradila nema nikakvog smisla i poente. Drugu sezonu necu gledati ako je bude.

Možda i bude nastavka, završetak na to ukazuje, ali što se mene tiče više neće biti prijevoda. Upustio sam se u to da se malo uklopim u "trendove" koliko mi to godine dozvoljavaju, ali sam ostao pri svom. Ne samo ovo, već i gomila drugih "horora" imaju ocjene na Imdb, čak i veće nego što zaslužuju, što je vrlo začudno, jer su ocjene tamo ono što smo nekad na faksu učili:"statistika je točan skup netočnih podataka." Toliko od mene o ovoj temi. Usput, odgledao sam Ares, jedva jedvice. Moja žena je odustala početkom 2. epizode.  :smfor (29): :smfor (29): :smfor (29):
If two people always agree, one of them is unnecessary