Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Millennium Trilogy  (Posjeta: 16922 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zoransu

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • Lokacija: podgorica, Crna Gora
Odg: Millennium Trilogy
« Odgovori #30 u: Travanj 19, 2020, 17:06:54 poslijepodne »
Jednostavno sam morao nesto napisati a sto se tice ove trilgije! Moja omiljena literatura, jos od davnih dana kada sam po preporuci moje kume kupio knjige. I od tada (a to je bilo negdje 2005-2006 godine) stalno se vracam i  ponovo citam.  Kada su od knjiga napravli filmove, nisam ni ocekivao da ce biti losi. Svi su vrhunski i gledao sam ih barem 5-6 puta. Naravno pricam o swedskoj produkciji. Gledao i film sa Daniel Creig-om, dobar je za pogledati, ali nista specijalno.  Gledao sam i seriju, i ona mi je super.
U svakom slucaju, koliko god da su i film i serija fenomenalni, knjige su GENIJALNE!

Offline llasic

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: dubrovnik
Odg: Millennium Trilogy
« Odgovori #31 u: Svibanj 28, 2020, 11:01:04 prijepodne »
KLASIK, FANTASTICAN, pogledam ponovo svako par godina jer je jednostavno savrsen, knjige isto tako, cak ni nastavak s knjigama je sasvim u redu, dok nastavak sa filmovima nista ne valja

Offline HITMAN74

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Sweden
Odg: Millennium Trilogy
« Odgovori #32 u: Siječanj 23, 2021, 02:18:20 prijepodne »
Pozdrav svima!
Meni je ova serija super. Nego nešto nije u redu sa prevodom 6. epizode, nije u zip fajlu. Ako bi maestro bf1947 mogao da proveri, hvala puno.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7223
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Millennium Trilogy
« Odgovori #33 u: Siječanj 23, 2021, 08:40:30 prijepodne »
Pozdrav svima!
Meni je ova serija super. Nego nešto nije u redu sa prevodom 6. epizode, nije u zip fajlu. Ako bi maestro bf1947 mogao da proveri, hvala puno.

meni se normalno otpakiralo, ne znam na što misliš

Offline HITMAN74

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Sweden
Odg: Millennium Trilogy
« Odgovori #34 u: Siječanj 24, 2021, 02:09:13 prijepodne »
Sve je ok, dok sam ja ukapirao da je 7z fajl, ispao sam glup u društvu. Nisam na telefonu imao apk. koja može da otvori, ali je sad problem rešen. Hvala  :bear3: