Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali  (Posjeta: 81672 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #240 u: Travanj 25, 2022, 18:36:07 poslijepodne »
TWD zadnja sezona a negde sam i odustao pa ovo sad opet. I opet nešto glupo nepovezano. Bože kakvi su smarači postali.

Offline filipos181

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #241 u: Travanj 26, 2022, 16:34:32 poslijepodne »
Serije koje gledam trenutno su Star trek serijali  ;D

Kao klinac sam ih obozavao ali na TV nikad nisam uspeo da pohvatam sve.

Offline shadowfax090

  • Razina 0
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #242 u: Svibanj 30, 2022, 13:06:37 poslijepodne »
Serije koje gledam trenutno su Star trek serijali  ;D

Kao klinac sam ih obozavao ali na TV nikad nisam uspeo da pohvatam sve.

Također, sad gledam ovaj novi serijal sto je izasao Strange new world, ali daleko najbolji mi je Voyager njega sam sa starim na tvu pratio i nikad pohvatao  ;D

Offline vrba78

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Father,husband, blood donor
  • Lokacija: Slavonija
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #243 u: Srpanj 03, 2022, 10:29:19 prijepodne »
Odustao sam od Amerikanaca.U početku mi je bila jako zanimljiva serija s dobrom radnjom i meni zanimljivom tematikom.Kasnije mi je postalo nelogično kako su uspjeli uskladiti posao,"pravi posao" i obitelj.Također sam odustao od TWD nakon par epizoda jer mi se tema zombija nikad nije sviđala a seriju sam počeo gledati jer je bila navikana.I od novog Dextera sam odustao.Nakon katastrofalnog kraja zadnje sezone zanimalo me što su smislili.Nakon par epizoda sam odustao jer jednostavno nisam imao onaj feeling da jedva čekam iduću epizodu.Vidim da je i zadnja epizoda novog Dextera jako loše ocjenjena.Jednostavno kao da ne znaju kako bi završili.

Offline Bojka88

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Ljubljana
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #244 u: Kolovoz 15, 2022, 14:53:51 poslijepodne »
znaci najvise me je smorila serija arrow. smorila me tacno negde oko 4 sezone kad ga je rah s al guhl ubio i bacio dole iz pecine.tok glavnog lika. i onda tip opet ziv i serija dobila jos neznam mislim da 4 sezone. uzas znaci. trebali bi je ugasiti tad.

Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #245 u: Kolovoz 16, 2022, 00:32:33 prijepodne »
Odustao sam od Amerikanaca.U početku mi je bila jako zanimljiva serija s dobrom radnjom i meni zanimljivom tematikom.Kasnije mi je postalo nelogično kako su uspjeli uskladiti posao,"pravi posao" i obitelj.

Po meni, greška. Odlična serija sa odličnom glumom i jedna od rijetkih sa dobrim krajem.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #246 u: Kolovoz 16, 2022, 07:27:57 prijepodne »
znaci najvise me je smorila serija arrow. smorila me tacno negde oko 4 sezone kad ga je rah s al guhl ubio i bacio dole iz pecine.tok glavnog lika. i onda tip opet ziv i serija dobila jos neznam mislim da 4 sezone. uzas znaci. trebali bi je ugasiti tad.
Što se mene tiče, nisu je trebali niti snimati. Uzalud potrošen novac. Odgledao sam 3 epizode (jedva) 1. sezone i zatvorio je jednom za svagda. Ni prva ni zadnja. :agree
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline cistamlaka

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: ZG
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #247 u: Rujan 20, 2022, 00:11:58 prijepodne »
odustao od breaking bada prije 10-ak godina (nakon par ep), nedavno počeo ponovno i još ostale 3 ep.
Također odustao od svih CW DC serija (arrow, flash...) nakon par sezona jer su postale užasne.

Iskreno ne znam jesam li išta gledao više puta (baš skroz pogledao). Ono što bih htio još jednom pogledati je true detective s1.

Offline roby1808

  • Razina 0
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
    • Cd coveri
  • Lokacija: 80 km istočno od Zagreba
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #248 u: Rujan 20, 2022, 23:30:43 poslijepodne »
par puta kretao sa gledanjem blacklist dodem do 3-4 sezone smori me prekinem i tako u krug ali su mi odlični

Offline ivan78

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • Lokacija: beograd
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #249 u: Rujan 21, 2022, 20:39:48 poslijepodne »
Better Call Saul serija koju pokusavam gledati vec 4 puta cak sta vise postane interesantno al ne ide, onda puste novi serijal i na kraju nista previse komplikovano i zamrseno

Offline budhi108

  • Razina 0
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #250 u: Listopad 11, 2022, 07:16:48 prijepodne »
Better Call Saul serija koju pokusavam gledati vec 4 puta cak sta vise postane interesantno al ne ide, onda puste novi serijal i na kraju nista previse komplikovano i zamrseno

Better call Saul sam pregledao nekoliko puta..osim zadnje sezone...uvijek kad izađe nova sezona pregledam i ostale da se prisjetim. Uz Breaking bad mi  je jedna od boljih serija.

Gledao sam The walking dead pa me zamorilo nakon nekoliko sezona i onda sam prestao. Uvijek se sve svodi isto. Moraju doći od točke A do točke B a usput neprilike sa zombijima. Prvih par sezona mi je bilo zanimljivo...možda joj opet dam šansu

Offline Dzeevdzan

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #251 u: Listopad 14, 2022, 13:11:37 poslijepodne »
Sopranove jednom godisnje obrnem sigurno :)
Moneyheist sam batalio kada je za moj ukus dobila previse vibe-a spanske sapunice:)

Offline serijoljubac53

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 47
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #252 u: Studeni 01, 2022, 19:10:50 poslijepodne »
Gledao sam “bezbroj” serija, ali malo ponavljao gledanje. Izuzeci su West World, The Americans, Goliath i Mad Men. Dva puta pokušao gledati razvikanu Stranger Things, ali bez uspjeha. Prestar sam za dječju seriju. Isto tako dva pokušaja sa The Wire, ali bez uspjeha.
West World, pogotovo prva sezona, po meni remek djelo SF-a. Dobro je dva puta pogledati da bude jasnija zamršena priča.
Goliath s genijalnim Billy Bob Thorntonom i profinjenim scenarijem i odličnim štosevima lijenog i inteligentnog privatnog detektiva.
 Mad Men, drama sa odličnim scenarijem, fotografijom, scenografijom, kostimografijom, odličnim i zanimljivim likovima šezdesetih godina s Manhattana. Neodoljiva i seksipilna Christina Rene Hendricks.
W. Shakespeare: "Od ničega samo ništa nastaje"
E, Williame, kakva ironija: Upravo nešto najveće što postoji je nastalo od ničega - SVEMIR

Offline vogel

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: BG
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #253 u: Prosinac 18, 2022, 05:16:26 prijepodne »
Odustao sam od druge sezone True Detective. Prva je bila fenomenalna, iako nezdravo depresivna. Druga mi je bila zbrda zdola, nekako drugačiji kvalitet. Doduše antološka je po sezoni je pa se i ne računa baš.

Odustao sam od Prison Break kada su autori počeli da preteruju sa pečurkama.

Archer kad je počeo da biva sve kilaviji i reč "phrasing" počela da se koristi svakih 10 sekundi.

Voleo bih da sam odustao od Lost na vreme. Ta serija me je toliko iznervirala sa krajem, koji je otaljan i zbrljan. Od svih serija koje sam gledao to je najkvalitetnija serija sa najgorim krajem.

Zapravo, Lost me je toliko iznervirao da sam uveo pravilo za višesezonske serije sa dubokom radnjom, tzv. Lost presedan
 - ne gledam ih dok se ne završe skroz, i onda neko kome verujem mi potvrdi da nije propast kao Lost. Tek onda gledam, tako sam uredno sačekao da završe Breaking Bad, dok nisam dobio potvrdu da vredi gledati, i onda uživao. Po istom principu preskočio Game of Thrones, uštedevši dane života.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #254 u: Prosinac 18, 2022, 21:53:08 poslijepodne »
Mozda je archer imao neki pad u sezonama koje su uslijedile poslije njegovog pada u komu - dzungla, svemir, noir...
Ali cak su i te sezone bile kvalitetne samo se nije bilo lako navic na tu bas naglu promjenu.
I poslije toliko godina mnogi im samo u prkno mogu punut.
I dalje su urnebesni, a padova mora bit.
Frejzing im je tm, i svaki put prolazi.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline plejerka

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #255 u: Siječanj 20, 2023, 21:20:17 poslijepodne »
 Ja sam 2 puta odgledala britansku seriju Vera. Iako još nije gotova, u iščekivanju 12 sezone ponovo sam odgledala prethodnih 11 sezona. Brenda Blethyn je odlično odglumila glavni lik detektivke.

Offline serijoljubac53

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 47
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #256 u: Veljača 21, 2023, 15:50:52 poslijepodne »
Odustao sam od Amerikanaca.U početku mi je bila jako zanimljiva serija s dobrom radnjom i meni zanimljivom tematikom.Kasnije mi je postalo nelogično kako su uspjeli uskladiti posao,"pravi posao" i obitelj.

Po meni velika, velika greška. Kad smo je počeli gledati, žena je odmah odustala; doba hladnog rata, špijuni, Rusi, Amerikanci, smeđkasta slika... Ja ipak ne odustajem lako, pogotovo ako je serija dobro ocijenjena. A ova je odlično prihvaćena. Šest sezona, 75 epizoda - vrlo respektabilno.

Kako je išla serija potpuno me zaokupirala. Kad sam shvatio da je ovo odlična serija i ne samo o špijunaži, počeo sam nagovarati suprugu da je gleda. Na jedvite jade uz puno pokušaja sam uspio. I gle vraga, već nakon nekoliko epizoda s oduševljenjem ju je prihvatila i u najkraćem roku i odgledala.

Sada nam je to jedna od najboljih serija, špijunska u svakom slučaju najbolja. A ovo je ne samo fascinantna špijunska priča, već i istinski ljudska priča, odlično odglumljena i režirana, s odličnim završetkom, temeljena na istinitoj priči o ćeliji ruskih agenata spavača koji su  desetljećima bili aktivni i skrivali se u SAD-u, a da prijatelji i susjedi nisu imali pojma da su špijuni.
W. Shakespeare: "Od ničega samo ništa nastaje"
E, Williame, kakva ironija: Upravo nešto najveće što postoji je nastalo od ničega - SVEMIR

Offline StarTrekFan

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • Gogs
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #257 u: Travanj 10, 2023, 21:33:34 poslijepodne »
Zanimljiva tema. Uglavnom ne volim prekidati serije, ako sam nesto poceo, trudim se da to zavrsim, osim ako bas ne zajebu.

Izbjegavam i da gledam nove serije - nekoliko puta sam se opekao, serije su otkazane nakon samo jedne sezone.

Odustao sam od Suits, mislim da nisam gledao samo zadnju sezonu. Trudio sam se da je zavrsim, ali nisam mogao, bas su sve upropastili.

Fringe - Ne mogu da se sjetim da li sam odgledao zadnju sezonu. Znam da sam se toliko iznervirao kad sam vidio pocetak zadnje sezone da je nisam zelio ni gledati.
Hasta la vista

Offline Ninoslav

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kovin
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #258 u: Travanj 19, 2023, 21:30:33 poslijepodne »
True detective S01,definitivno serija koju sam gledao više puta,i nijednom nisam uhvatio sebe da zevam 😀 kakav masterpiece 👌

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #259 u: Travanj 22, 2023, 00:25:05 prijepodne »
...like a lot of dreams, there is a monster at the end of it...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline budhi108

  • Razina 0
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #260 u: Svibanj 16, 2023, 15:31:37 poslijepodne »
Više puta pregledan Breaking bad, Wire i Better call saul.

Odustajem pretežno od korejskih. Kao po pravilu. Nekako mi ne sjedaju

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #261 u: Svibanj 18, 2023, 12:07:26 poslijepodne »
Odustajem pretežno od korejskih.
Ne gledati mejnstrim.
Gledati ono što stvarni ljudi predlažu bez da su za to plaćeni.

Offline slaic

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Lokacija: HRVATSKA
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #262 u: Svibanj 28, 2023, 14:14:55 poslijepodne »
Više puta sam gledao dvije serije : Breaking bad i Office
Odustao sam od puno serija, zadnja koju se sjećam je Vikongs

Offline bokinho

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #263 u: Srpanj 13, 2023, 18:31:43 poslijepodne »
The Man in the High Castle - odustao posle prve sezone, kakvo gubljenje vremena od serije!
3rd rock from the Sun - serija koju mogu uvek da gledam, random epizodu, random 5 min bilo koje epizode, i uvek ce mi biti zabavna i smesna!

Offline Tomislav Djokic

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Leskovac, Serbia
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #264 u: Srpanj 14, 2023, 10:01:41 prijepodne »
Ako serije ne bi tekle u nedogled a radnja postala razvodnjena i dosadna, sigurno bi bile popularnije.
Jeste li primetili da su niskobudžetne komedije, u zadnje vreme, postale tragedije?

Offline bokinho

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #265 u: Srpanj 14, 2023, 17:47:39 poslijepodne »
Bron - mogao bih da je vrtim jednom godisnje!

Offline Blekerija

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #266 u: Srpanj 15, 2023, 17:15:10 poslijepodne »
Sopranose gledao vec nekoliko puta, jednostavno se ne mogu zasititi te serije.

Offline StarTrekFan

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • Gogs
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #267 u: Srpanj 16, 2023, 12:49:19 poslijepodne »
Sopranose gledao vec nekoliko puta, jednostavno se ne mogu zasititi te serije.

Ja ih jednom gledao, a mislim da sam fulio jednu sezonu tokom gledanja. Tad se gledalo na TV-u, nije bilo skidanja serija. Volio bi pogledati sve ispocetka, ali nemam bas vremena.

Jeste li primetili da su niskobudžetne komedije, u zadnje vreme, postale tragedije?

Ne pamtim kad sam pogledao neku noviju dobru humoristicnu seriju.
Hasta la vista

Offline Sale901

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #268 u: Srpanj 16, 2023, 16:28:52 poslijepodne »
Ne znam ni sam koliko puta sam samo gledao ..Two and a Half Men i The Big Bang Theory. Serije kojima se uvek vracam  ;D

Offline Ninoslav

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kovin
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #269 u: Srpanj 17, 2023, 12:38:39 poslijepodne »
Pocecu od serija koje sam prekinuo,na pola: najavljivan i ocenjen kao veliki hit,"Westworld" je nesto sto nisam ispratio do kraja. Sporo,donekle intrigantno ali i previse surovo. Druga,mozda i najvece razocarenje je "Raised by Wolfes". Takodje sporo,cela prva sezona u iscekivanju da ce se nekad nesto desiti. Dobra gluma i to je sve od pomenute serije.
One koje mogu iznova i iznova gledati jesu "True detective" (s01), kao i "Wire". Sjajan tekst,gluma,scena,misticnost krase obe pomenute!