Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Homecoming  (Posjeta: 8310 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Homecoming
« u: Studeni 08, 2018, 11:09:09 prijepodne »

Homecoming slijedi Heidi Bergman, bivšu djelatnicu u tranzicijskom centru za pomoć pri povratku u domovinu. Radi u stanici posebnih namjena koju vodi Geist grupa. Svrha objekta je navodno pomoć vojnicima pri prijelazu u civilni život, ali razlog zbog kojeg im je potrebna ova pomoć je nejasan. Godinama nakon što je napustila objekt, Heidi je započela novi život. Živi s majkom i radi kao konobarica. Kad je revizor Odjela za obranu pita o tome zašto je napustila Homecoming, Heidi shvati da je bila zavedena i da je istinska svrha objekta bila od nje cijelo vrijeme skrivana.

Godina: 2018.
Mreža: Amazon
Žanr: psihološki triler
Glumci: Julia Roberts, Bobby Cannavale, Stephan James, Shea Whigham, Alex Karpovsky, Sissy Spacek
 

If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bolero

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Lokacija: zadar
Odg: Homecoming
« Odgovori #1 u: Studeni 11, 2018, 09:16:34 prijepodne »
Pogledao jucer prvu epizodu i nije me nesto odusevila. Ali obzirom da julia roberts nosi radnju i fenomenalno glumi, seriji treba dati šansu.

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 417
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Homecoming
« Odgovori #2 u: Studeni 15, 2018, 20:30:59 poslijepodne »
Sporo i predvidljivofarmaoloska i vojna mafija u sprezi.interesantna forma 29 min epizoda.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Homecoming
« Odgovori #3 u: Studeni 19, 2018, 08:39:01 prijepodne »
ja jos nijesam pocinjao, ali me raduje ovo 29min  ;D
hrabar potez.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Aky

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Homecoming
« Odgovori #4 u: Studeni 28, 2018, 08:34:59 prijepodne »
Ja jučer počao s prvom epizodom. Zasada ništa posebno, nadam se da će se dalje bolje razvijati. Doduše jako brzo prođe tih 30 minuta   ;D

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 417
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Homecoming
« Odgovori #5 u: Studeni 29, 2018, 02:23:02 prijepodne »
Ja jučer počao s prvom epizodom. Zasada ništa posebno, nadam se da će se dalje bolje razvijati. Doduše jako brzo prođe tih 30 minuta   ;D
Pa,nastavi.Serija jeste neobicno rezirana,glumci su odlicni,radnja bi bila predvidljiva da se vodi stereotipima,ali se nadam da nece.
Spoiler: prikaži
Doziveh je kao antiratnu krimi pricu.monstruozan je nacin na koji ratnim veteranima brisu secanja isprobavajuci eksperimmentalne lekove i pretvarajuci ih u ostecena,bezvoljna bica.Orvelovski moguce.

Offline Aky

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Homecoming
« Odgovori #6 u: Studeni 29, 2018, 08:30:44 prijepodne »
Ja jučer počao s prvom epizodom. Zasada ništa posebno, nadam se da će se dalje bolje razvijati. Doduše jako brzo prođe tih 30 minuta   ;D
Pa,nastavi.Serija jeste neobicno rezirana,glumci su odlicni,radnja bi bila predvidljiva da se vodi stereotipima,ali se nadam da nece.
Spoiler: prikaži
Doziveh je kao antiratnu krimi pricu.monstruozan je nacin na koji ratnim veteranima brisu secanja isprobavajuci eksperimmentalne lekove i pretvarajuci ih u ostecena,bezvoljna bica.Orvelovski moguce.


Jučer pogledao slijedeće 2 epizode, sad sam na trećoj. Ide radnja puno bolje, režija je stvarno malo neobična, a za glumce se slažem da su odlični pogotovo Julia Roberts.

Offline Bugarak

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Tralfamador
Odg: Homecoming
« Odgovori #7 u: Siječanj 02, 2019, 10:31:53 prijepodne »
Sinoć sam počeo da gledam. Odgledao 4 epizode. Ne znam šta je to. Američko veteranski Twin Peaks u tridesetominutnom formatu Zone sumraka.
Slutim da neće biti druge sezone. A možda i nađe svoje sledbenike...

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 417
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Homecoming
« Odgovori #8 u: Siječanj 02, 2019, 20:02:00 poslijepodne »
Najavljena je druga sezona.Mada je i ne mora biti,prica je u prvoj zaokruzena,kraj ocekivan.

Offline Bugarak

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Tralfamador
Odg: Homecoming
« Odgovori #9 u: Siječanj 04, 2019, 09:21:28 prijepodne »
Odgledao sam seriju do kraja. Serija je nikava. Što se mene tiče mogu da snime još pet sezona, ja to više neću gledati. Eto

Offline milano

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Lokacija: balkan
Odg: Homecoming
« Odgovori #10 u: Srpanj 17, 2019, 19:06:17 poslijepodne »
Meni se nije dopala. Očekivao sam više posebno zbog cast-a Julia Roberts, Bobby Cannavale i Shea Whigham. Oni su i odradili svoj deo zaista kako treba ali serija nikako da se razvije. Iako na IMDb-u ocene rastu kako serija odmiče, meni je naprotiv padala iz epizode u epizodu. Da traje duže od ovih 30ak min teško da bi je odgledao celu.