Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Grey's Anatomy  (Posjeta: 116659 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovori #300 u: Studeni 23, 2020, 15:14:20 poslijepodne »
Sto kaze Milance umalo na ovoj trecoj epizodi da dobijem srcku.Milo mi je sto sam videla MekLepog,ali ako to znaci da ce Meredit da ode ,onda cu se bas razocarati.Jedva cekam sledecu epizodu.

Offline Nada.Di

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd, Srbija
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovori #301 u: Prosinac 05, 2020, 23:27:00 poslijepodne »
Serija je latinoamericka sapunica u doktorskom miljeu jos od pete-seste sezone, ali ja nisam propustila niti jednu epizodu. Drago mi je da nisam jedina, sve moje prijateljice je "preziru" i odavno ne gledaju (bar tako kazu). Po tradiciji, cekacu da mi se skupi nekoliko novih epizoda da mogu za novogodisnje praznike proteram ukucane i uzivam nekoliko sati  :smfor (27):

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovori #302 u: Ožujak 20, 2021, 16:42:06 poslijepodne »
E evo opet se isplakah na ovoj sedmoj epizodi,pa nisu bas morali ovako da pocnu nastavak sezone

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovori #303 u: Travanj 22, 2021, 15:18:45 poslijepodne »
Evo prvi put  za sedamnaest sezona da sam se razocarala gledajuci  omiljenu seriju.Ubacili su malo rasnih detalja,sto me i nije iznenadilo jer je glavna producentkinja crnkinja i pricu o tome da ko ne veruje u covid obavezno umre.To mi je sve bilo visak jer bas volim seriju zbog njihovih ljubavnih i ostalih obicnih prica,prijateljstava i svega drugog obicnog sto se desava,a ne zbog ovih " politicki korektnih " prica.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovori #304 u: Travanj 23, 2021, 01:42:34 prijepodne »
PC je svuda

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovori #305 u: Studeni 18, 2021, 18:08:55 poslijepodne »
Sta se bre desava,vec prikazano pet epizoda iz osamnaeste sezone,a niko ne prevodi.Pascu u depresiju,zar opet treba da se natezem i mucim ovu moju matoru glavu i gledam na engleskom?

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovori #306 u: Studeni 19, 2021, 10:10:33 prijepodne »
Sta se bre desava,vec prikazano pet epizoda iz osamnaeste sezone,a niko ne prevodi.Pascu u depresiju,zar opet treba da se natezem i mucim ovu moju matoru glavu i gledam na engleskom?

ovu seriju već dugo nitko ne prevodi

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovori #307 u: Studeni 19, 2021, 14:05:36 poslijepodne »
Mislim da me nisi dobro shvatila,nisam htela nista da kazem za prevode na ovom sajtu,nego  da nema prevoda uopste.Znam da ima jos nas nekoliko dinosaurusa sto volimo i gledamo ovu seriju,sedamnaesta sezona je imala prevode sa engleskog,pa je nas nekoliko i komentarisalo dogadjaje iz nje,Milance npr.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovori #308 u: Studeni 20, 2021, 18:10:39 poslijepodne »
Mislim da me nisi dobro shvatila,nisam htela nista da kazem za prevode na ovom sajtu,nego  da nema prevoda uopste.Znam da ima jos nas nekoliko dinosaurusa sto volimo i gledamo ovu seriju,sedamnaesta sezona je imala prevode sa engleskog,pa je nas nekoliko i komentarisalo dogadjaje iz nje,Milance npr.

a ja samo kažem da se ova serija već dugo ne prevodi.. odnosno, ripa se s TV-a pa kad na TV-u budu te epizode koje sada izlaze na torentima, onda će biti i titlova