Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Koliko/koje serija/e trenutno gledate  (Posjeta: 229923 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zuza

• Razina 3
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1350 u: Travanj 21, 2022, 14:06:27 poslijepodne »
Opet ja kopam po starim Egleskim serijama i nabasah na odlicnu seriju The hour.Sve se dogadja sredinom proslog veka na BBC-u u vreme Madjarske revolucije i Suecke krize.Malo istorije,malo spijunaze,cenzure na TV-u,malo trilera i drame,ljubavnih odnosa,ima za svakoga za pogledati.Sve preporuke.

Offline shadowfax090

• Razina 0
  • Spol: Muški
« Odgovori #1351 u: Svibanj 10, 2022, 19:52:05 poslijepodne »
Pozdrav kompletnoj ekipi, evo ja kao novi član ove stranice i foruma savjetujem onima koji nisu gledali a vole dobre SF serije ili Futurističke da pogledaju seriju See, dve sezone su do sad izašle čeka se treća sezona......https://www.imdb.com/title/tt7949218/?ref_=nv_sr_srsg_0

Također bih savjetovao onima koji vole serije poput Witcher-a, Game of Thrones...
da poprate seriju The Wheel of time.. jako zanimljiva nova pustolovina
https://www.imdb.com/title/tt7462410/?ref_=nv_sr_srsg_0

Offline Šampinjon

• Razina 0
  • Spol: Muški
« Odgovori #1352 u: Svibanj 17, 2022, 13:57:56 poslijepodne »
Trenutno se gledaju poslednje 2 sezone Čikago PD, druga sezona Manifesta (čini mi se da ide ide silaznom putanjom u odnosu na prvu sezonu) i From. Otužna, patetična drametina proćerdanog potencijala. A prva epizoda je obećavala, činilo se da konačno stiže nešto interesantno... posle toga  :smfor (2): simpatična čudovišta skrajnuta na marginu, sve se svelo na ispraznu dijareju "unutrašnjih borbi, zebnji i dilema" koje more, kako vreme odmiče, sve više i više iritantne likove. Voking Đed (tj, ono u šta se pretvorio) je konačno dobio dostojnu konkurenciju  :smfor (9):