Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Koliko/koje serija/e trenutno gledate  (Posjeta: 372391 puta)

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dekibos

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Leskovac
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1260 u: Studeni 03, 2021, 12:18:48 poslijepodne »
Počeo da gledam ovu izraelsku seriju, javljam utiske
https://www.imdb.com/title/tt9073940/

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1261 u: Studeni 04, 2021, 01:12:53 prijepodne »
Pocela sam osmu sezonu Engrenages i uzivam

Offline World92

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1262 u: Studeni 06, 2021, 11:53:40 prijepodne »
Only Murders in the Building

Odlicna serija, nekako drugacija od ostalih. Odlicni glumci, konacno Stiv Martin u nekoj seriji, Martin Sort isto odlican i duhovit,  Selena takodje... bas su dobar trio.
Radnja serije takodje dobra, po meni sve je odicno u ovoj seriji i jedva cekam 2 sezonu.


https://www.imdb.com/title/tt12851524/

Offline sanjaenigma

  • Razina 0
  • Postova: 2
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1263 u: Studeni 07, 2021, 18:52:26 poslijepodne »
Malo sam se ulijenila sa skidanjem serija, pa sam trenutno na Netflixu...he he, gledam Netragom nestao, po scenariju Harlana Cobena, do sada me nije razočarao...
Još nešto...obožavam britanske krimi serije, pa molim preporuke! One slavne, tipa Broadchurch sam pogledala, možda nešto što nije na svim stranicama kad kreneš tražiti britanski krimić...hvala!

Offline DOKILE

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • Lokacija: ZEMUN
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1264 u: Studeni 08, 2021, 20:06:43 poslijepodne »
                      4 Blocks
                        https://www.imdb.com/title/tt5754602
Danas poceo ovu seriju,i odgledao dve epizode....i,prvi utisak je-ODLICNO...Radnja se dogadja u Berlinu,u delu gde obitavaju Arapi i Turci,gde porodica Hamadi pokusava da dobije papire od Nemackih vlasi,i da legalizuje svoj boravak,a istovremeno se bave reketiranjem svojih zemljaka,prodajom kokaina....Nemacka policija im je non stop za vratom.....posle dve epizode utisak je odlican,videcemo za dalje....

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1265 u: Studeni 09, 2021, 03:58:49 prijepodne »
Zadnjih nekoliko dana dođe mi da pogledam opet Jelenka, ali samo onu epizodu s babom koja se krsti "oslobodi bože nekrštene duše", tako nešto.

Pa ljudi šta je ovo, ne samo u ovoj temi?
Nije da treba pisati litanije, ali nek me slobodno odnese nekakva nekrštena duša iz gornjeg citata ako ja tu išta vidim da bi me zainteresiralo ili odbilo od neke serije.

Tako ste to napisali da mi se ne da niti kliknuti na imdb link, ispada da su te neke serije toliko isprazne da se nema šta o njima ni napisati.
A ja recimo evo imam šta.

Zadnja sa Jodie Whittaker sezona Doctor Who je počela svjetski.
Neće biti puno epizoda, sve skupa 8, a tema sezone je tzv. Flux, svojevrsni destruktivni fenomen koji ne prijeti samo stanovnicima Zemlje nego i cijelom svemiru.
Neki stari negativci ispadaju pozitivci iako to ne žele biti, bar je tako bačen crv sumnje u prvoj epizodi, a sve u svrhu zaustavljanja sveopće katastrofe.
Trashy element je tu kako to već mora biti u ovoj seriji, nova vrsta vanzemaljaca izgledaju kao humanoidni psi, a jedan od njih je oteo jednog čovjeka i sad doktorica 'oće lika spasiti ne zato jer joj se spašava, nego joj je taj "pas" prethodno smještao smicalice.

Da su barem ovako izgledale prethodne sezone.
Nema nikakvih politički korektnih preserancija kojima je BBC dotakao dno u prošlim sezonama.
Samo scifi&fantasy sa metaforama, komedijom i rekoh već, tradicionalnim trešom.

Ako ste odustali jer se serija pod Chibnallom pretvorila bila u popovanje o klasama, rasama, itd., vratite se jer izgleda da je lik došao pameti.
Ili ne želi da ga pamte kao nekoga ko je upropastio britanski dragulj, pa se trgnuo jer od sljedeće sezone ode on ća, a seriju će nastaviti raditi Russel Davis.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1266 u: Studeni 10, 2021, 00:56:43 prijepodne »
Odgledala sam jednu dobru Englesku mini seriju .Zove se Flesh and Blood.Posto su Englezi majstori za krimice,nemam sta puno da kazem,osim da me Francesca Annis i dalje u svojoj 76-oj godini odusevljava.Ko voli Engleske krimi price ,pogotovu mini od cetiri epizode,bez razvlacenja i nategnutog pravljenja sto epizoda,dvadeset sezona isl. neka pogleda

Online bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1267 u: Studeni 10, 2021, 10:55:59 prijepodne »
Odgledala sam jednu dobru Englesku mini seriju .Zove se Flesh and Blood.Posto su Englezi majstori za krimice,nemam sta puno da kazem,osim da me Francesca Annis i dalje u svojoj 76-oj godini odusevljava.Ko voli Engleske krimi price ,pogotovu mini od cetiri epizode,bez razvlacenja i nategnutog pravljenja sto epizoda,dvadeset sezona isl. neka pogleda
Sve što si rekla stoji. Serija, odlična, kratka a sve je rečeno. Ustvari, malo je serija koje zaslužuju "vječnu slavu". Mislim, na način da su dugovjeke.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1268 u: Studeni 12, 2021, 01:46:27 prijepodne »
Iskopah jos jednu Englesku  mini seriju iz 2012 g ,zove se Spies of Warsaw.Radnja se dogadja u Varsavi od 1937.g. do pocetka Drugog rata.Nemacki i Francuski tajni agenti ,izdaje,prevare,ubistva,poneka ljubavna prica,prijateljstva,sve pomalo u dve malo duze epizode ,sve lagano za gledati.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1269 u: Studeni 15, 2021, 16:53:25 poslijepodne »
Jos jedna mini serija Gone for Good,i to Francuska ovogodisnja.Meni omiljeni Francuzi sve naprave za uzivanje.Radjena je po knjizi Harlan Cobena i odlicna je .Glavni lik izgubi brata i devojku koju je voleo,a onda posle deset godina mu nestane devojka sa kojom zivi i on polazi u potragu za njom.Dobra prica,dobra gluma.Sve preporuke.

Offline jan1963

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1270 u: Studeni 18, 2021, 08:17:56 prijepodne »
Žica, serija za duge zimske dane i noći
Nisam nervozan... ne spava mi se... ništa me ne boli... nitko me ne nervira... da nisam umro, majku mu?!

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1271 u: Studeni 19, 2021, 19:02:28 poslijepodne »
Pogledao Delhi crime dosta teška tema za gledanje , pa The north water koja me je podsjetila na The terror ( led,jedrenjak), dosta mračna za gledanje ( dobar dio snimano po mraku) da nisam ni shvatio da glumi Colin Farrell  ;D dok nisam pročitao i na kraju odgledao najmračniju seriju Chapelwaite ali sve mi je postalo jasno kad sam vidio ime Steven King.
Od straha da ne padnem u depru od ovih " teških serija " idem pogledati James Bonda ono akcija, spašavanje svijeta, puno pucnjave i mozak na pašu uz pivicu. :beer2:
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline jan1963

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1272 u: Studeni 20, 2021, 08:01:58 prijepodne »
Serija Glória koja je zasnovans na istinitim događajima, je priča o podijeljenom svijetu i selu usred Ribateja u Portugalu tijekom Hladnog rata.
João, tajni agent KGB-a, poslan je u RARET, tajnu Livre stanicu, kako bi kompromitirao misije CIA-e i otkrio šta se dogodilo s Mijom, nestalom agenticom KGB-a …
Malo razvučeno ali je ima neku radnju i zaokruženu priču
Nisam nervozan... ne spava mi se... ništa me ne boli... nitko me ne nervira... da nisam umro, majku mu?!

Offline dejanptr

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • Lokacija: SrbijaDV
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1273 u: Studeni 22, 2021, 17:30:04 poslijepodne »
Odgledao sam nedavno srpsku seriju KLJUN, 2021.g.  10 epizoda.

https://www.imdb.com/title/tt15346794/?ref_=fn_al_tt_1

Nagrada publike i  nominacija za najbolju seriju  na Cannes International Series Festival (CannesSeries) 2021.

Mešavina drame , trilera i mistike.

Upečatljiv početak i mlako finale serije.

U svakom slučaju trebalo bi je  pogledti,  zbog uočljivog velikog truda i nekoliko zaista upečatljivih glumačkih ostvarenja.

VREME ZLA , srpska serija , 2021. g,  15 epizoda. Adaptacija romana Dobrice Ćosića.

https://www.imdb.com/title/tt12849204/?ref_=tt_sims_tt_i_2

Uprkos zamerkama koje se mogu dati generalno ovoj seriji, pri čemu mislim prvenstveno na usporeni ritam, moram priznati da sam je sa zadovoljstvom odgledao. Ovo je posledica, siguran sam, tematike serijala koja mi je bliska obzirom na moje godine i činjenice da je dobar deo moje familije, i sa majčine i sa očeve strane, neposredno učestvovao i proživljavao događanja koja serija tretira. Mnogi su imali tragičan kraj i snosili užasne posledice.

Preporučujem, u svakom slučaju!

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 417
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1274 u: Studeni 22, 2021, 21:47:38 poslijepodne »
https://www.imdb.com/title/tt7462410/
The wheel of time
Upravo poceh ovu serju.Svidja mi se.Naravno,manje od knjiga.Kada se naviknete na preterane(ali,ocekivane ) rasne diversitete je meni lepo podsecanje na davno procitane knjige.Ne znam kako je s onima koji nisu citali?Konfuzno?
Spoiler: prikaži
R.Dzordan je vrlo jasno opisao izgled svojih junaka,u seriji su im najblizi Rand i Moiraine.Za navedenu rasnu raznolikost im je bilo dovoljno da su je primenili na razlicite narode koje druzina iz Dve Reke susreće.Ni s CGI se nisu proslavili :smfor (9):
.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1275 u: Studeni 24, 2021, 14:37:57 poslijepodne »
I ja sad gledam seriju Vreme zla.Jeste malo razvucena,ali je skroz dobro uradjena,sve osim opet ovog mumlavog Gorana Bogdana.Stvarno covek ima neki problem sa govorom,vec sam o tome pisala,stvarno mu treba titl,pola recenica ne razumem sta  kaze.Kad sedne naspram fantasticnog Miodraga Krivokapica,kao da mi se slika na TV-u podelila na dve serije,levo vidim odlicnu seriju sa odlicnim glumcem,desno neko mumlanje i bezvezno kezenje sa njim.

Offline DOKILE

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • Lokacija: ZEMUN
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1276 u: Studeni 24, 2021, 18:43:00 poslijepodne »
                         Jordskott
                           www.imdb.com/title/tt2309405/
Serija me je totalno sludela....jedva mogu da pohvatam ko koga juri....imam jos dve epizode i jedva cekam da je zavrsim...a,zanima sta ce biti na kraju...bas ludo.

Offline atma

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • Just keep swimming
  • Lokacija: Croatia
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1277 u: Studeni 24, 2021, 20:48:31 poslijepodne »
gledam treću sezonu serije Nasljeđe https://www.imdb.com/title/tt7660850/
Prve dvije sezone sam skinuo ženi, ona je pogledala s guštom ali ja nisam niti oko bacio. Nekako mi se sve to činilo sapuničasto. Naravno, prevario sam se. Iako sam pročitao odlične kritike meni važnih ljudi, nisam "pao" odmah već nekako nesvojstveno meni se uključio u trećoj sezoni. Ponešto sam informacija već znao o likovima i skrivenoj potki serije ali sada dok gledam, mogu reći kako i uživam.
Kapitalizam i sve njegove devijacije u društvenom, intimnom i svakom ostalom smislu ovdje su izložene na pladnju. Čovjek se pita da li pohlepa i egoizam mogu biti dovoljni da se ispuni jedan život i pritom uništi ostale, bez obzira jesu li ti ostali tvoja djeca ili ne.
Između svega što vas čini čovjekom i interesa uvijek biramo ovo drugo jer su nas jednostavno tako učili ili zašto da bi obranili imalo ljudskosti moramo paradoksalno biti još gori od ovih zbog kojih je i branimo. Puno je pitanja koja se jednostavno otvaraju i demaskiraju ovo društvo spektakla i zarade oko nas. Ovdje je naravno najvidljivije, kao i u Građaninu Kaneu, ono da je potraga za uspjehom u konačnosti isprazna ali više ipak ne postoji taj lirski moment "pupoljka" kao kod Wellesa, znači neke vrste metafizičke potrage za višim smislom, nego samo zemaljsko dokazivanje vlastite moči i volje glavnog protagoniste Nasljeđa. Crno nam se piše ako ostane samo ovakva elita na svijetu.

Offline jan1963

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1278 u: Studeni 27, 2021, 08:51:46 prijepodne »
Gledam Jack Irish, australsku seriju koja je prožeta akcijom, humorom, misterijom i svim i svačim, a opet je opuštajuća i pitka da se čeka nova epizoda
Nisam nervozan... ne spava mi se... ništa me ne boli... nitko me ne nervira... da nisam umro, majku mu?!

Offline DOKILE

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • Lokacija: ZEMUN
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1279 u: Studeni 27, 2021, 09:38:37 prijepodne »
                      Under the Dome
                         https://www.imdb.com/title/tt1553656/
Poceo seriju,posle dve odgledane epizode-nista posebno....radnja serije se svodi na to da mali grad negde u Americi misteriozno obavija kupola,koja je neprobojna i prozirna,pri cemu deo stanovnika ostaje zarobljen unutar kupole,a deo je van nje....videcemo kako ce dalje da se odvija,za sad-mrsavo....

                      Defending Jacob
                                    https://www.imdb.com/title/tt2304589/
Fantasticna serija,od osam epizoda,sa Kris Evans i Misel Dokeri u glavnoj ulozi,roditeljima deteta od desetak godina,koje postaje glavni osumnjiceni za ubistvo u svog skolskog druga....serija za preporuku i gledanje....

Offline nostalgicar90

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1280 u: Studeni 28, 2021, 15:00:13 poslijepodne »
Gledao sam nove korejske serije Squid Game i Kingdom, i sad je došla nova Hellbound pa ću da i to pogledam, pošto su ove dvije bile odlične, stvarno prave dobre serije. Na Netflix je došla i zanimljiva danska serija Elves pa ću i to pogledati. Dobro je pogledati ovako nove serije a da nisu američke i britanske za promjenu. Ne zaboravimo i da ovi tjedan dolazi zadnji drugi dio serije La Casa de Papel.

Offline jan1963

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1281 u: Studeni 29, 2021, 08:38:25 prijepodne »
Gledam izraelsku seriju Black Space, amerikanizirana verzija nasilja u srednjoj školi koja vas čini stalno napetim do kraja sezone.

https://www.imdb.com/title/tt13660638/
Nisam nervozan... ne spava mi se... ništa me ne boli... nitko me ne nervira... da nisam umro, majku mu?!

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1282 u: Studeni 30, 2021, 19:40:43 poslijepodne »
Nešto novo (bar za mene) od SYFY makar ne smaraju kao ovi iz mrtvohodajuće franšize. Nađoh i 1 titl na OS za prvu.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1283 u: Prosinac 01, 2021, 09:57:48 prijepodne »

Smiley's People
britanska špijunska drama iz šest dijelova iz 1982. BBC-ja. Režirao ga je Simon Langton, a producirao Jonathan Powell, to je televizijska adaptacija špijunskog romana iz 1979. Johna le Carréa Smiley's People i nastavak Tinker Tailor Soldier Spyyera.

https://www.imdb.com/title/tt0083480/

Još jedna od bezvremeskih serija s temom špijunaže iz doba Hladnog rata

ne treba nam prijevod s wikija, to možemo i sami naći
https://en.wikipedia.org/wiki/Smiley%27s_People_(TV_series)

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1284 u: Prosinac 01, 2021, 19:04:18 poslijepodne »
Zavrsavam drugu sezonu domace serije Dug moru i odusevljena sam,nimalo nije losija od prve sezone,naprotiv cini mi se da je cak i bolja.A u ovoj sezoni su naravno Trivalicka i Miki Krstovic briljirali.

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1285 u: Prosinac 02, 2021, 23:09:16 poslijepodne »
Six Feet Under - https://www.imdb.com/title/tt0248654/

Drama o sjebanoj obitelji koja vodi pogrebno poduzeće. Žena i ja smo pogledali već 2 sezone i jako nam se sviđa. Priča je zanimljiva i baš vuče da se gleda dalje. Mala doza humora je baš taman za ovakvu seriju. Jedina primjedba je previše gej scena.

Svakako preporuka iako kome god sam spomenuo seriju nikad nisu čuli za nju. Valjda zato što je na HBO, a svi su na Netflixu. Btw. HBO je kao streaming platforma nula za jedan Netflix, svako malo pada bitrate, prijevod je loše, ne pamti gdje smo stali...

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1286 u: Prosinac 03, 2021, 10:11:55 prijepodne »
Cambridge spies - odlična serija o špijunima koja bi mobla biti i svojevrsni dokumentarac o razdoblju Hladnog rata u ranim četrdesetim dok nisu prirodno skončali, jer jednom špijun, uvijek špijun.
Istinita priča o grupi studenata sa sveučilišta Cambridge, koji su unovačeni za špijuniranje u Sovjetskom Savezu, ranih 1930-ih.
Oni su bili dvostruki agenti i špijuni za Ruse u vrijeme drugog svjetskog rata i hladnog rata. To su: Kim Philby (tajnog imena: Stanley), Donald Duart Maclean (tajnog imena: Homer), Guy Burgess (tajnog imena: Hicks) te Anthony Blunt (tajnog imena: Liszt), a krivi su za sustavno odavanje tajnih podataka Rusima u 40-im i 50-im godinama prošlog stoljeća.
https://www.imdb.com/title/tt0346223/

sad samo copy-paste s MojTV?

Offline Milos Milovic

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Montenegro
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1287 u: Prosinac 06, 2021, 21:25:38 poslijepodne »
Koliki spisak serija, nema sta nema  ;D Ja trenutno pratim The Simpsons, Family Guy, Modern Family, The Big Bang Theory, Shooter ima jos par ali cekam prevod za njih, a uskoro krecem jos neke da pratim kad ugrabim vise vremena.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1288 u: Prosinac 07, 2021, 12:36:45 poslijepodne »
Bordertown finska serija o detektivu Sorjensonu koji ima poseban način zakljičivanja na osnovu malog broja dokaza te se pomalo smatra čudakom koji se bori i sa svojim vlastitim demonima.
https://www.imdb.com/title/tt4937942/

https://www.prijevodi-titlovi.org/forum/index.php?topic=801.0
https://www.prijevodi-titlovi.org/serije/prikaz/295/sorjonen-bordertown

Offline jan1963

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1289 u: Prosinac 09, 2021, 08:03:02 prijepodne »
Vigil
radnja se odvija na podmornici i prati rješavanje slučaja ubojstva na istoj.
Istraga dovodi do neminovnog sukoba policije i tajne službe.
Nisam nervozan... ne spava mi se... ništa me ne boli... nitko me ne nervira... da nisam umro, majku mu?!