Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Tko o čemu, mi o serijama  (Posjeta: 1051703 puta)

0 Članova i 24 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #720 u: Lipanj 06, 2017, 21:24:18 poslijepodne »
Pogledah petu sezonu House of Cards. Najlošija sezona po mom mišljenju. Pretjerali su
Spoiler: prikaži
sa ubistvima. Tom Yates, Le Ann, Aidan Mccalan, pa i Cathy Durant. Poznate ličnosti, a niko da provede neku temeljnu istragu. Pokazali su se kao psihopate, i da zapravo odgovaraju jedno drugom. Meni je bilo malo too much. Svijetla tačka sezone je definitivno nevjerovatni Kevin Spacey i njegovi monolozi koji su mi bili najbolji trenuci sezone.

Reality is almost always wrong.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #721 u: Lipanj 07, 2017, 03:12:19 prijepodne »
Da odlična epizoda za premijeru Fear the Walking dead šteta što nema prevod e2 da pogledam odmah + Talking dead.
Čini mi se da sam video Greg Nikotera jednog od producenata. On ima običaj da se pojavljuje u epizodama u kojima učestvuje.
iz TWDS6

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #722 u: Lipanj 07, 2017, 03:13:13 prijepodne »
Ono kameo uloga  :smfor (24):

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #723 u: Lipanj 07, 2017, 07:11:31 prijepodne »
Ono kameo uloga  :smfor (24):

 :smfor (24): :smfor (24):

je li to onda neka biografska serija?  :smfor (24):

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #724 u: Lipanj 07, 2017, 11:09:19 prijepodne »
Daaa :-) On obično režira dobre epizode sa dosta akcije.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #725 u: Lipanj 07, 2017, 19:42:11 poslijepodne »


Prófugos - IMDb

Evo jos jedne odlicne serije [1 sezona brutalno dobra], koja je takodje rekao bih ne tako poznata, nepopularna, a svakako vredna gledanja. Posebno me privuklo sto serija dolazi iz Cilea, zemlje koja je u deficitu sto se tice kinematografije uopste, ali to ih nije ni njamanje omelo da naprave odlicnu seriju, posebno prvu sezonu, koja gotovo pa izuva iz opanaka, i po meni tu je mogla da se i zavrsi, ali ni druga nije za podceniti. u svakom slucaju, apsolutna preporuka.

Serija „Begunci“ prikazuje neuspešnu operaciju trgovine drogom koja počinje na granici Bolivije i Čilea, četvoricu muškaraca koji treba da je obave i prave igrače koji stoje iza toga. „Begunci“ pričaju priču o složenoj mreži ambicija, planova i korupcije, gde niko nije onakav kakvim se čini, gde svi imaju tajne iz prošlosti i nužnu potrebu za bežanjem, ne znajući od koga ili čega beže, a svima im je zajedničko nezakonito delovanje. Moćni kartel je regrutovao četvoricu muškaraca da prebace drogu iz Bolivije u Čile. Kad se ispostavi da je u pitanju zaseda, četvorica muškaraca postaju begunci, ne znajući čak ni od koga beže.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #726 u: Lipanj 07, 2017, 20:12:59 poslijepodne »


Prófugos - IMDb

Evo jos jedne odlicne serije [1 sezona brutalno dobra], koja je takodje rekao bih ne tako poznata, nepopularna, a svakako vredna gledanja. Posebno me privuklo sto serija dolazi iz Cilea, zemlje koja je u deficitu sto se tice kinematografije uopste, ali to ih nije ni njamanje omelo da naprave odlicnu seriju, posebno prvu sezonu, koja gotovo pa izuva iz opanaka, i po meni tu je mogla da se i zavrsi, ali ni druga nije za podceniti. u svakom slucaju, apsolutna preporuka.

Serija „Begunci“ prikazuje neuspešnu operaciju trgovine drogom koja počinje na granici Bolivije i Čilea, četvoricu muškaraca koji treba da je obave i prave igrače koji stoje iza toga. „Begunci“ pričaju priču o složenoj mreži ambicija, planova i korupcije, gde niko nije onakav kakvim se čini, gde svi imaju tajne iz prošlosti i nužnu potrebu za bežanjem, ne znajući od koga ili čega beže, a svima im je zajedničko nezakonito delovanje. Moćni kartel je regrutovao četvoricu muškaraca da prebace drogu iz Bolivije u Čile. Kad se ispostavi da je u pitanju zaseda, četvorica muškaraca postaju begunci, ne znajući čak ni od koga beže.

Sjajna 1.sezona, nesto slabija druga, ali sve u svemu, mnogo bolja od 80 odsto serija u trenutnoj ponudi!

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #727 u: Lipanj 08, 2017, 20:36:02 poslijepodne »


Dekalog

Evo jos jedne zaboravljene masterpeace mini serije, koja dolazi iz Poljske, vodjena palicom maestralnog filmskog umetnika Ksistofa Kjeslovskog, koja govori o 10 bozjih zapovesti.
Sastoji se od  10 epizoda koje nisu striktno vezane za pojedine zapovesti. Neke obuhvataju vise njih, a neke celokupan eticki sistem koji treba da prikazu. Tematika ovih prica je religijska, a struktura biblijska, i kao sto vec rekoh bazirana je na 10 bozjih zapovesti, isticuci njihovu aktuelnost...

Ovde bih stao, jer smatram da se ovako remek delo ne pise vec gleda. I da naglasim da serija nije  za svakog vec samo za ozbiljne serijofile, poznavaoce, pasionirane ljubitelje filmske umetnosti. Bez da nekog uvredim, jer  ja sam jedan od takvih.

Dodao bih jos samo jednu zanimljivost vezano za seriju. Veliki Stenli Kjubrik je skinuo kapu Kjeslovskom, nakon sto je pogledao. A i ne bi se slucajno nasla na listi sada vec pokojnog Rodzere Eberta, verovatno najboljeg, najuticajnijeg filmskog kriticara, dobitnika Pulicerove nagrade, i jedinog filmskog kriticara za sada koji je nasao svoje mesto na holivudskom Bulevaru slavnih zvezda.

Zar ovo do sada sto sam napisao nije dovoljno da se pogleda ovo remek delo.  :sbowing_100-106

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #728 u: Lipanj 09, 2017, 04:06:19 prijepodne »
Pogledao sam i drugu. Užas https://cdn-images-1.medium.com/max/800/1*PvFe-itf2XZYyimkKij6oA.gif

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #729 u: Lipanj 09, 2017, 08:55:44 prijepodne »
Pogledah petu sezonu House of Cards. Najlošija sezona po mom mišljenju. Pretjerali su
Spoiler: prikaži
sa ubistvima. Tom Yates, Le Ann, Aidan Mccalan, pa i Cathy Durant. Poznate ličnosti, a niko da provede neku temeljnu istragu. Pokazali su se kao psihopate, i da zapravo odgovaraju jedno drugom. Meni je bilo malo too much. Svijetla tačka sezone je definitivno nevjerovatni Kevin Spacey i njegovi monolozi koji su mi bili najbolji trenuci sezone.

samo je prva sezona dobra. ove ostale osim mozda prosle slabo pamtim. petu sam poceo ali se bogomi mucim. sta znam, do mene je vjerovatno jer me bas zabolje za politiku, apsolutno nista ne kapiram, pa mi ne ide. ipak je ovo vise sapunica no neki politicki triler, ubace poneki shock element, imaju spejsija koi se hajpuje do precerivanja (sjajan je da se razumijemo) u ovoj seriji, doda se seksa, koji kill, i toeto, imas hit. predvidjam im jos dosta sezona, a i sam spejsi je nedje rekao da je do njega i deset bi snimio.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #730 u: Lipanj 09, 2017, 12:31:39 poslijepodne »
Ne znam da li ću uspeti da se nakanim da pogledam petu sezonu.
Serija je morala da ima tri sezone kao i original.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #731 u: Lipanj 09, 2017, 13:23:29 poslijepodne »
Ne znam da li ću uspeti da se nakanim da pogledam petu sezonu.
Serija je morala da ima tri sezone kao i original.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #732 u: Lipanj 09, 2017, 13:25:50 poslijepodne »
prve dvije sezone originala su odlicne, bolje od juesej verzije. e vec treca prilicno zbrzana i tesko gledljiva, kao da je neka druga serija u pitanju. no kad se zaokruzi bolja je od americke, mozda je samo prva sezona nedje tu.
vec sam pominjao da je naporan ovaj netflix  format 10-13ep po sat vremena. i onda tu imas prostora za svasta nesto, za razne gluposti. kako se ne sjete da sve zbiju u 5-6 epizoda i samo dobijes na kvalitetu. no dzaba, drugi faktori se tu pitaju.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline pistoleros

  • Razina 0
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #733 u: Lipanj 09, 2017, 16:47:31 poslijepodne »
Pozz,može neki prijedlozi za kriminalistčke thriler serije.

Veliki sam fan Sherlocka. :smfor (27): :thcheerleader3 :agree Ocijena 10

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #734 u: Lipanj 09, 2017, 16:52:41 poslijepodne »
Ne znam da li ću uspeti da se nakanim da pogledam petu sezonu.
Serija je morala da ima tri sezone kao i original.

Ja sam pogledao, ali sam ostao razočaran. Bilo je dosta i iznenađenja, pogotovo završni dio sezone, ali je bilo too much, bar za mene. Posle gledanja se moraš otuširati koliko je ljigava u pojedinim trenucima  ;D
Reality is almost always wrong.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #735 u: Lipanj 09, 2017, 17:59:32 poslijepodne »
Pogledao finale 3 sezone Gotham-a... To je jedina DC serija koju jos gledam... ali jako slabo finale... mada sigurno i dalje bolje od Ere i Flesonje...  :smfor (24):

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #736 u: Lipanj 09, 2017, 19:24:38 poslijepodne »
Pozz,može neki prijedlozi za kriminalistčke thriler serije.

A sto ne bi moglo. Evo par na prvu, pa biraj sta nisi gledao, mada su sve odlicne:

The Booth at the End, Carlos, Messiah, Place of Execution, The Kill Point, The Shadow Line i recimo Endeavour.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #737 u: Lipanj 09, 2017, 23:02:44 poslijepodne »
Pozz,može neki prijedlozi za kriminalistčke thriler serije.

A sto ne bi moglo. Evo par na prvu, pa biraj sta nisi gledao, mada su sve odlicne:

The Booth at the End, Carlos, Messiah, Place of Execution, The Kill Point, The Shadow Line i recimo Endeavour.

A ako nemas problem sa slusanjem i nekog drugog jezika sem engleskog, baci oko na "Profugos", "Braquo", Engrenages", "Forbrydelsen", "Bron/Broen"...

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #738 u: Lipanj 09, 2017, 23:36:56 poslijepodne »
Pogledao finale 3 sezone Gotham-a... To je jedina DC serija koju jos gledam... ali jako slabo finale... mada sigurno i dalje bolje od Ere i Flesonje...  :smfor (24):
e svaka ti cas' kad moz to gledat...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #739 u: Lipanj 10, 2017, 00:11:05 prijepodne »
Ja sam batalio sve DC-eve serije trenutno, većina ih je smiješna, Arrow haha, The Flash i nekako moze proci, Legends of tomorrow, sta ja znam, ravnodusan prema njima, supergirl nikad nisam ni pogledao. Mislim da je Marvel puno kvalitetniji trenutno  ;D
Reality is almost always wrong.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #740 u: Lipanj 10, 2017, 00:14:12 prijepodne »
Ja sam batalio sve DC-eve serije trenutno, većina ih je smiješna, Arrow haha, The Flash i nekako moze proci, Legends of tomorrow, sta ja znam, ravnodusan prema njima, supergirl nikad nisam ni pogledao. Mislim da je Marvel puno kvalitetniji trenutno  ;D

ne trenutno, općenito  ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #741 u: Lipanj 10, 2017, 02:01:17 prijepodne »
ovaj....
ja sam nedje davne neke prosle godine batalio vil forte zadnji coek na zamlju ili kako vec...
ima li jos ljudi tamo? dokle su?

mislim da sam skoro pa i najlepsi od njega dvaput! ha!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #742 u: Lipanj 12, 2017, 00:54:22 prijepodne »
mislim da se ove dvie serije nijesu pominjale. ili jesu, no... ne moze se...
master of none
http://www.imdb.com/title/tt4635276/?ref_=nv_sr_1
love (ova rijec... hm...)
http://www.imdb.com/title/tt4061080/?ref_=nv_sr_8
udrite. valja. stvarno valja. ako vam ne bude valjalo, jebi ga sjebao sam se...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #743 u: Lipanj 12, 2017, 20:46:26 poslijepodne »
jednostavno previše dobrih serija...  :smfor (2):


"Hanna" Amazon Prime Video
Amazon Studios has given a straight-to-series order to "Hanna", adapted from the 2011 film, which was directed by Joe Wright. Like the film, it will focus on a teenage girl who was raised to be the perfect assassin, who goes on the run from a ruthless intelligence agent.


"Misfits" Freeform
A US version of the British fantasy series has been given a pilot order. The cast for the pilot includes Ashleigh LaThrop, Tre Hall, Allie MacDonald, and Jake Cannavale. Like the original, the show will center on a group of young offenders who are sentenced to work in a community service program, and obtain supernatural powers after an electrical storm.


"Los Feliz Daycare Project" Hulu
An animated comedy based on the popular @LosFelizDaycare Twitter feed is being developed with Adam Pally ("Happy Endings"). The parody twitter account pokes fun at modern-day progressive parenting.


"Wet Hot American Summer: 10 Years Later" Netflix
The satirical comedy will serve both as a sequel to 2001 film Wet Hot American Summer, and the 2015 prequel TV series "Wet Hot American Summer: First Day of Camp"


"The Tick" Amazon Prime Video
Following a successful pilot, a full series is set to launch on Aug. 25. Set in a world where superheroes have been real for decades, an accountant comes to realize his city is owned by a super villain. As he struggles to uncover this conspiracy, he falls in league with a strange blue superhero.


"Jean-Claude Van Johnson" Amazon Prime Video
A full series of this action comedy has been ordered following a successful pilot in which Jean-Claude Van Damme plays a version of himself, operating under an alias as the most dangerous undercover private contractor in the world.


"Philip K. Dick's Electric Dreams" Amazon Prime Video
This sci-fi anthology series will comprise 10 stand-alone episodes based on the works of the late Phillip K. Dick. It will be broadcast on Channel 4 in the UK and made available on Amazon Prime Video in the US later this year. Bryan Cranston, Steve Buscemi, Anna Paquin, and Timothy Spall are among the cast lined up for the episodes.


"Jack Ryan" Amazon Prime Video
John Krasinski ("The Office") will play the title role of an up-and-coming CIA analyst thrust into a dangerous field assignment for the first time. The 10-part series follows Ryan as he uncovers a pattern in terrorist communication that launches him into the center of a dangerous gambit with a new breed of terrorism that threatens destruction on a global scale.


"Untitled David O. Russell Project" Amazon Prime Video
American Hustle director David O. Russell is behind a mafia drama that will span 16 episodes across two seasons, starring Robert De Niro and Julianne Moore.


"The Romanoffs" Amazon Prime Video
"Mad Men" creator Matthew Weiner is behind this eight-part anthology series centered around people who believe themselves to be the modern-day descendants of the Russian Romanov dynasty. Weiner hopes to see the drama debut in spring 2018.


"Too Old To Die Young" Amazon Prime Video
Nicolas Winding Refn, director of Drive and The Neon Demon, is behind this 10-part drama that will explore the criminal underbelly of Los Angeles. Miles Teller is lined up to star in the series, which is expected in 2018.


"Good Omens" Amazon Prime Video
This six-part comedy series, based on a 1990 collaboration between Neil Gaiman and the late Terry Pratchett, centers on angels, demons, and the end of the world.


"The Defenders" Netflix
This eight-part superhero series will see Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, and Iron Fist team up to fight crime in New York City. It is set to be made available to stream from Aug. 18.


"Disjointed" Netflix
Kathy Bates stars in this comedy, co-created by Chuck Lorre ("The Big Bang Theory"). Bates plays Ruth, who employs her newly graduated son to help run her Los Angeles marijuana dispensary.The first season of 20 episodes debuts Aug. 25.


"The End Of The *beep* World" Netflix
Jessica Barden (The Lobster) and Alex Lawther ("The Imitation Game") star as Alyssa and James, two misfit teenagers who go on road trip in search of Alyssa’s absent dad. Based on a comic book, the series has been co-produced with the UK's E4 and is set for later in 2017.


"The Punisher" Netflix
Jon Bernthal reprises his role from "Daredevil" as vigilante Frank Castle, aka The Punisher. The first season of 13 episodes is expected in Nov. 2017.


"Future Man" Hulu
The Hunger Games star Josh Hutcherson plays a janitor who battles against an intergalactic invasion in this sci-fi comedy co-executive produced by Seth Rogan. The first season of 13 episodes is set to made available later this year.


"Hard Sun" Hulu
Aisling Bea and Jim Sturgess star as two detectives with opposing viewpoints, who are forced to work together in a pre-apocalyptic criminal world. The six-part drama, developed with BBC One, is from "Luther" creator Neil Cross.


"Runaways" Hulu
After discovering their parents are super-villains in disguise, a group of teenagers band together to run away from their homes in order to atone for their parents' actions and to discover the secrets of their origins. Based on a Marvel comic, the 10-part series is set to premiere in early 2018.


"Castle Rock" Hulu
Based on the stories of Stephen King, the series will intertwine characters and themes in the fictional town of Castle Rock. J.J. Abrams is reteaming with King on the upcoming series following mini-series 11.22.63.
English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #744 u: Lipanj 12, 2017, 21:36:21 poslijepodne »
treba mi još koja ruka  :smfor (9): :smfor (9):

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #745 u: Lipanj 12, 2017, 21:50:37 poslijepodne »
Ne mogu da verujem ali moj komentar je previše fantastike xD
Valjda neće ubrljati Misfits
"Philip K. Dick's Electric Dreams" Amazon Prime Video ovome se radujem :-)

Online bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #746 u: Lipanj 12, 2017, 22:00:06 poslijepodne »
"Disjointed" Netflix
Kathy Bates stars in this comedy, co-created by Chuck Lorre ("The Big Bang Theory"). Bates plays Ruth, who employs her newly graduated son to help run her Los Angeles marijuana dispensary.The first season of 20 episodes debuts Aug. 25.

Novi Weeds?  ;D

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #747 u: Lipanj 12, 2017, 22:18:27 poslijepodne »
Ne znam da li je ovdje mjesto, ako nije recite mi da napisem negdje drugo, ali Audicija se vraća nakon 30 godina, jedna od najpoznatijih predstava ikad u ex Yugoslaviji, pa da napišemo i ovdje. Ne znam da li ima neko da ih nije gledao, ali jedan od najboljih projekata, pored Nadrealista kod nas, barem meni.

https://www.klix.ba/magazin/kultura/ekipa-kultne-audicije-bili-smo-stand-up-komicari-prije-33-godine-samo-se-to-tada-nije-tako-zvalo/170612096


Reality is almost always wrong.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #748 u: Lipanj 14, 2017, 00:19:38 prijepodne »
"Disjointed" Netflix
Kathy Bates stars in this comedy, co-created by Chuck Lorre ("The Big Bang Theory"). Bates plays Ruth, who employs her newly graduated son to help run her Los Angeles marijuana dispensary.The first season of 20 episodes debuts Aug. 25.

Novi Weeds;D
bijase to zanimljivo prve sezone, no i ja bijah kao mlad tad.... ili naivan...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #749 u: Lipanj 14, 2017, 00:58:31 prijepodne »
Flesh and Bone



http://www.imdb.com/title/tt3507484/

Prvu epizodu sam odgledao u društvu ali sam drugu nastavio sam. U samom početku serija me je na trenutak podsetila na Šougrls P.Verhovena. Mlada nepoznata igračica dolazi u veliki grad, audicija...Tu se svaka sličnost završava jer ova serija se izdigla iznad svega sličnog što sam video a nisam morao dugo da gledam jer sam posle prvih 12 minuta rekao kupujem celu sezonu. Nije to zbog negližiranih, golih i polugolih balerina koje stalno špaciraju i upadaju u kadar, više je to zbog same radnje i egzotičnih likova koji učestvuju u svemu tome.

  Kada se pojavio brat znao sam da nešto nije u redu, brat čiji su postupci pre nego što je video sestru mnogo toga objasnili. I to je ipak ono najbolesnije u ovoj odličnoj seriji u kojoj nema nevinih, u seriji koja se bavi baletom na pravi način. Balet je ovde inače za sve samo biznis za razliku od ruskog mafijaša koji vodi striptiz klub. Za njega je to umetnost a ono što je on rekao u seriji o baletu je bilo iz dubine slovenske duše.

  Istraživao sam malo po netu i pronašao podatak da je glavna glumica prava balerina što se u seriji na žalost nije moglo videti i to je jedna od mojih zamerki.

  Sve u svemu više sam nego zadovoljan ovim što sam video. Sa velikim uživanjem ću gledati i nastavak ako ga ikad bude.

  Zaboravih da napišem da serija nije za svakog.