Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Tko o čemu, mi o serijama  (Posjeta: 1080171 puta)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1110 u: Kolovoz 30, 2017, 22:32:05 poslijepodne »
The Mist 



http://www.imdb.com/title/tt5639976/?ref_=fn_al_tt_1

  Završio sam prvih šest epizoda serije koja je tako lepo počela. A onda sam ukapirao da sam nešto slično već gledao. Gledao sam Under the Dome (2013–2015) i sličnost je neverovatna. Umesto kupole nad gradom pojavila se magla a to znači da će biti pravo čudo da ću nastaviti dalje ako se pojavi druga sezona.

  Završio sam sa ovom sezonom i serijom ako bude obnovljena.

  Nije me prevatio moj prvi utisak da gledam kloniranu seriju Under the Dome (2013–2015). Na svu sreću mom tumaranju u magli došao je kraj i uopšte me me više ne zanima ko je i šta je pustio maglu i zašto se ona hrani ljudima. Lokalno stanovništvo nije bilo dovoljno, ljude u poslednjoj epizodi uvoze sa strane. 

Offline vetar

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 218
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1111 u: Kolovoz 30, 2017, 23:00:08 poslijepodne »
The mist zesce sranjce ;D .odgledala sam 4 epizode i to na silu..ocekivala sam nesto ..nista bas..znaci serija totalni promasaj po meni..gluma,tok price..ma nista ne valja.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1112 u: Kolovoz 31, 2017, 08:27:50 prijepodne »
Crashing
http://www.imdb.com/title/tt5037914/?ref_=nv_sr_8
pogledah prvu sinoc i zadovoljan sam. malo me podsjeti na louie-ja na momente. vidim da ce se u narednim ep. pojavljivati i tj miler, sara silverman, dzefri ros. glavni glumac u seriji je na pocetku stand-up karijere, zena ga prevarila sa nekim hipijem, a ona ga je inace i izdrzavala dok ne uspije . vjerujem da ce bit dosta neugodnih situacija, tako da su mi velika ocekivanja.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1113 u: Kolovoz 31, 2017, 21:28:32 poslijepodne »
Silverman i ostali libertardi, ne hvala.

Za The Mist se odmah iz trailera vidjelo da će biti sranje i da neće pratiti vrhunsku novelu. Film je puno bolji i vjernija adaptacija.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1114 u: Kolovoz 31, 2017, 21:49:07 poslijepodne »
Universe of Gods



Mara je naizgled normalna mlada osoba koja ne samo da otkriva da je njen koncept stvarnosti lažan, već i to da je ona posljednja greška u zamršenom sistemu reinkarniranih duša. Nakon što je odvedena u post-apokaliptičnu 2638. godinu, Mara saznaje da posjeduje božanske moći, ali i da sistem nikada neće dostići vječno savršenstvo sve dok je ona još živa. Svi su u lovu na nju, ali da li Mara može po prvi put spasiti svijet? …



http://www.imdb.com/title/tt5915836/

  Retko kad gledam trejlere jer ne želim da vidim šta će biti u filmu / seriji. A Mist je stvarno promašaj, da su pucali u vazduh bar bi nešto pogodili.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1115 u: Rujan 01, 2017, 12:25:39 poslijepodne »
Dostupna je treća sezona Narcosa.  ;D
Reality is almost always wrong.

Offline UploaderBD

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 160
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1116 u: Rujan 01, 2017, 15:13:23 poslijepodne »
Dostupna je treća sezona Narcosa.  ;D
Vec je skinuo , i cekam da se pojave prevodi pa da je gledam .

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1117 u: Rujan 01, 2017, 17:01:31 poslijepodne »
Dostupna je treća sezona Narcosa.  ;D
Ooo to je lepa vest, skida se to...  ;D

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1118 u: Rujan 02, 2017, 02:25:47 prijepodne »
Preporuka za Strike i još veća preporuka za The Deuce (David Simon).

Offline Gollum

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Loznica
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1119 u: Rujan 02, 2017, 12:53:40 poslijepodne »
Preporuka za Firefly.

Svemirski vestern Jossa "Buffyja" Whedona o životu ljudi na nekim novim planetima, gdje mala posada oronulog, ali dobro napravljenoga svemirskog teretnjaka klase "Firefly" (krijesnica) obavlja razne poslove na rubu zakona da bi preživjeli izbjegavajući patrole vladajućega političkog sustava i druga svemirska čudovišta.


http://www.imdb.com/title/tt0303461/?ref_=nv_sr_1


Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1120 u: Rujan 02, 2017, 13:39:44 poslijepodne »
  Odgledao sam prvu epizodu treće sezone Narkosa. Ekipa Kali kartela je mnogo izopačenija i gora od kartela rahmetli Eskobara. On naspram njih izgleda kao Frenki koji ide u Holivud. Dobar start i dobar scenario iz kog izdvajam "Kali kartel je kao SSSR sa lepim vremenom."

  Na vrhu stranice sam okačio informaciju za The Deuce za koji sam odmah našao titl na engleskom. Počeo sam nešto što je za mene bio prevelik zalogaj pa sam batalio. Pilot traje dva sata a ja nemam toliko vremena za testiranje mog tarzan ingliša..

  Strike i Firefly idu za zimnicu.

Offline Gollum

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Loznica
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1121 u: Rujan 02, 2017, 13:44:47 poslijepodne »
 

  Strike i Firefly idu za zimnicu.

Ako ces da gledas Firefly, kad zavrsis seriju, pogledaj film Serenity (2005), to je kraj serije. :)

http://www.imdb.com/title/tt0379786/?ref_=nv_sr_1

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1122 u: Rujan 02, 2017, 13:50:16 poslijepodne »
  Nisam znao. I to sam notirao.

Objavljen je prvi teaser za Starzovu SF seriju “Counterpart”

Starz je objavio prvi teaser za seriju “Counterpart” čija će prva sezona imati ukupno 10 epizoda. Također je već u planu i druga sezona koja bi trebala imati jednaki broj epizoda. Teaser vam neće otkriti gotovo ništa, osim jedne scene u kojoj nije prikazan niti jedan žanrovski element pa ako želite znati više morate prionuti na čitanje.

Riječ je o SF trileru koji prati Howarda Silka (J.K. Simmons), mali kotačić u birokratskoj mašineriji UN-ove špijunske agencije smještene u Berlinu. Kada Howard otkrije da njegova organizacija čuva tajnu prelaska u paralelne dimenzije naći će se u žrvnju intriga, opasnosti i prijevara. Jedini čovjek kojem može vjerovati je Prime, a on je Howardov gotovo identični duplikat iz paralelnog svijeta.

Seriju je zamislio i napisao Justin Marks (The Jungle Book). Režiju prve epizode potpisuje Morten Tyldum (The Imitation Game). Osim već spomenutog J.K. Simmonsa (Whiplash), ostale uloge tumače Nolan Gerard Funk (The Catch), Stephen Rea (V for Vendetta), Richard Schiff (The Affair), Sarah Bolger (Agent Carter), Olivia Williams (The Sixth Sense), Harry Lloyd (The Theory of Everything), Nazanin Boniadi (Homeland), Nicholas Pinnock (Captain America: The First Avenger), Sara Serraiocco (Salvo), Jacqueline Bisset (Dancing on the Edge), Stefan Kapicic (Deadpool), Jacqueline Antaramian (Madame Secretary), Liv Lisa Fries (Zurich), Christiane Paul (The Wave), Ingo Rademacher (General Hospital) i Marco Khan (10,000 BC).

Counterpart na male ekrane stiže u prvom dijelu 2018. godine.



tvprofil.net

http://www.imdb.com/title/tt4643084/

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1123 u: Rujan 03, 2017, 22:50:00 poslijepodne »
Killjoys završavaju za dvije godine, Dark Matter otkazan

Nedugo nakon finala aktualnih sezona svojih dvaju popularnih SF-ova, Syfy je odlučio obnoviti Killjoys za još dvije sezone koje bi za seriju bile zadnje, dok je Dark Matter otkazan nakon tri sezone od trinaest epizoda.

Dark Matter je počeo prije dvije godine na Syfyju te postao jedan od solidnih SF-ova na televiziji danas, no ništa pretjerano obećavajuće. Nakon 39 epizoda, čelnici mreže su odlučili ugasiti seriju bez odgovarajućeg završetka.

S druge strane, Killjoys je s vremenom postao vrlo dobar SF čiji je potencijal mreža prepoznala te naručila još dvadeset novih epizoda podijeljenih u dvije sezone koje bi za seriju bile zadnje. Autorica serijala, Michelle Lovretta, je izrazito zahvalna što je dobila priliku završiti priču kako želi i vrijeme u kojem to može isplanirati te realizirati. Povratak se očekuje sljedećeg ljeta, a zadnja sezona će premijeru imati tek 2019. godine.

serijala.com

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1124 u: Rujan 03, 2017, 23:07:32 poslijepodne »
True Detective se službeno vraća, Nic Pizzolatto će napisati cijelu sezonu

A kako je bilo i najavljeno – David Milch će ipak malo pomoći.

Nakon malo otezanja, HBO je ipak potvrdio kako kreće u projekt “treća sezona True Detectivea”.

Casey Bloys, HBO-ov šef originalnog programa, u srpnju je izjavio kako je Nic Pizzolatto isporučio pet scenarija za novu sezonu te kaok je bio impresioniran viđenim. HBO još nije objavio koliko će epizoda treća sezona imati, ali logićno je nadati se između 8 i 10 epizoda.

U ožujku ove godine pričalo se i kako će veliki David Milch priskočiti upomoć Pizzolattu i sada smo dobili i potvrdu da je Milch dobio writing credit za četvrtu epizodu nove sezone. Hoće li biti potpisan i za neke kasnije epizode još nije poznato. Jeremy Saulnier (“Green Room”) i Nic Pizzolatto režirat će cijelu sezonu.

Treća sezona ispričat će priču o sablasnom zločinu u srcu Ozarka i misteriji koje se produbljuje tijekom desetljeća i tri odvojena vremenska razdoblja.

Kao što je ranije najavljeno, dobitnik nagrade Oscar za najbolju sporednu mušku ulogu, Mahershala Ali (“Moonlight”), igrat će glavnog junaka treće sezone Waynea Haysa, detektiva državne policije iz sjeverozapadnog Arkansasa.

Treća sezona True Detectivea zasad nema datum premijere, ali očekujemo je na HBO-ovom rasporedu negdje u 2018.

serijala.com

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1125 u: Rujan 04, 2017, 12:22:06 poslijepodne »
Crashing
http://www.imdb.com/title/tt5037914/?ref_=nv_sr_8
pogledah prvu sinoc i zadovoljan sam. malo me podsjeti na louie-ja na momente. vidim da ce se u narednim ep. pojavljivati i tj miler, sara silverman, dzefri ros. glavni glumac u seriji je na pocetku stand-up karijere, zena ga prevarila sa nekim hipijem, a ona ga je inace i izdrzavala dok ne uspije . vjerujem da ce bit dosta neugodnih situacija, tako da su mi velika ocekivanja.
zavrsih prvu sezonu. dobra serija, nije nesto da se prekines od smijeha, ali kvalitetno. ne znam da li bas ovako izgleda probijanje jednog komicara na veliku scenu, ali je jasno da se moraju ljudi poznavat i guzice ljubit, pih... dobre gostujuce uloge tj milera i sare silverman, arti lang je regular rekao bih, i dobar dodatak seriji.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1126 u: Rujan 04, 2017, 22:21:38 poslijepodne »
Da li je neko pogledao Hustle sa BBC-a, kakvi su utisci? U zadnje vrijeme gledam rusku Kuhinja ( Kukhnya), ide na prvoj, a cini mi se i RTL-u, zanimljiva je u svakom slučaju. Takođe sam danas završio sa prvom epkom Narcosa, moram priznati da sam jako zadovoljan vidjenim, gledam slijedece kad uhvatim vremena.
Reality is almost always wrong.

Offline vukmar

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd, Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1127 u: Rujan 04, 2017, 22:25:11 poslijepodne »
Gledao sam odavno, dobri su..
Bolje su mi prve tri-četri sezone, mada i posle su ok..

Offline Gollum

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Loznica
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1128 u: Rujan 04, 2017, 23:53:29 poslijepodne »
Preporucujem seriju 3%.

http://www.imdb.com/title/tt4922804/?ref_=fn_al_tt_1

Dobra serija. Pogledajte da nadjete originalnu verziju, jer je daleko bolje za gledanje. Amerikanci su po meni lose odradili sinhronizaciju.

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1129 u: Rujan 05, 2017, 09:41:59 prijepodne »
CBS

Young Sheldon možda, ostalo  :smfor (9):

English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1130 u: Rujan 05, 2017, 13:05:58 poslijepodne »
2 švorc glupače su out jeiiij

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1131 u: Rujan 05, 2017, 15:50:00 poslijepodne »

Blood Drive 



http://www.imdb.com/title/tt4898282/

  Odgledao sam pet epizoda i nastavljam dalje sa vožnjom.

  Blood Drive je pravi Grindhaus i pun pogodak za njegove lfanove. U principu, autori serije nisu ponudili nijednu novu ideju, ponudili su realizaciju svega onog što su videli i što ostali nisu smeli ili mogli da prikažu. Serija nije za svakog i svačiji (ne)ukus.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1132 u: Rujan 05, 2017, 16:09:59 poslijepodne »
Ipak ništa od reboota 'Ksene'

Nedavno planirani reboot serije Ksena: Princeza ratnica ipak je propao. Iz NBC-ja su potvrdili kako su za sada odustali o ovog projekta.

"Trenutno se s time ništa ne događa. Gledali smo neke materijale i odlučili da to nije ono što želimo za reboot.", rekla je voditeljica zabavnog programa NBC-ja Jennifer Stalke. "Neću reći da se to nikad neće dogoditi jer je to vrlo omiljena serija, ali trenutna inkarnacija je definitivno gotova."

Rob Tapert i Sam Raimi, autori akcijske dramske serije iz 1990-ih trebali su nadgledati stvaranje nove verzije, a Javier Grillo-Marxuach je trebao da radi scenario. Grillo-Marxuach je napustio projekat još u maju zbog kreativnih nesuglasica. On se želio usmeriti na romantične osećaje koji su u originalnoj seriji postojali između Ksene (Lucy Lawless) i njene saputnice Gabrielle (Renee O'Connor), ali to mu očigledno nije prošlo.

Međutim, Salke nije isključila mogućnost potencijalnog reboota Ksene u budućnosti, samo im je potrebna jako dobra ideja za novu priču i reboot će verojatno dobiti zeleno svetlo.



prolog

Međutim, Salke nije isključila mogućnost potencijalnog reboota Ksene u budućnosti, samo im je potrebna jako dobra ideja za novu priču i reboot će verojatno dobiti zeleno svetlo.

  Ne trebaju im ideje, treba im personal Hju Hefnera.

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1133 u: Rujan 05, 2017, 20:37:27 poslijepodne »
Haha, Xena. Njezin fandom je jedan od najuznemirujućih s kojim sam se susreo.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1134 u: Rujan 06, 2017, 19:06:40 poslijepodne »
Serija “Suburra”: Korupcija, politički skandali i mafijaši uskoro

Nedavno je predstavljen trailer serije Suburra koja je bazirana na istoimenom romanu kojeg su napisali novinari Carlo Bonini i Giancarlo De Cataldo, kao i na istoimenom filmu iz 2015. kojeg je režirao Stefano Sollima. Donosi nam najnoviju verziju priče o korupciji, političkim skandalima i mafijašima koji se svim raspoloživim sredstvima bore da pretvore Ostiju (priobalni deo Rima) u kockarski raj. Uz trailer objavljen je i oficijelni sinopsis serije koji glasi:

    Crkva, država, porodica. Ništa više nije sveto. Serija “Suburra” je kriminalistički triler sa radnjom koja se odvija u Rimu i koja donosi prikaz kako se Crkva, država i organizovani kriminal sjedinjuju u jednu celinu i u svojoj divljoj potrazi za moći zamagljuju liniju između legalnog i ilegalnog. U samom središtu priče su tri mladića: Numero 8, Spadino i Lele, sa različitom prošlosti i različtim ambicijama i strastima, koji će učiniti sve da ostvare svoje svoje najdublje želje. Na temelju istoimenog romana, ali sa radnjom koja je smještena nekoliko godina ranije, “Suburra” je serija koja obiluje akcijom, kriminalom i dramatičnim zapletima koji se odvijaju tokom 20 dana prikazanih u 10 epizoda.

Serija je nastala kao plod saradnje Netflixa i italijanske nacionalne radiotelevizije Rai, a režirali su je  Michele Placido (Crime Novel), Andrea Molaioli (The Girl by the Lake) i Giuseppe Capotondi (The Double Hour). Scenario su za potrebe serije prilagodili Daniele Cesarano, Barbara Petronio, Ezio Abbate, Fabrizio Bettelli i Nicola Guaglianone. Glumačku postavu čine Filippo Nigro (A.C.A.B.), Francesco Acquaroli, Emmanuele Aita, Daniele Amendola, Alessandro Borghi (reprizira svoju ulogu iz filma kao Broj 8), Adamo Dionisi, Giacomo Ferrara (reprizira svoju ulogu Spadina iz filma), Claudia Gerini (The Unknown Woman, John Wick: Chapter 2), Manuel Rulli i Eduardo Valdarnini. Posredstvom Netflixa će biti dostupna od 8. oktobra.



prolog

http://www.imdb.com/title/tt7197684/

  Gledao sam film koji ću najverovatnije reprizirati da se pripremim za ono što sledi. Ako su to uradili sa Gomorom uradiće i sa Suburom.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1135 u: Rujan 06, 2017, 23:26:54 poslijepodne »
Pogledah prvih šest epizoda treće sezone Narcosa. Zadovoljan sam viđenim, serija nije izgubila na kvaliteti i bez Escobara i Murphya. Najbolji lik mi je, pored Pene, Jorge, nekako zanimljiv. Nije loš ni Pacho. Za Navegante se nadam da će ga neko roknut do kraja treće.
Reality is almost always wrong.

Offline veljkov

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 163
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zemun
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1136 u: Rujan 07, 2017, 05:20:57 prijepodne »
Pogledah prvih šest epizoda treće sezone Narcosa. Zadovoljan sam viđenim, serija nije izgubila na kvaliteti i bez Escobara i Murphya. Najbolji lik mi je, pored Pene, Jorge, nekako zanimljiv. Nije loš ni Pacho. Za Navegante se nadam da će ga neko roknut do kraja treće.
Slazem se, Narcos je odlicna serija. A jedva su me ubedili da pocnem da je gledam jer nije bas tema koja me zanima. Prosle godine odgledao obe sezone zajedno a trecu jedva cekao da vidim hoce li biti jednako zanimljiva. Mislim da je cak ova sezona bolja od prethodne dve.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1137 u: Rujan 07, 2017, 08:36:15 prijepodne »
slucajno naidjoh na ovo:
Back
http://www.imdb.com/title/tt5676590/
nadam da se cu pogledat danas/sjutra, fanovi cuvenog peep show nece ovo propustit ;)
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1138 u: Rujan 07, 2017, 11:55:00 prijepodne »
Fear the Walking Dead, ja sam odustao posle druge sezone koja je bila mucenje posebno drugi deo sezone.
Prva mi je bila sasvim ok.
Kakava je treca jer neko gleda? Vredili gledati?

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1139 u: Rujan 07, 2017, 13:40:22 poslijepodne »