Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Tko o čemu, mi o serijama  (Posjeta: 1052263 puta)

0 Članova i 27 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1140 u: Rujan 07, 2017, 13:53:11 poslijepodne »
Ovo bi bilo super da rebootuju eh
« Zadnja izmjena: Rujan 08, 2017, 12:46:08 poslijepodne od Bon »

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1141 u: Rujan 07, 2017, 17:39:40 poslijepodne »
Blood Drive otkazan http://deadline.com/2017/09/blood-drive-syfy-canceled-james-roland-1202163195/  :smfor (2): :clapp

  Šteta za Blood Drive.

  Odgledao sam prvu epizodu treće sezone Narkosa. Ekipa Kali kartela je mnogo izopačenija i gora od kartela rahmetli Eskobara. On naspram njih izgleda kao Frenki koji ide u Holivud. Dobar start i dobar scenario iz kog izdvajam "Kali kartel je kao SSSR sa lepim vremenom."


  Dogurao sam do šeste epizode. Nije mi lako da napišem da je treča sezona do sada najbolja.


Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1142 u: Rujan 07, 2017, 18:19:36 poslijepodne »
South Park se vraća suludim korenima u trejleru za 21. sezonu

Sociopata Eric Cartman se vraća!

Pre dve godine, kreatori South Parka napravili su veliki eksperiment - sve epizode su bile jedna velika priča. Isto su pokušali i u sezoni 20, gde je cela sezona govorila o predsedničkim izborima. Činilo se da je zabava zagarantovana, kada se desilo nešto (ne)očekivano - stvarnost je postala luđa od fikcije!

Prošla sezona je imala svoje momente, ali biti luđi od stvarnosti gde je reality zvezda postala predsednik koji ne zna baš šta radi je izuzetno težak zadatak. Zahvaljujući tome, South Park se vraća svojim korenima - svaka epizoda će biti nezavisna, a Trump neće biti skoro uopšte spominjan.

U novom trejleru za 21. sezonu, Cartman peva pesmu This Is How We Do It. Glavni stih je:""Let's flip the track and bring the old school back.", dakle vraćanje onome zbog čega je serija i postala legendarna. Čini se da su i kreatori serije Matt Stone i Trey Parker svesni ne baš uspelog eksperimenta sa prošlom sezonom:

"U ovoj sezoni želim da se vratim stvari koje radi Cartman kao što je njegovo oblačenje u robote i zezanje Buttersa. To je osnova South Parka - deca koja se ponašaju kao deca i preuveličavanje svega, a ne "da li ste videli šta je Trump uradio prošle noći?". Zaista me boli dupe šta on radi. Verovatno smo mogli da stavimo bilborde "Vitite šta ćemo da uradimo Trumpu sledeće nedelje!" i da imamo sulude rejtinge. Ali to me zaista ne zanima."

Sada smo još više nestrpljivi da vidimo šta će dešavati u novoj sezoni koja stiže na Comedy Central 13. septembra.



esquire

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1143 u: Rujan 07, 2017, 19:03:16 poslijepodne »
South Park je hit
jedva cekam uskoro izlazi i igrica to se isto ceka. :D

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1144 u: Rujan 08, 2017, 09:26:37 prijepodne »
U susret novoj sezoni TWD-a završih sinoć sedmu sezonu.
Dosta loša, finale očajno. Nadam se da će početak osme doneti neki preokret.

Grozni, ti si rekao da čitaš stripove. Koliko ima još dok ga serija ne stigne?
I da li se radnja sad malo grana da se odvoji od stripa i potencijalno završi?

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1145 u: Rujan 08, 2017, 09:55:50 prijepodne »
U susret novoj sezoni TWD-a završih sinoć sedmu sezonu.
Dosta loša, finale očajno. Nadam se da će početak osme doneti neki preokret.

Grozni, ti si rekao da čitaš stripove. Koliko ima još dok ga serija ne stigne?
I da li se radnja sad malo grana da se odvoji od stripa i potencijalno završi?
Pa ako idu ovim tempom kao u poslednjoj sezoni, 4 do 5 sezone najmanje...  :smfor (29): :smfor (24): :smfor (24):
Ova poslednja sezona je totalno odstupila od stripa, bilo je par nekih detalja istih ali samo na tome je i ostalo....
Realno u dve dobre sezone ajde da kazem tri mogu da stignu sve ali da ne razvlace toliko kao u ovoj poslednjoj i da ne ubacuju dosadne razgovore kojih u stripu i nema....

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1146 u: Rujan 08, 2017, 10:07:24 prijepodne »
Evo jedna zanimljivost vezana za TWD
U poslednjoj ep prosle sezone bilo je bas haos bilo je stvari iz stripa od broja 114 do 120...
Poslednje izdanje stripa koje je izaslo pre par dana je 171.
Tako da su tu poslednu epizodu bas zbrzali i totalno mi se nesvidja... Verovatno cu gledati kad izadje cela sezona ne mogu ovako vise...  :smfor (24):

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1147 u: Rujan 08, 2017, 11:52:47 prijepodne »
Ako je suditi FTWD produkcija i nema neku maštu, tako da je bolje da se drže stripa.  ;D

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1148 u: Rujan 08, 2017, 12:53:39 poslijepodne »
Ako je suditi FTWD produkcija i nema neku maštu, tako da je bolje da se drže stripa.  ;D
Imalo je dobru ideju prezivljavanje u gradu i kako je sve pocelo ali jako brzo su zavrsili sa tim i pocelo je lutanje...

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1149 u: Rujan 08, 2017, 13:08:05 poslijepodne »
Pa da, ja drugu sezonu nisam ni gledao. Čekao da se nakupi i onda kad sam čuo komentare batalio.
Puno su dva Walking deada, što je FTWD postao. Bolje da je zaraza išla kroz sezone.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1150 u: Rujan 08, 2017, 13:20:05 poslijepodne »
Meni je naprotiv trenutno FTWD favorit u odnosu na TWD. Verovatno da Rik i ekipa razbijaju ove po rejtingu ali mene su izgubili

Offline ceca67

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Ženski
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1151 u: Rujan 09, 2017, 10:31:34 prijepodne »
Generalno mi se dopadaju skandinavske serije jer stvarno znaju dobro da ih naprave, pa evo preporuka za neke od njih.

Angelby
kiling
bron broen
Borgen
jordskott

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1152 u: Rujan 09, 2017, 16:12:38 poslijepodne »
Veep, jedna od najboljih televizijskih komedija, završava nakon sljedeće sezone

Armando Iannucci u pripremi ima novi projekt za HBO, ovaj put van svijeta politike.

Selina Meyer i društvo iz Veepa odlaze u zasluženu penziju nakon sedam punih sezona. HBO, Julia Louis-Dreyfus i izvršni producent David Mandel odlučili su da je pravo vrijeme za odlazak. Tijekom priprema za novu sezonu Louis-Dreyfus je rekla kako je postalo jasno da bi naredna sezona treba biti i posljednja.

Hollywood Reporter donosi malo više detalja i izjava, među kojima je i vijest kako je svih deset epizoda napisano i razrađeno, a da samo snimanje započinje 16. listopada. Premijera zadnje sezone očekuje se na proljeće sljedeće godine.

I dok se njegova bivša serija polako oprašta s gledateljima, Armando Iannucci, tvorac i showrunner do 2015. u pripremi ima novu seriju za HBO o kojoj trenutno nema mnogo detalja. Pored adaptacije Dickensovog Davida Copperfielda – Iannucci će za HBO raditi seriju koja se neće odvijati u svijetu politike.



serijala

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1153 u: Rujan 09, 2017, 16:38:54 poslijepodne »
Upstart Crow 



http://www.imdb.com/title/tt4793190/

  Bindžovao sam juče prvu sezonu od šest epizoda. Jedina mana serija je što traju 30 minuta, sve ostalo je na nivou scenariste Bena Eltona koji je napisao scenario za Crnu Guju. Što se tiče humora sve je ostalo isto, različite su samo uloge. Šekspir je licemerna biseksualna baraba kojoj se zapleti iz njegovih najboljih dela odigravaju pred nosom a on je toliko nesposoban da ih zabeleži. Niko ga ne shvata ozbiljno a ni on sam ne zna šta hoće osim da postane deo ondašnjeg džet seta. Nedostaju mu pare, poreklo i obrazovanje da bi postai neko i nešto i to protivnici koriste. Odatle i ime serije (Provincijska vrana) koja je nastala kao deo specijalnog programa "BBC’s Shakespeare Festival 2016".

  Najavljena je druga sezona koja će najverovatnije biti fokusirana na stvaranje pozorišta i Šekspira kao respektabilnog pisca.

  Preporuka.
« Zadnja izmjena: Rujan 09, 2017, 22:26:26 poslijepodne od malkin »

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1154 u: Rujan 09, 2017, 16:50:14 poslijepodne »
Gledalac bira tok serije "Mozaik"

Način na koji gledamo televiziju toliko se promenio poslednjih nekoliko godina, a HBO i reditelj, scenarista i producent Stiven Soderberg postaraće se da te granice još pomere tv projektom "Mozaik".


- Preuzmete aplikaciju i - prvo poglavlje počinje. Na kraju uvodne epizode daje vam se mogućnost da idete desno ili levo, a posle toga samo nastavljate da "vozite" do kraja - objašnjava reditelj.
 
U središtu priče "Mozaika" je ubistvo, koje se događa u dva vremenska okvira - u sadašnjosti i četiri godine ranije. Tako da ćete, čak i ako ste mislili da je slučaj ubistva rešen, početi ponovo da se preispitujete. Soderberg je otkrio da će verzija koju gledalac kontroliše kroz aplikaciju biti dostupna u novembru, dok nas šestočasovni "Mozaik" na kanalu HBO očekuje u januaru naredne godine.
 
Kako u video-igricama Quantum Break i Late Shift igrači mogu da biraju dijaloge i akcije, mnogi su pomislili da će to biti slučaj i sa Soderbergovom novotarijom. Međutim, ovaj vlasnik Zlatne palme i Oskara je izričit - "Mozaik" neće biti ni nalik tome.
 
- Svet "Mozaika" je fiksiran, pa vaš izbor ne utiče na to šta će se u njemu dogoditi. Samo birate način na koji želite da se krećete kroz taj svet. Ovde nije reč o igri. Neće to biti ni nekakva verzija "Američkog idola" gde gledaoci mogu da glasaju i utiču na to ko će da pobedi. Ova aplikacija samo pruža mogućnost da "presložite" priču, da napravite drugačiji redosled događaja, onaj koji vama odgovara - pojasnio je Soderberg.
 
U "Mozaiku" će igrati Šeron Stoun, Pol Rubens i Geret Hedlund. Ovo iskustvo biće dostupno preuzimanjem "Mozaik" aplikacije za mobilne telefone i tablete (iOS i "android") i "epl TV", odnosno desktop platforme.
 
- Sada je samo pitanje da li će sistem "pući" kada se na njega uloguju milioni gledalaca - zabrinut je pomalo slavni filmadžija.

Autor: Novosti

http://www.021.rs/story/Zabava/Film/171139/Gledalac-bira-tok-serije-Mozaik.html

  Odosmo svi u dilkarnicu ako se Linč ovog dočepa. ;D

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1155 u: Rujan 09, 2017, 21:04:23 poslijepodne »
Završih treću sezonu Narcosa. Odlična je, bolja mi je od druge, a sa prvom je tu negdje. Nadam se da će i u narednoj ostati Pedro Pascal, a pročitao sam da je u stvarnosti bio DEA agent do 2014. godine, te da je imao misije u Meksiku i Portoriku. Svaka čast za Netflix na ovom projektu.
Reality is almost always wrong.

Offline veljkov

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 163
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zemun
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1156 u: Rujan 09, 2017, 21:21:36 poslijepodne »
Završih treću sezonu Narcosa. Odlična je, bolja mi je od druge, a sa prvom je tu negdje. Nadam se da će i u narednoj ostati Pedro Pascal, a pročitao sam da je u stvarnosti bio DEA agent do 2014. godine, te da je imao misije u Meksiku i Portoriku. Svaka čast za Netflix na ovom projektu.
Apsolutno se slazem. Sjajna serija.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1157 u: Rujan 09, 2017, 22:37:43 poslijepodne »
Narcos 



http://www.imdb.com/title/tt2707408/

  Završio sam treću sezonu koja je do sada najbolja. Serija ide uzlaznom linijom i sve je bolja i bolja. Nema praznog hoda, odličan izbor meni nepoznatih glumaca koji su se svojski trudili i izgurali sve ovo. Mislim na sve zajedno, na glavne i epizodne uloge. Na kraju, najbolji mi je knjigovođa koji je dobio svojih pet minuta da unese malo veselja u sve ovo što nije nimalo veselo. Spoljna politika Kolumbije koja je uticala na unutrašnju je priča za sebe i ispričana je tako da samo glup, naivan i neinformisan čovek može da veruje u bajku zvanu suzbijanje kriminala.

  Vidim sa su najavili četvrtu sezonu i to je dobra vest.

  Od mene preporuka.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1158 u: Rujan 10, 2017, 19:19:00 poslijepodne »
Izašao je trailer za novu ekranizaciju Margaret Atwood, mini seriju 'Alias Grace'

Netflix je nedavno predstavio trailer svoje šestosatne mini-serije Alias Grace koja je inspirisana istinitim istorijskim događajima. Radnja prati Grace Marks (Sarah Gadon), siromašnu mladu imigrantkinju iz Irske, koja je tokom 1843. na području Gornje Kanade zajedno sa Jamesom McDermottom (Kerr Logan) optužena za brutalna ubistva svog poslodavca Thomaas Kinneara i Nancy Montgomery (Anna Paquin). James je bio obešen, dok je Grace osuđena na doživotni zatvor. Grace je svojevremeno bila najzagonetnija i najozloglašenija žena u Kanadi zbog njene navodne uloge u senzacionalnom dvostrukom ubistvu. Na kraju je oslobođena nakon 30 godina zatvora. Presuda je izazvala brojne kontraverze i veliku raspravu o tome je li Grace uopšte bila umešana u ubistvo ili je bila samo nesvesna saučesnica.

Seriju je napisala i producirala Sarah Polley (Looking for Alaska, Take this Waltz, Away from Her) a režirala Mary Harron (American Psycho, I Shot Andy Warhol). Od 3. novembra će se prikazivati na kanadskom CBC-u od kada će biti dostupna i posredstvom Netflixa.



prolog

http://www.imdb.com/title/tt1034007/

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1159 u: Rujan 10, 2017, 19:50:13 poslijepodne »
Strike 



http://www.imdb.com/title/tt4276618/

  Odgledao sam prve dve epizode. Serija obećava, hvala na preporuci. Nastavljam dalje, na kraju sezone napisaću šta mislim.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1160 u: Rujan 11, 2017, 19:39:57 poslijepodne »
Samo što je objavljena, video igrica “Little Nightmares” postaje i TV serija


Izašla je tek ovog aprila, a sada joj se smeši i TV verzija. Video igrica “Little Nightmares” imaće jaku poleđinu jer su za nju zainteresovani reditelj Henri Selik (“Coraline”) i braća Džo i Entoni Ruso, Marvelove veličine.
Ruso braća radiće produkciju dok će Selik sesti iza kamere za potrebe priče koja prati devojčicu zarobljenu na potpalublju broda, na kojem se prevoze noćne more.
Ona mora da prelazi razne nivoe na velikom brodu i izbegava da bude ulovljena i ubijena. Dva glavna lika posebno će joj zadavati nevolje. To su Domar i Gospođa.
Tarsier Studios i Bandai Namco stoje iza ove dosta tražene igrice, a na kojoj će se televiziji prikazivati “Little Nightmares” ostaje da vidimo u dogledno vreme.
Dok ovaj projekat ne počne, braća Ruso angažovana su na ogromnom Marvel projektu, režiji filma iz dva dela, “Avengers: Infinity War”.



prolog

http://www.imdb.com/title/tt7023474/

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1161 u: Rujan 11, 2017, 19:53:12 poslijepodne »
Bez oduševljenja, molim: Dolazi deveta sezona i “Ništa se nije promijenilo!”

Popularni američki sitcom iz pera Larryja Davida, Bez oduševljenja, molim (Curb Your Enthusiasm), vraća se s devetom sezonom na HBO i konačno nam je poznat datum premijere! Poznata komedija na naše ekrane službeno se vraća 1. listopada 2017. Glavni glumac ove urnebesne komedije je sam Larry David, poznat je po količini hejta prema ljudima. Ne voli skoro ništa vezano uz ljude, a najviše ga veseli kad nema nikakvih obaveza prema ljudima.

HBO je službeno izbacio i novi trailer u nedjelju, pod imenom Larry’s Back and Nothing’s Changed (Larry see vratio i ništa se nije promijenilo). Bacite oko na duhoviti novi clip iz popularne komedije:

U novoj sezoni gostovat će i neki poznata glumačka lica, poput američke glumice Lauren Graham (Gilmorice/The Gilmore Girls) te vrlo popularnog Bryana Cranstona (Na putu prema dolje/Breaking Bad).

Deveta sezona američkog sitcoma Bez oduševljenja, molim (Curb Your Enthusiasm) premijerno će se emitirati u nedjelju, 1. listopada na HBO-u. Veselimo se!



tv profil

http://www.imdb.com/title/tt0264235/

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1162 u: Rujan 12, 2017, 02:16:15 prijepodne »
Jel ima neki dobar talk show, jel ide još Letterman.
Pustio sam par tih nekih wannabe likova ne da nisu smešni nego ni zabavni :)

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1163 u: Rujan 12, 2017, 15:03:14 poslijepodne »
meni je najbolji bio craig ferguson jer je bio totalno lud, psovao sve po spisku i nije imao nikakav scenarij po kojem je radio dok je razgovarao s gostima... bila mi je dobra i chelsea, ne znam kakva je sada kad je na netflixu, a od engleskih pratim nortona...
English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1164 u: Rujan 12, 2017, 16:14:13 poslijepodne »
Zgodan kostur. Robot šta li. I duhovit ^^

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1165 u: Rujan 12, 2017, 20:50:15 poslijepodne »
South Park udaraju po razizmu i belom nacionalizmu u novoj sezoni


Mat Stone i Trey Parker najavili su da neće parodirati Donlada Trumpa u novoj sezoni tv serije South Park, jer "on to ionako sam dovoljno dobro radi". Ali ovo ne znači da neće krenuti na pojave koje su nastale kao rezultat Trumpove pobede. U premijernoj epizodi 21. sezone, koja će biti emitovana ove srede, autori South Parka udariće po skorašnjem rastućem belom nacionalizmu i njihovom krstaškom pohodu da zaštite istorijsko nasleđe konfederacije.

Naziv epizode je White People Renovating House (Belci renoviraju kuće) i u njoj vidimo protestante naoružane bakljama i zastavama Konfederacije kako marširaju ulicama South Parka. Možete pogledati kratak insert iz epizode.



prolog

Citat:
Mat Stone i Trey Parker najavili su da neće parodirati Donlada Trumpa u novoj sezoni tv serije South Park, jer "on to ionako sam dovoljno dobro radi".

  Koji su ovo ludaci. U početku ih nisam baš nešto voleo a onda sam se adaptirao. Sve su bolji i bolji.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1166 u: Rujan 12, 2017, 20:58:44 poslijepodne »
Jesen 2017: Kompletan vodič kroz nove i povratničke jesenske serije

Tradicionalno opširan jesenski vodič upoznat će vas s novim jesenskim serijama, te podsjetiti na najzanimljivije povratničke.

Još jedna televizijska sezona je pred nama, a Serijala je za vas izdvojila neke od najpopularnijih te najkvalitetnijih nadolazećih drama i komedija. Nažalost, ove godine vremenski nismo bili u mogućnosti raditi na proljetnom i ljetnom vodiču, ali smo se trudili veliku većinu novosti iz televizijskog svijeta pokriti preko vijesti, a neke od najzanimljivijih serija preko recenzija. Slično planiramo raditi i ovog godišnjeg doba, no sudeći prema unaprijed poznatoj ponudi, nismo baš oduševljeni većinom, ali iznimke postoje.

Šef FX-a je ovog ljeta na konferenciji opet držao govor o navelike poznatom Peak TV fenomenu te naglasio da je u prvih sedam mjeseci 2017. godine snimljeno 342 originalne serije, što je sedamnaest serija više nego u istom periodu prošle godine. U tablici koju možete vidjeti u nastavku se nalaze datumi premijera za oko 150 novih i povratničkih serija te reality showova, dok smo na sljedeće dvije stranice izdvojili oko šezdeset najzanimljivijih serija ove jeseni. Uživajte!


Datum                                        Serija                                          Mreza
19. kolovoza                                  Halt & Catch Fire                               AMC

20. kolovoza                                  Dice                                                 Showtime
                                                  Episodes                                         Showtime
                                                  The Last Ship                                 TNT
                                                  Survivor's Remorse                         Starz

25. kolovoza                                  Disjointed (novo)                    Netflix
                                                  The Tick (novo)                                 Amazon

1. rujna                                          Narcos                                         Netflix

5. rujna                                          American Horror Story: Cult                 FX

6. rujna                                     You're the Worst                                  FXX

8. rujna                                          BoJack Horseman                          Netflix
                                                  One Mississippi                                  Amazon

9. rujna                                          Con Man (novo)                                  Syfy

10. rujna                                          The Deuce (novo)                           HBO
                                                  Fear the Walking Dead                   AMC
                                                  The Orville (novo)                           FOX
                                                  Outlander                                       Starz

12. rujna                                     The Mindy Project                           Hulu

13. rujna                                     Broad City                                            Comedy Central
                                             South Park                                      Comedy Central

14. rujna                                          Better Things                               FX

15. rujna                                          American Vandal (novo)                     Netflix

17. rujna                                          69th Primetime Emmy Awards             CBS
                                              Vice Principals                                HBO

18. rujna                                     The State (novo)                                     Nat Geo

20. rujna                                     The Good Place                                     NBC
                                             Channel Zero                                Syfy

21. rujna                                     Gotham                                             FOX

22. rujna                                          Fuller House                                Netflix
                                             Transparent                                     Amazon

24. rujna                                     Star Trek: Discovery (novo)                 CBS

25. rujna                                     The Big Bang Theory                              CBS
                                             The Brave (novo)                         NBC
                                             The Good Doctor (novo)                      ABC
                                             Kevin Can Wait                                 CBS
                                             Me, Myself & I (novo)                         CBS
                                             Scorpion                                              CBS
                                             The Voice                                              NBC
                                             The Opposition With Jordan Klepper         Comedy Central

26. rujna                                     Brooklyn Nine-Nine                          FOX
                                             Bull                                                 CBS
                                             Law & Order True Crime (novo)              NBC
                                             Lethal Weapon                                 FOX
                                             The Mick                                              FOX
                                             NCIS                                                      CBS
                                             NCIS: New Orleans                              CBS
                                             This Is Us                                              NBC

27. rujna                                          American Housewife                         ABC
                                             The Blacklist                                 NBC
                                             Chicago P.D.                                 NBC
                                             Criminal Minds                                      CBS
                                             Designated Survivor                          ABC
                                             Empire                                         FOX
                                             The Goldbergs                                 ABC
                                                  Law & Order: Special Victims Unit              NBC
                                                  Modern Family                                      ABC
                                                  SEAL Team (novo)                              CBS
                                                  Speechless                                         ABC
                                             Star                                                 FOX
                                             Survivor                                              CBS

28. rujna                                          Chicago Fire                                      NBC
                                             Great News                                 NBC
                                             Grey's Anatomy                                 ABC
                                             How to Get Away With Murder              ABC
                                             Nathan For You                                      Comedy Central
                                             StartUp                                    Crackle
                                             Superstore                                    NBC
                                             Will & Grace                                 NBC

29. rujna                                     Blue Bloods                            CBS
                                             The Exorcist                            FOX
                                             Hawaii Five-0                                 CBS
                                             Hell's Kitchen                                 FOX
                                             MacGyver                                         CBS
                                             Marvel's Inhumans (novo)                 ABC
                                             Big Mouth (novo)                              Netflix
                                             Club de Cuervos                                      Netflix
                                             The Magic School Bus Rides Again (novo) Netflix
                                             Real Rob                                              Netflix
                                             Tin Star (novo)                                      Amazon
                                             Z Nation                                              Syfy

1. listopada                             Bob's Burgers                                      FOX
                                             Curb Your Enthusiasm                            HBO
                                             Family Guy                                            FOX
                                             Ghosted (novo)                                      FOX
                                             The Last Man on Earth                            FOX
                                             NCIS: Los Angeles                              CBS
                                             Shark Tank                                         ABC
                                             The Simpsons                                      FOX
                                             Ten Days in the Valley (novo)              ABC
                                             Wisdom of the Crowd (novo)              CBS

2. listopada                             9JKL (novo)                                 CBS
                                             Young Sheldon (novo)                         CBS
                                             The Gifted (novo)                                   FOX
                                             Lucifer                                         FOX

3. listopada                             black-ish                                              ABC
                                             Fresh Off the Boat                              ABC
                                             Kevin (Probably) Saves the World (novo) ABC
                                             The Mayor (novo)                              ABC
                                             The Middle                                    ABC
                                             Queen Sugar                                      OWN

5. listopada                                  Scandal                                              ABC
                                             Van Helsing                                      Syfy
                                             Ghost Wars (novo)                              Syfy

6. listopada                            Once Upon a Time                              ABC
                                            Suburra (novo)                                 Netflix
                                            Superstition (novo)                              Syfy

8. listopada                            Madam Secretary                                    CBS

9. listopada                            Supergirl                                         CW
                                       Valor (novo)                            CW

10. listopada                             DC's Legends of Tomorrow            CW
                                             The Flash                                              CW
11. listopada                             Chance                                              Hulu
                                             Dynasty (novo)                                      CW
                                             Mr. Robot                                              USA Network
                                             Riverdale                                              CW
                                             The Shannara Chronicles                        Spike

12. listopada                             Arrow                                                 CW
                                             I Love You, America (novo)                 Hulu
                                             Red Dwarf                                    Dave
                                             Supernatural                            CW

13. listopada                             Crazy Ex-Girlfriend                              CW
                                             Jane The Virgin                                 CW
                                             Mindhunter (novo)                         Netflix
                                             The Meyerowitz Stories (novo)              Netflix

15. listopada                        White Famous (novo)                              Showtime

17. listopada                        Lourdermilk (novo)                              DirecTV

18. listopada                        Freakish                                              Hulu

22. listopada                        The Walking Dead                              AMC
                                        Graves                                              Epix

24. listopada                        At Home With Amy Sedaris (novo)           truTV
                                   The Last O.G. (novo)                     TBS

27. listopada                        Blindspot   NBC
                                   Stranger Things                            Netflix

30. listopada                        Superior Donuts                            CBS

31. listopada                        Major Crimes                             TNT

1. studenog                        Stan Against Evil                      IFC

2. studenog                        S.W.A.T. (novo)                             CBS
                                   Mom                                             CBS
                                   Life In Pieces                             CBS

3. studenog                        Alias Grace (novo)                     Netflix

5. studenog                        The Girlfriend Experience             Starz
                                   Shameless                                     Showtime
                                   SMILF (novo)                             Showtime

7. studenog                        Teachers                                 TV Land
                                   Fate/Apocrypha (novo)              Netflix

10. studenog                        Lady Dynamite                              Netflix

14. studenog                        Future Man (novo)                      Hulu

19. studenog                        Search Party                              TBS

21. studenog                        Marvel's Runaways (novo)                         Hulu

22. studenog                        Godless (novo)                               Netflix

23. studenog                        She's Gotta Have It (novo)                         Netflix

29. studenog                        Vikings                                                 History
                                    Happy! (novo)                          Syfy

1. prosinca                        East Los High                                         Hulu

6. prosinca                        Shut Eye                                       Hulu

8. prosinca                        The Crown                                       Netflix

15. prosinca                        Wormwood (novo)                                 Netflix

25. prosinca                        Call the Midwife                          BBC One
                                   Doctor Who 2017: Christmas Special         BBC One

serijala
« Zadnja izmjena: Rujan 12, 2017, 21:42:04 poslijepodne od hyde_sb »

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1167 u: Rujan 13, 2017, 14:24:51 poslijepodne »

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1168 u: Rujan 13, 2017, 20:06:56 poslijepodne »
Cartman peva "This is How We Do It" u trejleru za novu sezonu tv serije "South Park"


Prošlo je više od devet meseci od poslednje epizode tv serije "South Park", tako da verna publika sa velikim nestrpljenjem očekuje početak nove, 21. sezone, za koju sada možete pogledati trejler.

Kreatori Trey Parker i Matt Stone najavili su da će izbegavati politiku, nakon što je prošla sezona imala predsedničke izbore u Sjedinjenim Američkim Državama kao zajedničku temu koja je povezivala sve epizode.



prolog

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1169 u: Rujan 13, 2017, 20:12:34 poslijepodne »
Objavljen trejler za treću sezonu tv serije "Mr. Robot"

Na kraju druge sezone tv serije "Mr. Robot" Eliot Alderson (Rami Malek) ostao je da leži sa ranom od metka, nakon što je u njega pucao Tyrell Wellick (Martin Wallström), kako bi sprečio Elliota da ugorzi planove Mr. Robota (Christian Slater) za početak druge faze u njegovoj borbi protiv zle korporacije E-Corp, koja predstavlja otelotvorenje aktuelnog društvenog i socijalnog uređenja.

Iz ovog trejlere saznajemo da je Elliot dobro... tačnije, da je živ, a da li je dobro to ćemo videti tek kada krene treća sezona 11.oktobra.



prolog

http://www.imdb.com/title/tt4158110/