Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Tko o čemu, mi o serijama  (Posjeta: 1052343 puta)

0 Članova i 25 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1170 u: Rujan 13, 2017, 20:27:39 poslijepodne »
Deadpool dobija TV seriju!

Superherojski prostak

Deadpool je definitivno u modi! Ryanu Reynoldsu su trebale silne godine da nagovori Fox da mu daju pare za film, a sada ćemo dobiti i animiranu TV verziju.

Bezobrazni crtać će se emitovati na kanalu FXX, na kom je već išla Marvelova serija Legion, koja je odlično prošla. Sada je na red došao brbljivi antiheroj koga na velikom ekranu sa velikim uspehom igra Ryan.

Seriju će raditi Donald Glover koji stoji iza veoma uspešne serije Atlanta. Od animirane serije se očekuje brutalan humor, mnogo nasilja i puno zabave. Ako serija bude upola dobra kao film, mi smo zadovoljni.

FXX je naručio 10 epizoda još uvek neimenovane serije koja se očekuje sledeće godine. Sledeće godine nam stiže i Deadpool 2 u biokope. Ne bi nas čudilo da se pojavi i video igra, čisto da na svim ekranima držimo ovog regenerišućeg idiota.



esquire

http://www.imdb.com/title/tt6873732/

Offline Gollum

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Loznica
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1171 u: Rujan 14, 2017, 10:16:56 prijepodne »

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1172 u: Rujan 14, 2017, 10:40:37 prijepodne »

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1173 u: Rujan 14, 2017, 10:41:51 prijepodne »
nerealno losa serija, mada citam da je zestoko fejlovao i ovaj the mist.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Gollum

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Loznica
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1174 u: Rujan 14, 2017, 10:51:17 prijepodne »
Ja sam stigo S01E07. Znaci da bataljujem da gledam ?

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1175 u: Rujan 14, 2017, 10:55:40 prijepodne »
Prva sezona još i može da prođe. Ostatak je zlo i naopako.

Offline Gollum

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Loznica
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1176 u: Rujan 14, 2017, 10:57:54 prijepodne »
Eee ebote, a taman sam mislio da uzivam. Nista, sad kad sam pojeo vnago, pojescu do kraja.  :smfor (9):

Offline BaneeeX

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1177 u: Rujan 14, 2017, 16:08:00 poslijepodne »
Cartman peva "This is How We Do It" u trejleru za novu sezonu tv serije "South Park"


Prošlo je više od devet meseci od poslednje epizode tv serije "South Park", tako da verna publika sa velikim nestrpljenjem očekuje početak nove, 21. sezone, za koju sada možete pogledati trejler.

Kreatori Trey Parker i Matt Stone najavili su da će izbegavati politiku, nakon što je prošla sezona imala predsedničke izbore u Sjedinjenim Američkim Državama kao zajedničku temu koja je povezivala sve epizode.



prolog
Ovo je najjaca serija ikada napravljena, samo bih umesto politike izbacio mesanje vere u seriju, tj samo spominjanje vere. Jer nema potrebe ubacivati veru u seriju, ma koliko ona bila smesna, ima mnogo tema za sprdanje koje cekaju da budu iskoriscene. :)

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1178 u: Rujan 14, 2017, 17:37:24 poslijepodne »
koje to mnoge teme SP nije isprdao?
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline BaneeeX

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1179 u: Rujan 14, 2017, 19:27:17 poslijepodne »
koje to mnoge teme SP nije isprdao?
Cigane(rome) ?

Offline vetar

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 218
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1180 u: Rujan 14, 2017, 21:45:30 poslijepodne »
Engleske krimi serije su stvarno dobre,price su dobre sa neizvesnim krajem,glumci takodje dobri..svidja mi se sto seriju prate obicni detalji koji sve to odlicno upotpune ,svaki lik u seriji dobro isprican do najsitnijih obicnih detalja..ali,preterase sa  propagiranjem gej populacije.Znaci u svakoj seriji ima muski ili zenski,cesce muski gej par .Mislim nemam nista protiv te populacije,samo ga Englezi preterase..Ne znam da li je mesto mom komentaru ovde..ali eto...

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1181 u: Rujan 14, 2017, 22:03:23 poslijepodne »

Hjugo Viving i Dženifer Džejson Li u mini seriji “Patrik Melrouz”

Kompanija Showtime priprema novu mini seriju pod nazivom “Patrik Melrouz”, zasnovanu na polu-autobiografskim romanima Edvarda St. Obina. Priča će pratiti ključna dešavanja u životu Patrika Melrouza, od 1960-ih godina u Njujorku do 2000-ih u Velikoj Britaniji, počevši od zlostavljanja u ranom detinjstvu, preko razvoja u aristokratkog plejboja, a potom pada u svet droge i konačno pokušaja oporavka i čupanja iz mračnih dubina zavisnosti.

Scenario za pet epizoda, koliko će imati ova serija, napisao je Dejvid Nikols (“Far from the Madding Crowd”).

Ovih dana stiže nam informacija da će se ekipi serije pridružiti Hjugo Viving i Dženifer Džejson Li, koji će igrati roditelje glavnog junaka. Osim njih stiže nam i mlada Ana Medli koja će biti Melrouzovu suprugu.

Hjuga Vivinga uskoro možemo videti u filmu “Jasper Jones”, dok domaća, australijska publika, film ima prilike da gleda već od marta meseca ove godine. Trenutno radi na filmu Pitera Džeksona, “Mortal Engines”.



prolog

http://www.imdb.com/title/tt6586318/?ref_=ttfc_fc_tt

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1182 u: Rujan 14, 2017, 22:09:35 poslijepodne »

Дванаеста сезона „Штребера“ последња?

После пуне деценије опстанка и мање од две недеље до почетка емитовања 11. сезоне „Штребера“, глумац Кунал Најар каже да су још две године дружења са Шелдоном, Леонардом, Раџом и другима све чему обожаваоци популарне серије могу да се надају.

Штребер Кунал Најар који у популарној серији тумачи улогу Раџа Кутрапалија, у интервјуу за портал Диџитал спај, причао је о могућем крају серије.

„Не кажем да је крај после 12. сезоне, али сви знамо да ова сјајна, посебна прича која нам се дешава мора једном да се заврши“, објаснио је Кунал.

Према његовој оцени, нико не жели да види старог, дебелог Раџа. „Не одлучујем ја, али оно што могу са сигурношћу да кажем је да ће бити мање епизода у будућности него што их је емитовано“, истакао је глумац.

Прошле године Најар је наговестио да би 10. сезона могла да буде последња. Потврда да су одобрене још две сезоне прекинула је спекулације.

„Зашто би ико одустао од нечега што је толико добро? Нико то не би урадио. Ни студио, ни глумци, нико. Али ово је индустрија и уколико мастило није на папиру и потписи и печати су ту све је могуће“, каже звезда Штребера.

Једанаеста сезона серије премијерно ће почети да се емитује 25. септембра 2018. године.

http://www.rts.rs/page/magazine/ci/story/401/film-i-tv/2866251/dvanaesta-sezona-strebera-poslednja.html

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1183 u: Rujan 14, 2017, 22:27:11 poslijepodne »
Lore (TV Series 2017– )



Od izvršnog producenta ‘The Walking Dead’ i izvršnog producenta ‘The X-Files’, ova antologijska serija govori o životu Aarona Mahnkeovog “Lore”, i otkriva stvarne događaje koji su izazvali naše najmračnije noćne more. Miješanje dramskih scena, animacije, arhiva i naracije, ‘Lore’ otkriva kako su naše užasne legende – poput vampira, vukodlaka i kradljivaca tijela – istrijebljeni …



filmonizirani

http://www.imdb.com/title/tt6130902/

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1184 u: Rujan 15, 2017, 02:31:57 prijepodne »
Vratili su se  ;D http://www.dailymotion.com/video/x60l46t
Nije niko provalio easter egg, navodno je pesma balada o Hajzembergu.
Ja nisam upamtio ali rekli su u Talking dead da je to ta muzika valjda x)

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1185 u: Rujan 15, 2017, 18:59:19 poslijepodne »
mali off, ali moram.. ova veza traje već dvije godine  :thspaz

Spoiler: prikaži

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1186 u: Rujan 15, 2017, 19:06:55 poslijepodne »
 :thspaz  :thspaz :thspaz

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1187 u: Rujan 15, 2017, 23:03:19 poslijepodne »
ko su ove dvije, djevojke? muka mi guglat.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1188 u: Rujan 15, 2017, 23:08:43 poslijepodne »
ko su ove dvije, djevojke? muka mi guglat.

mlada je Sarah Paulson (Jack&Jill, American Horror Story, 12 Years a Slave), druga je Holland Taylor - mama od Charlieja i Alana Harpera iz Two and a Half Men ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1189 u: Rujan 15, 2017, 23:11:14 poslijepodne »
ahahahhahahahahahhaaha, ona sto mrzi carlijevog brata jel!? aahahahahah! daaaaj ne zezaj, ahahhahaha! pa ne mogu vjerovat!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1190 u: Rujan 15, 2017, 23:11:53 poslijepodne »
ahahahhahahahahahhaaha, ona sto mrzi carlijevog brata jel!? aahahahahah! daaaaj ne zezaj, ahahhahaha! pa ne mogu vjerovat!

pa da, i ja sam se pravo šokirala  ;D

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1191 u: Rujan 16, 2017, 01:07:15 prijepodne »
Серија „Српски јунаци средњег века“ на јесен на РТС-у


Играно-документарна серија „Српски јунаци средњег века“ реализована је по сценарију и у режији Гордана Матића, у извршној продукцији куће „Контраст студиос“, а према идеји глумца и редитеља Радоша Бајића.

Овај телевизијски пројекат, који ће на јесен бити премијерно емитован на програмима Радио-телевизије Србије у оквиру Научно-образовног програма, кроз десет получасовних епизода гледаоцима доноси мало познате детаље из српске средњовековне историје и баштине.

Свака од епизода причаће причу о животу и судбини неког од највећих јунака српског средњег века. Уз обиље илустрација како графичких, дигиталних тако и костимираних, играних, видећемо приче о Марку Краљевићу, цару Душану, браћи Вукашину и Угљеши Мрњавчевићу, кнезу Лазару, Змају Огњеном Вуку, Милошу Обилићу, Вуку Бранковићу, а кроз приче о њима сазнати и много тога о политичко-економској и друштвеној ситуацији, као и свим другим аспектима живота у тадашњој Србији.

У реализацији серијала учествовали су еминентни домаћи и страни стручњаци из области историје, археологије, књижевности, етнологије, који су имали нимало лак задатак да на реалан начин представе не само добро познате историјске податке, већ и материјалну културу и све остало што је чинило свакодневни живот у средњем веку.

Осим разговора са стручњацима и прича главног наратора, у чијој је улози глумац Владимир Алексић, уз вешто укомпоноване стихове из епске народне поезије, које говори глумица Нела Михаиловић, гледаоци ће имати прилику да виде и реконструкције стварних догађаја, кроз комбинацију модерне анимације и играних сегмената у којима ће, уз аутентичне костиме и реквизите, наше средњовековне јунаке „оживети“ глумци и статисти, као и чланови Удружења за очување старих заната и вештина „Бели орлови“, Српског витешког реда „Свибор“ и Витешке дружине СВЕ.АРХ.

У овом пројекту ће први пут бити виђени поједини артефакти и локације значајне за српску средњовековну историју, који до сада никада нису били камером забележени.

Играно-документарна серија Српски јунаци средњег века снимана је на бројним локацијама у Србији и иностранству. Поједини сегменти су заблежени у Београду, Крушевцу, Обедској бари, затим у Призрену, Грачаници, Дечанима, али и у Истанбулу, Прилепу, Скопљу.

Серијал је реализован уз снажну подршку и помоћ многобојних државних институција и појединаца. Нашу дубоку захвалност заслужује САНУ, СПЦ, Министарство спољних послова РС, Народна библиотека Србије, Влада Аутономне Покрајине Војводине и Покрајински секретаријат за урбанизам, Историјски институт, Војни музеј, Републички завод за заштиту споменика и други.

О серијалу Српски јунаци средњег века редитељ Гордан Матић каже: „Историја, нарочито она даља, није ништа друго до наша представа о историји. У нашој прошлости је тако мало битних података заиста записано или сачувано. То с једне стране пружа непресушна надахнућа, али с друге стране представља проблем, јер ми о многим битним моментима наше историје и средњег века не знамо праве истине.“

Редитељ серије истиче да се до сада ретко ко озбиљно бавио српским средњим веком у форми истраживачко-едукативног телевизијског наратива.

Ми ћемо овим серијалом покушати то да променимо и да, правећи квалитетну причу, привучемо и едукујемо како старију тако и најмлађу телевизијску публику“, нагласио је Матић.

Емитовање играно-документарне серије Српски јунаци средњег века планирано је за јесен 2017. године на програмима Радио-телевизије Србије.

Аутори серије „Српски јунаци средњег века“

Сценариста и редитељ Гордан Матић, директор фотографије Предраг Јочић, сценограф Драган Мићановић, костимограф Ивана Несторовић, маскер Мирјана Стевовић, монтажери Стеван Марић, Александар Поповић, тонски сниматељ Владица Будић, дизајн звука Владимир Петричевић, анимација Студио "Mosquito", извршни продуцент Јелена Бајић Јочић, продуцент Недељко Бајић

Главни и одговорни уредник научно образовног програма РТС-а Илија Церовић

http://www.rts.rs/page/magazine/ci/story/401/film-i-tv/2868063/serija-srpski-junaci-srednjeg-veka-na-jesen-na-rts-u.html

  Radoš Bajić - piši propalo.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1192 u: Rujan 16, 2017, 01:17:50 prijepodne »
Animirana humoristična serija “Big Mouth” o pubertetskom ludilu

Big Mouth je Netflixova polusatna animirana humoristična serija za odrasle koju su kreirali Jennifer Flackett, Mark Levin i Andrew Goldberg. Prati skupinu srednjoškolaca koji uče o svojim tijelima koja su u razvoju i konstantno pokušavaju impresionirati suprotni spol. Cilj joj je da odrasle, posredstvom nostalgije, nasmije i podsjeti na njihovo ponašanje u pubertetu. Glasove posuđuju komičar John Mulaney, Maya Rudolph, Jason Mantzoukas, Jordan Peele, Fred Armisen, Jenny Slate i Kirsten Wiig koja posuđuje glas vagini koja priča. Početak emitovanja prve sezone najavljen je za 29. septembar posredstvom Netflixa.



http://www.imdb.com/title/tt6524350/?ref_=nm_flmg_wr_1

tv profil


Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1193 u: Rujan 16, 2017, 01:39:23 prijepodne »
Michel Gondry i Jim Carey sarađuju na novoj tv seriji



Jim Carey i reditelj Michel Gondy sarađivali su zajedno na filmu "Eternal Sunshine of the Spotless Mind" i najavili su novu saradnju, ovog puta u novoj tv seriji "Kidding" u produkciji Showtime mreže. Gondry će režirati a Carey je u ulozi Mr.Picklesa, omiljenog voditelja dečijih emisija koga muče porodični problemi. Među izvršnim producentima ove tv serije su i Carey i Jason Bateman.

Predsednik Showtime mreže David Nevins izjavio je "Niko ne ulazi u karakter kao Jim Carey, a u ovoj ulozi, koja je kao da gledate Humpty Dumptyja nakon pada, izazvaće pitanje kod publike, kako su do sada mogli da gledaju tv serije bez njega". Prva sezona tv serije "KIdding" imaće 10 epiyoda a datum premijere još nije objavljen.


http://www.imdb.com/title/tt7375404/?ref_=nm_flmg_act_1

prolog

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1194 u: Rujan 17, 2017, 01:37:17 prijepodne »
Emmy presedan: rodno neopredijeljeni sami će birati kategoriju natjecanja



Asia Kate Dillon, zvijezda serije Milijarde (Billions) ući će u povijest Hollywooda kao prva osoba koja se ne identificira u binarnim rodnim kategorijama na televizijskom nagradama Emmy! Dillon je već sada prva takva osoba na televiziji. Proslavila se ulogom u Netflixovoj seriji “Orange is the New Black”, a kada se priključila seriji Milijarde (Billions) u drugoj sezoni, Dillon su primijetili svi, i gledatelji i kritičari.

No došlo je do problema kad je Showtime pitao Dillion kako bi htjeli da je se predstavi na nominacijama za televizijsku nagradu Emmy. Inače, Dillon za sebe koristi zamjenicu „they“. Kako nisu mogli naći pravi odgovor, napisali su pismo koje su uputili organizatorima Emmyja, u kojem piše:

    Želim znati je li u vašim očima “glumac” i “glumica” označavaju anatomiju ili identitet i zašto je to uopće potrebno označiti? Razlog zbog kojeg vas želim uključiti u razgovor o ovome je da ako kategorije “glumac” i “glumica”  reprezentiraju “najbolju izvedbu osobe koja se identificira kao žena” i  “najbolju izvedbu osobe koja se identificira kao muškarac”, onda nema mjesta za moj identitet u takvom binarnom sustavu nagrađivanja.

    Nadalje, ako kategorije “glumac” i “glumica” označavaju spol, pitam, zašto je to potrebno?

Na sveopće, ali i Dillonino iznenađenje, odgovor je stigao vrlo brzo, i u njemu je pisalo kako je Dillon slobodna odabrati u kojoj kategoriji želi biti. Glasnogovornik Emmyja za Variety je potvrdio kako je imao „produktivan dijalog“ s Dillon.

    Akademija slavi uključivost, i kako smo već pričali s Asiom, ne postoji rodni uvjet za različite kategorije. Asia je slobodna odabrati u kojoj kategoriji želi biti. – rekao je glasnogovornik Emmyja

Dillon je bila vrlo sretna s odgovorom, a na kraju je odlučila natjecati se za najboljeg sporednog glumca.

index.hr

  Znam da sam otišao u off, nisam mogao da odolim. :smfor (24):

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1195 u: Rujan 17, 2017, 01:38:27 prijepodne »
Šesta sezona serije “Arrow” od 12. oktobra

Američka TV mreža CW nedavno je predstavila novi trailer za šestu sezonu višestruko nagrađivane akcione serije Arrow koju će početi emitovati 12. oktobra.

Smatralo se da je milijarder Oliver Queen mrtav već pet godina nakon strašnog brodoloma kojeg je doživio, ali je u stvari živ i proveo je pet godina na udaljenom otoku oko Južnog kineskog mora. Kako bi preživio na otoku, morao je postati nešto što nikada nije bio. Vratio se kući u Starling City kao The Arrow – tajni osvetnik s kapuljačom – koji ispravlja grijehe koje je počinila njegova porodica i bori se protiv zla u društvu. U Starlingu se povezao sa bivšim vojnikom Johnom Diggleom, sa Felicity Smoak koja je kompjuterski genije, bivšom odvjetnicom Laurel Lance koja je također borac za pravdu, bogatim izumiteljem Rayom Palmerom i svojom sestrom Theom Queen. Živi s Felicity spokojnim životom u kući u predgrađu. Ali njihov mir će biti narušen od onoga trenutka kada zločinačka organizacija H.I.V.E. nastoji da preuzme grad koji se sada zove Star City. Oliver će biti prinuđen da ponovo krene u akciju…

Glumačku postavu čine  Stephen Amell kao Oliver Queen/The Arrow, David Ramsey kao John Diggle, Willa Holland kao Thea Queen, Emily Bett Rickards kao Felicity Smoak, John Barrowman kao Malcom Merlyn, Paul Blackthorne kao detetektiv Lance, Brandon Routh kao Ray Palmer. Manu Bennett se vraća kao Slade Wilson/Deathstroke, a njegovog sina Joe Wilsona igra Liam Hall. Juliana Harkavy je Dinah Drake, David Nykl portretira Anatolyja Knyazeva, Michael Emerson jednog misterioznog karaktera, a Kirk Acevedo je Ricardo Diaz/Richard Dragon.

Serija je bazirana na DC karakterima, a njeni kreatori su  Marc Guggenheim, Greg Berlanti i Andrew Kreisberg.



tv profil

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1196 u: Rujan 18, 2017, 17:21:07 poslijepodne »
South Park (TV Series 1997– )



http://www.imdb.com/title/tt0121955/

  Prva epizoda nove sezone je standardno dobra za South Park. Fazoni sa mahanjem zastave konfederacije su stari i izlizani ali i dalje efektni i duhoviti.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1197 u: Rujan 18, 2017, 17:26:08 poslijepodne »
Emmys winners 2017

Outstanding supporting actor in a drama series
Jonathan Banks, Better Call Saul
Michael Kelly, House of Cards
John Lithgow, The Crown - WINNER
David Harbour, Stranger Things
Ron Cephas Jones, This Is Us
Jeffrey Wright, Westworld

Outstanding supporting actress in a comedy series
Vanessa Bayer, Saturday Night Live
Leslie Jones, Saturday Night Live
Kate McKinnon, Saturday Night Live - WINNER
Judith Light, Transparent
Kathryn Hahn, Transparent
Anna Chlumsky, Veep

Outstanding supporting actress in a limited series or movie
Laura Dern, Big Little Lies - WINNER
Regina King, American Crime
Shailene Woodley, Big Little Lies
Judy Davis, Feud
Jackie Hoffman, Feud
Michelle Pfeiffer, The Wizard of Lies

Outstanding directing in a comedy series
Donald Glover, Atlanta - WINNER
Jamie Babbit, Silicon Valley
Mike Judge, Silicon Valley
Morgan Sackett, Veep
David Mandel, Veep
Dale Stern, Veep

Outstanding guest actress in a comedy series
Wanda Sykes, Black-ish
Carrie Fisher, Catastrophe
Kristen Wiig, Saturday Night Live
Melissa McCarthy, Saturday Night Live - WINNER
Angela Bassett, Master of None
Becky Ann Baker, Girls

Outstanding guest actor in a comedy series
Matthew Rhys, Girls
Riz Ahmed, Girls
Lin-Manuel Miranda, Saturday Night Live
Dave Chappelle, Saturday Night Live - WINNER
Tom Hanks, Saturday Night Live
Hugh Laurie, Veep

Variety sketch series
Billy On The Street
Documentary Now!
Drunk History
Portlandia
Saturday Night Live - WINNER
Tracey Ullman’s Show

Writing for a drama series
Joe Weisberg and Joel Fields, The Americans
Gordon Smith, Better Call Saul
Peter Morgan, The Crown
Bruce Miller, The Handmaid’s Tale
The Duffer Brothers, Stranger Things
Lisa Joy and Jonathan Nolan, Westworld

Outstanding supporting actor in a comedy series
Louie Anderson, Baskets
Alec Baldwin, Saturday Night Live - WINNER
Ty Burrell, Modern Family
Tituss Burgess, Unbreakable Kimmy Schmidt
Tony Hale, Veep
Matt Walsh, Veep

Directing for a limited series, movie or dramatic special
Jean-Marc Vallee, Big Little Lies - WINNER
Noah Hawley, Fargo
Ryan Murphy, Feud: Bette & Joan
Ron Howard, Genius
James Marsh, The Night Of
Steve Zaillian, The Night Of

Outstanding supporting actor in a limited series or movie
David Thewlis, Fargo
Alexander Skarsgård, Big Little Lies - WINNER
Alfred Molina, Feud
Stanley Tucci, Feud
Bill Camp, The Night Of
Michael Kenneth Williams, The Night Of

Writing for a variety series
Full Frontal With Samantha Bee
Saturday Night Live
Last Week Tonight With John Oliver - WINNER
The Late Show With Stephen Colbert
Late Night with Seth Meyers

Outstanding supporting actress in a drama series
Uzo Aduba, Orange is the New Black
Millie Bobby Brown, Stranger Things
Ann Dowd, The Handmaid’s Tale - WINNER
Samira Wiley, The Handmaid’s Tale
Chrissy Metz, This Is Us
Thandie Newton, Westworld

Outstanding reality competition series
American Ninja Warrior
RuPaul’s Drag Race
Project Runway
The Voice - WINNER
Top Chef

Writing for a comedy series
Donald Glover, Atlanta
Stephen Glover, Atlanta
Aziz Ansari and Lena Waithe, Master of None - WINNER
Alec Berg,Silicon Valley
Billy Kimball, Veep
David Mandel, Veep

Writing for a limited series, movie or drama
David E Kelley, Big Little Lies
Charlie Brooker, Black Mirror: San Junipero - WINNER
Noah Hawley, Fargo
Ryan Murphy, Feud: Bette and Joan
Jaffe Cohen, Michael Zam and Ryan Murphy, Feud: Bette and Joan
Richard Price and Steven Zaillian, The Night Of

Outstanding variety talk series
Full Frontal With Samantha Bee
Jimmy Kimmel Live!
Last Week Tonight With John Oliver - WINNER
The Late Late Show With James Corden
The Late Show With Stephen Colbert
Real Time With Bill Maher

Outstanding lead actor in a comedy
Anthony Anderson, Black-ish
Aziz Ansari, Master of None
Zach Galifianakis, Baskets
Donald Glover, Atlanta - WINNER
William H Macy, Shameless
Jeffrey Tambor, Transparent

Outstanding lead actress in a comedy
Pamela Adlon, Better Things
Jane Fonda, Grace & Frankie
Allison Janney, Mom
Ellie Kemper, Unbreakable Kimmy Schmidt
Julie Louis-Dreyfus, Veep - WINNER
Tracee Ellis Ross, Black-ish
Lily Tomlin, Grace & Frankie

Outstanding comedy series
Atlanta
Black-ish
Master of None
Modern Family
Silicon Valley
Unbreakable Kimmy Schmidt
Veep - WINNER

Outstanding lead actor in a limited series or TV movie
Riz Ahmed, The Night Of – WINNER
Benedict Cumberbatch, Sherlock: The Lying Detective
Robert De Niro, The Wizard of Lies
Ewan McGregor, Fargo
Geoffrey Rush, Genius
John Turturro, The Night Of

Outstanding lead actress in a limited series or TV movie
Carrie Coon, Fargo
Felicity Huffman, American Crime
Nicole Kidman, Big Little Lies – WINNER
Jessica Lange, Feud
Susan Sarandon, Feud
Reese Witherspoon, Big Little Lies

Outstanding television movie
Black Mirror: San Junipero – WINNER
Dolly Parton’s Christmas Of Many Colors: Circle Of Love
The Immortal Life Of Henrietta Lacks
Sherlock: The Lying Detective
The Wizard Of Lies

Outstanding limited series
Big Little Lies – WINNER
Fargo
Feud
Genius
The Night Of

Outstanding lead actor in a drama
Sterling K Brown, This Is Us – WINNER
Anthony Hopkins, Westworld
Matthew Rhys, The Americans
Liev Schreiber, Ray Donovan
Kevin Spacey, House of Cards
Milo Ventimiglia, This Is Us

Outstanding lead actress in a drama
Claire Foy, The Crown
Viola Davis, How to Get Away with Murder
Elisabeth Moss, The Handmaid’s Tale – WINNER
Evan Rachel Wood, Westworld
Keri Russell, The Americans
Robin Wright, House of Cards

Outstanding drama series
Better Call Saul
The Crown
The Handmaid’s Tale – WINNER
House of Cards
Stranger Things
This Is Us
Westworld
Reality is almost always wrong.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1198 u: Rujan 18, 2017, 17:54:22 poslijepodne »
Четири Емија за „Слушкињину причу“, највећи губитник „Вестворлд“

Драма „Слушкињина прича“ освојила је четири награде на 69. додели америчких телевизијских награда Еми. Серија је освојила награду у категорији најбоље драмске серије, а признања су уручена и Риду Морану за режију, Елизабет Мос за најбољу женску улогу и Ен Дад за најбољу споредну женску улогу.

„Хулу“ је награђен за продукцију ове серије и тако постао прва стриминг платформа награђена у тој категорији на додели награда Еми. Највеће изненађење вечери јесте што серија Вестворлд није освојила ниједну награду у 22 категорије у којима је номинована.

Серија Велике мале лажи још један је од победника вечери у категорији ТВ пројекта „ограничена серија“, са наградама за најбољу глумцу Никол Кидман, споредну женску улогу Лора Дерн и спредну мушку улогу Алекандера Скарсгарда.

Уз награду за најбоље остварење у својој кетегорији, ова мини серија је добила и признање за режију, које је отишло у руке Жан-Марк Валија.

Џулија Луис-Драјфус награђена је рекордним, седмим Емијем за најбољу глумицу у комедији, за серију Потпредседница.

Награде за најбољег глумца и редитеља у комедији освојио је Доналд Главер за серију Атланта, а то су му први Емији у каријери.

Награђен је и Алек Болдвин у категорији споредне мушке улоге у комедији, за имитације председника САД Доналда Трампа у емисији Saturday Night Live.

Церемонија доделе награда Еми одржана је у Лос Анђелесу.

http://www.rts.rs/page/magazine/ci/story/401/film-i-tv/2873536/cetiri-emija-za-sluskinjinu-pricu-najveci-gubitnik-vestvorld.html

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1199 u: Rujan 19, 2017, 08:51:28 prijepodne »
The Guest Book
http://www.imdb.com/title/tt5990096/?ref_=nv_sr_1
nek vas ne zavara ocjena. pogledah prvu koja ne bi nesto, ali onda... pogledah sve. bas zarazna serija sa drugacijim formatom - mijenja se ekipa svaku epizodu, sve poznate face. skroz zanimljiva serija. ima vajb detoura :)
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.