Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Tko o čemu, mi o serijama  (Posjeta: 1083479 puta)

0 Članova i 9 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7222
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1200 u: Rujan 19, 2017, 10:08:00 prijepodne »
The Guest Book
http://www.imdb.com/title/tt5990096/?ref_=nv_sr_1
nek vas ne zavara ocjena. pogledah prvu koja ne bi nesto, ali onda... pogledah sve. bas zarazna serija sa drugacijim formatom - mijenja se ekipa svaku epizodu, sve poznate face. skroz zanimljiva serija. ima vajb detoura :)

spomenula sam je već, baš u ovoj temi.. i meni je ok serija, ali bilo mi mrsko prevoditi.. a onda sam zaboravila na nju ;D hvala na podsjetniku, coa  :beer2:

Offline Goran

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1201 u: Rujan 19, 2017, 10:34:33 prijepodne »
Big Little Lies i The Handmaid’s Tale zasluženo dominirale na dodeli Emmy nagrada. Westworld takođe zasluženo nije osvojio ništa.  :smfor (6):

Što se tiče sitcoma, mislim da tek treba da se pojavi neki veliki hit, kao Modern Family prvih sezona.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1202 u: Rujan 19, 2017, 10:56:18 prijepodne »
The Guest Book
http://www.imdb.com/title/tt5990096/?ref_=nv_sr_1
nek vas ne zavara ocjena. pogledah prvu koja ne bi nesto, ali onda... pogledah sve. bas zarazna serija sa drugacijim formatom - mijenja se ekipa svaku epizodu, sve poznate face. skroz zanimljiva serija. ima vajb detoura :)

spomenula sam je već, baš u ovoj temi.. i meni je ok serija, ali bilo mi mrsko prevoditi.. a onda sam zaboravila na nju ;D hvala na podsjetniku, coa  :beer2:
ne vidjoh, inace bih cekirao :)
meni je najjace bilo sto sam mislio da ce abed bit regular i da ce razvlacit njegovu situaciju citave sezone, pa sam vec zacrtao da pogledam samo jos jednu i da batalim. kad ono... sjajnih gostovanja ima, rapaport je bio sjajan sa OCD-om  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7222
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1203 u: Rujan 19, 2017, 16:26:56 poslijepodne »
ne vidjoh, inace bih cekirao :)
meni je najjace bilo sto sam mislio da ce abed bit regular i da ce razvlacit njegovu situaciju citave sezone, pa sam vec zacrtao da pogledam samo jos jednu i da batalim. kad ono... sjajnih gostovanja ima, rapaport je bio sjajan sa OCD-om  ;D

nema mi tog posta, kao da je u zemlju propao  :? ?? :? ??

uglavnom, da.. fora je serija, ali pogledala sam samo prve dvije epizode.. doći će na red, ne spojleriši ;D

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1204 u: Rujan 19, 2017, 17:43:55 poslijepodne »
Posle 33 godine biće prikazana nikad emitovana epizoda Mućki

Fanovi Mućki dobiće priliku da pogledaju nikada do sada objavljenu epizodu.

Ova epizoda snimljena je 1984. godine. Epizoda je posebno dirljiva, pišu britasnki mediji, jer je ujedno i poslednja u kojoj se pojavljuje Lenard Pirs u ulozi dede. Pirs je iznenada preminuo od posledica srčanog udara, a na njegovo mesto došao je ujka Albert, kojeg je glumio Baster Merifild.
 
U ulozi specijalnog producenta našao se konzorcijum "Maureen Oilfield", a cilj je bio edukovati školarce o izdvajanju sirove nafte i masovnoj proizvodnji.
 
A ko će bolje da nauči decu o surovom svetu biznisa od Dereka Del Boja Trotera?
 
Zaplet, pišu mediji, čista je pekamška perfekcija, i nimalo začuđujuće prikazuje Troterove koji su se upetljali u sumnjivu "obogatićemo se na brzinu" šemu. Del Boj misli da je uboo pravi dogovor kada je kupio platformu za podmorsko bušenje za samo 400 funti, i planira da izvuče nešto nafte za sebe.
 
Sudeći po planu koji je izložio dedi i Rodniju, sasvim je jasno da Del ne zna apsolutno ništa o bezbednosti kada je reč o ovoj vrsti posla: "Pritajićemo se na našem brodu neko vreme i čekaćemo da se jedna od velikih naftnih kompanija pomeri i iskoristićemo njihovu rupu".
 
Nažalost, Troterovi su veoma brzo uvideli da su prevareni i da neće postati multi-milijarderi. Scene iz "Dozvole za bušenje" biće emitovane po prvi put tokom UKTV Gold Channel serije "Priča o Mućkama", u kojoj će gledaoci moći da pogledaju i intervjue sa glumcima, zanimljive greške, kao i scene nastale između snimanja.

http://www.021.rs/story/Zabava/Film/171322/Posle-33-godine-bice-prikazana-nikad-emitovana-epizoda-Mucki.html

  Mislim da sam gledao ovu epizodu i da vest nije tačna. Nisam gledao bonus scene.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1205 u: Rujan 19, 2017, 18:07:12 poslijepodne »
Serija The Punisher ima novi teaser trailer

Netflix je objavio najnoviji teaser trailer za njihovu nadolazeću Marvel seriju The Punisher.

Ono što definitivno možemo da potvrdimo je to da se ne isplati igrati žmurke sa Frank Castleom, pa čak i ako ste vojnik pod full opremom. A i generalno, nije baš pametno naći se na putu liku kakav je Punisher.

Prošle sedmice, Netflix je objavio novi poster i par fotki iz serije Marvel's The Punisher. Na njima smo u prilici da vidimo ostatak glumačke ekipe koja će se pridružiti Jon Bernthalu (Frank Castle/The Punisher), kao što su Deborah Ann Woll (Karen Page) i Ebon Moss-Bachrach (David Lieberman/Micro).

Za sada na žalost nemamo potvrđen datum izlaska serije, ali ako je verovati poslednjim glasinama, postoji šansa da ćemo Marvel's The Punisher gledati u novembru mesecu ove godine.



filmonizirani

http://www.imdb.com/title/tt5675620/

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1206 u: Rujan 19, 2017, 20:54:05 poslijepodne »
Šta su uradili sa DiNozom smanjio se i potamnio :O
I gde je pola McGeeja qq

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1207 u: Rujan 19, 2017, 21:02:59 poslijepodne »
ne vidjoh, inace bih cekirao :)
meni je najjace bilo sto sam mislio da ce abed bit regular i da ce razvlacit njegovu situaciju citave sezone, pa sam vec zacrtao da pogledam samo jos jednu i da batalim. kad ono... sjajnih gostovanja ima, rapaport je bio sjajan sa OCD-om  ;D

nema mi tog posta, kao da je u zemlju propao  :? ?? :? ??

uglavnom, da.. fora je serija, ali pogledala sam samo prve dvije epizode.. doći će na red, ne spojleriši ;D
pa i ja sam trazio nidje ga  :? ??
ko krade postove? eno se onaj Golub zali na neku temu da mu je nestala gomila piskaranja. kako to...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7222
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1208 u: Rujan 19, 2017, 21:03:52 poslijepodne »
pa i ja sam trazio nidje ga  :? ??
ko krade postove? eno se onaj Golub zali na neku temu da mu je nestala gomila piskaranja. kako to...

kod njega je drugi razlog, objašnjeno mu je zašto ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1209 u: Rujan 19, 2017, 21:05:06 poslijepodne »
pa i ja sam trazio nidje ga  :? ??
ko krade postove? eno se onaj Golub zali na neku temu da mu je nestala gomila piskaranja. kako to...

kod njega je drugi razlog, objašnjeno mu je zašto ;D
oooo da :)
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1210 u: Rujan 20, 2017, 16:09:35 poslijepodne »
‘Narcos’ tragač lokacija pronađen mrtav u Mexicu!


Carlos Muñoz Portal je navodno istraživao lokacije za snimanje četvrte sezone serije Narcos.

Carlos Muñoz Portal, veteranski istraživač lokacija, koji radi na Netflix seriji ‘Narcos’, je pronađen u Mexicu tijekom istraživanja lokacija u Mexicu, za četvrtu sezonu. Bio je 37 godina!

“Svjesni smo smrti Carlos Muñoz Portal, vrlo respektnog istraživača lokacija, i izrazili smo sućut njegovoj obitelji”, izjava Neftlixa. “Činjenice o njegovoj smrti još uvijek su nepoznate budući da vlasti i dalje istražuju.”

Vijesti o Muñozovoj smrti prvi su prenijeli lokalni reporteri, prije nego su ih prenijeli veći portali poput The Hollywood Reporter i Variety.

Prijatelj Muñoza je izjavio za El Pais da je on istraživao ruralno područje izvan Mexico City, koje je poznato po ubojstvima. Njegovo tijelo je pronađeno u autu s nekoliko rana od metaka ispaljenih iz pištolja, satima nakon odlaska na lokaciju. Prema glasnogovorniku Attorney General of the State of Mexico, trenutno nema svjedoka, zbog vrlo male naseljenosti u tom području.

Muñoz ima razne poznate projekte za koje je istraživao lokacije, poput Sicario, Bond film Spectre, Fast & Furious, Resident Evil: Extinction i Mel Gibsonov Apocalypto.

Narcos sezona 4 istražuje podrijetlo Juarez kartela u Mexicu, nakon fokusa na Colombia Cali kartel u sezonu 3. Serija je većinom snimana u Columbiji, mada se ne zna hoće li se nastavljati snimati u Mexicu.

index.hr

  Nadam se da je obezbedio lokaciju za Soldado (2018), nastavak filma Sicario.


Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1211 u: Rujan 20, 2017, 16:39:17 poslijepodne »
Prvi pogled na fantastični duo koji predvodi seriju “Good Omens”

Započelo je snimanje Amazonove mini serije “Good Omens” koja će se bazirati na istoimenom popularnom romanu autora Neila Gaimana i Terryja Pratchetta. Sljedećih šest mjeseci snimat će se na lokacijama u Londonu i Južnoj Africi. Očekuje nas ukupno šest jednosatnih epizoda koje će u jednakoj mjeri nuditi humora, horora, fantasyja i drame. Za one neupućene ponovit ćemo da se serija zapravo radi u koprodukciji između Amazona i BBC-ja te će nakon prikazivanja na Amazon Primeu biti plasirana i na BBC Two. Scenarij je napisao sam Gaiman, a osim što potpisuje scenarij, ima i funkciju showrunnera. Režiser i izvršni producent je Douglas Mackinnon (Doctor Who, Outlander).

Glavne uloge tumačit će Michael Sheen (Kingdom of Heaven, Midnight in Paris) kao Aziraphale i David Tennant kao Crowley (Doctor Who, Jessica Jones). Danas nam je otkriven i prvi pogled na te famozne likove pa je hype skočio još više.

Potvrđeno je da se glumačkoj ekipi pridružuju Adria Arjona (Anathema Device), Nina Sosanya (Sister Mary Loquacious), Jack Whitehall (Newt), Michael McKean (Shadwell), Miranda Richardson (Madame Tracy), Ned Dennehy (Hastur) i Ariyon Bakare (Ligur).

Radnja serije je smještena u 2018. godinu, kada se čovječanstvo nalazi na rubu apokalipse i priprema se za neizbježan sudnji dan. Ali, Aziraphale, pomalo zbunjeni anđeo, i demon Crowley, nisu entuzijastički nastrojeni po pitanju kraja svijeta. A, i ne mogu da pronađu Antikrista…

Good Omens na Amazon Prime stiže 2019. godine.

tv profil

http://www.imdb.com/title/tt1869454/

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1212 u: Rujan 21, 2017, 15:54:58 poslijepodne »
‘Watchmen’ – nova HBO serija u izradi

Damon Lindelof (Lost, The Leftovers) nas je počastio prvom slikom vezanom uz novu HBO seriju ‘Watchmen’.

Još u lipnju, saznali smo da je scenarist i producent Damon Lindelof (Lost, The Leftovers) u razgovorima da napravi Watchmen Tv seriju za HBO, prema jednim od, po mnogima, najboljih stripova svih vremena, koje je napisao Alan Moore i crtao Dave Gibbons. Zadnje što smo čuli, prije ove najave na Instagramu, je bilo da nije siguran hoće li biti uključen u seriju ili ne, ali sada se čini da se to ipak promijenilo.

Čini se kako se to sada sigurno promijenilo jer je Damon podijelio na Instagramu sliku, s prvog dana pred produkcije.

U stripu, kip sa slike, je dan Hollis Masonu, originalnom Nite Owl, za njegove usluge superheroja. Taj isti kip je bio instrument za ubojstvo Masona, kada ga je koristio vođa Knot-Tops bande, Derf, kako bi ga ubio u odmazdi za drugog Silk Spectre i drugog Nite Owl (Daniel Dreiberg), za koje je zabunom mislio da su Mason, spašavanjem Rorshach iz zatvora.

Lindelof je u prošlosti bio prilično otvoren za svoju opsesivnu ljubav prema stripovima Alan Moore i Dave Gibbons ‘Watchmen’  (i čak je pohvalio filmsku adaptaciju filma Zacka Snydera 2009.), što je bio jedan od razloga zbog kojeg nije bio siguran u njegovu ulogu. Inače i film iz 2009, Watchmen, je bio odličan, pa ako ga niste gledali moja preporuka.

Datum izlaska još nije potvrđen od HBO.

tv profil

http://www.imdb.com/title/tt7049682/

  Film je bio stvarno bio odličan i mogla bi da padne repriza da se utvrdi gradivo.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1213 u: Rujan 21, 2017, 16:07:16 poslijepodne »
Cormoran Strike se vraća i sledeće godine


BBC-jeva serija Strike temeljena na kriminalističkim romanima poznate autorke J.K. Rowling, koje je pisala pod pseodunimom Robert Galbraith, dobiće nastavak. Nove epizode trebale bi se prikazati na BBC-ju tokom 2018. godine.

Glumci Tom Burke kao Cormoran Strike i Holliday Grainger kao Robin Ellacott će se vratiti u novim nastavcima pod nazivom Strike - Career of Evil. Adaptacije prva dva Rowlingova romana The Cuckoo's Calling i The Silkworm premijeru su imali 26. avgusta uz solidnu gledanost.

Burke i Grainger su predvodili glumačku ekipu u kojoj su još bili Tara Fitzgerald, Martin Shaw, Amber Anderson i Sian Phillips u Cuckoo's Calling te Monica Dolan, Tim McInnerny i Lia Williams u The Silkwormu.

Burke glumi glavnog lika, ratnog veterana koji je postao privatni detektiv i koji radi iz male kancelarije u ulici Denmark u Londonu. Iako je ranjen i fizički i psihički, Strikeov jedinstveni pogled na stvari i iskustvo koje ima kao bivši vojni detektiv ključni su za razotkrivanje kompleksnih slučajeva.

U novim nastavcima očekuju se slučajevi koji će Cormoranov i Robinin život baciti u haos te će oboje morati da se suoče sa duhovima iz prošlosti.



prolog

  Odgledao sam prve četiri epizode i za sad sam više nego zadovoljan. Ako bude dobra prva sezona čekam drugu, ako ne, pa onfa otkazujem.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1214 u: Rujan 21, 2017, 16:15:12 poslijepodne »
Trailer: Netflix i Marvel objavljuju novi pogled na Punishera



Netflix nam opet nudi nove snimke iz nadolazećeg spin-offa Daredevila, ali ne daje nikakav okvirni datum premijere.

Ako uzmemo u obzir da su svi dosadašnji isječci klasificirani kao teaseri, ovo je prvi pravi trailer za novu Marvelovu seriju u punom smislu te riječi. Datum premijere još nije objavljen jer ga Netflix već mjesecima vješto skriva, no sigurno je da će se serija pojaviti negdje do kraja godine.

Glavnu ulogu ima Jon Bernthal koji je serijskog ubojicu Franka Castlea fantastično obradio u prvom dijelu druge sezone Daredevila. Spin-off bi trebao pratiti njegov origin story te kako je smrt njegove obitelji utjecala na njegov život i psihu. Ako je suditi prema prethodnim projektima Netflixa i Marvela (s iznimkom Iron Fista) očekuje nas još jedna izuzetno kvalitetna i zanimljiva adaptacija.

Prvu sezonu (najvjerojatnije) možemo očekivati ovog studenog, iako službeni datum još nije poznat, kad će streaming servis izbaciti svih trinaest naručenih epizoda. Za izvršnog producenta je odabran Steve Lightfoot, poznatog po svom radu na bivšem Fullerovom Hannibalu za NBC.



serijala

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1215 u: Rujan 22, 2017, 08:40:50 prijepodne »
krenuh ove nedjelje u narkose S3, prve 3 pogledah. nijesam zadovoljan iako je gledljivo i kvalitetno, nadam se da sam gledao samo prilicno dug intro. sjecam se da sam prvu sezonu bas sa merakom gledao. izdvojio bih iz ove nove Artura Castra, momak je sjajan glumac, iznenadila me njegova transformacija u odnosu na ulogu iz broad city-a i  Matiasa Varelu, koji mi se cini kao jako kompleksan lik i sve scene sa njim vrijede. ipak, najvise me zanima prica onog mutnog agenta kojeg glumi erik lang, on je neki bas jeben igrac cini mi se.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1216 u: Rujan 22, 2017, 10:09:43 prijepodne »
krenuh ove nedjelje u narkose S3, prve 3 pogledah. nijesam zadovoljan iako je gledljivo i kvalitetno, nadam se da sam gledao samo prilicno dug intro. sjecam se da sam prvu sezonu bas sa merakom gledao. izdvojio bih iz ove nove Artura Castra, momak je sjajan glumac, iznenadila me njegova transformacija u odnosu na ulogu iz broad city-a i  Matiasa Varelu, koji mi se cini kao jako kompleksan lik i sve scene sa njim vrijede. ipak, najvise me zanima prica onog mutnog agenta kojeg glumi erik lang, on je neki bas jeben igrac cini mi se.
Evo i ja gledam isto sad trecu sezonu, krenuo sam prekljuce i vec sam pogledao prvih 6ep... Mozda je ova malo drugcija jer nema tih uvoda kako su krenuli u biznis :smfor (24): Ali isto mi je dobra za sada...
Posle ovoga gledam i El Chapo prvu sezonu da vidim nasta to lici.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1217 u: Rujan 22, 2017, 11:17:55 prijepodne »
znao sam ja da ce bit drugacije, a i nemam neka velika ocekivanja pa se ne mogu razocarat. jasno je da cali rade drugacije, pametnije pa je mozda zbog toga ovakav tempo. sa pablom je to islo daleko dinamicnije. vidjecemo, kritika je bas naklonjena ovoj sezoni, vjerovatno s razlogom. komentarisacemo ;)
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1218 u: Rujan 22, 2017, 19:09:58 poslijepodne »
‘Supernatural’ – produženi trailer, sezona 13

Izašao produženi trailer za 13 sezonu Supernatural! Kažu 13-a, najbolja do sada!

“Bože trebamo tvoju pomoć” kaže Dean, u novom, produženom traileru za 13 sezonu Supernatural. Nakon prošle sezone, Winchesteri se oporavljaju od teške pobjede, koja ih je skupo koštala i tijekom koje su žrtvovani Castiel i Crowley. Lucifer je zatvoren u paralelnoj dimenziji, zajedno s tom verzijom Mary Winchester. Ali Luciferov sin, Jack je rođen i odrastao u teenagera u minutama i njegov glumac Alexander Calvert je dodan na popis za 13 sezonu.

Što bi još mogli očekivati od 13 sezone? Za početak Castiel bi se trebao vrlo brzo vratiti. Za početak Misha Collins (Castiel) je izjavio “Mislim da ćemo vidjeti Castiela ubrzo, ali pitanje je što će mu ova smrt učiniti? To je ja mislim ono što bi se trebali zapitati.”

Ovo ljeto je Jared Padalecki otkrio, kako će se Castiel vratiti za animiranu crossover ‘Scooby Doo’ epizodu.

Nažalost to se ne može reći za Crowleya. Mark Sheppard je tweetovao oproštajnu poruku koja glasi “Za moju #spnfamily (supernatural obitelj)… moju ekipu i moje prijatelje iz serije… hvala vam za vožnju. Vrijeme je za nešto novo. Čak i kada gubim…”

Kasnije je još dodao “Nemam planove za povratak u Supernatural”



http://www.imdb.com/title/tt0460681/

tv profil
« Zadnja izmjena: Rujan 22, 2017, 19:44:59 poslijepodne od malkin »

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1219 u: Rujan 22, 2017, 19:37:26 poslijepodne »
Gledati će se i 13-ta, kad je već toliko dugo gledam, najviše zbog gospodina Jensena Acklesa, on je i izvlači.  ;D
Reality is almost always wrong.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1220 u: Rujan 22, 2017, 19:43:50 poslijepodne »
THE WALKING DEAD Sezona 8 “War Can’t Be Fought Alone” – Promo Trailer

Uskoro izlazi prva epizoda, osme sezone, The Walking Dead!

‘All Out War’ između Rick Grimes (Andrew Lincoln) i Negan (Jeffrey Dean Morgan) će se završiti do kraja ove sezone, a najavu pogledajte u traileru.

Rat je gotovo ovdje! Nakon, gotovo, sezone i pol pripremanja, ‘The Walking Dead’ će nam donijeti veliki sukob između Rick Grimes (Andrew Lincoln) i Negan (Jeffrey Dean Morgan) i njihovih klanova. Ta priča je pravljena prema Robert Kirkmanovoj stripovskoj seriji ‘All Out War’, koje je jedna od najvećih priča ‘The Walking Dead’. Do sada serija je obuhvatila negdje trećinu te priče, s najboljim djelom koji tek dolazi.

Ali koliko će dugo ovaj rat trajati?! Serija je poznata po tome da nekada razvlači događaje iz stripa, čak ubacujući nove dijelove, likove i scenarije kako bi produžila priču, ali nakon prošle sezone i nekih usporenih dijelova, što ih je koštalo velikim padom gledanosti, čini se kako kreatori serije ubrzavaju stvari.

Kreator serije Scott M. Gimple se kune “Rat će definitivno biti završen do kraja osme sezone. Definitivno.”

Datum izlaska prve epizode je 22. Listopad 2017.



tv profil

http://www.imdb.com/title/tt1520211/

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1221 u: Rujan 22, 2017, 19:48:16 poslijepodne »
Četvrta sezona serije “The Flash” od 10. oktobra

CW je nedavno objavio proširenu verziju trailera za četvrtu sezonu serije The Flash u kojoj se pojavljuju Grant Gustin kao Barry Allen/The Flash, Candice Patton kao Iris West, Danielle Panabaker kao Caitlin Snow, Carlos Valdes kao Cisco Ramo, Tom Cavanagh kao Dr. Harrison Wells, Jesse L. Martin kao detektiv Joe West, Keiynan Lonsdale kao Wally West i John Wesley Shipp. Nova imena su Katee Sackhoff kao zla Amunet Black i Hartley Sawyer kao Ralph Dibny, poznatiji kao Elongated Man.

Serija je bazirana na jednom od najpopularnijih karaktera iz DC stripova, Flashu, koji je ujedno, uz Batmana, Supermana, Green Laterna i ostale član Lige pravde (Justice League).

Eksplozija akceleratora čestica u labaratoriji S.T.A.R. dovela je do pojave meta-ljudi, ljudi s posebnim sposobnostima. Barry je postao jedan od tih ljudi i najbrži čovjek svijeta nakon što se uticaj eksplozije akceleratora spojio s efektom munje koja ga je pogodila….Barry Allen postao je superheroj The Flash…

The Flash se na CW vraća u utorak 10. oktobra.



tv profil

http://www.imdb.com/title/tt3107288/

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1222 u: Rujan 23, 2017, 00:06:54 prijepodne »

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1223 u: Rujan 23, 2017, 20:08:16 poslijepodne »
Fox pravi ‘True Lies’ seriju



Fox radio na ‘True Lies’ seriji zajedno s James Cameron i Marc Guggenheim.

Nakon više od dva desetljeća nakon što je bio u kinima, ljudi pitaju James Camerona dali planira praviti nastavak akcijske komedije iz 1994, True Lies’.

Radnja je pratila špijuna (Arnold Schwarzenegger) koji pokušava držati svoju profesiju tajnom od svoje žene (Jamie Lee Curtis) i kćeri (Eliza Dushku) dok se svjetovi ne sudare.

Sada se čini kako je došlo vrijeme za povratak na tu temu, samo ovog puta u obliku Tv serije. FOX je zatražio pravljenje pilota serije, s izvrsnim producentom Arrows, Marc Guggenheimom, kao scenaristom o “modernoj verziji priče o obitelji iz predgrađa i kako će se snaći kada se otkrije da je jedan od njih špijun.” I Cameron je ovdje kao izvršni producent serije, ali koliko će vremena imati kraj Avatara je vrlo upitno, tako da će vjerojatno većinu toga obavljati Marc Guggenheim, ako scenarij prođe.

To neće biti prvi puta da neki Cameronov projekt bude pretvoren u Tv seriju. Prije 10 godina smo dobili seriju, kratkog vijeka, Terminator: The Sarah Connor Chronicles, koje je dobila male, ali vjerne pratitelje. Nismo sigurni dali će True Lies biti na istom nivou ili će proći poput serije Lethal Weapon, čiji je izvršni producent isto bio Marc. Ako uspiju pogoditi sa scenarijem, ovo bi ipak mogla biti zabavna Tv serija i nastavak priče koja je nastala prije više od 20 godina.

tv profil

  Film je bio zezanje, ovo će biti još veće zezanje.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1224 u: Rujan 23, 2017, 20:10:38 poslijepodne »
Prvi pogled na fantastični duo koji predvodi seriju “Good Omens”

Započelo je snimanje Amazonove mini serije “Good Omens” koja će se bazirati na istoimenom popularnom romanu autora Neila Gaimana i Terryja Pratchetta. Sljedećih šest mjeseci snimat će se na lokacijama u Londonu i Južnoj Africi. Očekuje nas ukupno šest jednosatnih epizoda koje će u jednakoj mjeri nuditi humora, horora, fantasyja i drame. Za one neupućene ponovit ćemo da se serija zapravo radi u koprodukciji između Amazona i BBC-ja te će nakon prikazivanja na Amazon Primeu biti plasirana i na BBC Two. Scenarij je napisao sam Gaiman, a osim što potpisuje scenarij, ima i funkciju showrunnera. Režiser i izvršni producent je Douglas Mackinnon (Doctor Who, Outlander).



Glavne uloge tumačit će Michael Sheen (Kingdom of Heaven, Midnight in Paris) kao Aziraphale i David Tennant kao Crowley (Doctor Who, Jessica Jones). Danas nam je otkriven i prvi pogled na te famozne likove pa je hype skočio još više.

Potvrđeno je da se glumačkoj ekipi pridružuju Adria Arjona (Anathema Device), Nina Sosanya (Sister Mary Loquacious), Jack Whitehall (Newt), Michael McKean (Shadwell), Miranda Richardson (Madame Tracy), Ned Dennehy (Hastur) i Ariyon Bakare (Ligur).

Radnja serije je smještena u 2018. godinu, kada se čovječanstvo nalazi na rubu apokalipse i priprema se za neizbježan sudnji dan. Ali, Aziraphale, pomalo zbunjeni anđeo, i demon Crowley, nisu entuzijastički nastrojeni po pitanju kraja svijeta. A, i ne mogu da pronađu Antikrista…

Good Omens na Amazon Prime stiže 2019. godine.


tv profil

http://www.imdb.com/title/tt1869454/

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1225 u: Rujan 23, 2017, 20:15:38 poslijepodne »


  Ne znam za ostale ali ovo je za mene sasvim pristojna serija. Ima nekoliko odličnih glumaca čijum karijeru počinjem da pratim.

Offline vetar

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 218
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1226 u: Rujan 23, 2017, 22:18:44 poslijepodne »
Serija...Outlander... ima lep pocetak trece sezone.. ;D

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1227 u: Rujan 23, 2017, 23:19:10 poslijepodne »
Pogledao Narcos 3 sezonu, Na kraju ipak dobra sezona, dosta gledljivo i vuce da se gleda... Sad cekamo cetvrtu sezonu koja ce biti nesto sasvim novo, jedva cekam...

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1228 u: Rujan 24, 2017, 11:27:35 prijepodne »
ja sam na po sezone, nijesam ocekivao ono od horhea na kraj pete, ali je vazda bilo jasno da nije 100% iz tog svijeta bez obzira sto je nevjerovatno posvecen poslu.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline veljkov

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 163
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zemun
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1229 u: Rujan 24, 2017, 12:14:06 poslijepodne »
Pogledao Narcos 3 sezonu, Na kraju ipak dobra sezona, dosta gledljivo i vuce da se gleda... Sad cekamo cetvrtu sezonu koja ce biti nesto sasvim novo, jedva cekam...
Bas tako "vuce da se gleda"