Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Silent Witness  (Posjeta: 39915 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Milan95

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 1812
  • Spol: Muški
  • Developer
  • Lokacija: Srbija
Odg: Silent Witness
« Odgovori #30 u: Travanj 23, 2019, 13:34:35 poslijepodne »
Mislim da je došlo do slučajne greške prilikom postavljanja titla :     Silent Witness ‒ Two Spirits (2) ‒ S22E02 a unutra je upakovan : Silent Witness ‒ Lift Up Your Hearts (1) ‒ S22E03 . Treba ukloniti da ne zbunjuje !
  Inače,hvala na nastavku prevođenja ove serije !

Ispravio sam, u pravu si. Hvala. :)

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Silent Witness
« Odgovori #31 u: Travanj 23, 2019, 14:39:56 poslijepodne »
Svašta se može dogoditi :) Hvala Kume-Kume na upozorenju a Milanu na brzoj reakciji  :bear3:
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Silent Witness
« Odgovori #32 u: Travanj 24, 2019, 20:35:56 poslijepodne »
U čekanju na iduću epizodu GOT, dobro će onima koji to vole poslužiti druga priča iz serije Silent Witness.  :beer2:
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Silent Witness
« Odgovori #33 u: Kolovoz 22, 2019, 20:58:40 poslijepodne »
Nakon što su izrečene prijetnje integritetu moje osobe (žena)  :EmoticonPrayer2, morao sam se prihvatiti dovršetka treće priče 22. sezone Nijemog svjedoka. Eto je pred vama, a ne mogu vam iskazati ni moje radovanje, jer je prevođenje ovoga bila pjesma za moje uši, oči i ruke. Volim "britanski" engleski taman onoliko koliko ne volim "američki" engleski. A dobro mi je došao odmor i mali odmak od "mađarskih" serija koje su me u zadnje vrijeme obhrvale. Tko ovo voli, uživat će u još jednoj krasnoj priči "mlade" dr. Alexander i njezine družine. Dakle, krenimo u Brighton. Ako ništa drugo, barem će moja žena uživati, a ja ću mirno i spokojno spavati. Bez straha po glavu!!!  :smfor (6): :smfor (24): :smfor (27): :bear3: I da. Nastavljam s Nijemim svjedokom, navukao sam se :). Opet!
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Silent Witness
« Odgovori #34 u: Kolovoz 23, 2019, 18:00:37 poslijepodne »
Nakon što su izrečene prijetnje integritetu moje osobe (žena)  :EmoticonPrayer2, morao sam se prihvatiti dovršetka treće priče 22. sezone Nijemog svjedoka. Eto je pred vama, a ne mogu vam iskazati ni moje radovanje, jer je prevođenje ovoga bila pjesma za moje uši, oči i ruke. Volim "britanski" engleski taman onoliko koliko ne volim "američki" engleski. A dobro mi je došao odmor i mali odmak od "mađarskih" serija koje su me u zadnje vrijeme obhrvale. Tko ovo voli, uživat će u još jednoj krasnoj priči "mlade" dr. Alexander i njezine družine. Dakle, krenimo u Brighton. Ako ništa drugo, barem će moja žena uživati, a ja ću mirno i spokojno spavati. Bez straha po glavu!!!  :smfor (6): :smfor (24): :smfor (27): :bear3: I da. Nastavljam s Nijemim svjedokom, navukao sam se :). Opet!

Zahvala supruzi od Borisa za izrečene prijetnje. :smfor (10): Ima nas puno koji volimo Silent witness ali se ne usudimo izreći prijetnje. ;D ;D ;D
Što se tiče mađarskih serija zbilja su odlične a da nema serija ne bi znao da je Mađarska tako velika, od Atlantika do Skandinavije. :smfor (24):
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline Kume-Kume

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
  • Nadam se boljem !
  • Lokacija: Kumane ; Vojvodina
Odg: Silent Witness
« Odgovori #35 u: Kolovoz 24, 2019, 18:31:16 poslijepodne »
Hvala Boris(ovoj) supruzi !

Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
Odg: Silent Witness
« Odgovori #36 u: Kolovoz 24, 2019, 23:56:29 poslijepodne »
Tko čeka, dočeka. Hvala  :clapp :clapp :clapp !!!

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Silent Witness
« Odgovori #37 u: Kolovoz 31, 2019, 18:13:29 poslijepodne »
Evo i 4. priče 22. sezone. Naravno u dva dijela kroz 7. i 8. epizodu. Ako to smijem reći, ova mi priča spada u sam vrh serije. A zna se da je cijela serija za mene čisto savršenstvo, i jedna od rijetkih koje mogu gledati, opet i opet. :bear3: Tko voli nek izvoli!
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline Turab

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Lokacija: bosna
Odg: Silent Witness
« Odgovori #38 u: Rujan 07, 2019, 23:43:18 poslijepodne »
Sinoć mi je drug baš spominjao ovu seriju i nahvalio je. Sad kad vidim da je i ovdje hvale moglo bi se baciti na traženje serije, ako se uopšte sada mogu naći epizode prvih sezona. Da li su povezane epizode i sezone ili se mogu gledati odvojeno' Ako da, ima li neka preporuka, kao neki best of, pošto 20 sezona je prevelik zalogaj za gledanje   :smfor (9):

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Silent Witness
« Odgovori #39 u: Rujan 09, 2019, 10:04:28 prijepodne »
Teško je odvojiti best off kad SILENT WITNESS obrađuje mnogo različitih tema, a svaka priča je više-manje zasebna. Možda da odeš na Wiki i provjeriš kakvi su slučajevi, pa da tako skidaš epizode. Inače njihovi privatni životi nisu uvijek u prvome planu, ali postoje epizode glavnih likova koje se ne mogu zaobići. Npr. za NIKKI to bi bila 08x03-04 kada ona dolazi u seriju ( 08x01-02 su posljednje epizode od SAM RYAN koja je bila glavni lik u prethodnim sezonama ).

Što se tiče nove glumačke postave: JACK i CLARISSA kreću sa S16, a THOMAS je od S17 i tako sve do danas...

PS Jučer tek počeo gledati treći slučaj S22 i mogu reći da sam ugodno iznenađen, jer serija mi se uvijek čini sve bolja, pogotovo nakon duže pauze  ;D

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Silent Witness
« Odgovori #40 u: Prosinac 29, 2019, 15:11:39 poslijepodne »
Teško je odvojiti best off kad SILENT WITNESS obrađuje mnogo različitih tema, a svaka priča je više-manje zasebna. Možda da odeš na Wiki i provjeriš kakvi su slučajevi, pa da tako skidaš epizode. Inače njihovi privatni životi nisu uvijek u prvome planu, ali postoje epizode glavnih likova koje se ne mogu zaobići. Npr. za NIKKI to bi bila 08x03-04 kada ona dolazi u seriju ( 08x01-02 su posljednje epizode od SAM RYAN koja je bila glavni lik u prethodnim sezonama ).

Što se tiče nove glumačke postave: JACK i CLARISSA kreću sa S16, a THOMAS je od S17 i tako sve do danas...

PS Jučer tek počeo gledati treći slučaj S22 i mogu reći da sam ugodno iznenađen, jer serija mi se uvijek čini sve bolja, pogotovo nakon duže pauze  ;D
I ja sam napravio podužu pauzu???? pa se malo  :smfor (9): :smfor (9): No evo ispravka. Prvi dio zadnje priče 22. sezone. Požurit ću da se kompletira. Jer za ljubitelje samo, nova sezona počinje 07. siječnja 2020. A kako lijepo reče Dalmatino, što dalje to bolje. I zaista je tako. Obećajem da se ubuduće neće toliko čekati.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Silent Witness
« Odgovori #41 u: Prosinac 29, 2019, 15:57:49 poslijepodne »
Hvala kolega, s guštom će se pogledati, kada zadnja priča bude kompletirana.
Ima još vremena do nove sezone, za koju kažu da će početi eksplozivno s padom aviona i da su se dobro potrudili oko epizode.
A i kada EMILIA FOX nedavno izjavi kako ona ne planira odustati od serije, sve dok ima želje gledatelja za novim nastavcima, što ima ljepše za čuti.

PS Ekipa na PO je tek prekjučer skužila da će biti novi serijal ( što je potvrđeno još u 2. mjesec ), tako da uopće ne kasnimo  :lol2:

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Silent Witness
« Odgovori #42 u: Prosinac 30, 2019, 21:27:56 poslijepodne »
Evo kraja 22. sezone. Odlična priča. Za one koji vole. A ja sam jedan od tih.  :smfor (29): :smfor (24): :smfor (19): :smfor (27): :bear3: :bear3: :bear3:

Usput, još jednom, svima od srca želim zdravlje, veselje i bogatstvo. Sretna vam Nova 2020 godina. I kak se ono nekad govorilo, "Živjeli uz vinjak Trenk."  :beer2:
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
Odg: Silent Witness
« Odgovori #43 u: Prosinac 30, 2019, 22:53:26 poslijepodne »
Hvala za prijevode i za čestitku. Sretno i tebi  :bear3:

Online bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 417
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Silent Witness
« Odgovori #44 u: Prosinac 31, 2019, 20:51:29 poslijepodne »
+1.I svima na sajtu.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Silent Witness
« Odgovori #45 u: Siječanj 08, 2020, 11:09:50 prijepodne »
Krenula je i 23. sezona. Stigla je prva polovica 1. priče(Deadhead), a sutra će i druga čime će priča po običaju biti zaokružena. Kako je na liniji Swerige - Croatien došlo do malog zastoja koji će još potrajati - valjda zbog gomile praznika - eto lijepog vremena za ranu obradu ovog što se nudi na taci!! Budem li  sposoban, 9.1. 2020 cijela bi priča mogla biti na raspolaganju. Za one koji će se već danas odlučiti za skidanje (nije to loše, još nema gužve na trasama) mali naputak:
Spoiler: prikaži
Silent.Witness.S23E01.Deadhead, Part.1.720p.iP.WEB-DL.AAC2.0.x264-BTN

Sretno!
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Silent Witness
« Odgovori #46 u: Siječanj 11, 2020, 21:32:59 poslijepodne »
Prvi dio epizode "Deadhead" preveden. Uskoro će i drugi. Novosti su da Emilia Fox ima dugu smeđu kosu (ne sviđa mi se) ali tko sam ja da se bunim, nakon svih finih priča koje je s ostalima iz škvadre prezentirala. Priča odlična, posve na razini ranijih pa će ljubitelji uživati. I na kraju promjene u
Spoiler: prikaži
Ne skidajte BTN verziju. Između 50 i 55 minute video ima vrlo ozbiljnih smetnji. Morao sam se prebaciti na verziju 1080p.hdtv.h264-mtb, pa nju skinite ona je bez greške. I drugi dio priče je ista verzija.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Silent Witness
« Odgovori #47 u: Siječanj 12, 2020, 11:54:50 prijepodne »
Prvi dio epizode "Deadhead" preveden. Uskoro će i drugi. Novosti su da Emilia Fox ima dugu smeđu kosu (ne sviđa mi se) ali tko sam ja da se bunim, nakon svih finih priča koje je s ostalima iz škvadre prezentirala. Priča odlična, posve na razini ranijih pa će ljubitelji uživati. I na kraju promjene u
Spoiler: prikaži
Ne skidajte BTN verziju. Između 50 i 55 minute video ima vrlo ozbiljnih smetnji. Morao sam se prebaciti na verziju 1080p.hdtv.h264-mtb, pa nju skinite ona je bez greške. I drugi dio priče je ista verzija.


Hvala na spoileru. Nije isto skinuti seriju ili kopati rupu ali zamislite da kopate pa naletite na neki kamen pa onda nanovo kopaj 50 - 55 centimetara dalje. :smfor (24):
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Silent Witness
« Odgovori #48 u: Siječanj 24, 2020, 20:53:40 poslijepodne »
Evo i drugog dijela kojim je kompletirana priča "Deadhead". Po običaju, odlična priča, gluma, sve :) Pa kome se gleda, samo naprijed. Dobra zabava. I za kraj, nešto za one (prevoditelje prije svega) kojima podatak nešto znači. Kleo sam se na sva usta da se Silent Witness ne može svesti na 15 znakova po sekundi. Ipak, probao sam i ugrizao se za jezik. S dosta muke, može.  :smfor (29): Malo je dulje trajalo ali evo, tu je.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Silent Witness
« Odgovori #49 u: Siječanj 24, 2020, 21:11:59 poslijepodne »
Svaka čast. Ja nikako nisam bio talent za takvo nešto. Meni je svaka interpunkcija bila važna, nisam ni to mogao ponekad odbaciti  :smfor (9):

Online bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 417
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Silent Witness
« Odgovori #50 u: Siječanj 24, 2020, 22:18:41 poslijepodne »
Serija koja zadrzava kvalitet svake sezone.Vrlo profesionalno uradjeno u svim aspektima.Ova poslednja epizoda(prvi deo pogledan) je baš zanimljiva.Hvala na prevodu jer vidim da je bio izazov  :smfor (6):

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Silent Witness
« Odgovori #51 u: Veljača 06, 2020, 20:04:31 poslijepodne »
Sezona 23. završena, ali na kraju rečeno da je obnovljeno za naredne dvije sezone. Čeka se jubilarac :thcheerleader3

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Silent Witness
« Odgovori #52 u: Veljača 19, 2020, 23:47:52 poslijepodne »
Evo i drugog dijela druge priče, uz isprike onima koji su čekali. Tehničke stvari su me spriječavale da  to radim kako treba. Treća priča će stići brzo, barem se tome nadam.


If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
Odg: Silent Witness
« Odgovori #53 u: Veljača 20, 2020, 15:16:39 poslijepodne »
Hvala  :clapp :clapp :clapp

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Silent Witness
« Odgovori #54 u: Veljača 20, 2020, 17:53:04 poslijepodne »
Ne žurite, tko ne mora. 1. dio 3 priče ili 5. epizoda. Tko baš mora, hajde. Priča je kao i sve ostalo savršena. Naravno, ne mislim pritom na titlove,
čekajte dok se vrati dalmatino(obećao zadnju epizodu). Dotle imate što imate.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Silent Witness
« Odgovori #55 u: Veljača 21, 2020, 18:36:16 poslijepodne »
Ne žurite, tko ne mora. 1. dio 3 priče ili 5. epizoda. Tko baš mora, hajde. Priča je kao i sve ostalo savršena. Naravno, ne mislim pritom na titlove,
čekajte dok se vrati dalmatino(obećao zadnju epizodu). Dotle imate što imate.

Nisi smio to spominjati, odmah san se porezao nožem ( nije puno, uspio sam se ne onesvijestiti )  :smfor (21):

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Silent Witness
« Odgovori #56 u: Svibanj 11, 2020, 01:22:07 prijepodne »
Znam, čekali ste, predugo sam se odmarao. Evo 6. epizode čime završava 3. priča. Bit će i nastavka :) :) :)
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
Odg: Silent Witness
« Odgovori #57 u: Svibanj 11, 2020, 11:29:46 prijepodne »
Hvala  :clapp :clapp :clapp

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Silent Witness
« Odgovori #58 u: Svibanj 14, 2020, 12:45:01 poslijepodne »
Vrijeme je da se zaključi i 23. serijal. Trivia za posljednji 5. slučaj: dvije glumice se vraćaju u ovim epizodama. Adelle Leonce ponavlja ulogu narednice Vail iz prethodnog serijala ( nisam siguran, ali mislim da se predstavnici zakona nisu ponavljali u epizodama još od tamo 3. serijala ), dok je glumica Clare Higgins ( ovdje prof. Dukes ) imala čast da glumi načelnicu Farmer u dalekom PRVOM serijalu premijerne 1996. ).

Toliko od mene, uživajte u ovima, za glavne likove vrlo dramatičnim epizodama.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Silent Witness
« Odgovori #59 u: Svibanj 14, 2020, 13:19:04 poslijepodne »
Vrijeme je da se zaključi i 23. serijal. Trivia za posljednji 5. slučaj: dvije glumice se vraćaju u ovim epizodama. Adelle Leonce ponavlja ulogu narednice Vail iz prethodnog serijala ( nisam siguran, ali mislim da se predstavnici zakona nisu ponavljali u epizodama još od tamo 3. serijala ), dok je glumica Clare Higgins ( ovdje prof. Dukes ) imala čast da glumi načelnicu Farmer u dalekom PRVOM serijalu premijerne 1996. ).

Toliko od mene, uživajte u ovima, za glavne likove vrlo dramatičnim epizodama.

lavovski posao, svaka čast  :clapp