Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Koliko/koje serija/e trenutno gledate  (Posjeta: 373313 puta)

0 Članova i 10 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #810 u: Svibanj 01, 2020, 10:20:08 prijepodne »
Pozdrav svima
poceo sam da gledam ruske serije i imam samo reci hvale,
veoma ozbiljno uradjeno sa odlicnom pricom i bez vulgarnosti i erotskih scena a drzi paznju gledalaca,
serijal je iz 4 dela i prati radnju policijskog inspektora majora Cerkasova
prvi serijal je - Мосгаз   - https://kinorusija.wordpress.com/2018/02/25/mosgaz-2012/ (ovde sve mozete procitati)

    Мосгаз (2012)
    Џелат (2014)
    Паук (2015)
    Шакал (2016)

uzivajte


Ima i peta Operaciya Satana ( 2018 )
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline zoransu

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • Lokacija: podgorica, Crna Gora
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #811 u: Svibanj 01, 2020, 11:33:03 prijepodne »
Dobar dan!
Pored Babilon Berlin, koju sam odgledao u jednom dahu (prve dvije sezone) i u iscekovanju titlova za trecu, poceo sam da gledam seriju "Riviera". Odgledao 8 epizoda prve sezone i utisak je da je za losu seriju dato puno para.
Imam jednog drugara koji u sali kaze da je za dobar film ili seriju potrebno,citiram ga: " Zgodna glumica, dobro auto i dobar pistolj". Ova serija ima sve to, ali ne valja!!!!!!
Kako sam ja fanatik, odgledacu je cijelu, ali su mi, bar za sada, ocekivanja mala.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #812 u: Svibanj 01, 2020, 12:02:33 poslijepodne »
Dobar dan!
Pored Babilon Berlin, koju sam odgledao u jednom dahu (prve dvije sezone) i u iscekovanju titlova za trecu, poceo sam da gledam seriju "Riviera". Odgledao 8 epizoda prve sezone i utisak je da je za losu seriju dato puno para.
Imam jednog drugara koji u sali kaze da je za dobar film ili seriju potrebno,citiram ga: " Zgodna glumica, dobro auto i dobar pistolj". Ova serija ima sve to, ali ne valja!!!!!!
Kako sam ja fanatik, odgledacu je cijelu, ali su mi, bar za sada, ocekivanja mala.

Ne moraš iščekivati jer titlova ima za treću. :smfor (26):
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline Bugarak

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Tralfamador
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #813 u: Svibanj 01, 2020, 20:59:20 poslijepodne »
Upravo sam odgledao treću sezonu Ozark. Bolja je od druge, i što je najvažnije, nastavlja se...

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #814 u: Svibanj 01, 2020, 22:26:35 poslijepodne »
Nije o već poznatim ubicama.. zanimljiv serijal 

https://www.imdb.com/title/tt8888656/episodes?season=1&ref_=tt_eps_sn_1

Offline Snoop13

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #815 u: Svibanj 02, 2020, 05:58:29 prijepodne »
Zahvaljujuci policijskom casu: Narkos, Mentalist, Kako se izvuci sa ubistvom, Frindz, Mekgajver, Linkolm Rajm i jos neke i sve sa tv-a

Offline tina7

  • Razina 0
  • Postova: 10
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: EU
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #816 u: Svibanj 02, 2020, 13:31:15 poslijepodne »
Trenutno gledam New Amsterdam, The Resident i klasiku Friends.

Offline atma

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • Just keep swimming
  • Lokacija: Croatia
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #817 u: Svibanj 02, 2020, 14:33:22 poslijepodne »
Better call Saul, Ozark i Westworld.... sjajne serije...

Offline Bugarak

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Tralfamador
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #818 u: Svibanj 03, 2020, 12:19:30 poslijepodne »
Počeo sinoć da gledam poslednju sezonu Homeland. Dosadno je više. Posle dve epizode bio sam u dilemi da li da gledam ili da odustanem. Sad čitam na forumu da je ovo poslednja sezona, pogledam na IMDB-u, ono stvarno. Odgledaću do kraja...

Offline MLATA

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #819 u: Svibanj 03, 2020, 14:58:12 poslijepodne »
Počeo sinoć da gledam poslednju sezonu Homeland. Dosadno je više. Posle dve epizode bio sam u dilemi da li da gledam ili da odustanem. Sad čitam na forumu da je ovo poslednja sezona, pogledam na IMDB-u, ono stvarno. Odgledaću do kraja...

slicno sam se i ja osecao kad sam poceo da gledam tu poslednju sezonu, pa sam odgledao celu 7. sezonu da se "zagrejem" i mogu ti reci da je meni 8. sezona pravo finale citave serije, posebno u drugom delu, dok je finalna 10. epizoda jako dobro kocipirana i kraj je zaista uradjen kako treba

Offline tijanas75

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #820 u: Svibanj 04, 2020, 00:27:26 prijepodne »
Stanica 19, Greys anathomy, NCIS

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #821 u: Svibanj 04, 2020, 03:31:14 prijepodne »
The Last Dance. Uživam gledajući Jordana, Pipena, Rodmana, njihove doživljaje. Često u kadar ulete i drugi MJ (Magic), Larry. okršaji sa Pistonsima, ludilo. Taj period NBA, 80-00 je vrhunac NBA, bar za mene, imao je dušu, a u jednoj epizodi se čak i spominje
Spoiler: prikaži
da je gradonačelnik nekog manjeg gradića upucao sudiju u nogu nezadovoljan suđenjem, da bi mu kazna bila da do kraja sezone ne smije prisustvovati utakmicama na domacem terenu. Ludi Ameri.
Reality is almost always wrong.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #822 u: Svibanj 04, 2020, 13:18:05 poslijepodne »
Dobar dan svima
za vikend odgledao rusku seriju
Slucaj prodavnice broj 1 - https://kinorusija.wordpress.com/2016/02/27/delo-gastronoma-no1-2011/
Radnja se desava u  SSSR-om krajem 1982. godine. Posle smrti Brežnjeva vlast je došla u ruke Andropova koji se 15 godina nalazio na čelu KGB-a. Da bi učvrstio svoju poziciju i obračunao se sa ljudima Brežnjeva koji su ostali u vrhu vlastu, njemu je po svaku cenu bio potreban nekakav povod za njihovu smenu. I povod se brzo našao. Bilo je potrebno prikupiti neoborive dokaze za korupciju u najvišim strukturama partije. Zadatak prikupljanja dokaza dobio je moskovski KGB, a svi tragovi su vodili ka direktoru prodavnice „Jelisevski“ koga je trebalo ubediti da sarađuje i kaže kome je sve iz vrha davao mito.
Izuzetna serija sa tragicnim krajem.

ne treba nam baš cijeli sinopsis serije, već osobni utisci o istoj.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #823 u: Svibanj 04, 2020, 16:28:28 poslijepodne »
Spoiler: prikaži
da je gradonačelnik nekog manjeg gradića upucao sudiju u nogu nezadovoljan suđenjem, da bi mu kazna bila da do kraja sezone ne smije prisustvovati utakmicama na domacem terenu. Ludi Ameri.

ko zna kakvog bi materijala bilo da se neko dofati ove jadne aba lige...
mada tesko da se neko smije usudit i da pomisli na snimanje neceg slicnog.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #824 u: Svibanj 04, 2020, 17:12:44 poslijepodne »
 ;D možda da se Šijan uhvati posla, ima tu materijala za dobru komediju, tipa: Maratonci trče počasni krug ili Kako sam sistematski uništen od idiota.. pucnjava je bila u Portoriku, gdje je Jackson započeo trenersku karijeru, stvarno mnoštvo stvari koje nisam znao...Zen master Triangle offencea, zapravo je bio Tex Winter :? ??, odlične su bile 3. i 4. uglavnom osvrt na Rodmana i godine kada su Detroit Bad Boysi vladali ligom..
Laimbeer kaže Birdu- kakva namjerna, jedva faul ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #825 u: Svibanj 05, 2020, 07:23:39 prijepodne »
auuuu, hahahahaha! danas bi dobio suspenziju na po sezone.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #826 u: Svibanj 05, 2020, 12:08:28 poslijepodne »
Šta je to bilo tada, kakve su se odbrane igrale, mislim da si mogao što si htio, Pistonsi su imali Jordan rule.. da ne nabrajam pravila, pogledat češ, posljednje je bilo, šta god treba samo mu ne daj skok šut, način nije bitan, uglavnom je izgledalo kao Lambieer na Birdu, al se nadobivao batina...onda ono prvo finale s Lakersima, Pipen na Magicu presing po cijelom terenu, ne skida ruke s njega, ovaj ništa nje mogao, danas s ovim hand checkingom bio bi vani u par minuta.. a izbačaj, jedino u slučaju tuče i to samo onoga koji je prvi potegnuo ;D.


Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #827 u: Svibanj 05, 2020, 14:28:25 poslijepodne »
Zato je MJ poslije utakmice sa Pistonsima i cuvenih Jordan Rules, poceo dizati tegove i raditi treninge snage, sto inace ranije nije radio, kako bi se ojacao za njih. Cuo sam da ce sedma epizoda biti posebno 'socna', da su producenti bili iznenadjeni kako je MJ uopste pristao da je emituju, u toj epizodi navodno udara nekog od suigraca zbog bezobraznog ponasanja.
Reality is almost always wrong.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #828 u: Svibanj 05, 2020, 17:22:04 poslijepodne »
Jest, baš je bio ultimativni natjecatelj, ima ona priča sa Wenningtonom, koji ga je blokirao na treningu, kaže toliko ružnih riječi nije nikada čuo u životu, taj trening, svaki napad je išao na njega uz riječi- block this asshole..i ostalo čega bi se sjetio ;D
Danas bih trebao pogledati epizode 5 i 6, vidio sam u traileru da je Kukoč došao na red, biti će zanimljivo vidjeti te njegove odnose koje je imao s njim i Pippenom, uglavnom vidio sam da ga je ovaj zvao Jerry's boy ;D

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #829 u: Svibanj 05, 2020, 22:48:41 poslijepodne »
Ako vas zanimaju doktorske serije Preporucila bih vam od srca Resident i Greys anathomy. Odlicno su razradjeni likovi i radnja drzi paznju. Mani su se dopale jer su skoro pa realne.

Anatomija je sve osim realna. Mislim, ok medicina na jednu stranu, ali sta je sve Meredith prezivjela u toj seriji, trebao bi joj citav tim shrinkova. Umrla joj majka od Alzheimera, imali bombu u bolnici, skoro se utusila, srusili se avionom, poginuula joj sestra, covjek joj poginuo u saobracajnoj nesreci, pretucena skoro nasmrt, prijatelj joj upucan, druga prijateljica imala rak, treceg sastavio autobus, to je samo ono cega sam se odmah sjetio.  ;D
Reality is almost always wrong.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #830 u: Svibanj 06, 2020, 01:21:59 prijepodne »
Uffff
Ta je odradila pokoru za grijehe svih predaka unatrag 1000 godina.

Offline zoransu

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • Lokacija: podgorica, Crna Gora
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #831 u: Svibanj 06, 2020, 10:55:16 prijepodne »
Dobar dan!
prije neki dan sam napisao da sam počeo da gledam poljsku seriju u orginalu  "Wataha",kod nas preveden kao "Čopor". Odgledao sam 2 sezone ove serije i mogu Vam reći da je serija više nego dobra. Ima još jedna sezona, očekujem da i ona bude na nivou prethodne dvije.
Inače, radnja se dešava na granici Poljske i Ukraine, sa svim tenzijama izmedju EU i ovih van, sa uplivom Rusije.
Interesantna serija za pogledati, a i može se ponešto naučiti o odnosima Rusa, Ukrainaca i Poljaka.
Odgledao i trecu sezonu, dobraaa!
Preporuka!


Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #832 u: Svibanj 06, 2020, 11:36:54 prijepodne »
Anatomija je sve osim realna. Mislim, ok medicina na jednu stranu, ali sta je sve Meredith prezivjela u toj seriji, trebao bi joj citav tim shrinkova. Umrla joj majka od Alzheimera, imali bombu u bolnici, skoro se utusila, srusili se avionom, poginuula joj sestra, covjek joj poginuo u saobracajnoj nesreci, pretucena skoro nasmrt, prijatelj joj upucan, druga prijateljica imala rak, treceg sastavio autobus, to je samo ono cega sam se odmah sjetio.  ;D
njojzi je danasnja situacija regular dej in d ofis.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline syu

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • Lokacija: HR
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #833 u: Svibanj 06, 2020, 11:41:35 prijepodne »
Trenutno sam na pola prve sezone The Good Place, zasad mi je jako zabavna.
U paraleli gledam i petu sezonu Endeavoura (Mladi inspektor Morse). Ovdje se osjeti pad kvalitete u odnosu na prve sezone, ali pošto volim Morsea ne smeta mi previše

Offline zoransu

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • Lokacija: podgorica, Crna Gora
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #834 u: Svibanj 07, 2020, 08:18:11 prijepodne »
dobro jutro!
Sinoc sam poceo da gledam Svedsku seriju "Modus". Odgledao 2 epizode, i za sada mogu reci da serija obecava, bas!
Skinuo sam 2 sezone, pa kad ih odgledam, dajem moj konacan sud.
Za sada preporuka!
https://www.imdb.com/title/tt4600404/

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #835 u: Svibanj 07, 2020, 09:12:27 prijepodne »
Iako sam rekla da necu vise da gledam Homeland,opet sedoh i pogledah osmu sezonu.E vala Ameri razbise sa svojim bajkama.Sto je preterano preterano,Keri moze sve,razvalila je u Kabulu,evo sad i u Moskvi,sad definitivno necu vise gledati ako nastave dalje seriju,a rekla bih da hoce.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #836 u: Svibanj 07, 2020, 10:41:26 prijepodne »
Iako sam rekla da necu vise da gledam Homeland,opet sedoh i pogledah osmu sezonu.E vala Ameri razbise sa svojim bajkama.Sto je preterano preterano,Keri moze sve,razvalila je u Kabulu,evo sad i u Moskvi,sad definitivno necu vise gledati ako nastave dalje seriju,a rekla bih da hoce.

Ta je serija završila nakon 3. sezone. Sve je ostalo višak. No ako nisi dosad, pogledaj original po kojem je ova trakavica i napravljena. Radi se o izraelskoj seriji "Hatufim" a prijevode možeš naći ovdje: https://www.prijevodi-titlovi.org/serije/prikaz/142/hatufim-prisoners-of-war

Pozdrav
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline kenobiben

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Makedonija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #837 u: Svibanj 07, 2020, 18:55:22 poslijepodne »
Sledimo killing Eve sa zenom.

Spustio Last OG pa sam zaglavio na ovome sajtu, jer prevodi koje radim sa google translejtom nisu bas celosni.

Duck Tale, gledamo sa sinom :D


Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #838 u: Svibanj 09, 2020, 03:23:22 prijepodne »
Fauda. Upravo završio prvu sezonu. Brutalna serija koja prikazuje Izraelsko-Palestinski sukob koji traje decenijama. Teška je za gledanje, ali je objektivno odrađena. Prati i jednu i drugu stranu priče,ljude sa obje strane i njihovo nošenje sa ratom. Prikazuje glavne žrtve rata, civili kao kolateralna šteta izraelskog bombardiranja ili palestinskih terorističkih napada. Preporuka, tj. bar na osnovu prve sezone, počinjem sa drugom.
Reality is almost always wrong.

Offline vesa73

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • Lokacija: krusevac
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #839 u: Svibanj 11, 2020, 08:45:22 prijepodne »
Dobro jutro
poceo sam da gledam rusku seriju
Obavestajci - https://kinorusija.wordpress.com/2016/12/02/razvedchitsy-2013/
Serija mi se veoma dopada.“Špijunska borba“ u ratu iz ženskog ugla.Ono što mi se kao detalj sviđa jeste činjenica da Sovjeti nisu prikazani kao bezgrešni, iako su bili na strani saveznika u Drugom svetskom ratu.Dok bi Holvud naravno Ameriku predstavio kao bezgrešnog spasioca Svetskog mira.
Serija prati surovu sudbina dve mlade žene u drugom svetskom ratu, a koja svake je imala razlicit zivot pre pocetka rata.
Na datom linku imate linkove gde mozete gledati na youtube.
Uzivajte