Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Killing Eve  (Posjeta: 6660 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Milan95

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 1812
  • Spol: Muški
  • Developer
  • Lokacija: Srbija
Killing Eve
« u: Ožujak 10, 2020, 19:38:43 poslijepodne »

Eve je oduvek maštala da bude špijunka ali njen kancelarijski posao u MI5 je sprečava u tome. Villanelle je utreniran ubica i živi u luksuzu zahvaljujući tome. Eve je napokon dobila zadatak da uhvati Villanelle, ali lov pretvoriće se u opsesiju.



Godina: 2018.
Mreža: BBC America
Žanr: akcija, avantura, drama
Glumci: Sandra Oh, Fiona Shaw, Owen McDonnell, Kim Bodnia, Sean Delaney



Offline krbo

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
Odg: Killing Eve
« Odgovori #1 u: Ožujak 10, 2020, 23:11:30 poslijepodne »
baš počeo drugu sezonu, prilično zabavna serija, dosta otkačeni likovi, puno crnjaka i engleskog humora.

treba početi gledati pa sam odlučiti je li prikladna za dalje, nikako nije tipična

preporučujem, serija ima svu silu nominacija i dosta nagrada, jednako i obje glavne glumice


Offline chalx

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • Lokacija: bgd, rs
Odg: Killing Eve
« Odgovori #2 u: Ožujak 11, 2020, 20:03:43 poslijepodne »
Napolju otkidaju na ovu seriju i bas je visoko kotirana ali mene nije zaintrigirala preterano. Supruga i ja smo odgledali pola prve sezone i nekako smo samo presli na druge serije. Produkcijski je dobra, glumci dobri ali taj humor koji se miksa sa trilerom mi nije legao.

Offline drzox

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Mostar
Odg: Killing Eve
« Odgovori #3 u: Ožujak 12, 2020, 04:06:17 prijepodne »
Za mene jedna od najboljih serija ikad ,a da ne pricam o glumi Jodie Comer koja je savrsena.Odavno nisam bio ovako odusevljen. :thcheerleader3

Offline draganson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 111
  • Spol: Muški
Odg: Killing Eve
« Odgovori #4 u: Ožujak 12, 2020, 08:34:23 prijepodne »
Pogledao sam obe sezone, i najbolji opis za ovu seriju mi je not great, not terrible.
Ko nema nekih drugih serija na lageru ili dok čeka neku novu sezonu ovo se može pogledati jer svako može pronaći nešto zanimljivo za sebe u ovoj seriji.

Offline viktorija3life

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Ženski
Odg: Killing Eve
« Odgovori #5 u: Ožujak 12, 2020, 14:50:35 poslijepodne »
Gledala prvu sezonu, a drugu pocela, malo mi je pretjerano kako se ona holivudski uvek izvuce i da joj niko ne moze nič.  Onako, prosecno, ocekivala sam vise realnosti...

Offline tompavi

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Killing Eve
« Odgovori #6 u: Ožujak 13, 2020, 15:04:10 poslijepodne »
Super mi je ova serija, dobro uklopljeni različiti žanrovi, špijunski momenti s dozom humora Glumci su mi isto odlični pogotovo Jodie Comer.. baš uživam gledati

Offline MLATA

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Killing Eve
« Odgovori #7 u: Ožujak 30, 2020, 21:57:21 poslijepodne »
obe sezone ove serije su po meni bile za svaku preporuku, ali kao sto je vec receno, nekom se to moze svidjati nekom ne, jedva cekam da krene (uskoro) i 3. sezona ... Zlatni globus 2019 za najbolju zensku ulogu u TV seriji je dobila Sandra Oh, po meni sasvim zasluzeno kako je sve odigrala

Offline Mikalica

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Killing Eve
« Odgovori #8 u: Travanj 12, 2020, 08:35:22 prijepodne »
Supruga i ja počeli gledati da ubijemo dosadu dok su druge serije bile na pauzi. A tako, ništa posebno, ali nije ni loše da se ne može pogledati. Neke epizode su bile super, neke nešto manje... Uglavnom, lagana zabava je zajamčena.

Offline zoransu

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • Lokacija: podgorica, Crna Gora
Odg: Killing Eve
« Odgovori #9 u: Travanj 19, 2020, 16:55:33 poslijepodne »
Usled nedostatka necega zanimljivijeg, prva sezona je pocela da se gleda. za sada mi drzi paznju! Vidjecemo kako ce ici dalje.
ono sto mi se svidja od starta je gluma, a i humor u seriji je po mom meraku.

Offline syu

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • Lokacija: HR
Odg: Killing Eve
« Odgovori #10 u: Travanj 22, 2020, 09:09:37 prijepodne »
Usred sam druge sezone, zasad mi je serija sjajna, obje glavne glumice su odlične. Zanimljivost je da je za prvi sezonu glavna scenaristica bila Phoebe Waller-Bridge tako da ako vam se sviđa njen humor u Fleabag svidjet ce vam se i ovo.
Ugodno iznenadjenje mi je i Kim Bodnia u sporednoj ulozi kojeg pamtim iz svedsko-danskog Mosta :)

Offline zoransu

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • Lokacija: podgorica, Crna Gora
Odg: Killing Eve
« Odgovori #11 u: Travanj 22, 2020, 13:23:39 poslijepodne »
Potpuno se slazem sa syu! Potpuno "luda" serija, sa bas dobrim humorom, neobicno napravljena. Takodje, gluma je na vrhunskom nivou, pogotovu Jodie Comer kao Villanelle. Posle odgledane 2 sezone utisak je F E N O M E N A L A N !!!!!!
Preporuka od sveg srca!

Offline tina7

  • Razina 0
  • Postova: 10
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: EU
Odg: Killing Eve
« Odgovori #12 u: Svibanj 02, 2020, 13:38:11 poslijepodne »
Ova serija je vrhunska i drugačija od ostalih koje sam gledala. je Početak treće sezone nije bio obećavajući, ali nakon trećeg dijela vratio se na očekivanu vrhunsko razinu.

Offline zoransu

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • Lokacija: podgorica, Crna Gora
Odg: Killing Eve
« Odgovori #13 u: Svibanj 04, 2020, 10:48:22 prijepodne »
Dobar dan!
Odgledao sam i ove 3 epizode treceg serijala, slozio bih se sa Tina7 da je pocelo malo "kilavo" u prve dvije epizode,ali treca vraca sve u normalu!
Jedva cekam da padne mrak pa da puste cetvrtu epizodu!

Offline llasic

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: dubrovnik
Odg: Killing Eve
« Odgovori #14 u: Svibanj 08, 2020, 17:50:02 poslijepodne »
prva sezona je bila dobra, druga jos ok ali u trecoj su razvodnili potpuno, neke price jednostavno se ne smiju otezati toliko dugo, iako ima dosta neocekivanih dogadanja isto se ponavljaju i ponavljaju
svaka cast na garderobi od Villaneve. divno ju je za gledat

ali zato je fakat garderoba od Villanevw savrsena non stop, pa vrijedi barem radi njenih izdanja, barem za sve ljubitelje mode

Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
Odg: Killing Eve
« Odgovori #15 u: Lipanj 01, 2020, 15:58:17 poslijepodne »
Kompletirano.

Offline MLATA

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Killing Eve
« Odgovori #16 u: Lipanj 03, 2020, 23:11:44 poslijepodne »
koliko sam uzivao u prve dve sezone, toliko me je na neki nacin razocarala ova 3. sezona ... nestalo je one dinamike, neocekivanih obrta i nekako je gluma Sandre Oh izostala a bila je noseca u prethodnim sezonama, mada je u ovoj sada po meni dominirala glumica Jodie Comer alias Villanelle - mozda je tako i trebalo da bude, jer je ona sada i nominovana za Zlatni Globus za 2020. - ne bi me cudilo i da ga dobije za svo svoje umece glumacke transformacije

Offline zoransu

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • Lokacija: podgorica, Crna Gora
Odg: Killing Eve
« Odgovori #17 u: Lipanj 05, 2020, 08:28:51 prijepodne »
Evo  i ja da nešto  iskomentarišem. Koliko sam bio oduševljen sa prve dvije sezone, toliko sam se razočarao sa trećom! Jednostavno, imam osjećaj da je scenaristi ponestalo ideja! Iako je gluma više nego ok, serija u trećoj sezoni ne drži pažnju! Šteta!

Offline syu

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • Lokacija: HR
Odg: Killing Eve
« Odgovori #18 u: Lipanj 15, 2020, 14:09:48 poslijepodne »
Pogledao sam i treću sezonu i slažem se da postoji određeni pad u kvaliteti. Ali i dalje mi je serija ok i zabavna, samo nije više vrhunska kao što je bila u prvoj sezoni.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Killing Eve
« Odgovori #19 u: Lipanj 24, 2020, 17:27:51 poslijepodne »
Pogledao sam i treću sezonu i slažem se da postoji određeni pad u kvaliteti. Ali i dalje mi je serija ok i zabavna, samo nije više vrhunska kao što je bila u prvoj sezoni.


Slažem se u potpunosti od riječi do riječi. Mogu samo dodati da bi trebala biti obavezna za gledanje ženama.
Zašto? Samo gledajte Vilanelle iliti Oksanu i njene modne izričaje,nešto fenomenalno.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu