Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Sé quién eres (I Know Who You Are)  (Posjeta: 20583 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7222
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Sé quién eres (I Know Who You Are)
« Odgovori #30 u: Siječanj 26, 2019, 11:22:14 prijepodne »
Kako do titla? PLS help (nejasno je objasnjenje, zaista)!
Da li je izvodljivo da se prevede engleski titl, pa da vam prosledimo, steta je da masa ljudi ne moze da pogleda seriju.

pa da, treba biti doktor znanosti da shvatiš pravila.. do titla se može nakon 20 postova, a što se tiče pitanja: znamo i sami naći engleski TRANSKRIPT (ne titl) pa nam ne treba ništa prosljeđivati.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7222
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Sé quién eres (I Know Who You Are)
« Odgovori #31 u: Listopad 11, 2019, 07:20:17 prijepodne »
Serija je vise nego genijalna. S tim sto ne znam na koju temu da napravim 20 postova da bih mogao da skinem ostale prevode, da nastavim da gledam dalje :)

mi još manje znamo.

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sé quién eres (I Know Who You Are)
« Odgovori #32 u: Travanj 28, 2020, 13:09:54 poslijepodne »

Meni je serija  odlična. Nije mi smetalo to što ima 16 epizoda, niti dužina njihovog trajanja. Serija ne spada u one koje se mogu (niti bi trebalo ) pogledati za 2 dana, naprotiv -ima detalja koje treba pamtiti kako bi se  razumela cela priča,a dinamika je konstantna,sa dosta preokreta i stalnim pitanjima :

Spoiler: prikaži
" da li ima amneziju ili nema" , "da li je ubio ","da li je oteo", " ko je ako nije on", " da li će vrhunski manipulator pokazati emocije prema bilo kome" .......
Likovi su  zaista složeni ( ja sam, kako je odmicala serija, sve više navijala za "negativce", dok su me pravični likovi,Ramon i Eva, sve više nervirali)
kao i njihovi odnosi ( oduševila me poslednja scena Juan Elíasa i Heredie, kao i priznanje Eliasa da je znao od početka da nije..........  ;D ) i iskreno -navijala sam za takav kraj  ;D
 


Sad mi je žao što sam  dugo vremena odlagala da je  pogledam, baš je serija koja  potpuno uvuče gledaoca i ne ostavlja nikog da bude samo puki posmatrač.

Hvala Faks na odličnim titlovima.