Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Entrapped  (Posjeta: 3776 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5059
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Entrapped
« u: Rujan 10, 2022, 12:02:46 poslijepodne »

U ovom nastavku „Zarobljenih” Andri i Hinrika istražuju ubojstvo člana kulta povezanog sa sporom oko zemljišta bande bajkera i s nestankom žene 2013. godine.


Godina: 2022.
Mreža: Netflix
Žanr: drama, misterija, kriminalistički
Glumci: Ólafur Darri Ólafsson, Ilmur Kristjánsdóttir, Björn Hlynur Haraldsson, Thomas Bo Larsen, Egill Ólafsson, Margrét Vilhjálmsdóttir



Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
Odg: Entrapped
« Odgovori #1 u: Rujan 10, 2022, 13:27:33 poslijepodne »
Napomena: Ovo je jedina verzija koju sam našao za skinuti. U njoj je po defaultu audio talijanski. U mkvmerge možete izabrati još engleski ili islandski. Ja sam stavio islandski. Ako treba pomoć, kako, tu sam. Uživajte.

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Entrapped
« Odgovori #2 u: Rujan 11, 2022, 14:26:55 poslijepodne »
Ja sam našao normalnu verziju, ako se tako može reći, čim si ti postavio prijevode. Tnx za to.

Mislio sam skinuti islandsku verziju, koja ima 8 epizoda ( navodno ova verzija ima oko 1, 5 sat skraćene radnje ), ali sam se predomislio, jer imaju zalijepljene GT engleske prijevode.

Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
Odg: Entrapped
« Odgovori #3 u: Rujan 11, 2022, 15:24:38 poslijepodne »
Ovo nije Trapped S03 koja ima 8 epizoda. Ovo je nova serija Entrapped S01 koja ima 6 epizoda. Glavni likovi (policajka i dektetiv) u obje serije su isti.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 988
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Entrapped
« Odgovori #4 u: Rujan 11, 2022, 17:44:36 poslijepodne »
Ja sam našao normalnu verziju, ako se tako može reći, čim si ti postavio prijevode. Tnx za to.

Mislio sam skinuti islandsku verziju, koja ima 8 epizoda ( navodno ova verzija ima oko 1, 5 sat skraćene radnje ), ali sam se predomislio, jer imaju zalijepljene GT engleske prijevode.
Ja imam tu islandsku verziju u 8. epizoda i nekakve titlove (isl. eng.) za prvih 7. epizoda. No, problematična je sam 8. koja jedina ima i hardcoded titlove i nigdje nema titla za 8. epizodu. Kako Stipe kaže to su različito pripremljene serije s istim likovima, ali i u dobroj mjeri s istim sadržajem. Ne znam razloge, ali na Islandu se normalno gledala ona 8. djelna serija, a ova preko Netflixa je verzija za ostatak svijeta. :smfor (9):
Tako mi kaže unuka, koja živi u Irskoj a ima prijateljicu na Islandu. Ja sam malo zbunjen ali ću se "odzbuniti" i pogledati ovu Stipinu.  :beer2:
If two people always agree, one of them is unnecessary