Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Breaking Bad  (Posjeta: 53554 puta)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline veljkov

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 163
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zemun
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #30 u: Kolovoz 22, 2017, 11:32:32 prijepodne »
Odgledao sam seriju u jednom dahu. Po dve epizode dnevno. Niko ne moze sporiti kvalitet serije.
Ali meni je ona bila tako depresivna. Kada sam je zavrsio, prosto se nisam osecao dobro.

Offline Gjuro11

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Tučepi
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #31 u: Studeni 24, 2017, 10:16:24 prijepodne »
Što da kažem, ovo je nešto najbolje što je TV ikada izbacila
i ako ima neko da još nije ovo pogledao, neka to učini što prije.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #32 u: Studeni 24, 2017, 12:13:05 poslijepodne »
al ovo mi je apsolutni viner:
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline nenon30

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kikinda,Srbija
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #33 u: Studeni 24, 2017, 15:10:33 poslijepodne »
pa dobro ne bih baš išao tako daleko da je ovo nešto najbolje na tv ali serija je zaista jako dobra i uzbudljiva...

Offline Diablo

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #34 u: Prosinac 14, 2017, 17:46:44 poslijepodne »
Po nekom mom skromnom mišljenju, treća najbolja serija koju sam gledao. Početak je bio težak za svariti, zbog spore radnje i pretjeranog smaranja Skyler i njene sestre (koje se, istina, nastavilo i do samog kraja), no tek kada sam pogledao cijelu seriju, shvatio sam zbog čega je prva sezona bila takva kakva jeste. Da se nismo upoznali sa WW-om onakvim kakav je bio, nikada ne bi na pravi način doživjeli njegovu evoluciju u ono što je posta(ja)o.

Serija sa fenomenalnom pričom, nekoliko izrazito jakih karaktera i fenomenalnim dijalozima. U prvom redu, WW, Gus i Mike su jedni od najjačih karaktera generalno, vrhunski likovi. Pinkman mi nije sjeo najbolje, iako je odradio svoju ulogu besprijekorno. Skyler i sestru joj ne bih ni komentarisao, ali onog idiota Hanka bih. Ne znam, ali mi taj frajer sam po sebi ne izgleda dorastao ulozi jednog DEA agenta i nikako mi se nije uklapao u ulogu koju je dobio.

I da, onaj retard od Waltovog sina je višak po meni, ali eto, to sam samo ja.

Serija kao serija, sami vrh. Veliki broj kultnih scena, dijaloga, citata, jedinstvena radnja i nevjerovatna evolucija i transformacija jednog lika. Lično, kako rekoh na samom početku, nije najbolja serija koju sam gledao, ali jeste u TOP 3.

Offline petar666

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zg
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #35 u: Prosinac 28, 2017, 13:41:20 poslijepodne »
Ova serija ima najviše od svih što sam gledao oscilacija od odličnih pa da gotovo glupi epizoda. Mislim da su joj najjači adut likovi, tj. Mr. White...iako ni Pinkman nije za bacit....u svakom slučaju bilo mi je dijelo drago što je završila...al da sam se bio navuko bome jesam!

Offline koya979

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Lokacija: beograd
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #36 u: Siječanj 12, 2018, 21:01:08 poslijepodne »
ako neko zeli svoje ime kao u najavnoj spici serije  ;D
http://sbll.org/breakingbad/

Offline LolaZekic25

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Srbija
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #37 u: Ožujak 17, 2018, 17:03:30 poslijepodne »
Serija koju sam pocela gledati na nagovor momka i posle nekoliko epizioda se navukla i gledala sve sezone .Jedna od najboljih serija u zadnjih 10 godina sigurno.Odlicna gluma  Bryan Cranston kao Walter White odlcino odglumljeno i dosta dobrih negativaca u seriji...jdnom recju odlicna serija i kastinh glumaca.Radnja serije odlicna u pocetku sporiji ritam i tzempo ali kasnije sve bolje.

Offline savager

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Crna Gora
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #38 u: Ožujak 24, 2018, 19:58:14 poslijepodne »
Odgledao sam seriju u jednom dahu. Po dve epizode dnevno. Niko ne moze sporiti kvalitet serije.
Ali meni je ona bila tako depresivna. Kada sam je zavrsio, prosto se nisam osecao dobro.

samo po dve?!? to se gleda bar po sezona dnevno  ;D

ubedljivo prvo mesto od svih serija što sam do sada gledao

Stoji da je malo usporena radnja u svim sezonama, čak i povremeno depresivna...
Ali i dalje je u top 3 serije u zadnje vrijeme, bar za mene.

Offline toma

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kragujevac
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #39 u: Svibanj 10, 2018, 11:53:59 prijepodne »
Odlična serija, gledao "u dahu", za nekoliko dana (ili nedelja)

Offline salseros

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #40 u: Svibanj 21, 2018, 10:04:20 prijepodne »
Definitivno najbolja serija svih vremena.....ona legendarna scena rok love muhu u laboratoriju je vrh vrhova :)

Offline Cvija

  • Razina 0
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #41 u: Kolovoz 25, 2018, 11:00:45 prijepodne »
Najbolja serija,gluma,scenario su mi ekstra...Vajt kida :clapp

Offline Mrky91

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #42 u: Listopad 10, 2018, 13:27:29 poslijepodne »
Među moje top 3 serije i po meni jedna od najboljih serija svih vremena. Toliko me zarazila da kad bih uhvatio vremena gledao sam i par epizoda dnevno i tek sam saznao za nju kad je završila sa snimanjem. Brian Cranston je odlično glumio Waltera White-a što mu je jedna od najboljih uloga, a uz Aarona Paula koji je glumio Jessea Pinkmana činili su odličan glumači duo. Serija koja će mi ostati urezana u pamćenje po zanimljivoj radnji i odličnim glumcima koja me je držala uz ekran do samoga kraja.

Offline Chombe

  • Razina 0
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Osijek
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #43 u: Listopad 11, 2018, 20:14:01 poslijepodne »
Eee kad se samo sjetim koliko sam dugo odgađao gledanje ove fantastične serije..
Sumnjam da ću ponovno naletiti na tako nešto
i am a reasonable man get off my case

Offline robin1

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • Lokacija: kutina/cro
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #44 u: Listopad 16, 2018, 17:35:17 poslijepodne »
Breaking Bad je posljednja velika serija koju sam ja gledao. Sve se poklopilo u toj seriji. Zanimljiva i dobra priča, sjajan casting, kamera i nema praznoga hoda. Svaka nova epizoda ne mlati praznu slamu, već ide i raste. savršena serija. Bilo je poslije i dobrih serija, npr. 1. sezona Fargo..itd.. No Breaking Bad je numero uno.

Offline dadac

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • Lokacija: BL
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #45 u: Listopad 18, 2018, 21:01:24 poslijepodne »
Muzika u ovoj seriji je u svakoj epizodi na svom mjestu.
Skinuo Soundtrack i svaki put me podigne.

Offline Bugarak

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Tralfamador
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #46 u: Listopad 20, 2018, 12:28:56 poslijepodne »
Ako se ne varam, ovo najviše ocenjena serija na IMDb-u (9.5) . Više čak i od The Sopranos (9.2).
Bila je zanimljiva za gledanje, likovi su dobro razrađeni, ali kako se serija približavala kraju počeli su da preteruju.
I pored toga, preporučujem.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #47 u: Listopad 20, 2018, 22:06:07 poslijepodne »
Serija je odlicna, ali mislim da su vecu srecu imala ljudi koji su je gledali kada je izlazila i ta draz iscekivanja nove epizode i nove sezone a tek ona pauza u 5 sezoni.
Nego kad sad neko uzme i pogleda svih 5 sezona za 2 dana.

Offline LeDu

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #48 u: Studeni 05, 2018, 13:52:07 poslijepodne »
Najbolja je epizoda sa muvom  ;D
hahaha   :smfor (24):
ubedljivo najdosadnija epizoda.
meni jedna od omiljenih serija. odgledao je u jednom dahu, i taman stigao do pred kraj kada su se emitovale pretposledja i poslednja epizoda.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #49 u: Studeni 09, 2018, 01:36:49 prijepodne »
Dobijamo film, ali jos nije poznato da li ce se pojaviti Bryan Cranston aka Walter White.

https://edition.cnn.com/2018/11/08/entertainment/bryan-cranston-breaking-bad-movie/index.html
Reality is almost always wrong.

Offline bolero

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Lokacija: zadar
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #50 u: Studeni 10, 2018, 11:14:15 prijepodne »
meni osobno najbolja epizoda ikad je kada u cijeloj epizodi love muhu u laboratoriju gdje proizvode drogu...legendarna epizoda!

Offline lina

  • Razina 0
  • Postova: 7
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: pula
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #51 u: Studeni 10, 2018, 16:09:32 poslijepodne »
imala sam pokušaj gledanja serije. odgledala 1 sezonu i nikako dalje. nije mi sjela.
čitajući kometate morati ću joj dati još jednu šansu!

Offline jankomi

  • Razina 0
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #52 u: Siječanj 29, 2019, 12:12:23 poslijepodne »
imala sam pokušaj gledanja serije. odgledala 1 sezonu i nikako dalje. nije mi sjela.
čitajući kometate morati ću joj dati još jednu šansu!

za razliku od tebe, meni je serija bila vrh i pomno sam pratio svaku epizodu čim je izašla
no onda su u zadnjoj sezoni na polovici napravili stanku od, čini mi se, 6 mjeseci i kad sam pogledao prvu epizodu nakon te stanke skuzio sam da se pola događaja iz prethodnih epizoda/sezona ne sjećam i bilo mi je glupo gledat do kraja tako da sam odustao cca 3-4 epizode prije kraja
nikad nisam saznao kako je serija završila, imam ju na disku  u fhd bluray skinutu već godinama i trebao bi ju počet gledat ispočetka da mogu pogledat kraj
ne znam kad će to biti, ali definitivno to planiram

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #53 u: Svibanj 12, 2019, 10:34:02 prijepodne »
Jedno je sigurno. Breaking Bad /Hemicar/ i Dekster je trka za naj naj seriju,naravno ima tu jos ali glavni likovi koji su nam usli pod kozu. Volter Vajt/Brajan Krenston/, koga smo posle mogli videti u dosta dobrih filmova koji je inace i jedan od kreatora serije Sneaky Pete i coll Dzesi/Aaron Paul/koga smo takodje gledali posle u dosta poznatih filmova. Takodje igra u jednoj dobroj seriji za koju nema prevoda The Path. Glavni lik ''Hemicar'' koji usled ustanovljenog kancera,pritom ima sina sa ostecenjemm i zenu koja mu trudna, koji uz posao profesora, mora u slobodsno vreme da pere automobila, dolazi na ideju da bude ''Hemicar'' i udruzuje se sa Dzesijem. Uostalom ostalo sve znate, toliko kultni likovi da se zaista mora imati majica sa nekim od tih likova, kao i za seriju Dexter ili Sinovi anarhije. Moram samo malkice da kritikujem Breaking Bad, jer jr p[omalo kraj zbrzan o nije trebalo onako da se zavrsi. Barem neko moje misljenje. Ali majica mora da se ima sa ''Hajzenbergom'')))

molim da se ubuduće napiše recenzija serije, a ne opis radnje.. da, znamo svi o čemu se radi.. ako i ne znamo, ima u prvom postu.

Offline darthboba

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Everything's shiny!
  • Lokacija: Zemun
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #54 u: Svibanj 21, 2019, 23:40:44 poslijepodne »
Kvalitet serije je neosporan ali jedan od bitnih detalja je i to sto je serija trajala taman koliko je i trebala. Peta sezona je planirana da bude poslednja i sve je lepo razjasnjeno, tacno kad se zavrsi ostaje osecaj da je to to, mala doza misterije i optimizma zbog Dzesija i gde ce otici ali to ni malo ne kvari kraj.
- Captain Piett?
- Yes, my Lord?
- Make ready to land our troops beyond their energy shield and deploy the fleet so that nothing gets off the system. You are in command now, Admiral Piett.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #55 u: Svibanj 22, 2019, 17:35:53 poslijepodne »
Ddefinitivno serija koju obozavam a jedva sam se naterao da je pogledam :D Imam osecaj da sam je odgledao u dahu.Kad bih mogao da mi izbrisu pamcenje pa da je ponovo odgledam da uzivaj u seriji a ne k'ao ove serije koje su toliko dosadne da ne mogu.GoT sezona 8 gledam i molim Boga da ne prekinem epizodu.

Better Call Saul u toj seriji glumi dosta likova iz Breaking Bada,nisam je gledao ako neko jeste neka napise kakav je?

https://www.prijevodi-titlovi.org/forum/index.php?topic=584.0

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #56 u: Lipanj 06, 2019, 15:33:59 poslijepodne »
Također nisam gledao seriju jednu po jednu, dok je izlazila jer kao (šta cu ja gledati seriju o nekome dileru,sta je tu novo, orginalno). Svi moji bližnjii (cura,prijatelji,rodbina) su je gledali i s divljenjem i obožavanjem pricali o njoj. sjecam se kada je izašlo finale i serija završila(fala k....) cura mi kaže krecem gledati ispocetka, pa kako cijenim njena razmišljanja i intelekt, pa ajd' idem i ja. Krenuli smo ju gledati zajedno a koliko se sjecam (ima tu vec dosta godina od tada) ona je bila još na prvoj sezoni a ja sam zasvršio, pogledao sam cijelu seriju u jednome dahu u ne više od pet, sest dana.
Mislim da je bez konkurencije najbolja serija (moje skromno mišljenje) s orginalnim scenarijem, ne mogu se sjetiti niti jedne druge serije  koja je toliko trajala (broj sezona, epizoda) a da u niti jednome trenutku nije izgubila na kvalitetu, ne mogu se sjetiti niti jedne epizode za koju bih mogao reci da je bila tu samo da popuni sezonu da nije bila od velikog znacaja za kompletnu radnju, ma ne mogu reci da ima uopce iti jedna epizoda koja nije bila barem vrlo dobra. Znam da su razliciti ukusi i da svatko ima svoga favorita i da je vrlo sklisko tlo kada se odlucuje da je  nesto najbolje. Ako nije najbolja, a ne znam vjerovatno/možda i nije onda je najorginalnija i najkompletnija serija koju sam, barem ja, pogledo.

Offline draganson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 111
  • Spol: Muški
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #57 u: Lipanj 25, 2019, 10:51:12 prijepodne »
Jednostavno rečeno: Remek delo, bez presedana i bez premca. Jedina serija po mom mišljenju koja deli tron sa Breaking Bad u ovom žanru je The Sopranos. Mogao bih da nastavim do besvesti i da vam dam mnogo razloga zašto je to tako;recimo sjajni glumački par Bryan Lee Cranston i Aaron Paul koji su maksimalno ušli likove i drže pažnju sve vreme, onda sama radnja naizgled poprilično jednostavna a iz epizode u epizodu sve zamršenija...
Uglavnom ako niste pogledajte seriju i recite mi da grešim. Ova serija je u mojih top 5 najboljih serija svih vremena.

Offline Mikalica

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #58 u: Lipanj 25, 2019, 15:46:33 poslijepodne »
Kako je moj kolega prije mjesec dana počeo gledati BB po prvi puta, ja sam se uz njega opet sjetio fenomenalnih trenutaka same serije te sam ju počeo i ja, po drugi puta, gledati. I dalje je serija fenomenalna, iako sam se u 95% slučajeva sjećao što će se i kako dogoditi. Ono što me iznenadilo, ne znam da li da priznam to ili ne, ali puno sam manje mrzio Skyler prilikom drugog gledanja... Kod prvog gledanja ju nisam mogao smisliti, a sada sam zapravo kužio njene mušice...
Eto.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #59 u: Rujan 24, 2019, 16:49:13 poslijepodne »
Reality is almost always wrong.