Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Filmovi  (Posjeta: 886813 puta)

0 Članova i 20 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2220 u: Prosinac 24, 2019, 09:41:17 prijepodne »
say whaaaattt
The Gentlemen (2020)
https://www.imdb.com/title/tt8367814/?ref_=nv_sr_srsg_0
 


gaj fakin rici
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2221 u: Prosinac 24, 2019, 12:37:14 poslijepodne »
Baš sam ga sinoć vidio u kinu, a gdje su Vinne Jones i Jason Statham ;D
Izgleda on se i on vraća na staru Lock stock i Snatch formu, nakon onih "Madonna" kamilica.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2222 u: Prosinac 24, 2019, 12:53:39 poslijepodne »
prvi put za ovo cujem, odlicno!
uh, samo da ne zakaze.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2223 u: Prosinac 24, 2019, 14:20:30 poslijepodne »
Imao je onaj polupovratak s RocknRolla, koji isto nije bio loš, prije ovih Sherlocka, Kralja Arthura...ovaj trailer izgleda super, + odličan cast.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2224 u: Prosinac 24, 2019, 18:09:22 poslijepodne »
toga se i plasim. da ne bude za rubriku Trailers Better Than the Movie...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2225 u: Prosinac 24, 2019, 21:11:54 poslijepodne »
 ;D Valjda neće, vidjet ćemo.

Rulic

  • Gost
Odg: Filmovi
« Odgovori #2226 u: Prosinac 29, 2019, 20:03:46 poslijepodne »
Ford v Ferrari


Pogledao sam film, na Ivaninu preporuku i s amo mogu reći ovo: S guštom ću ga pogledati opet. Što se američke propagande tiče, to je nešto s čim se da živjeti, ako ne obraćaš previše pažnje.  :smfor (19): :smfor (19): A za film:  :sbowing_100-106 :sbowing_100-106 :sbowing_100-106

Film je stigao u "domaća" kina.

Glavna ideja filma:
Spoiler: prikaži






Offline donniedemonD

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kursumlija
Odg: Filmovi
« Odgovori #2227 u: Siječanj 02, 2020, 22:08:38 poslijepodne »
Nesto kvalitetno iz Azije za ovu godinu da preporucite osim klasicnih mainstream ostvarenja?

Offline stmusic

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kraj svjeta
Odg: Filmovi
« Odgovori #2228 u: Siječanj 03, 2020, 13:43:06 poslijepodne »
Pogledao na tv-u ponovo The Hateful Eight, jos bolji nego na prvo gledanje, film koji treba pogledati jos koji put, sta se vise gleda postaje bolje remek delo posto ima gomila detalja koje se ne provale prvi put.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2229 u: Siječanj 03, 2020, 17:53:40 poslijepodne »
Pogledao na tv-u ponovo The Hateful Eight, jos bolji nego na prvo gledanje, film koji treba pogledati jos koji put, sta se vise gleda postaje bolje remek delo posto ima gomila detalja koje se ne provale prvi put.
Fata je Fata, dvaput je dvaput, ali ja nikako da pogledam zadnjih nekoliko Tarantina, znači ni hejtful ejt, ni Django 2 ni inglorius mulci ni ovaj neki novi bilo jednom u nedgje. Prethodne sam pogledao i ekstra su.
Novogodišnje obećanje - pogledat ću ih nekad u ovoj godini!  :pijonir

Nesto kvalitetno iz Azije za ovu godinu da preporucite osim klasicnih mainstream ostvarenja?
Ne znam da li spada u mainstream, ali juznokorejski "Parasite" je must see.
Ne znači li "za ovu godinu" da je pitanje o filmovima koji će se pojaviti tokom 2020-e?  :smfor (19):
Parasite je de facto mainstream, ali ne zato jer je to htio biti niti zato jer je izreklamiran do besvijesti, nego zato jer je prokleto dobar. Pogledati prije nego umrete. Čak i oni kojima se azijska produkcija gadi, a ima ih ovdje poprilično...  :smfor (21):

Ako se mislilo na samo filmove koji su izašli u 2019-oj, onda osim parazita, brzinski iz glave, da nije lijenosti pa sredit diskove bilo bi ih još:
- Exit
- Extreme Job
- High&Low The Worst (prethodno pogledati nekoliko High&Low filmova i seriju!)
- Innocent Witness
- Ip Man 4 (prethodno pogledati ostala tri te spinoff Master Z: Ip Man Legacy)
- Krasue: Inhuman Kiss
- Ossan’s Love: Love or Dead (ali najprije pogledati japansku seriju Ossan's Love jer možda ti se ne svidi, iako je urnebesna, nije za konzerve)
- Savage
- The Bad Guys: Reign of Chaos (ali najprije pogledati prvu sezonu serije The Bad Guys, ima na netfliksu)
- The Divine Fury
- The Gangster, The Cop, The Devil
- The Wandering Earth
- Triple Threat

Bonus prijedlog jer ga hvale kritičari po novinama (čini mi se Njegić, Polimac i Pavičić), ali je drametina i čim je samo drametina meni se to odma' ne da gledat:
- A Long Goodbye

Podosta toga gore je i prevedeno, ono što nije, a pričekaj ako eng. titlovi nisu dovoljni.
I izvin'te i oprostite, ali neam volje tražit linkove na imdb.

Offline donniedemonD

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kursumlija
Odg: Filmovi
« Odgovori #2230 u: Siječanj 03, 2020, 18:04:55 poslijepodne »
Na 2019. sam mislio naravno, greska :D

Dobar spisak, malo sta sam gledao odatle. Hvala.

Sto se mainstreama tice, mislim na filmove o kojima se puno pise. A za preporuku mi treba nesto manje poznato, srpskoj javnosti slabije predstavljeno.
Parasite je svakako mainstream za ovu godinu kao i Farewell. Bas dobri filmovi.


Offline mrwitza

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Filmovi
« Odgovori #2231 u: Siječanj 03, 2020, 22:41:52 poslijepodne »
Drugari treba mi pomoc oko jednog filma. Slucajno sam naleteo na njega na TV-u (mislim na Cinemania-i) pre neke 3-4 godine, mozda i vise.

Jako malo se stvari secam, uglavnom lik bleji u nekom gradu (mozda Pariz ili Rim ne secam se) i slucajno nailazi na jednu devojku, tu se upoznaju i provode vreme zajedno. Svideli su se jedno drugom, ali neko od njih je morao da nastavi dalje pa su se dogovorili da se nadju na istom mestu za godinu dana, posle sam zaspao pa ne znam sta se desilo. 

Film je ono, klasicna romantika i te fore ali mi se iz nekog razloga svideo iako nisam neka romanticna dusa. Mislio sam da ga gledam sa devojkom. Kucao sam "guy met girl romantic movie" i ostale stvari po google-u ali ga nisam nasao, verovatno nije neki poznatiji film.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2232 u: Siječanj 03, 2020, 22:55:34 poslijepodne »
Pa dobro tko još gleda te ljige.  :smfor (10):  ;D

To bi mogao biti Before Sunrise, ali dogovore se naći nakon pola godine, ne godinu ako se dobro sjećam. Nije nepoznat film. Ne znam što je Cinemania.


Offline stmusic

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kraj svjeta
Odg: Filmovi
« Odgovori #2233 u: Siječanj 04, 2020, 02:06:09 prijepodne »
JoxerTM
Gde si gledao Ip Man 4, net ili bioskop, nisam video da ga ima u nekom bioskopu a rado bi ga pogledao ?
Imas i The Legend Is Born: Ip Man koji je super ispao, jesu nepoznati glumci, al su fino odradili posao,scene borbe su dobre i obavezno ga pogledaj ako nisi.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2234 u: Siječanj 04, 2020, 15:45:24 poslijepodne »
Stream relativno pristojnog telesynca na kissasianu s eng. titlovima. I hardcoded reklamom, haha.
Nema još bluray rip ili web-dl.

Je, znam da sam svojevremeno napisao da me ne zanimaju loši ripovi ili zalijepljeni (hardcoded) tilovi na filmovima, ali se radi o filmu koji me izuzetno zanimao i nisam mogao izdržati da ne pogledam. Sagriješih i sa Knives Out jer je izašao DVD skriner, a ja sam toliko bio nestrpljiv da sam ga odmah pogledao bez ikakvih titlova (mislim da je u međuvremenu preveden).
Te dvije iznimke su rijetkost. Na primjer zanima me jako Ford vs Ferrari pa se svejedno suzdržavam iako i njegov skriner postoji. Za Viy 2 bih dao mjesečnu plaću, ali iako imaju nekakvi ripovi s ruskim i kineskim dubom, ne popuštam dok ne izađe baš pravi.

Da ne duljim više, Ip Man 4 nije remekdjelo pa da ga se mora baš odmah pogledati, ali ima izvrsne koreografije pa je šteta gledati bijedne zamućene verzije. Odnosno savjetujem kao i uvijek, pričekati ili brrip ili 1080p web-dl. To će biti brzo. Za korejske filmove inače valjaju i 1080p FHD verzije, ali Ip Man 4 nije korejski pa takve neće biti.
Ako sam ja pokleknuo, nemojte i vi!

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2235 u: Siječanj 04, 2020, 17:32:06 poslijepodne »
Jel misliš na ovaj: Anna?

Negdje sam već pisao, nisam ovdje sto%. Ova glavna koka, Sasha Luss, izgled ima, ali glumačkog talenta niđe. Alexander Petrov, jedan od najjačih ruskih glumaca trenutno, kao da nikad nigdje nije glumio, nisam mogao vjerovati da on može tako loše nešto odigrati doduše nema puno minutaže. Ni ostali sporedni likovi nisu ništa posebno napravili.
Film možda i jest htio biti prosječan špijunski akcić, svježe iscijeđena limunadica koju se pogleda ako nema ništa drugo, a koja kad odstoji više ne valja.

Međutim, Helen Mirren. Ono što je ona tamo izvodila, nemoguće je ikad zaboraviti. Ja sam se (opet) zaljubio u nju.
Baba je gledljivi mediokritet unaprijedila u jako dobar film koji evo i ja moram preporučiti.

Offline Bugarak

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Tralfamador
Odg: Filmovi
« Odgovori #2236 u: Siječanj 06, 2020, 07:14:49 prijepodne »
Ja sam sinoć odgledao poslednji Tarantinov film "Once Upon a Time... in Hollywood", i mogu reći da je to prvi njegov film posle "Pulp Fiction" koji mi se svideo. Mojoj ženi je dosadan.
Eto

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #2237 u: Siječanj 06, 2020, 18:05:48 poslijepodne »
Downsizing 2017
Pogledao sinoc skroz zanimljiv film, bio mi je zanimljiv sve vreme gledanja. Mozda su neke stvari mogle bolje ali sta je tu je...
Steta sto Sergej nije glumio ali i Christoph Waltz je bio solidan.

pogledala sam ga i ja, taman završila.. da nema Cristopha Waltza, ovo bi bilo negledljivo.. dobra premisa, dobre uloge, ali sredina i (pogotovo) kraj užas živi.. dosadno, depresivno, nezanimljivi dijalozi.. a moglo se puno bolje to odraditi.. al' ajd, zanimljivo mi bilo gledati Matt Damona od 13 cm  ;D

https://www.imdb.com/title/tt1389072/?ref_=nv_sr_srsg_0

Offline filmsman

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 153
  • Spol: Muški
  • Lokacija: World of films
Odg: Filmovi
« Odgovori #2238 u: Siječanj 06, 2020, 23:34:25 poslijepodne »

  Posle 43 godine, sam sa cerkom od 10 godina i suprugom pogledao Ljubavni zivot Budimira Trajkovica.
Tema filma je prvo seksualno izkustvo Budimira gimnazijalca . Simpatican film sa odlicnom glumom svih aktera Milene Dravic, Mice Tomica, Ljubise Samardzica, protkan muzikom pokojnog Mice Markovica  saksofoniste i doajena jazz scene bivse Jugoslavije.

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 417
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #2239 u: Siječanj 08, 2020, 00:04:11 prijepodne »
Knives Out
www.imdb.com/title/tt8946378/
Sinoc pogledala ovu jos jednu adaptaciju romana A.Christie,ocekujuci moderan krimic.Ne,ovo je napravljeno u maniru starih krimi filmova,na neki nacin dosledan romanu.Vrlo sam zadovoljna izorom glumaca i glumom,ambijentom,dinamikom.Bas mi je prijao takav film za hladnu,bozicnu noć. ;D

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #2240 u: Siječanj 09, 2020, 08:58:22 prijepodne »
McFarland, USA

https://www.imdb.com/title/tt2097298/?ref_=nv_sr_srsg_0

kakav film   :sbowing_100-106 i inače volim sportske drame, pogotovo ako je film sniman po istinitom događaju.. Kevina Costnera neću uopće komentirati jer je čovjek davno pokazao što zna, i s godinama postaje samo bolji.. pravi junaci su dečki iz trkačkog tima koji su u takvim uvjetima učinili nešto za pamćenje.. film sam slučajno uhvatila nedavno na nekom Foxu i odmah skinula jer me odmah osvojio.. gledam i ne vjerujem koja je to brzina.. tempo im je 5 minuta po milji, što znači da za 3 minute pretrče kilometar.. meni treba 7 minuta, nikad od mene maratonca.. eventualno polumaratonca (vidjet ćemo za dva-tri mjeseca)  :smfor (9): ;D

jako lijepa i topla priča, preporuka svima koji vole ovakve filmove.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2241 u: Siječanj 09, 2020, 14:03:40 poslijepodne »
Blesavi, Ricky Gervais opet oprao sve žive na golden globesima, ove godine u posebnoj formi ;D, baš me dobro nasmijao
[/youtube]

Offline molder23

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #2242 u: Siječanj 09, 2020, 15:09:40 poslijepodne »
Irishman 2019
https://www.imdb.com/title/tt1302006/
Reklama cini cuda, netfilx bi za vreme posta prodao svinjsku mast i tvrdio da je biljna.
Sta znam film je prosek i nista vise, predaleko od bilo kakvog najboljeg gangster filma ikada. Ono sa antiage tehnologijom je presmesno, zato sto su prematori, dzaba de niru voskirano lice, kada ima pokrete stogodisnjaka. Predugacka i na momente dosadna drama, koja je od svih filmova uzela po malo a svog originalnog ima samo u tragovima.
Kao kada bi neko kupio ogroman kornet i unutra stavio 20 razlicitih ukusa sladoleda dobio bi jedno veliko sareno nista. Eto  ostaje zal, posto je uz fenomenalnu fotografiju (vizuelno podseca na igricu mafia 2), uz bolju pricu i mladje glumce koji su mogli da u ranijim godinama radnje da zamene holivudske superstarove, ovo mogao da bude stvarno kultni film.


Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2243 u: Siječanj 09, 2020, 18:51:23 poslijepodne »
Blesavi, Ricky Gervais opet oprao sve žive na golden globesima, ove godine u posebnoj formi ;D, baš me dobro nasmijao
ahahahahahahahahahhahahaahhahahahahaah!
qq, ne moze ovo, ahahahahahahahha! bejbi joda ahahahahhaah!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline romanija

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 100
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2244 u: Siječanj 10, 2020, 00:28:39 prijepodne »
The Begulied
6/10
Nije los, samo su mogli malo vise razraditi temu ljubomore. Preporuka za zene..
https://www.imdb.com/title/tt5592248/

Kholop (2019)
Novi Bikovicev ruski... dobra komedija
7/10
https://www.imdb.com/title/tt11418452/

Gisaengchung 2019
Dobar film, nema sta. Dvoumio sam se izmedju 7 i 8, sto je stvarno odlicno, s obzirom da nemam nikakve simpatije prema filmovima iz Kine, Japana, Koreje itd..
7.5/10
https://www.imdb.com/title/tt6751668

Realna prica (2019)
Nova nasa komedija sa Kicicem kao reziserom i glumcem i Ninom Jankovic.
7/10
https://www.imdb.com/title/tt11081744
https://www.srbizasrbe.org/

Кадa падне непријатељ твој, немој се радовати, и кад пропадне, нека не игра срце твоје.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2245 u: Siječanj 10, 2020, 00:32:34 prijepodne »
Blesavi, Ricky Gervais opet oprao sve žive na golden globesima, ove godine u posebnoj formi ;D, baš me dobro nasmijao
ahahahahahahahahahhahahaahhahahahahaah!
qq, ne moze ovo, ahahahahahahahha! bejbi joda ahahahahhaah!
Judi Dench- old school...furball ;D, kakva budaletina

Offline stmusic

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kraj svjeta
Odg: Filmovi
« Odgovori #2246 u: Siječanj 10, 2020, 01:53:40 prijepodne »
6 Underground (2019)
https://www.imdb.com/title/tt8106534/

Odlicna akcija, pocetak podseca na The Fast and the Furious ali posle toga je odlicna akcija, ovo je tip filma pustis mozak i gledas.
Film je Netflixom visokobudzetni, reziser Michael Bay poznat po Transformers-ima, tako da ne treba ocekivati neki dubokoumni film.

Campeones (2018)
https://www.imdb.com/title/tt6793580/

Skroz otkacena spanska komedija, ima dosta smesnih scena, gledao na hbo, moze i sa drustvom da se gleda.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2247 u: Siječanj 10, 2020, 11:34:41 prijepodne »
Judi Dench- old school...furball ;D, kakva budaletina
e qq sto im napravi coek, sve me zaboljelo. kakva nelagoda. dzefri epstin, jaoooooo  :sbowing_100-106
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2248 u: Siječanj 10, 2020, 13:12:36 poslijepodne »
 best year yet for the pedhofile movies-  Two Popes ;D ,  svi  navukli kisele osmijehe u publici, a lik ne staje, samo pići dalje i govori- I don't care... ;D

Offline stmusic

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kraj svjeta
Odg: Filmovi
« Odgovori #2249 u: Siječanj 11, 2020, 13:14:10 poslijepodne »
McFarland, USA

https://www.imdb.com/title/tt2097298/?ref_=nv_sr_srsg_0

kakav film   :sbowing_100-106 i inače volim sportske drame, pogotovo ako je film sniman po istinitom događaju.. Kevina Costnera neću uopće komentirati jer je čovjek davno pokazao što zna, i s godinama postaje samo bolji.. pravi junaci su dečki iz trkačkog tima koji su u takvim uvjetima učinili nešto za pamćenje.. film sam slučajno uhvatila nedavno na nekom Foxu i odmah skinula jer me odmah osvojio.. gledam i ne vjerujem koja je to brzina.. tempo im je 5 minuta po milji, što znači da za 3 minute pretrče kilometar.. meni treba 7 minuta, nikad od mene maratonca.. eventualno polumaratonca (vidjet ćemo za dva-tri mjeseca)  :smfor (9): ;D

jako lijepa i topla priča, preporuka svima koji vole ovakve filmove.

Odlican film, pogledah ga na ovu peporuku, nemam nista da dodam sve koa sto je vec napisano, ko voli ovakve filmove obavezno pogledati.
Slican kao ovaj ima par filmova koje sam gledao recimo pre godinu dve koje treba pogledati ako ti se svidja McFarland, USA.
Dva diznijeva isto:
Million Dollar Arm (2014) - istinita prica
https://www.imdb.com/title/tt1647668/

Dangal (2016) - istinita prica
https://www.imdb.com/title/tt5074352/

i jedan koji je skroz indijski nije istinita prica, ali je isto dobro odradjen:
Sultan (2016)
https://www.imdb.com/title/tt4832640/