Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Game of Thrones  (Posjeta: 238511 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #300 u: Prosinac 10, 2017, 21:35:23 poslijepodne »
S06E09.Battle.of.the.Bastards fantastična epizoda just stating the obvious   xD
Krećem sa s7

enjoy & have fun  ;D

ali možda da razvučeš na jednu epizodu dvomjesečno pošto nova sezona dolazi 2019.  :smfor (2):
English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #301 u: Prosinac 10, 2017, 21:51:35 poslijepodne »
Ajajaj strašno zaboraviće dotle publika sve :( a napravićemo dotle jedno ponovo gledanje iz početka drugo nam ne preostaje.
A možda nas zezaju pa izbace pre da ne bi bilo ono koliko ima još veliki štrumfe  :smfor (24):

Offline SweetDalilah

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Wonderland
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #302 u: Prosinac 10, 2017, 22:23:26 poslijepodne »

ali možda da razvučeš na jednu epizodu dvomjesečno pošto nova sezona dolazi 2019.  :smfor (2):

Jao tek 2019, ko ce to izdrzati.... :(  :smfor (2):
Meni ostale jos 3 epizode 7 sezone i vec sam sve zaboravila, kako tek do 2019.... Moracu 3put pregledati haha....
Al sam zato vec dobila nekolicinu spoilera za te 3 neodgledane epizode... Ne znam kako si ti Bon, uspio da izbjegnes spoilere, koje si ti sreće!!!  :hslocked:

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #303 u: Prosinac 11, 2017, 12:45:16 poslijepodne »
Kako? Nisam.
Pokupio spojlerčinu još čekam da to izađe :smfor (9): evo noćas sam slučajno otvorio Tw i pljas spojler za Twd pa mislim ono..

Offline SweetDalilah

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Wonderland
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #304 u: Prosinac 11, 2017, 23:13:28 poslijepodne »
Prestao sam gledati od 5 sezone ,svi pozitivci poginuse.

Mislim da bi trebao da das jos jednu priliku Igri Prijestolja.
Ipak je tu u pitanju "Veca slika" ono sto se kaze. Kako je rekao sam George R.R. Martin, nema pravih negativaca. Nije sve ono crno i bijelo da mozes reci bas da je neko potpuno zao ili dobar (dobro ima nekoliko izuzetaka).
A ako nastavis gledati vidjeces dobice jos nekoliko poena pozitivci u 6toj sezoni!  ;)

Bijeli hodaci su najvece ultimativna prijetnja a oni napokon dolaze kao prijetnja sa kojom se nasi likovi moraju suociti u 7oj sezoni.

Eto, moj savjet ti je da nastavis gledati. Znam nije ni meni bilo lako kad su mi najdrazi likovi poginuli
Spoiler: prikaži
 kao sto je Red Wedding u 3coj sezoni, jer mi je tada Robb bio najdrazi lik
ali vjeruj mi isplati se nastaviti gledati zbog sveukupne radnje.

Kako? Nisam.
Pokupio spojlerčinu još čekam da to izađe :smfor (9): evo noćas sam slučajno otvorio Tw i pljas spojler za Twd pa mislim ono..

Sta ti je TW?  :? ?? Jel misliš Twitter, to ni slucajno ne otvarati haha  xD Ja sam pokupila spoilera em od familije ccc em sa onog 9Gag-a.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #305 u: Prosinac 15, 2017, 22:30:07 poslijepodne »
Pade mi na pamet dok sam gledao ovu poslednju sezonu, u jednoj epizodi  GoT ima događaja kao u celoj sezoni TWD  :smfor (24):
Titlovi besprekorni ovakva serija ne zaslužuje ništa manje  :sbowing_100-106
Moramo napraviti ono kao onaj neki kalendar što je imao onaj klinja bucko u Evil Santa koliko dana još do... pa da pomeramo pomalo :)

Offline petar666

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zg
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #306 u: Prosinac 30, 2017, 19:50:31 poslijepodne »
Možda je krivo mjesto, no ipak mislim da nije - o GOT nema što nije rečeno, NEGO - što velite na novi Amazonov projekt serija LOTR!?

Kao da bi trebala biti dostojan zamjenik GOT-a bar što se tiče utučenih para, glumaca i scenarista itd.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #307 u: Prosinac 31, 2017, 00:18:06 prijepodne »
 Ostao je još jedan čudak na zemaljskoj kugli koji nije pogledao GOT . Prijatelji mi govore da ne znam što propuštam u životu,
tako da obećavam pogledati seriju kad kompletno završi.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline koya979

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Lokacija: beograd
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #308 u: Siječanj 12, 2018, 20:57:39 poslijepodne »
Veliki sam fan GoT. Knjige sam procitao 2 puta, kratke novele iz istog univerzuma, istoriju Westeros... ma sve. I moram da priznam da me je serija razocarala poslednje 3 sezone. Prve 4, dok su showrunner-i imali vec napisan materijal za ekranizaciju su maestralno odradjene. Od 5 sezone su neke stvari polako pocele da me nerviraju. Nemam zamerki na produkciju, efekte, glumu, ali imam na likove. Recimo Tyrion, covek kome je u prve 4 sezone svaka recenica bila mudrost, sada je bleda slika tog istog karaktera. Likovi nemaju jasnu motivaciju, radnja je cesto nelogicna. Dorna je ubacena pa bukvalno sasecena iz serije, bolje da je nisu ni stavljali. Izgleda kao da su se David and Dan, scenaristi, umorili i jedva cekaju da zavrse vec jednom s tim.
Elem, ranije sam gledao svaku epizodu po 2-3 puta, sada cu da ispostujem seriju do kraja ali ne iscekujem sezonu sa takvim nestrpljenjem kao sto je ranije bio slucaj.
Ono sto bih zaista voleo je da se ekranizuju GoT prequel po Dunk and Egg novelama, mozda dva moja omiljena karaktera iz celog GoT univerzuma

Offline Gaga

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Ženski
  • ★★★★★
  • Lokacija: Beograd
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #309 u: Ožujak 22, 2018, 21:54:30 poslijepodne »
HBO je i zvanično potvrdio da rade na 5 spin-off serija, svaka sa budžetom od preko $50 miliona po sezoni. :smfor (27):

Još nema datuma premijere poslednje sezone...

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4344
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #310 u: Ožujak 24, 2018, 09:06:37 prijepodne »
B92: Čekate Igru prestola? Stiže nova serija Džordža Martina http://www.b92.net/kultura/vesti.php?nav_category=268&yyyy=2018&mm=03&dd=24&nav_id=1372979

Sent from Tapatalk


Offline LolaZekic25

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Srbija
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #311 u: Svibanj 02, 2018, 20:54:45 poslijepodne »
Ima li informacija kad je plnirana zadnja sezona zna li se tacan datum ?

Offline salseros

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #312 u: Svibanj 24, 2018, 16:38:04 poslijepodne »
Zadnja sezona je planirana za prvu polovicu 2019. Po meni je ovo najbolja serija uz breaking bad. Steta sto zadnje dvije sezone imaju manje epizoda jel puno je jos materijala za završetak price.

Offline Mrky91

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #313 u: Listopad 10, 2018, 11:44:13 prijepodne »
Salseros, slažem se u potpunosti s tobom. Meni je isto najbolja serija uz Breaking Bad. Isto mi nema baš smisla što su smanjili zadnje dvije sezone jer imaju materijala. Trebale su bar imat po 10 epizoda kao i prethodne. Mislim da su imali dovoljno vremena da bude bar standardnih 10 epizoda jer sedma sezona se emitirala 2017., a osma posljednja sezona izlazi tek u prvoj polovici 2019. godine. Osjećaj je podijeljen, jedva čekam kraj ali opet će mi bit žao što je završila.

Offline LeDu

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #314 u: Studeni 17, 2018, 18:01:30 poslijepodne »
Ima li informacija kad je plnirana zadnja sezona zna li se tacan datum ?
nije baš tačan datum, ali su objavili barem mesec


Ljubitelji dešavanja u Vesterosu čekaće samo još pet meseci! HBO je danas saopštio da će emitovanje poslednje, osme sezone početi u aprilu 2019. godine.

Snimanje osme sezone najiščekivanije serije počelo je u oktobru 2017. godine. Završeno je 10 meseci kasnije, a na male ekrane stiže u aprilu 2019. godine, najavio je HBO.
U poslednjoj sezoni, koja je nazvana Za presto (For the Throne) gledaćemo samo šest epizoda. Ipak, one će biti znatno duže od onih koje su emitovane tokom dosadašnjih sedam sezona. U završnoj sezoni, u to nema sumnje, biće i velika bitka. Najveća. Najvažnija.

Offline PrestonF

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Prag
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #315 u: Studeni 18, 2018, 14:00:48 poslijepodne »
Game of Thrones je neuporediv sa bilo čime drugim. Kategorija za sebe. Volim serije koje od samog nastanka idu ka planiranom kraju, bez suvišnog rastezanja i širenja runtimea. Čeka se april  :smfor (27): 

Offline Gavranko

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #316 u: Studeni 22, 2018, 08:18:40 prijepodne »
Meni su čak i zadnje 2 epizode prošle sezone bile dobre, ali one prije uglavnom nisu bile na nivou. U globalu mi se serija sviđa, a nisam pročitao sve knjige koje su izašle (ali planiram). S obzirom da je Martin ostavio upute kako da završe seriju, jer on sagu još nije dovršio, živo me zanima kako će se sve to rasplesti. Nadam se da neće zeznuti sam kraj, iako teško da će svi biti sretni  s raspletom, ne možeš svim fanovima udovoljiti.  ;D

Offline TanCo

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: CherryLand
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #317 u: Studeni 28, 2018, 21:53:43 poslijepodne »
Biti će nezavršeno i nedorečeno kao i knjige. RR Martin je to old for that shxt.

Offline dms13

  • Razina 0
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #318 u: Studeni 29, 2018, 21:31:37 poslijepodne »
Toliko očekujemo novu sezonu, samo da ne bude totalno nedorečeno...ja bih voleo neki neočekivan kraj, ali da serija ima kraj...

Offline Gavranko

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #319 u: Prosinac 03, 2018, 22:55:32 poslijepodne »
Najgore je kad ostave kao gledateljima na maštu da zamisle kraj. Nadam se da GoT ipak neće tako završiti.

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 418
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #320 u: Prosinac 03, 2018, 23:39:47 poslijepodne »
Najgore je kad ostave kao gledateljima na maštu da zamisle kraj. Nadam se da GoT ipak neće tako završiti.
Pa da je po Dz.Martinu tako bi  zavrsila,srecom pa je dao smernice scenaristima serije pa ce,biti,verovatno nekakvo finale.Ne mogu da ne kazem opet kakvo su blago te knjige,koliko su bogatije avanture i iznijansirani likovi u odnosu na seriju(koja je odlicna),prava steta sto je pisac zapoceo tako obiman ciklus bez nade da ce ga zavrsiti.

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #321 u: Prosinac 06, 2018, 22:45:34 poslijepodne »
Official teaser... Ice battles fire.  :thspaz

English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4344
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #322 u: Prosinac 06, 2018, 23:29:27 poslijepodne »
Removed by the user.

Sent from Tapatalk


Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #323 u: Prosinac 07, 2018, 08:16:50 prijepodne »
evo onda sa službene stranice :D
English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #324 u: Prosinac 09, 2018, 22:59:23 poslijepodne »
English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline glisoni

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #325 u: Prosinac 09, 2018, 23:06:59 poslijepodne »
Ja jos nisam naisao na seriju koja je bila “dostojna” knjige/e, da tako kazem....ne mozes ti preneti sve ono sto ti pisac u knjizi napise, a ti jos dodatno nafantaziras, to je licni dozivljaj... uvek se nasto izostavi ili napravi drugacije nego sto si ti uz knjigy doziveo...jos je najbolje bilo kad sam prvo gledao, pa posle citao...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Rulic

  • Gost
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #326 u: Prosinac 18, 2018, 18:42:52 poslijepodne »
Knjiga Game of Thrones prva iz serijala "A Song of Ice and Fire" izašla je  1996g. Predviđeno je sedam nastavaka a dosada je izašlo 5 nastavaka.

Serija "Game of Trones" započela je 2011 godine i etablirala naziv serijala "Game of Thrones"

Ovdje se čitatelj/gledatelj treba odlučiti za seriju i/ili knjigu s napomenom da će serija ipak završiti(ako se drugačije ne naredi) slijedeće godine.

Možda je najbolje ne početi gledati/čitati dok se sve/nešto ne završi.

Bolje su miniserije iako i njih nakon uspjeha nastavljaju.

Offline gb_packers

  • Razina 0
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Lambeau Field
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #327 u: Siječanj 04, 2019, 09:41:30 prijepodne »
Meni je serija najbolja do sad...radnja se brzo odvija i cijelo vrijeme ima nekih događanja, ni ne primjetiš kako vrijeme brzo prođe...jedva čekam zadnju sezonu i zao mi je sto je kraj...samo se nadam da će biti sve raspleteno i završiti, a ne ostati nedorečeno

Offline mvaricak

  • Razina 0
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • Lokacija: toronto
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #328 u: Siječanj 05, 2019, 17:02:12 poslijepodne »
Definitivno najskuplja i najkomplikovanija serija koju sam gledao. Kvalitet je zaista na vrhuncu mada gledalac mora biti vrlo skoncentrisan zbog kolicine likova i prica koje se desavaju u istom trenutku.

Offline dexon303

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Nis
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #329 u: Siječanj 06, 2019, 00:50:22 prijepodne »
Skoro sam gledao recap i nekako mi je najdraza Ajra i onaj bucko lik sad ne mogu da se setim kako se zove, stao mi mozak. Uglavnom jedva iscekujem april i tu dugo najavljivanu zadnju sezonu i nekako imam osecaj da ce biti i najbolja do sada, videcemo...April is coming ;)
And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord.