Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Lovesick AKA Scrotal Recall  (Posjeta: 10896 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Lovesick AKA Scrotal Recall
« u: Svibanj 15, 2016, 17:20:07 poslijepodne »

"Love hurts - especially when you urinate."

Kada Dylan otkrije da ima klamidiju, mora sretnu vijest objaviti svim svojim bivšim curama, a u tome mu pomažu najbolji prijatelji, Luke i Evie. Samo što mu je najbolja frendica i tajna simpatija.


Godina: 2014.
Mreža: Channel4, Netflix
Žanr: komedija
Glumci: Johnny Flynn, Antonia Thomas, Daniel Ings




English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: Lovesick AKA Scrotal Recall
« Odgovori #1 u: Siječanj 01, 2018, 12:48:02 poslijepodne »
najdepresivniji trailer za komediju ikada...

English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Lovesick AKA Scrotal Recall
« Odgovori #2 u: Lipanj 21, 2018, 23:15:11 poslijepodne »
jedva dovukoh sizn van.
nadam se sjutra bar jednu dugrabim.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Lovesick AKA Scrotal Recall
« Odgovori #3 u: Lipanj 24, 2018, 00:17:00 prijepodne »
preporuka. 3 pogledoO, trecom prezadovoljan. mjao.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Lovesick AKA Scrotal Recall
« Odgovori #4 u: Lipanj 27, 2018, 08:48:56 prijepodne »
zavrsih ovo.
prva sezona je dobra, posto je isla, pretpostavljam na neki britanski kanal ( 4 nesto ??? ), imala je tog smeka i znala je bit komicna na momente. zanimljiv sistem sa svim tim pozivima bivsim i flesbekovima. i druga sezona je nedje do pola funkcionisala, ali od tad krecu da se ponavljaju i vise nije zanimljiv taj sistem koji pomenuh.
onda su pokusali da se sto vise okrenu lukovoj karakterizaciji, da nam prikazu zasto je takav kakav je, sto je ispao prilican klise. tu su vec pocele naznake klasicne netflix komedije, da bi u trecoj sezoni to i postala. bez smijesnog momenta, razvucena, sa smorenim likovima koje tacno vidis da im je muka vise da snimaju, pogotova main klamidija faca koji je nevjerovatno dosadan lik, a ne daj Boze da se neko usudio da opsuje.
tek ona mala ajvi... majko sveta kako je ona tek nezanimljiva, bas lose napisana, nije samo dovoljno da se pojavis i da imas zelene oci. moras me i zainteresovat malo.
jedine konstante su angus i ebigejl, jos od prve epizode.
angus je u stvari jedini i smijesan i cesto je vadio te jednolicne epizode.
ebigejl je bas tragican lik i strasno mi je bilo zao sto je izvisila zbog ove dosadne krave. tu je mozda i najveca greska scenarista, sve je vodilo ka tom neminovnom spajanju i umjesto da nas iznenade i budu hrabri, vjerovatno su poslusali i glas fanova pa smo dobili jedan jako dosadan par za koji te boli uvo od trena kad su se smuvali.
gledace se i 4ta sezona ako je bude, ali stvarno steta sto ovo nije ostalo na britanskoj mrezi u formatu 2x6, jer je potencijala definitivno bilo.
ivane hvala  (y)
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline romanija

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 100
  • Spol: Muški
Odg: Lovesick AKA Scrotal Recall
« Odgovori #5 u: Veljača 20, 2020, 17:03:44 poslijepodne »
zavrsih ovo.
prva sezona je dobra, posto je isla, pretpostavljam na neki britanski kanal ( 4 nesto ??? ), imala je tog smeka i znala je bit komicna na momente. zanimljiv sistem sa svim tim pozivima bivsim i flesbekovima. i druga sezona je nedje do pola funkcionisala, ali od tad krecu da se ponavljaju i vise nije zanimljiv taj sistem koji pomenuh.
onda su pokusali da se sto vise okrenu lukovoj karakterizaciji, da nam prikazu zasto je takav kakav je, sto je ispao prilican klise. tu su vec pocele naznake klasicne netflix komedije, da bi u trecoj sezoni to i postala. bez smijesnog momenta, razvucena, sa smorenim likovima koje tacno vidis da im je muka vise da snimaju, pogotova main klamidija faca koji je nevjerovatno dosadan lik, a ne daj Boze da se neko usudio da opsuje.
tek ona mala ajvi... majko sveta kako je ona tek nezanimljiva, bas lose napisana, nije samo dovoljno da se pojavis i da imas zelene oci. moras me i zainteresovat malo.
jedine konstante su angus i ebigejl, jos od prve epizode.
angus je u stvari jedini i smijesan i cesto je vadio te jednolicne epizode.
ebigejl je bas tragican lik i strasno mi je bilo zao sto je izvisila zbog ove dosadne krave. tu je mozda i najveca greska scenarista, sve je vodilo ka tom neminovnom spajanju i umjesto da nas iznenade i budu hrabri, vjerovatno su poslusali i glas fanova pa smo dobili jedan jako dosadan par za koji te boli uvo od trena kad su se smuvali.
gledace se i 4ta sezona ako je bude, ali stvarno steta sto ovo nije ostalo na britanskoj mrezi u formatu 2x6, jer je potencijala definitivno bilo.
ivane hvala  (y)

Moj zakljucak je skroz drugaciji. Prva sezona je solidna ali nista specijalno, a druga i treca su odlicne u mnogo duhovitije (a i emotivnije)
P.S. malo je falilo da zbog tvog teksta ne pocnem ni gledati, al reko ajd pogledacu bar jednu sezonu  ;D
https://www.srbizasrbe.org/

Кадa падне непријатељ твој, немој се радовати, и кад пропадне, нека не игра срце твоје.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Lovesick AKA Scrotal Recall
« Odgovori #6 u: Veljača 20, 2020, 17:47:34 poslijepodne »
a mozda si nepopravljivi romantik pa ti ne smetaju limunadice ;)
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline romanija

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 100
  • Spol: Muški
Odg: Lovesick AKA Scrotal Recall
« Odgovori #7 u: Veljača 20, 2020, 22:26:13 poslijepodne »
U toj sam fazi trenutno  ;D ;D
https://www.srbizasrbe.org/

Кадa падне непријатељ твој, немој се радовати, и кад пропадне, нека не игра срце твоје.

Offline Eladan

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Lovesick AKA Scrotal Recall
« Odgovori #8 u: Lipanj 16, 2023, 09:14:11 prijepodne »
Zahvaljujući ovoj seriji sam i došao ovde  ;D

Meni je serija standardno britanska: solidna gluma, dobra produkcija i interesantna priča. Epizode taman dovoljne dužine da te drže uz ekran u jednom dahu. Ovde sam došao da bih nekako stekao uslov za skidanje prevoda III sezone, a sreo mnogo zanimljivih likova/nikova, koji su mi ulepšali gledanje nekih drugih serija  (y)

Hvala na svemu

Sad videh da ovaj momak, Flynn, ima vrlo zanimjivu muzičku karijeru :)

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Lovesick AKA Scrotal Recall
« Odgovori #9 u: Lipanj 17, 2023, 00:35:03 prijepodne »
sunce ti jebem 5 godines kako sam ovo gledao.
jebote...
7ma na forum. pffff....
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.