Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Vikings  (Posjeta: 40475 puta)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Vikings
« u: Ožujak 29, 2017, 19:08:08 poslijepodne »

Inspirisana pričama o vikingu Ragnaru Lothbroku, jednom od najpoznatijih nordijskih mitoloških heroja poznatom po pustošenju Engleske i Francuske, serija „Vikinzi“predstavlja Ragnara kao nekadašnjeg farmera i prvog koji se proslavio uspešnim pljačkanjem Engleske uz podršku saboraca, svog brata Rola, sina Bjorna i supruge, ratnice Lagerte i princeze Auslag.


Godina: 2013.
Mreža: History
Žanr: akcija, drama, povijesni, romantika, ratni
Glumci: Gustaf Skarsgård, Katheryn Winnick, Alexander Ludwig, Travis Fimmel, Clive Standen, Maude Hirst, Alyssa Sutherland, Moe Dunford, Linus Roache, Jordan Patrick Smith...





Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Vikings
« Odgovori #1 u: Ožujak 29, 2017, 20:28:33 poslijepodne »
Odlična, sve preporuke. Pregledao sam prve tri sezone koje su mi bile top.

Spoiler: prikaži
U cetvrtoj sezoni Ragnar umire, pa nezz kako ce biti bez njega, jer je on bio nositelj cijele serije.Nadam se da nece 'uprskati', bilo bi steta.
Reality is almost always wrong.

Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
Odg: Vikings
« Odgovori #2 u: Ožujak 29, 2017, 22:28:24 poslijepodne »
Ma sve sezone su dobre. Odlična serija. Preporuka!!!!

Offline damir27

  • Razina 0
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Vikings
« Odgovori #3 u: Ožujak 31, 2017, 21:05:51 poslijepodne »
Tek ce da bude dobro. Ivar legenda  :happy2:

Offline ZlajaZlaja

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Bosna
Odg: Vikings
« Odgovori #4 u: Travanj 01, 2017, 15:04:33 poslijepodne »
Prestao gledat nakon druge sezone.. nekako zaboravio na nju. Isplatil se nastavljat?

Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
Odg: Vikings
« Odgovori #5 u: Travanj 01, 2017, 15:59:14 poslijepodne »
Isplati.

Offline ZlajaZlaja

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Bosna
Odg: Vikings
« Odgovori #6 u: Travanj 01, 2017, 16:20:18 poslijepodne »
Isplati.

Hvala, bacam se na skidanje - nedelja isplanirana ;)

Offline silvana

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: novi sad
Odg: Vikings
« Odgovori #7 u: Svibanj 30, 2017, 00:14:35 prijepodne »
isplati se pogledati i moja preporuka

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Vikings
« Odgovori #8 u: Svibanj 30, 2017, 20:27:16 poslijepodne »
  Počeo sam drugu sezonu i batalio jer ne volim sapunice. Krenulo je u tom pravcu.


Spoiler: prikaži
Kreator Vikinga komentariše dešavanja u seriji


Ove nedelje zvezda Vikinga Travis Fimmel napustio je seriju u epskom stilu. Ragnar je poginuo žrtvujući se za svoj narod. Tim povodom smo pričali sa kreatorom Vikinga Michaelom Hirstom o epizodi "All His Angels" koja će promeniti sve.

Da li je oduvek postojao plan da Ragnar pogine?

Michael Hirst: Da, zato što se trudim da se što više držim istorijskih činjenica. Znam da je bilo dosta spekulacija na društvenim mrežama da li to treba učiniti, ali oduvek mi je bila namera da to uradim. To jedna od stvari koje znamo o Ragnaru Lothbroku. Razlika je što je kad sam pripremao TV seriju ovo trebalo da se desi na kraju prve sezone! (smeh) Kada je Travis Fimmel došao prvi put na snimanje imao scenarije za prve dve epizode i sinopsis serije u kojoj je pisalo da gine na kraju 10. epizode. Kad smo krenuli sa snimanjem shvatili smo šta imamo u rukama i da nam se otvorila mogućnost za nešto veće. Svejedno sam hteo da se držim inicijalne ideje da pratimo istorijske beleške, ma koliko one bile nemilosrdne. Zaista nam je bitno da serija bude utemeljena u stvarnosti.

Serija se naravno zove "Vikinzi" a ne "Ragnar", tako da priča može da ide i bez njega, ali u kom smeru će ona da ide? Da li se ton serije menja sa njegovim odlaskom?

Hirst: Naravno, promene su neizbežne. Od početka sam bio jasan - kako prema History kanalu tako i u intervjuima - ovo je priča o Ragnaru i njegovim sinovima. Bar dva njegova sina, Ivar i Bjorn, su dostigla veću slavu od Ragnara. Iz tog razloga sam veoma uzbuđen da pređem na njih. Snimili smo skoro 25 epizoda nakon Ragnarove smrti i u skroz smo drugom svetu sada. Cela saga se nastavila. Iako je Ragnar mrtav, on nikad neće nestati. On živi kroz uticaj na ljude, kroz ambicije i snove koje je preneo na sinove. Tako se dešava u životu. Mislim da se ton nije promenio. Imamo ove nove mlade ljude koji su fantastični, ali u isto vreme tu su i centralne figure Floki i Lagertha. Imamo kontinuitet, a on je veoma bitan u ovakvoj seriji.

Još jedna stvar koju želim da istaknem je da ovo nije fantazija. U fantaziji niko ne stari i vrlo malo ljudi umre. Čak i kad umru, mogu da se vrate u život. Ipak, ovo je šou o pravim ljudima koji stare. Ako biste se vratili i pogledali kako je Ragnar izgledao u prvoj sezoni, što sam i sam uradio nedavno, bili biste šokirani. Tamo deluje tako mlado i sveže. Onda pogledate šta je postao. Njegovo iskustvo mu je iscrtano po licu. Travis je maestralno pokazao svu težinu koju je Ragnar nosio na svojim plećima. Ova smrt je veoma bitna. Nas dvojica smo proveli dosta vremena pričajući o ovoj epizodi. U jednom trenutku sam ga pitao:"Da li ti smeta što ćeš poginuti?" i on je samo rekao:"Ne, sve će biti u redu." Bio je veoma posvećen, naročito na dan kad smo snimali scenu smrti. To je bio neverovatan dan za sve nas. Bilo je to u Irskoj usred zime, ledeno, sa kišurinom. On je bio u kavezu. Svi su znali da je to neverovatan trenutak.

Pre nego što pogine, Ragnar je imao veliki govor o Valhali i bogovima. Znamo da on više ne veruje u to. Da li je sve to bila predstava?

Hirst: Upravo tako. On kaže Ecbertu da će njegova smrt biti prilika da priča o osveti, bogovima i Valhali, našta Ecbert kaže:"Pa ti u to više ne veruješ", Ragnar mu na to odgovara:"Da, ali moji sinovi i narod veruju." Dakle, ovo je delom neverovatna hrabrost Ragnara da se obraća direktno svojim sinovima, pozivajući se na stvari u koje ne veruje više. Ironija je da je jedini način da viking uđe u Valhalu hrabra smrt, a on čini upravo to. On strada hrabro, odbijajući da bude slomljen od strane kralja Ælla koji čini sve da ga ponizi ali ne uspeva. Ragnar umire trijumfalno, što znači da je zaslužio Valhalu. Iako se odrekao bogova pred Ecbertom, on je usvari učinio ono što svaki bi pravi viking uradio.

izvor prolog





  Dobra vest za one koji prate seriju je u spojleru.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Vikings
« Odgovori #9 u: Srpanj 23, 2017, 00:30:47 prijepodne »

Offline veljkov

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 163
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zemun
Odg: Vikings
« Odgovori #10 u: Srpanj 27, 2017, 08:53:54 prijepodne »
Odlicna serija. Sve preporuke. Cetvrta sezona duplo veca od prethodnih pa mi sada deluje da je prevelik razmak izmedju 4. i 5. sezone.

Offline username90

  • Razina 0
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Vikings
« Odgovori #11 u: Srpanj 31, 2017, 11:45:43 prijepodne »
Pozz ljudi , novi sam clan pa nisam sudjelovao u ovom podforumu,ugl i ja ocekujem novu sezonu Vikings ,
Spoiler: prikaži
ali serija me strasno razocarala sa ubistvom Ragnara , on je osoba zbog koje sam gledao citavu seriju i ubiju ga.
  :? ?? :? ?? :? ?? :? ?? :? ?? :? ??

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Vikings
« Odgovori #12 u: Srpanj 31, 2017, 11:50:44 prijepodne »
Spojler, čoveče, spojler. Ima ljudi koji nisu gledali četvrtu sezonu, na primer ja...  :smfor (9):

Offline username90

  • Razina 0
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Vikings
« Odgovori #13 u: Srpanj 31, 2017, 11:53:32 prijepodne »
Spojler, čoveče, spojler. Ima ljudi koji nisu gledali četvrtu sezonu, na primer ja...  :smfor (9):
Auuuuu izviiiiiii, bas mi je sada zao sto sam vam spoilao , jbeno se glupo osjecam.

Offline Smoolex

  • Razina 0
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Vikings
« Odgovori #14 u: Srpanj 31, 2017, 14:19:14 poslijepodne »
Pogledao do sada 2 sezone, moram naci vremena za ostatak, dobra serija, sviđa mi se taj "svijet" oko nje.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Vikings
« Odgovori #15 u: Srpanj 31, 2017, 22:52:40 poslijepodne »
  Počeo sam drugu sezonu i batalio jer ne volim sapunice. Krenulo je u tom pravcu.


Spoiler: prikaži
Kreator Vikinga komentariše dešavanja u seriji


Ove nedelje zvezda Vikinga Travis Fimmel napustio je seriju u epskom stilu. Ragnar je poginuo žrtvujući se za svoj narod. Tim povodom smo pričali sa kreatorom Vikinga Michaelom Hirstom o epizodi "All His Angels" koja će promeniti sve.

Da li je oduvek postojao plan da Ragnar pogine?

Michael Hirst: Da, zato što se trudim da se što više držim istorijskih činjenica. Znam da je bilo dosta spekulacija na društvenim mrežama da li to treba učiniti, ali oduvek mi je bila namera da to uradim. To jedna od stvari koje znamo o Ragnaru Lothbroku. Razlika je što je kad sam pripremao TV seriju ovo trebalo da se desi na kraju prve sezone! (smeh) Kada je Travis Fimmel došao prvi put na snimanje imao scenarije za prve dve epizode i sinopsis serije u kojoj je pisalo da gine na kraju 10. epizode. Kad smo krenuli sa snimanjem shvatili smo šta imamo u rukama i da nam se otvorila mogućnost za nešto veće. Svejedno sam hteo da se držim inicijalne ideje da pratimo istorijske beleške, ma koliko one bile nemilosrdne. Zaista nam je bitno da serija bude utemeljena u stvarnosti.

Serija se naravno zove "Vikinzi" a ne "Ragnar", tako da priča može da ide i bez njega, ali u kom smeru će ona da ide? Da li se ton serije menja sa njegovim odlaskom?

Hirst: Naravno, promene su neizbežne. Od početka sam bio jasan - kako prema History kanalu tako i u intervjuima - ovo je priča o Ragnaru i njegovim sinovima. Bar dva njegova sina, Ivar i Bjorn, su dostigla veću slavu od Ragnara. Iz tog razloga sam veoma uzbuđen da pređem na njih. Snimili smo skoro 25 epizoda nakon Ragnarove smrti i u skroz smo drugom svetu sada. Cela saga se nastavila. Iako je Ragnar mrtav, on nikad neće nestati. On živi kroz uticaj na ljude, kroz ambicije i snove koje je preneo na sinove. Tako se dešava u životu. Mislim da se ton nije promenio. Imamo ove nove mlade ljude koji su fantastični, ali u isto vreme tu su i centralne figure Floki i Lagertha. Imamo kontinuitet, a on je veoma bitan u ovakvoj seriji.

Još jedna stvar koju želim da istaknem je da ovo nije fantazija. U fantaziji niko ne stari i vrlo malo ljudi umre. Čak i kad umru, mogu da se vrate u život. Ipak, ovo je šou o pravim ljudima koji stare. Ako biste se vratili i pogledali kako je Ragnar izgledao u prvoj sezoni, što sam i sam uradio nedavno, bili biste šokirani. Tamo deluje tako mlado i sveže. Onda pogledate šta je postao. Njegovo iskustvo mu je iscrtano po licu. Travis je maestralno pokazao svu težinu koju je Ragnar nosio na svojim plećima. Ova smrt je veoma bitna. Nas dvojica smo proveli dosta vremena pričajući o ovoj epizodi. U jednom trenutku sam ga pitao:"Da li ti smeta što ćeš poginuti?" i on je samo rekao:"Ne, sve će biti u redu." Bio je veoma posvećen, naročito na dan kad smo snimali scenu smrti. To je bio neverovatan dan za sve nas. Bilo je to u Irskoj usred zime, ledeno, sa kišurinom. On je bio u kavezu. Svi su znali da je to neverovatan trenutak.

Pre nego što pogine, Ragnar je imao veliki govor o Valhali i bogovima. Znamo da on više ne veruje u to. Da li je sve to bila predstava?

Hirst: Upravo tako. On kaže Ecbertu da će njegova smrt biti prilika da priča o osveti, bogovima i Valhali, našta Ecbert kaže:"Pa ti u to više ne veruješ", Ragnar mu na to odgovara:"Da, ali moji sinovi i narod veruju." Dakle, ovo je delom neverovatna hrabrost Ragnara da se obraća direktno svojim sinovima, pozivajući se na stvari u koje ne veruje više. Ironija je da je jedini način da viking uđe u Valhalu hrabra smrt, a on čini upravo to. On strada hrabro, odbijajući da bude slomljen od strane kralja Ælla koji čini sve da ga ponizi ali ne uspeva. Ragnar umire trijumfalno, što znači da je zaslužio Valhalu. Iako se odrekao bogova pred Ecbertom, on je usvari učinio ono što svaki bi pravi viking uradio.

izvor prolog





  Dobra vest za one koji prate seriju je u spojleru.

  Koga zanima Ragnar neka čita.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Vikings
« Odgovori #16 u: Kolovoz 04, 2017, 14:38:39 poslijepodne »

Offline Gollum

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Loznica
Odg: Vikings
« Odgovori #17 u: Kolovoz 08, 2017, 07:51:58 prijepodne »
Stigao sam do 6 epizode 3 sezone, i serija je ekstra. Floki bratina.  :smfor (27):

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Vikings
« Odgovori #18 u: Rujan 14, 2017, 22:19:54 poslijepodne »
Obnova za Vikinge


History je kasno jučer obnovio svoju najpopularniju dramsku seriju, Vikings, za šestu sezonu. Kabelski kanal koji se bavi… uhh, poviješću i zalagaonicama, naručio je dvadeset novih epizoda koje bi se trebale početi emitirati sljedeće godine. Peta sezona serije počinje 29. studenog i to s deset epizoda u komadu, dok će druga polovica pete sezone pričekati proljeće.

Šesta sezona će se početi snimati ove jeseni u Irskoj, a jednu od epizoda režirat će Katheryn Winnick (Lagertha). History je ovom obnovom osigurao najmanje 89 epizoda Vikingsa, a njezin showrunner, Michael Hirst, najavio je već ranije kako će serija završiti s vikinzima koji otkrivaju Ameriku.


serijala

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Vikings
« Odgovori #19 u: Rujan 28, 2017, 22:55:55 poslijepodne »
Vikings  uskoro


Za dva mjeseca nam stiže nova, peta sezona, fantastične History serije, Vikings. Serija je krenula 2013 godine i od tada ne prestaje oduševljavati gledatelje diljem svijeta.

Baš nas zanima kako će i u kojem smjeru krenuti serija, nakon tragičnih događanja u četvrtoj sezoni, o kojima ne bi više pisali kako ne bi nekom otkrili previše. Ako još niste pogledali imate još dva mjeseca vremena do iduće sezone.

Peta sezona je obnovljena za novih 20 epizoda, a prva epizoda nam stiže 29. studenog 2017 godine.



mojtv

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Vikings
« Odgovori #20 u: Listopad 03, 2017, 20:21:27 poslijepodne »


  Ovi će da se naputuju u ovoj sezoni. Jedan u Ameriku, drugi na Bliski istok a treći ko zna gde. Svaki sinčić može da bira stranu sveta a tu su još i strikan i Loki.

Offline veljkov

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 163
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zemun
Odg: Vikings
« Odgovori #21 u: Listopad 03, 2017, 20:37:19 poslijepodne »
Zaista odlicna serija. Jedva cekam da pocne peta sezona.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Vikings
« Odgovori #22 u: Listopad 12, 2017, 22:03:38 poslijepodne »








  Kako samo lože narod ovim kratkim trejlerima ;D


Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Vikings
« Odgovori #23 u: Listopad 14, 2017, 20:04:25 poslijepodne »
Najavljena je brutalno dobra 5. sezona Vikinga, a evo šta sve treba da znate pre nego što počne




Vikinzi, sirovi ratnici sa severnih mora, svakog časa bi trebalo da zaplove prema vašim TV ekranima. Dok se pripremate za premijeru pete sezone, gomilate kraft pivce u frižideru, okupljate mušku ekipu (ili možda žensku, hmm?), Pickbox vam je pripremio iznenađenje u obliku kompletne četiri sezone serije koje kao uvertiru možete da bingujete do ekskluzivnog dolaska nove sezone.

30. 11. je dan D na Pickboxu, a do tada vam donosimo 7 uverljivih razloga zašto treba gledati Vikinge. Sigurni smo da to već sve znate, da seriju već pratite od početka, ali svejedno… Uverite se još malo koliko su Vikinzi sjajni! I odmah počnite da gledate ove četiri sezone.

7. Radnja, radnja, radnja…

Da se ne zavaravamo, ovo je istorijska drama epskih razmera, ali sve je napravljeno jasno i jednostavno, tako da možete da se uživite u svaki lik koji prodefiluje ekranom. Zato imate osećaj da poznajete Ragnara, da vam je Floki stari prijatelj, a Lagerta devojka iz komšiluka. Možda je za to zadužen Majkl Hirst, a možda je to, hm… Šalu na stranu, milioni ljudi su se zakačili za ovu seriju baš zato što ima posebne likove i posebnu radnju.

6. I Vikinzi mogu da budu nežni kad hoće

Ove momke poznajemo kao pljačkaše i silovatelje, one sa kojima ne bismo voleli da se sretnemo na ulici jer bi nas ubili, ali sada imamo priliku da ih vidimo u drugačijem svetlu. Ne bez nasilja doduše, ali sa više slojevitosti nego što smo navikli. „Želeo sam da ispričam priču iz perspektive Vikinga, jer su njihovu istoriju pisali hrišćanski monasi čiji je posao bio da preteruju u opisima nasilja“, izjavio je autor serije Majkl Hirst. Drugim rečima, Vikinzi mogu da budu i nežni kad to žele i da govore jezikom ljubavi.

5. Oživljavanje mrtvih jezika

S obzirom na to da je ovo serija koja ima ozbiljnu istorijsku pozadinu, iako je naravno veći deo toga izmaštan, Hirst i ekipa su hteli da znaju kako bi ovi ljudi zvučali da pričaju onako kako su Vikinzi zaista pričali. Zato su neki mali delovi scenarija prevedeni na četiri izumrla jezika: latinski, staroengleski, staronordijski i starofranački. Staronordijski jezik se vremenom razvio u savremene severnogermanske i istočnoskandinavske jezike poput islandskog, ferojskog, švedskog i danskog, ali to će bolje znati obožavaoci Vikinga koji su ujedno i lingvisti.

4. Gustaf i Aleksander su braća

Nego, jeste znali da Gustaf Skarsgord potiče iz poznate švedske glumačke porodice? Sin je Stelana Skarsgorda (filmovi Larsa fon Trira, Dobri Vil Hanting, Tor), a brat Aleksandera Skarsgorda (Prava krv, Nevine laži) i Bila Skarsgorda (To, Moj brat Simon). Možda nikada niste uspeli da povežete ovu četvoricu, ali eto, sada znate.

3. Vikinzi su voleli svoje žene i poštovali ih

Vikinzi siluju i ubijaju, to je ružna istorijska činjenica, ali jeste li znali da su vikinške žene zapravo u zajednici uživale dosta slobode i da su, s obzirom na istorijske prilike u ostatku Evrope, tada bile među najslobodnijim ženama? vikinške žene su mogle da se razvode od svojih muževa, da poseduju vlasništvo i vladaju, a sami Vikinzi su bili porodično orijentisani ljudi.

2. Borbe su stvarne

Verovatno ste navikli na to da su mnoge serije na tv ekranima izmanipulisane raznim efektima, ali jedno morate da znate: momci iz Vikinga se zaista bore, tuku, jašu konje i povređuju na setu. U jednoj sezoni su čak vukli brodove od dve tone uz liticu. Toliko o tome.

1.Svi su u Irskoj, pa i Vikinzi

Možda ste ovo već znali, ali gotovo cela serija je snimljena u Irskoj, jer je irski krajolik veoma sličan skandinavskom. Serija tematizuje vreme u kom su Vikinzi počeli da prodiru u zapadnu Evropu, Island, Grenland i na Mediteran, a u trećoj sezoni Vikinzi se odvaže na svoj prvi veliki napad – onaj na Pariz. Hirst je u jednom intervjuu čak natuknuo da bi voleo da serija ide dalje sve dok Vikinzi ne otkriju Ameriku. To bi bilo super, ali hajde da prvo pogledamo ove četiri sezone, potom petu i onda ćemo razmišljati šta će biti dalje.

Kompletne Vikinge možete da pratite na domaćoj striming videoteci Pickbox, a najnoviju petu sezonu premijerno pratite od 30. 11, takođe na Pickboxu.

prolog

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Vikings
« Odgovori #24 u: Listopad 25, 2017, 22:19:11 poslijepodne »

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Vikings
« Odgovori #25 u: Listopad 27, 2017, 02:03:11 prijepodne »
Dali vredi pogledati ovu seriju?

Vredi. Dobra je serija. Malo dramatizovana istorija, mitologija, folklor..
Pogledao sam donekle. Kao i sve što gledam xD
Moglo bi se naći zamerke ko bi ih tražio ;)

Offline nenon30

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kikinda,Srbija
Odg: Vikings
« Odgovori #26 u: Studeni 17, 2017, 10:46:17 prijepodne »
gledajući trejler za 5.sezonu vidim da je ova Lagerta umesto da ostari sve bolja i bolja...  :smfor (27):

Offline arnela

  • Razina 0
  • Postova: 2
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Vikings
« Odgovori #27 u: Studeni 17, 2017, 18:34:48 poslijepodne »
pozdrav, jedna od boljih serija pogotovo ako volite mitologiju i historiju, sve preporuke. A sada pitanje, zna li neko na kojim TV stanicama ima da se gleda premijera sezone sad kad bude, tipa HBO i sl _ :clapp
Arnofluc

Offline veljkov

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 163
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zemun
Odg: Vikings
« Odgovori #28 u: Studeni 17, 2017, 19:42:36 poslijepodne »
pozdrav, jedna od boljih serija pogotovo ako volite mitologiju i historiju, sve preporuke. A sada pitanje, zna li neko na kojim TV stanicama ima da se gleda premijera sezone sad kad bude, tipa HBO i sl _ :clapp
Startuju 30.11. i mozes ih pratiti na Pickbox-u.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Vikings
« Odgovori #29 u: Studeni 17, 2017, 20:54:57 poslijepodne »
zar ne idu vikinGi na histori kanal?
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.