Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: A Spy Among Friends  (Posjeta: 4214 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
A Spy Among Friends
« u: Veljača 08, 2023, 20:39:28 poslijepodne »

Snimljeno po istinitim događajima koji su skoro doveli do raspada britanskih i američkih obaveštajnih službi. Po istoimenom književnom delu Bena Mekintajera.
 U Engleskoj 1963. godine Nicholas Elliott (Lewis) radi za MI6 kao obavještajac, ali postaje uznemiren kada sazna da je njegov bliski prijatelj i kolega Kim Philby (Pearce) tajno radio kao dvostruki agent za KGB i prebjegao iz Engleske u Sovjetski Savez…


Godina: 2022.
Mreža: ITVX
Žanr: drama
Glumci: Lucy Russell, Alexander Terentyev, Thomas Arnold, Steven Elder, Gilly Gilchrist, Gershwyn Eustache Jnr



Offline Bugarak

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Tralfamador
Odg: A Spy Among Friends
« Odgovori #1 u: Travanj 11, 2023, 07:58:26 prijepodne »
U poslednje vreme slabije gledam i serije i filmove, pa mi je ova serija baš prijala. Gluma vrhunska (britanska škola), nema slabih mesta ni što se tiče scenografije, a ni kostimografije. Nisam primetio ni neke sitne propuste, imam utisak da se o svemu vodilo računa.
Na IMDb ocenjena sa 7.3, mislim da vredi više.
Ko voli obaveštajno- špijunske serije neće zažaliti.
eto

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 418
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: A Spy Among Friends
« Odgovori #2 u: Travanj 13, 2023, 22:12:54 poslijepodne »
U poslednje vreme slabije gledam i serije i filmove, pa mi je ova serija baš prijala. Gluma vrhunska (britanska škola), nema slabih mesta ni što se tiče scenografije, a ni kostimografije. Nisam primetio ni neke sitne propuste, imam utisak da se o svemu vodilo računa.
Na IMDb ocenjena sa 7.3, mislim da vredi više.
Ko voli obaveštajno- špijunske serije neće zažaliti.
eto
Bas tako. Kako neko reče:kako se kriza resava ...british style. Hvala na prevodu a i na preporuci.