Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Search Party  (Posjeta: 26455 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: Search Party
« Odgovori #30 u: Prosinac 21, 2017, 12:12:25 poslijepodne »
 :clapp
English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Search Party
« Odgovori #31 u: Prosinac 21, 2017, 12:27:23 poslijepodne »
Prevela sam 2. sezonu.
Nije me nimalo razočarala, ali neću ništa da pišem dok ne pogledate, baš me zanima šta mislite. Coa, Stimpsone, je l' gledate?  ;D
Samo napomena što se tiče 10. epizode. Postoje verzije sa cenzurisanim i necenzurisanim scenama. Prva koju sam prevela je za necenzurisanu verziju, a obradiću titl i za ovu drugu.
Uživajte!  ;)

EDIT: Cenzurisana verzija je totalno besmislena, bez ikakvog razloga su izbačene bezazlene scene i komentari, dovoljan je titl za ovu prvu.
Ostalo mi da pogledam zadnje tri, ali do sada vidjeno, nista losija u odnosu na 1.sezonu...Malo vise triler momenata, ali kao i u prosloj sezoni, lepo si rekla, sve je to pozadinski, a fokus bacen na ispraznost! Hvala za sjajne prevode, a i hvala za obavestenje da se odma' bacim na necenzurisanu verziju!

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Search Party
« Odgovori #32 u: Prosinac 21, 2017, 12:38:48 poslijepodne »
svaka cast biksi ekspres  :sbowing_100-106
nijesam pocinjao jos drugu sezonu nadam se za vikend, jer... visok datum u mjesecu  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Search Party
« Odgovori #33 u: Prosinac 21, 2017, 12:51:22 poslijepodne »
Sve prevode sam posvetila vama dvojici.  :beer2:
Meni je ova sezona bila bolja od prve. U prvoj su mi svi likovi bili prečudni i do bola iritantni onako razmaženi i samoživi. Ma obični foliranti.  ;D Druga ima uzbudljiviju radnju i sramota me da priznam, ali navijala sam za razmaženu ekipu.  :smfor (9):

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Search Party
« Odgovori #34 u: Prosinac 21, 2017, 21:27:39 poslijepodne »
Bacamo se na gledanje zavrsne tri i u potragu za jos po neku nesvakidasnju seriju! Sto se tice posvete :smfor (25):, a moze i  :beer2: Hvala jos jednom na sjajnim prevodima!!!

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Search Party
« Odgovori #35 u: Prosinac 21, 2017, 21:44:53 poslijepodne »
 :bear3:
Živeli i uživaj u završnici sezone!

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Search Party
« Odgovori #36 u: Prosinac 22, 2017, 08:51:50 prijepodne »
Sve prevode sam posvetila vama dvojici.  :beer2:
hvala biksi!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Search Party
« Odgovori #37 u: Siječanj 15, 2018, 12:16:02 poslijepodne »
pogledah prve 3.
cini mi se slabija. prvu sezonu sam odma pospremio i bas mi je legla serija bez obzira na konfuzno/zbrzanu zavrsnicu. neki prvi utisak da su se previse uozbiljili. no dobro, mozda i logicno zbog desavanja u finalu. svako se nosi sa tim na svoj nacin. svako svoje demone.
ne znam sto ce sa santal, kao da je tu tek reda radi. bas mi je visak. samo da ne bude patetisanja, a vec vidim da oce, sa ljubavnim trouglom. to bi me bas odbilo od serije.
inace, santal je pregrdna.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Search Party
« Odgovori #38 u: Siječanj 15, 2018, 12:23:27 poslijepodne »
Šantal je stvarno pregrdna. Ali nije višak i neće je biti mnogo u sezoni, mada je ključna za dešavanja na kraju.  ;D
Gledaj dalje obavezno, ima mnogo zanimljivih stvari.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Search Party
« Odgovori #39 u: Siječanj 15, 2018, 12:40:12 poslijepodne »
to je lijepa vijest onda  ;D
ne mogu je gledat, hahahahaha!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Search Party
« Odgovori #40 u: Veljača 12, 2018, 10:42:44 prijepodne »
pogledao 4 i 5. mozda i najbolje ep u seriji. bas se zakomplikovalo, dosta je napeto i sad krece prava zajebancija. samo da ne bude fail kao sa zavrsnicom prosle sezone kad su posegnuli za najjednostavnijim rjesenjima i upropastili do tad odlicno gradjenu pricu.
gluma je sjajna. odlicno su skinuli te razmazene likove koji bi guzice dali za minut slave. bas talentovana ekipa. svaka im cast.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Search Party
« Odgovori #41 u: Veljača 16, 2018, 08:56:30 prijepodne »
zavrsih drugu sezonu. bolja od prethodne, iznenadjujuce mracna, crnohumorna rekao bih.
ovaj put nijesu ponovili gresku/e iz prve sezone, vec su sasvim ok otpetljali neke zaplete/podzaplete, jos bolje poradili na kompleksnosti likova i fino zaokruzili sezonu, tj. bas dobro.
Spoiler: prikaži
neocekivano mi je ono sa ejpril, dio da ih je ona ucjenjivala. skroz sam zaboravio da je ona uopste u seriji  :? ??
pretpostavio sam da ce je neko pospremit. e sad je li... ne znam. ali opet nekako mislim da je neko drugi prodao mrcenu dori. neko iz njene ekipe.
jako mi se svidjelo kako je psiho ejpril opisala dori i drugare, kad je pricala sa njom na onom trajektu. a isto tako sam mogao osjetit dorin bijes kad je gurnula. mislim, i ja sam ludio od svega sto im je napravila, nije da nijesu zasluzili ali opet to njeno ucjenjivanje, tvrdoglavost, pohlepa... je ne cini nista boljom od njih.

gej lik, standardno. ne zna sta ce sa sobom. mozda i najupecatljiviji lik u seriji. kad ga je onaj taksista pitao kolko je bio na rehab, ahhaahhahaha, dva dana veli, ahahahahha! pa kako je razmazen, pi!
ostatak ekipe jako dobar takodje. standardna uloga dzeja duplasa, stalno neki ekscentrik koji pogledom zavodi dobre ribe  ;D
detektivka isto dobra, bice i njena prica tek zanimljiva...
bix, hvala za prevode jos jednom  :smfor (26):
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Search Party
« Odgovori #42 u: Veljača 16, 2018, 10:09:14 prijepodne »
Drago mi je da si pogledao sezonu do kraja.  :smfor (26):
Ja sam prvenstveno oduševljena glumom cele ekipe, sjajni su svi do jednog, pa čak i mrčena Šantal  ;D, a gej lik je i meni najupečatljiviji i najjače je odglumio.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Search Party
« Odgovori #43 u: Veljača 16, 2018, 12:36:30 poslijepodne »
da, gluma je trejdmark ove serije.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Search Party
« Odgovori #44 u: Listopad 09, 2019, 08:20:57 prijepodne »
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Search Party
« Odgovori #45 u: Listopad 09, 2019, 11:17:25 prijepodne »

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Search Party
« Odgovori #46 u: Srpanj 04, 2020, 11:28:08 prijepodne »
pa biks brate, sto ne javljas...  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Search Party
« Odgovori #47 u: Srpanj 04, 2020, 11:56:40 prijepodne »
a otkud znam, rekoh, valjda vidiš da sam počela.  ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Search Party
« Odgovori #48 u: Srpanj 04, 2020, 12:18:15 poslijepodne »
e fala ti, bas nemam sto gledat.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Search Party
« Odgovori #49 u: Srpanj 04, 2020, 12:24:17 poslijepodne »
e fala ti, bas nemam sto gledat.
načekaćeš se dok kompletiram  :smfor (9):

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Search Party
« Odgovori #50 u: Srpanj 05, 2020, 10:59:46 prijepodne »
opalih ja cijelu sezonu juce - izgasio sam telefon. najbolja do sad. tesko mi se bilo ukljucit prvih nekoliko eps jer se nicega nijesam sjecao (cini mi se da je proslo 3god) ,
ali
Spoiler: prikaži
od ukljucivanja advokata u slucaj a pogotovo pocetkom sudjenja, biva jasnije sta se izdesavalo u prethodnu.
kad smo vec kod advokata...  :smfor (29): cekaj da vidis dorinog...  :sbowing_100-106 znaci ne znas je li stilista, pr ili advokat. apsolutni viner sezone.
i tuziteljka - mihela votkins / casual isto sjajna. uglavnom su te epizodne role dosta doprinijele ionako sjajnoj sezoni.
ima jedan zanimljiv sabplot koji su traljavo rijesili ali onda dodje kraj sezone pa im oprostis jer... pa klifhanger naravno.

imalo bi jos dosta da se pise jer sam stvarno odusevljen, zakovao sam se za ekran, ali ne moguuuuu... ah...
cmok.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Search Party
« Odgovori #51 u: Srpanj 05, 2020, 14:21:11 poslijepodne »
I ja sam oduševljena sa prve tri epizode, a dotične likuše se pojavljuju od druge epke i rasturaju kako glume. U stvari, svi rasturaju s glumom, ne znam da li sam skoro gledala seriju gde je gluma takav adut kao ovde. Sad posle tvog posta imam želju da izbindžujem sve do kraja, ali uzdržavam se jer prevodim pa će mi posle biti mrsko. Šteta što serija nema nikakav hajp na netu, a inače je slabo ispraćena jer su se ljudi razočarali krajem prve sezone i odustali. A pravi je biser.
cmok

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Search Party
« Odgovori #52 u: Srpanj 06, 2020, 10:45:58 prijepodne »
cekaj da vidis
Spoiler: prikaži
full disclosure jednog od likova...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Carmela Soprano

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • *****
  • Postova: 66
  • Spol: Ženski
Odg: Search Party
« Odgovori #53 u: Srpanj 30, 2020, 20:13:46 poslijepodne »
Htela sam da komentarišem kad završim s02, ali sad i petoj epizodi vidim ovu Borku 🤣🤣🤣🤣 nije mi dobro koliko se smejem. Koliko vidim, postaće još bolje. Sve ostalo ide na čekanje 😁
Bože, daj mi strpljenja, ali odmah!

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Search Party
« Odgovori #54 u: Srpanj 30, 2020, 20:31:40 poslijepodne »
Stigla si do Borke?  ;D
Videćeš tek šta je u trećoj sezoni. U drugoj je red paranoje, red humora, red gluposti, ali treća je remek-delo, barem ja nisam viđala tako osmišljene likove po serijama. Ja prevodim i divim se scenaristima, odakle im samo inspiracija za nešto ovakvo... Ali neću da ti otkrivam da ti ne kvarim uživanje.  ;)

Offline Carmela Soprano

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • *****
  • Postova: 66
  • Spol: Ženski
Odg: Search Party
« Odgovori #55 u: Srpanj 31, 2020, 18:03:08 poslijepodne »
Evo, ja dođoh i po titlove za treću :D

Nije me druga sezona uopšte oduševila koliko sam očekivala. Terali su jednu poentu u prvoj, u drugoj se prebacili na nešto sasvim drugo. Ali kao 'ajde. U drugoj čitavu priču izvlači gluma i to sporednih likova i sporadični biseri tipa Borke :lol2: sad čekam da vidim kakva je treća.
Bože, daj mi strpljenja, ali odmah!

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Search Party
« Odgovori #56 u: Srpanj 31, 2020, 19:35:52 poslijepodne »
Treća je rezime prethodnih sezona, ali mnogo duhovitija i blesavija od druge koja je paranoična i prikazuje posledice. Ali što se tiče glume, ne bih isticala sporedne likove, po meni svi kidaju kako glume.  :sbowing_100-106 Od Dori koja "glumi" glupaču do svih ostalih koji glume pamet.  ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Search Party
« Odgovori #57 u: Ožujak 20, 2021, 20:07:51 poslijepodne »
biks brate, kako ovo?  :sbowing_100-106
kad je pocela 4ta s? zar nije nedje ljetos treca bila?
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Search Party
« Odgovori #58 u: Ožujak 20, 2021, 20:29:58 poslijepodne »
biks brate, kako ovo?  :sbowing_100-106
kad je pocela 4ta s? zar nije nedje ljetos treca bila?
Nemam pojma! Pravo da ti kažem, nisam još očekivala pa nisam ni pratila kada će izaći, nego sam slučajno videla da su izašle sve epizode iz četvrte pa sam je prevela.

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 418
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Search Party
« Odgovori #59 u: Ožujak 26, 2021, 02:10:17 prijepodne »
Tek sam na pocetku(druga sezona) jer kako rece neko nije se mnogo o njoj pricalo,ali odlicna je i slazem se sa svim komentarima koji je hvale.Humor i to crni,odlicna gluma,tempo,bas zanimljiva šetnja medju zanrovima ;D.Napeto jer se ne zna na koju ce stranu
da usmere scenaristi ali izgleda da ce krimi moment da prevlada(uz svu otkacenost i bizarnost likova).Hvala puno na odlicnim prevodima. :smfor (25):