Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Koliko/koje serija/e trenutno gledate  (Posjeta: 372635 puta)

0 Članova i 13 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #90 u: Siječanj 09, 2018, 09:14:00 prijepodne »
Trenutno se gleda Good behavior. Iznenađujuće dobra serija. Kradljivica i plaćeni ubojica se skompaju, stalno bježe pred zakonom ali ne odustaju od svojih poslova.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline petarsimic8

  • Razina 0
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #91 u: Siječanj 11, 2018, 20:45:06 poslijepodne »
Trenutno se gleda Trapped http://www.imdb.com/title/tt3561180/?ref_=nv_sr_1
Islandska serija iz 2015.,veoma zanimljiva misterija.Pogotovo za ljubitelje zime i snegom prekrivenih islandskih planina  :smfor (6):
Za sad je izasla samo jedna sezona sa 10 epizoda,a ocekuje se i druga.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #92 u: Siječanj 11, 2018, 23:42:12 poslijepodne »
Završio Magicians s2 vidim da je krenula treća ne mislim da ću se odma baciti na nju. Skinuo sam Handmaids tale za večeras.
Osim toga zna se ST :D

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #93 u: Siječanj 12, 2018, 08:51:20 prijepodne »
Za kolegu koji voli Trapped, ljubitelj zime i snijega preporučam seriju Fortitude ako nije gledao.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline koya979

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Lokacija: beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #94 u: Siječanj 12, 2018, 17:23:17 poslijepodne »
Babylon Berlin, Bron/Broen, House of Cards

Offline Mungos

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
    • Crtaci.org
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #95 u: Siječanj 30, 2018, 12:23:13 poslijepodne »
Trenutno pratim: Blindspot, Bron, Cardinal, Counterpsrt, McMafia, Waco, a na čekanju: Absentia, Arne Dahl, El Chapo, Elven, Le Bureau des Legendes, Safe House, Sorjonen, The Crown.
Ko ovde nije poludeo, taj nije normalan...

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #96 u: Siječanj 30, 2018, 18:46:01 poslijepodne »
Trenutno pratim: Blindspot, Bron, Cardinal, Counterpsrt, McMafia, Waco, a na čekanju: Absentia, Arne Dahl, El Chapo, Elven, Le Bureau des Legendes, Safe House, Sorjonen, The Crown.

El chapo i Le bureau des legendes nemoj da su ti dugo na čekanju, za moj ukus odlične.
Kad odgledaš Cardinal napiši komentar serije jer mi je u planu odgledat seriju kada završi 2.sezona.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #97 u: Siječanj 30, 2018, 18:49:05 poslijepodne »
El chapo i Le bureau des legendes nemoj da su ti dugo na čekanju, za moj ukus odlične.
Kad odgledaš Cardinal napiši komentar serije jer mi je u planu odgledat seriju kada završi 2.sezona.

godm, ako hoćeš nekoga citirati, idi na postu gore desno na citiraj, a ne da ti svaki post moram ispravljati.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #98 u: Siječanj 30, 2018, 18:54:47 poslijepodne »
El chapo i Le bureau des legendes nemoj da su ti dugo na čekanju, za moj ukus odlične.
Kad odgledaš Cardinal napiši komentar serije jer mi je u planu odgledat seriju kada završi 2.sezona.

godm, ako hoćeš nekoga citirati, idi na postu gore desno na citiraj, a ne da ti svaki post moram ispravljati.

O.K. shvatio , sorry.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #99 u: Siječanj 30, 2018, 18:57:21 poslijepodne »

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #100 u: Siječanj 30, 2018, 19:08:32 poslijepodne »
godm, ja sam gledala Cardinal, 1. sezonu, a radujem se i drugoj, samo da se završi pa da izbindžujem. Serija je nalik na skandinavske krimiće, iako je kanadska. Nemoj da propustiš, odlična je.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #101 u: Siječanj 30, 2018, 19:17:10 poslijepodne »
godm, ja sam gledala Cardinal, 1. sezonu, a radujem se i drugoj, samo da se završi pa da izbindžujem. Serija je nalik na skandinavske krimiće, iako je kanadska. Nemoj da propustiš, odlična je.


Hvala obavezno ću pogledati. Više ne odgovaram čuvam sadnji post za gasanje na draftu.Bok.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline veljkov

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 163
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zemun
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #102 u: Siječanj 30, 2018, 19:27:00 poslijepodne »
Cardinal je odlicna serija. Odgledao sam prvu sezonu a sada redovno pratim drugu.
Prva sezona je bila poput uvoda jer se pored krimi zapleta dosta bavila i licnim zivotima glavnih aktera. Druga sezona mi je jos bolja. Posebno sam odusevljen predelima u kojima je snimana.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #103 u: Siječanj 30, 2018, 19:33:15 poslijepodne »
I meni se dopala prva sezona Cardinal, i u planu mi je druga kad se zavrsi.
Od kanadskih mi je "Motive" vraski dobra.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #104 u: Siječanj 30, 2018, 19:37:19 poslijepodne »
Cardinal je odlicna serija. Odgledao sam prvu sezonu a sada redovno pratim drugu.
Prva sezona je bila poput uvoda jer se pored krimi zapleta dosta bavila i licnim zivotima glavnih aktera. Druga sezona mi je jos bolja. Posebno sam odusevljen predelima u kojima je snimana.
Kanada, my love


Offline Cathy333

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beyond the Wall
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #105 u: Siječanj 30, 2018, 21:10:43 poslijepodne »
Za kolegu koji voli Trapped, ljubitelj zime i snijega preporučam seriju Fortitude ako nije gledao.
Upravo gledam Fortitude posljednjih dana, a Trapped je sljedeća na popisu, paše mi atmosfera i zimski ugođaj valjda zato što je vani pretoplo za moj kraj navikao na oštrije zime. Pa eto, za ljubitelje nordijsko-polarnih ambijentalnih krimića sa slutnjom hororčeka (zasad, tu dokle sam došla u gledanju) Fortitude možda i nije loša opcija za opuštanje. U samoj radnji ima nelogičnosti i treba vremena dok se povežu likovi i pogotovo tko tu kog s kim vara (lakše je upamtiti tko je vjeran ostao  ;D ), a priča se poprilično oslanja na misteriju. Nadam se da rasplet neće biti totalno razočaranje kao kod mnogih serija nastalih na isti kalup...

Offline Mungos

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
    • Crtaci.org
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #106 u: Siječanj 31, 2018, 09:48:27 prijepodne »
Sada baš čitam ove komentare, pa kad je spomenut Fortitude, setio sam se odlične serije koju sam odgledao odmah posle Fortitude, zvala se Forbrydelsen (2007) danska serija. Setio sam se glumice Sofie Gråbøl koja je igrala u Fortitude. Ona u ovoj seriji igra inspektora, lik koji svojim ponašanjem dosta podseća na Saru iz Bron-a, odnosno više Sara podseća na nju. Dešavaju se slična ubistva kao u Bron-u. Na osnovu nje su Ameri radili rimejk - The Killing. Svih 40 epizoda je više nego odlično. Jedino je prva sezona malo razvučena i mogla je biti i u 10 epiozoda, ali verovatno nisu mislili da će serija biti toliko popularna.
« Zadnja izmjena: Siječanj 31, 2018, 12:13:41 poslijepodne od Mungos »
Ko ovde nije poludeo, taj nije normalan...

Offline Mungos

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
    • Crtaci.org
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #107 u: Siječanj 31, 2018, 09:56:35 prijepodne »
Trenutno pratim: Blindspot, Bron, Cardinal, Counterpsrt, McMafia, Waco, a na čekanju: Absentia, Arne Dahl, El Chapo, Elven, Le Bureau des Legendes, Safe House, Sorjonen, The Crown.

El chapo i Le bureau des legendes nemoj da su ti dugo na čekanju, za moj ukus odlične.
Kad odgledaš Cardinal napiši komentar serije jer mi je u planu odgledat seriju kada završi 2.sezona.

Cardinal sam gledao prvu sezonu, sada počinjem drugu. El Chapo ću početi ovih dana jer sam skoro završio Narcos-a i Queen of the South, pa sam pravio pauzu od tolike droge :smfor (24):. A Le bureau des legendes sam čekao da kompletiram sve tri sezone da bih na miru gledao. Baš gledam index serija, pa primećujem da nema za dosta serija otvorenih tema. Pa ću malo po malo da otvaram teme za serije koje sam odgledao.
Ko ovde nije poludeo, taj nije normalan...

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #108 u: Siječanj 31, 2018, 10:37:33 prijepodne »
fortitude
Spoiler: prikaži
ima standardnih problema od po sezone, i jedna i druga. zapetljaju se i glupavo rijese ili ne rijese. najjaci utisak su im one kafane def. ne bi se vadio odande.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #109 u: Siječanj 31, 2018, 10:38:02 prijepodne »
Baš gledam index serija, pa primećujem da nema za dosta serija otvorenih tema. Pa ću malo po malo da otvaram teme za serije koje sam odgledao.

ni govora.. ne otvaramo teme za koje nemamo titlove, već smo u nekoliko navrata objašnjavali.. imate ovu temu pa tu pišite što ste gledali.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #110 u: Siječanj 31, 2018, 19:19:13 poslijepodne »
Poceo sam gledati italijasku seriju Romanzo criminale.Odlicna je i titlovi pasu ali jedino sto sam nasao su epizode sa integrisanim spanjolskim titlovima,pa malo smeta.Ako neko zna gdje bi mogao naci neke druge moze poruka u private messagess.Hvala unaprijed .
Da, Romanzo criminale je zaista dobra, tako da ove nove Gomorra i Suburra, koje su na neki nacin i nastale po njoj, mogu samo da joj se poklone. Ja sam je davno gledao i nisam imao problema sa integrisanim spasnkim titlom, sve je bilo originalno, pa ako se setim odakle sam skinuo, saljem ti na PP.
Mozes pogledati i istoimeni film ako zelis, po kojem je serija i nastala.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #111 u: Siječanj 31, 2018, 19:24:33 poslijepodne »
Sada baš čitam ove komentare, pa kad je spomenut Fortitude, setio sam se odlične serije koju sam odgledao odmah posle Fortitude, zvala se Forbrydelsen (2007) danska serija. Setio sam se glumice Sofie Gråbøl koja je igrala u Fortitude. Ona u ovoj seriji igra inspektora, lik koji svojim ponašanjem dosta podseća na Saru iz Bron-a, odnosno više Sara podseća na nju. Dešavaju se slična ubistva kao u Bron-u. Na osnovu nje su Ameri radili rimejk - The Killing. Svih 40 epizoda je više nego odlično. Jedino je prva sezona malo razvučena i mogla je biti i u 10 epiozoda, ali verovatno nisu mislili da će serija biti toliko popularna.
Pa ne bih se bas slozio da dosta podseca na Saru iz Brona, jer Sara je specificna i nenadjebiva u toj ulozi, i celu seriju nosi na njenim plecima.
A sto se tice Fortitude, ne mogu da dajem sud, jer nije jos uvek razjasnjena. Mnoga pitanja su ostala otvorena, pa se nadam da ce u narednoj sezoni sve izaci na cistac.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #112 u: Veljača 03, 2018, 12:00:14 poslijepodne »
Trenutno slabo sa serijama, dosta obaveza imam... Samo Supernatural kad izadje jednom nedeljno, mada nisam ni poslednje dve ep pogledao... ako stignem danas mozda i pogledam...
Ako ima neko neki predlog za dobru seruju da je nova i od 10 do 12 ep....  ;D

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #113 u: Veljača 03, 2018, 12:07:23 poslijepodne »
Trenutno slabo sa serijama, dosta obaveza imam... Samo Supernatural kad izadje jednom nedeljno, mada nisam ni poslednje dve ep pogledao... ako stignem danas mozda i pogledam...
Ako ima neko neki predlog za dobru seruju da je nova i od 10 do 12 ep....  ;D

Happy! naravno ;D

http://www.prijevodi-titlovi.org/serije/prikaz/328/happy

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #114 u: Veljača 03, 2018, 16:59:43 poslijepodne »
Trenutno slabo sa serijama, dosta obaveza imam... Samo Supernatural kad izadje jednom nedeljno, mada nisam ni poslednje dve ep pogledao... ako stignem danas mozda i pogledam...
Ako ima neko neki predlog za dobru seruju da je nova i od 10 do 12 ep....  ;D

Happy! naravno ;D

http://www.prijevodi-titlovi.org/serije/prikaz/328/happy
Hahahahaha... Deluje coo, moze. :smfor (6): Hvala!

Offline NYC

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #115 u: Veljača 03, 2018, 17:40:47 poslijepodne »
Pored onih sto sam vec napisao ranije, ovih dana pratim Kevin Can Wait, Til Death, The Brave i jednu koju sam prosli put zaboravio da napisem jeste Quantico.

Offline Milan95

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 1812
  • Spol: Muški
  • Developer
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #116 u: Veljača 03, 2018, 17:52:12 poslijepodne »
Moj trenutni spisak što gledam:

Vikings (počeo), Arrow, Dynasty, Grey's Anatomy, How to get away with murder, Scandal, The Big Bang Theory, The Flash, Young Sheldon, The Mick i još poneke koje pratim tako što im traju sezone. ;D

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #117 u: Veljača 03, 2018, 18:44:29 poslijepodne »
Ja sam "How to get away with murder" pogledao samo prvu sezonu, i ne mogu reci da mi je bila losa, ali sam iz nekog razloga stao.
Zanima me da li su naredne sezone sve bolje i bolje, i vredi li nastavljati.
Hvala!

Offline Milan95

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 1812
  • Spol: Muški
  • Developer
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #118 u: Veljača 03, 2018, 19:13:57 poslijepodne »
Meni nema ulogu da li neka serija bude lošija ili ne, ako krenem gledati, odledaću celu osim ako nije teško sr. ;D

E sad, možeš slobodno nastaviti jer je po meni isti intezitet i u nastavku serije. ;D I dalje ima ono što vuče da gledaš svkau narednu epizodu. ;D

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #119 u: Veljača 03, 2018, 19:20:51 poslijepodne »
Ja  sam odgledao skoro dvije sezone How to get away with murder, ali nisam bio zadovoljan, previše mi je na foru španskih sapunica, nije my coup of tea definitivno, iako volim pravo, jer mi je to struka.  :lol2:
Reality is almost always wrong.