Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Koliko/koje serija/e trenutno gledate  (Posjeta: 372800 puta)

0 Članova i 12 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Turab

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Lokacija: bosna
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #930 u: Kolovoz 30, 2020, 14:22:00 poslijepodne »
Strangled
A Martfüi Rém - A Soroza

https://www.imdb.com/title/tt10242558/?ref_=hm_rvi_tt


Offline draganson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 111
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #931 u: Kolovoz 30, 2020, 17:52:35 poslijepodne »
Trenutno privodim kraju seriju The Keepers, dokumentarna serija koja opisuje koliko je zla u čoveku i kako je nažalost zlo sistemski organizovano i zaštićeno na ovoj planeti kroz određene institucije i organizacije.
Što više upoznajem ljude sve više poštujem životinje jer ni najveći predator među životinjama je poprilično predvidiv i bezazlen u poređenju sa nekim ljudskim bićima kojima ništa nije sveto.
Od srca preporučujem, ali samo za one sa jačim živcima 😊

Offline tina7

  • Razina 0
  • Postova: 10
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: EU
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #932 u: Kolovoz 31, 2020, 20:45:06 poslijepodne »
Upravo završila The Last Dance i počela gledati The Resident i Mixed-ish

Offline omar little

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 124
  • Lokacija: srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #933 u: Rujan 05, 2020, 12:06:11 poslijepodne »
Odgledao Gomorra i sada se nakanjujem da otpočnem treću sezonu Dark, no kako mi je druga bila tragično dosadna nisam baš siguran.

Offline vesa73

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • Lokacija: krusevac
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #934 u: Rujan 09, 2020, 16:00:12 poslijepodne »
Pozdrav svima
gledam i uživam u seriji Teheran - https://www.imdb.com/title/tt10577736/
neverovatan špijunski triler u izraelskoj produkciji, a tema je spijunaža između Izraela i Irana,
odlicna glumačka ekipa, neverovatna prica, ocena 10/10
i nadam se drugoj sezoni.
ko voli ovaj žanr obavezno da pogleda seriju

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #935 u: Rujan 10, 2020, 00:20:06 prijepodne »
S ženom počeo nikad prežaljeni Firefly: https://www.imdb.com/title/tt0303461/?ref_=fn_al_tt_1

Ne znam želim li da joj se svidi kao meni pa da pati svaki put kad netko spomene seriju jer su ju otkazali.

Online bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 418
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #936 u: Rujan 11, 2020, 23:24:29 poslijepodne »
Strike
https://www.imdb.com/title/tt4276618/
Kad britanski glumci glume u  jednoj obicnoj krimi seriji- ona postane ovako izvrstna ;D

Offline vesa73

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • Lokacija: krusevac
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #937 u: Rujan 15, 2020, 10:31:06 prijepodne »
Poceo da gledam domacu seriju - Mocvara, odgledao 3 epizode
https://www.imdb.com/title/tt11007190/
glavna uloga Goran Bogdan, za sada  puno obecava, nova  mlada glumacka ekipa predvodjena Goranom.

Offline atma

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • Just keep swimming
  • Lokacija: Croatia
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #938 u: Rujan 15, 2020, 11:52:10 prijepodne »
gledam High Fidelity, preporuka s foruma...zaista je glazba vrlo dobra, čitao sam Hornbya, gledao Cusaka, ovo ne zaostaje puno...preporuke...

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #939 u: Rujan 15, 2020, 20:34:09 poslijepodne »
Opet sam na bbc-serijama,ostala mi je peta sezona fantasticne serije Last tango in Halifax.Duhovita prica o dvoje ljudi koji su se sreli posle 60 godina putem drustvenih mreza i odlucili da se vencaju.Osim njih dvojetu su jos i njihove sasave porodice i njihove price.Serija je bas zanimljiva i vredi je pogledati.

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #940 u: Rujan 15, 2020, 20:48:59 poslijepodne »
Opet sam na bbc-serijama,ostala mi je peta sezona fantasticne serije Last tango in Halifax.Duhovita prica o dvoje ljudi koji su se sreli posle 60 godina putem drustvenih mreza i odlucili da se vencaju.Osim njih dvojetu su jos i njihove sasave porodice i njihove price.Serija je bas zanimljiva i vredi je pogledati.

Toplo ti preporučujem da pogledaš  Home fires , ako je već nisi pogledala. https://www.imdb.com/title/tt4015216/
ITV je odustao od 3. sezone, a obožavatelji su napravili peticiju da neka druga kuća preuzme pravljenje nastavka, šta će biti ne znam, a baš se nadam da će biti nastavka. Divna drama gde nije sve med i mleko,a opet  neverovatno pozitivna i poučna.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #941 u: Rujan 15, 2020, 22:41:25 poslijepodne »
Odgledala sam Home fires,divna je serija.Ja inace volim Francuze da gledam,ali su Englezi,definitivno majstori serija.Hvala na preporuci i ako se setis jos neke serije ovog tipa napisi.

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #942 u: Rujan 15, 2020, 23:06:56 poslijepodne »

Ne znam da li si pogledala Howards End https://www.imdb.com/title/tt2577192/ , stipest je postavio prevode.. preslatka mini-serija.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #943 u: Rujan 16, 2020, 13:25:26 poslijepodne »
Gledala sam Howards end,ali mi je ona malo mracnija od Last tango in Halifax i Lark rise to Candleford,ali je i ona super.Ove dve su mi bile dobre  za raspolozenje na moru i malo su mi vise prijale.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #944 u: Rujan 19, 2020, 13:35:27 poslijepodne »
trenutno gledam le bureau des legendes.bio sam malo skeptičan ali prva sezona odlična.napet špijunski triler drama.

https://www.prijevodi-titlovi.org/forum/index.php?topic=855.0

Offline madgalico

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • Lokacija: HR, Rijeka
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #945 u: Rujan 19, 2020, 20:03:00 poslijepodne »
Trenutno gledam:
- Yellowstone
- The Alienist
- Homeland

Offline Duško

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 26
  • Spol: Muški
  • Lokacija: novi Sad
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #946 u: Rujan 19, 2020, 21:02:52 poslijepodne »
Trebutno gledam seriju "Svedok optužbe" po romanu Agate Kristi. Serijal je snimljen 2017. godine. Priča je izuzetna sa naočekivanim obrtom i porukama... Obavezno pogledati

Offline omar little

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 124
  • Lokacija: srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #947 u: Rujan 20, 2020, 09:08:13 prijepodne »
Završio A Martfüi Rém a.k.a. Strangled. U pitanju je četvorodelna mađarska mini-serija o najpoznatijem mađarskom serijskom ubici iz šezdesetih godina prošlog veka. Deluje mi kao da je sve u ovoj seriji solidno, ne više od toga, a retko manje od toga. Vidi se da za razliku od nas ima novaca za, bar, pokušaj nečeg značajnijeg. Radnja se uglavnom prati bez problema , režija korektna, ali scenaristički malo plića. Likovi nedovoljno iznijansirani, često iznenade neobrazloženim postupcima. Kao i u ostalim ex-komunističkim državama tako se i ovde nastoji skinuti bar sloj tog negativnog nasleđa. Standardno, neuspeh istrage se pravda sistemom koji u takvim istragama vidi opasnost po sebe (na zapadu bi se to pravdalo samom prirodom zločina). Gluma, kao što već upotrebih, solidna. Lično, drago mi je da sam je odgledao jer mi je to prvi susret sa mađarskom kinematografijom, a i prema takvoj vrsti trilera sam uvek znatiželjniji. Za vas? Pa, probajte, što da ne?

Offline remak

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #948 u: Rujan 21, 2020, 08:43:30 prijepodne »
Trenutno samo domaću seriju Močvara. Svaka preporuka

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #949 u: Rujan 21, 2020, 15:41:31 poslijepodne »
Trenutno samo domaću seriju Močvara. Svaka preporuka

Pogledao sam prvu epizodu, još nisam na čisto. Previše preglumljivanja, a i dijalozi su čisti klišej. Nije mi jasno, glumi li hrvatski glumac GORAN BOGDAN srpskog inspektora, jer ono po meni nikako nije srpski naglasak  :smfor (19):


Kad smo već kod srpskih serija, Neki bolji ljudi mi izgledaju obećavajuće. Simpatična obiteljska serija, a da nije komedija. MILENA VASIĆ mi je draga još iz Ubice mog oca. Moram priznati, svi ostali glumci su mi nepoznati, što može biti i plus.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #950 u: Rujan 21, 2020, 15:57:38 poslijepodne »
Goran Bogdan je naš, dalmatino. Glumi u svim značajnijim serijama koje se snimaju u Srbiji. Mislim, nije više samo hrvatski glumac. Videla sam ga uživo ovde kod mene kad je snimao Senke nad Balkanom. Nije loš.  ;D

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #951 u: Rujan 21, 2020, 16:39:54 poslijepodne »
Goran Bogdan je naš, dalmatino. Glumi u svim značajnijim serijama koje se snimaju u Srbiji. Mislim, nije više samo hrvatski glumac. Videla sam ga uživo ovde kod mene kad je snimao Senke nad Balkanom. Nije loš.  ;D

Morao sam provjeriti, on je rođen u BiH, skužajte  :smfor (26):
Nisi shvatila moju kritiku, njegov naglasak u seriji je više hercegovački, a ne srpski, što mi je nekako glupo ako glumi takav lik  :smfor (10):
PS Glumio je on posvuda po svijetu.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #952 u: Rujan 21, 2020, 16:58:28 poslijepodne »
Imamo mi ovde mnogo dođoša iz Hercegovine i sa svih strana, pa nijedan naglasak nikome nije čudan.  ;D

Offline omar little

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 124
  • Lokacija: srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #953 u: Rujan 21, 2020, 18:10:40 poslijepodne »
Ovog vikenda sam baš dosta buljio u ekran, pa sam odgledao još jednu mini-seriju. Radi se o Des, britanskoj trodelnoj seriji o serijskom ubici Dennisu Nilsenu - Desu. Iako bi se na osnovu onoga što je Des u stvarnosti radio, mogao snimiti i horor, ovde nemamo čak ni triler. Autori su se opredelili za dramu koja počinje otkrivanjem posmrtnih ostataka više žrtava i Desovim hapšenjem. Do konačne presude pratimo najtananije postupke manipulacije kojima pribegavaju gotovo svi akteri u seriji. Član bebapecic je već napisala nešto o moći britanskih glumaca da od osrednjeg naprave izvrsno (malo parafraziram, ali to je, nadam se, to) i mada ovde nije reč o osrednjem, gluma svakako podiže seriju "za nekoliko kopalja". Iako su svi upečatljivi, David Tennant  jednostavno sve "pojede" u scenama. Još od Broadchurcha mi je interesantan, a nakon Good Omens i sada Desa, usudio bih se da kažem da je najzanimljiviji glumac sadašnjice. Preporuka, ofkors!

Offline spacedirector

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • Lokacija: zagreb
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #954 u: Rujan 21, 2020, 18:41:49 poslijepodne »
nedavno pogledao DES https://www.imdb.com/title/tt11656892/, nisam ni znao za seriju, sasvim slucajno naletio, i ostao pafffff, prvenstveno izvedbom David Tennanta, ovo sto je on tu odglumio zasluzuje sve zive nagrade. Uglavnom, mini serija u 3 nastavka, istinita prica o ubojici iz Škotske iz 1970.ih, koji je ubio 13 muskaraca, ali Tennant ljudi moji kako je odglumio ubojicu, uzitak ga je za gledati i slusati.

Pogledao i Defending Jacob https://www.imdb.com/title/tt2304589/?ref_=nv_sr_srsg_0  Inace volim trilere i misterije tako da me nije razocarala serija, odvjetnikov sin bude optuzen za ubojstvo razrednog kolege, serija se malo sporije razvija, ali po meni jako gledljivo, nema dosadnih dijelova, dosta uvjerljiva gluma, dosta puta sam se zamislio da sam u njihovoj kozi i kako bih to sve podnosio sto oni prozivljavaju, sve je zapravo super u seriji osim kraja, koji nije bas toliko los koliko ga pljuju, aliiii mogao je ipak biti kao i u knjizi po kojoj je snimljena serija. Ali ipak od mene preporuke za obje serije.
« Zadnja izmjena: Rujan 21, 2020, 18:45:30 poslijepodne od spacedirector »

Online bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 418
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #955 u: Rujan 21, 2020, 20:00:34 poslijepodne »
Trenutno samo domaću seriju Močvara. Svaka preporuka
Verovatno je dobra ali ja ili ne cujem dobro ili je ton los ili mladji glumci imaju losu dikciju-trebao bi mi titl  ;D

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #956 u: Rujan 21, 2020, 20:33:46 poslijepodne »
Gledam drugu sezonu Engleske serije  Deep state.Dobra spijunska serija,podseca malo na Homeland,malo na Berlin station.Mark Strong je odlican ,a i ostali glumci  su ok.Nije losa za pogledati,ima malo politike,malo spijunaze,malo porodicnih odnosa.

Offline syu

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • Lokacija: HR
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #957 u: Rujan 22, 2020, 11:25:34 prijepodne »
Pogledao sam neki dan treću sezonu serije Dark, i dalje mi je najbolja prva sezona dok su me druga i treća malo smorile sporim ritmom i predramatikom. Primijetio sam nekih blagih dodirnih točaka sa filmom Donnie Darko (osim imena ;D, ne bih dalje spoilao) pa ako je netko fan možda mu i Dark bude dobar.

Počeo sam sa šestom sezonom Boscha, krimi serijom koju inače obožavam

Offline remak

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #958 u: Rujan 22, 2020, 12:16:17 poslijepodne »
Trenutno samo domaću seriju Močvara. Svaka preporuka

Pogledao sam prvu epizodu, još nisam na čisto. Previše preglumljivanja, a i dijalozi su čisti klišej. Nije mi jasno, glumi li hrvatski glumac GORAN BOGDAN srpskog inspektora, jer ono po meni nikako nije srpski naglasak  :smfor (19):


Kad smo već kod srpskih serija, Neki bolji ljudi mi izgledaju obećavajuće. Simpatična obiteljska serija, a da nije komedija. MILENA VASIĆ mi je draga još iz Ubice mog oca. Moram priznati, svi ostali glumci su mi nepoznati, što može biti i plus.

Meni legla serija od prive epizode. Možda mi leži baš zato što ne zahteva neki posevan mentalni napor, a Goran Bogdan daje celoj seriji poseban šmek.

Neki bolji ljudi? Baš ću da bacim pogled. Gde se daje?

Offline atma

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • Just keep swimming
  • Lokacija: Croatia
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #959 u: Rujan 22, 2020, 18:07:30 poslijepodne »
švedska serija Kalifat, preporučam u svakom slučaju... odlična priča, sjajna gluma, u biti nemam zamjerki....