Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Koliko/koje serija/e trenutno gledate  (Posjeta: 372522 puta)

0 Članova i 9 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1110 u: Veljača 19, 2021, 18:59:47 poslijepodne »
Danima sam gledala fantasticnu Englesku seriju Vera i toliko sam bila pod utiskom glume glavne glumice da sam potrazila gde je jos igrala i nadjem odlicnu komediju iz prosle godine ,zove se Kate and Koji.Ima samo sest polucasovnih epizoda,ali je odlicna,ko voli Engleski humor.Odgledala sam i solidnu krimi opet Englesku mini seriju  In the dark.Prica zanimljiva,gluma dobra,vredi pogledati.

Offline World92

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1111 u: Veljača 24, 2021, 11:17:12 prijepodne »
-Intelligence ( UK 2020) https://www.imdb.com/title/tt9454736/

- The Crew   https://www.imdb.com/title/tt10971022/

Sitkom sa Kevin James-om, u sustini nije los, mada mi bio bolji u Kevin Can Wait.



Offline djoxie

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1112 u: Veljača 26, 2021, 10:14:21 prijepodne »
Danima sam gledala fantasticnu Englesku seriju Vera i toliko sam bila pod utiskom glume glavne glumice da sam potrazila gde je jos igrala i nadjem odlicnu komediju iz prosle godine ,zove se Kate and Koji.Ima samo sest polucasovnih epizoda,ali je odlicna,ko voli Engleski humor.Odgledala sam i solidnu krimi opet Englesku mini seriju  In the dark.Prica zanimljiva,gluma dobra,vredi pogledati.
Odlicna serija i meni. Pozelis da boravis u tom kafeu dok gledas :)

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1113 u: Veljača 26, 2021, 19:02:20 poslijepodne »
Žena i ja gledamo Sherlocka. Iako ima jako visoku ocjenu na imdb (9.1) bio sam skeptičan oko teme modernog Sherlocka, no prevario sam se. Serija je vrh, a Battlefield Counterstrike i Martin Freeman su odličan duo. Epizode jesu nešto duže od običnih serija (1.5h) i čak mi se nekad čini da traju i duže od toga, ali nisu dosadne i svaku sljedeću epizodu jedva čekamo gledati.

Pogledan Sherlock i odlična je serija, no nije mi baš takvo remek djelo kako ocjena (9.1) sugerira. Epizode su duge 1.5h i nekad je to jednostavno previše za seriju, no epizode su stvarno zanimljive i nema bezveze ubačenog materijala da se razvlači epizoda.

Dalje se kreće na The Leftovers!

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1114 u: Ožujak 06, 2021, 16:28:26 poslijepodne »
Trenutno gledam domacu seriju Tajna vinove loze i bas mi prija,i gluma i prica su skroz ok,pa ko voli domace serije a nije gledao sve preporuke

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1115 u: Ožujak 07, 2021, 18:54:03 poslijepodne »
Trenutno par dana gledam stendap Fluffyja.  Dobar je  :smfor (24):

Offline vesa73

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • Lokacija: krusevac
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1116 u: Ožujak 08, 2021, 09:56:32 prijepodne »
Pozdrav svima
trenutno gledam špansku seriju - Vis a vis - https://www.imdb.com/title/tt4524056/
Jako dobra serija.....meni lično mnogo bolja od razvikane americke serije - Orange Is The New Black.....
Serija prati radnju u ženskom zatvoru, odlična radnja sa odličnim ponatim španskim glumcima...
Odgledao prve dve sezone, sjajne su. Treca sezona je bila katastrofa al gledjliva, četvrtu gledam trenutno i mnogo je bolja od trece. Zulema razbija.
Pogledajte

Offline ikovacevic

  • Razina 0
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1117 u: Ožujak 08, 2021, 16:33:24 poslijepodne »
Trenutno gledam Luksemburšku seriju Capitani. Klasična istraga ubistva.Urađena sasvim solidno. Slićno belgijskim serijama.

Offline alesi

  • Razina 0
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
  • Lokacija: slovenija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1118 u: Ožujak 09, 2021, 10:46:51 prijepodne »
Trenutno gledam Walking dead, No Mans Land, The Spanish Princess  i Evil
Od juče sam počeo gledat The Crown od prve sezone.

Offline NikolaZG

  • Razina 0
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1119 u: Ožujak 09, 2021, 23:06:30 poslijepodne »
Trenutno The Marvelous Mrs Maisel, fora mi je... dinamično i ima potencijala. Taman pred san  ;D

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1120 u: Ožujak 14, 2021, 15:12:59 poslijepodne »
opet sam na domacim serijama,zavrsila Vinovu lozu,zavrsila Vikend sa caletom,idem dalje na Kaljave gume.

Offline NikolaZG

  • Razina 0
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1121 u: Ožujak 17, 2021, 20:54:01 poslijepodne »
Trenutno smo zapoceli s The Deuce, obecava... nismo ocekivali da toliko dugo traje prva epizoda, wow.
Super docaran zivot na ulici.

Offline sanjarado

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: NOVI SAD
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1122 u: Ožujak 21, 2021, 10:21:15 prijepodne »
Trenutno sam počela Vandetta, italijanska serija i čekam šestu sezonu Outlander.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1123 u: Ožujak 21, 2021, 11:45:07 prijepodne »
Pocela sam da gledam seriju DCI Banks i odusevljena sam.Englezi ,standardno dobri,gluma,odlicna,price dobre i lepo svaka prica po dve sezone,taman dovoljno vremena za pricu da je ne zbrze,da sve natenane objasne,odlicna je

Offline DOKILE

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • Lokacija: ZEMUN
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1124 u: Ožujak 22, 2021, 00:05:09 prijepodne »
Skoro zavrsio seriju Your Honor, https://www.imdb.com/title/tt7440726 .....odlicna serija,deset epizoda,sve sjajno upakovano u odlicnu pricu i glumu...preporuka za gledanje...

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški

Offline ikovacevic

  • Razina 0
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1126 u: Ožujak 24, 2021, 13:51:31 poslijepodne »
Trenutno gledam finsku seriju Deadwind. U opriginalu naslov je Karppi. Serija ima dve sezone (12 + 8). U najboljem maniru skandinavskih tj. danskih i švedskih serija. Najavljena je treća sezona.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1127 u: Ožujak 24, 2021, 16:17:43 poslijepodne »
A ja sam počeo gledati Joseon Exorcist.
Idu po dvije epizode tjedno međutim eng. titlovi nisu još bili gotovi pa ću danas drugu epizodu.

Legalni je stream u pitanju na viki.com, iako slika nije FHD (zasad bar).

Događa se 1400 i neke, a tadašnjom korejom bjesne "nemrtvi", u principu malo drugačiji zombiji.
Iako ima dobrih stvari (zombiji su živi ili mrtvi opsjednuti od strane demona Azazela, ima i humora, kombiniraju se tradicionalni šamani i evropski egzorcisti, itd), ima i mana.
Odnosno na osnovu prve epizode ne mogu reći da sam 100% zadovoljan, jako me naživcirala scena sa najmlađim princom u kojoj se ukipio,a iako ga nitko ne smije dirati pod cijenu života, prateća svita potpuno nelogično nasrće na opsjednutog umjesto da maloga maknu odatle.

Naravno da nastavljam gledati. Ako koga zanima kako to izgleda, evo trailer, većina scena u njemu su baš iz prve epizode:

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1128 u: Ožujak 24, 2021, 17:49:02 poslijepodne »
Završena The Leftovers koja ono.. neću reći da je bila gubitak vremena, no da baš i ima nekog smisla, nema.

Krenulo se s Manhunt Unabomber i već pogledane prve epizode. True story o lovu na bombaša u americi. Odlično za sad.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1129 u: Ožujak 26, 2021, 20:26:17 poslijepodne »
Gore spomenuta serija koju sam krenuo gledati, nakon prve dvije epizode je otkazana.
https://www.soompi.com/article/1461217wpp/sbs-permanently-cancels-joseon-exorcist-after-2-episodes-due-to-historical-distortion-controversy
Svi službeni traileri i stream linkovi su ugašeni.
Razlog otkazivanja ako koga uopće zanima je čista cenzura, tzv. "cancel" kultura i hejting platforme.
Pokrenuta je peticija za spašavanje, jalov posao jer Netflix već ima Kingdom.

Pogledao sam i prve dvije epizode Mackie&Stan.
Ima nekoliko deblinih dijaloga jer je u Diznijevim produktima red, način i običaj da ljudi tu i tamo budu mentalno poremećeni iako su potpuno normalni.
Nekvalitetni scenaristi su ionako rak rana Holivuda, pa kako je ostatak materijala čista zabava, nastavljam dalje pratiti.

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1130 u: Ožujak 27, 2021, 13:15:22 poslijepodne »
Gore spomenuta serija koju sam krenuo gledati, nakon prve dvije epizode je otkazana.
https://www.soompi.com/article/1461217wpp/sbs-permanently-cancels-joseon-exorcist-after-2-episodes-due-to-historical-distortion-controversy
Svi službeni traileri i stream linkovi su ugašeni.
Razlog otkazivanja ako koga uopće zanima je čista cenzura, tzv. "cancel" kultura i hejting platforme.
Pokrenuta je peticija za spašavanje, jalov posao jer Netflix već ima Kingdom.


Hvala za obavijest, briše se s liste čekanja :smfor (19):

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1131 u: Ožujak 31, 2021, 19:02:14 poslijepodne »
Sad sam se uhvatila opet Engleza,gledam laganu DOC Martin.Ima je i na tv-u,ali meni ovako lakse,skinem sve sezone i zasednem.Prica o hirurgu koji je pred jednu operaciju dobio strah od krvi i odluci da ode u selo iz koga mu je otac i gde mu zivi tetka i postane obican seoski lekar.Serija je toliko duhovita i puna obicnih zivotnih prica da mi je uzivanje da je gledam

Offline GoranaS1976

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Ženski
  • Venomous Snake
  • Lokacija: Venoma
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1132 u: Ožujak 31, 2021, 21:55:17 poslijepodne »
Sad sam se uhvatila opet Engleza,gledam laganu DOC Martin.Ima je i na tv-u,ali meni ovako lakse,skinem sve sezone i zasednem.Prica o hirurgu koji je pred jednu operaciju dobio strah od krvi i odluci da ode u selo iz koga mu je otac i gde mu zivi tetka i postane obican seoski lekar.Serija je toliko duhovita i puna obicnih zivotnih prica da mi je uzivanje da je gledam
Ova serija mi je poznata, mislim da sam je nekad gledala na TV-u.  Zna li neko da li se emitirala na nekom kanalu (HRT, Nova...) prije 15-tak godina?

Ne sjecam se apsolutno nicega osim glavnog glumca.

Offline alesi

  • Razina 0
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
  • Lokacija: slovenija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1133 u: Ožujak 31, 2021, 23:12:47 poslijepodne »
Trenutno gledam Legacies 2018 i  A Discovery of Witches 2018obe serije od prve sezone.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1134 u: Travanj 01, 2021, 13:43:02 poslijepodne »

Offline niverzala

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: BiH
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1135 u: Travanj 06, 2021, 17:43:23 poslijepodne »
Upravo odgledao Mosgaz (2012) prva od 6 serijala o majoru Čerkasovu . Pravo osvjezenje je gledati nešto van engleskog govornog podrucja . Jedva cekam da pocnem sa druim djelom pod nazivom palach od valjda 6 serija ...

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1136 u: Travanj 06, 2021, 18:47:06 poslijepodne »
Upravo odgledao Mosgaz (2012) prva od 6 serijala o majoru Čerkasovu . Pravo osvjezenje je gledati nešto van engleskog govornog podrucja . Jedva cekam da pocnem sa druim djelom pod nazivom palach od valjda 6 serija ...


Ja ih imam 7 ( katran sedma ) i još su na čekanju.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline Šampinjon

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1137 u: Travanj 07, 2021, 21:26:49 poslijepodne »
The 100 (na polovini 3. sezone. U početku mi je bilo interesatno, međutim, kako radnja teče, sve me manje vuče da nastavim da je gledam). Reprizno Scream Queens i Revenge.
U međuvremenu odgledao i domaću Močvaru... Jeza i grozomora koliko je loše... Mnogo ljudi poznajem, ali nikoga ko se onako izražava i onoliko psuje. Sve iscepano i nepovezano, scene spajane kao da su selotejpom lepljena dva dela koja ne pripadaju istoj celini...

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1138 u: Travanj 08, 2021, 15:17:21 poslijepodne »
The 100 (na polovini 3. sezone. U početku mi je bilo interesatno, međutim, kako radnja teče, sve me manje vuče da nastavim da je gledam). Reprizno Scream Queens i Revenge.
U međuvremenu odgledao i domaću Močvaru... Jeza i grozomora koliko je loše... Mnogo ljudi poznajem, ali nikoga ko se onako izražava i onoliko psuje. Sve iscepano i nepovezano, scene spajane kao da su selotejpom lepljena dva dela koja ne pripadaju istoj celini...

I ja sam nastavio REVENGE nakon 100 godina ( krenuo sam s 3. sezonom i btw, sve sam u međuvremenu zaboravio iz prve dvije ).
MOČVARA je jedino dobra u krimi dijelu, pogotovo s raspletom slučaja. Privatni dio je prava katastrofa i totalno nelogično ponašanje glavnih likova. Ajde, barem su se poseksali na sve strane  :smfor (24): :smfor (24): :smfor (24):

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1139 u: Travanj 08, 2021, 15:27:41 poslijepodne »
Btw, zanima me gleda li netko ovdje reality The CHALLENGE koji se već 36 sezona prikazuje na MTV. To je nekakav miks BIG BROTHERA i SURVIVORA, ali dvoboji i izazovi znaju biti zaista žestoki  :sbowing_100-106  Dosta ponavljaju natjecatelje, uvijek je isti broj muških i ženskih, tako da se netrpeljivosti iz prošlih sezona i savezi znaju prebaciti u naredne. Obično se igra u parovima ( produkcija zna spajati i ljude koji se uopće ne podnose ), no dvoboji za ispadanje su posebni. Sve u sebi drama i akcija u jednome.