Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Koliko/koje serija/e trenutno gledate  (Posjeta: 372375 puta)

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Šampinjon

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1140 u: Travanj 08, 2021, 17:50:47 poslijepodne »

I ja sam nastavio REVENGE nakon 100 godina ( krenuo sam s 3. sezonom i btw, sve sam u međuvremenu zaboravio iz prve dvije ).
MOČVARA je jedino dobra u krimi dijelu, pogotovo s raspletom slučaja. Privatni dio je prava katastrofa i totalno nelogično ponašanje glavnih likova. Ajde, barem su se poseksali na sve strane  :smfor (24): :smfor (24): :smfor (24):

Ni krimi deo mi se nije preterano dopao, tj bio mi je nekako providan. Drugo dete sa određenim problemima, a taj detalj "promiče" vrsnim detektivima... Reko, ovo je sigurno umešano u krajnji ishod. Tako i bi... Šteta, ideja serije je dobra, ali realizacija je  :smfor (2): E da, ko god je bio zadužen za ton, kapa dole. Onakav fušeraj je stvarno teško postići...

Offline kruno.vk

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: vinkovci
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1141 u: Travanj 09, 2021, 23:23:28 poslijepodne »
Stan.Lees.Lucky.Man. iznenađujuće dobra serija

Offline Bugarak

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Tralfamador
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1142 u: Travanj 14, 2021, 22:04:59 poslijepodne »
Skoro zavrsio seriju Your Honor, https://www.imdb.com/title/tt7440726 .....odlicna serija,deset epizoda,sve sjajno upakovano u odlicnu pricu i glumu...preporuka za gledanje...

Jeste, dobro je snimljeno, ali sporo, sporo, sporo...

Offline ikovacevic

  • Razina 0
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1143 u: Travanj 15, 2021, 09:23:34 prijepodne »
Gledam, na samom sam kraju, seriju "The Undoing". Vrhunska produkcija sa top filmskim glumcima (Nikol Kidman i Hju Grant). Scenaristički je vrlo slaba serija. Uzan krug osumnjičenih. Krivac je prikazan kako se maksimalno ubedljivo brani da nije ubica, a na kraju jeste. Izgleda da je daleko teže naći i platiti dobru priču od vrhunskih glumaca.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1144 u: Travanj 16, 2021, 10:49:29 prijepodne »
Posle onog ludog Doc Martina odgledala sam Kalkanske krugove i odusevila se .Zarko Lausevic otkida kako glumi,serija je odlicna,pa ko voli domace,sve preporuke

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1145 u: Travanj 16, 2021, 15:05:30 poslijepodne »
Btw, zanima me gleda li netko ovdje reality The CHALLENGE koji se već 36 sezona prikazuje na MTV. To je nekakav miks BIG BROTHERA i SURVIVORA, ali dvoboji i izazovi znaju biti zaista žestoki  :sbowing_100-106  Dosta ponavljaju natjecatelje, uvijek je isti broj muških i ženskih, tako da se netrpeljivosti iz prošlih sezona i savezi znaju prebaciti u naredne. Obično se igra u parovima ( produkcija zna spajati i ljude koji se uopće ne podnose ), no dvoboji za ispadanje su posebni. Sve u sebi drama i akcija u jednome.

Da se nadovežem na samoga sebe  :smfor (21):

Nova 37. sezona započela sa snimanjem na lokacijama u Vrsaru, Istra u Hrvatskoj. Koliko znam, prvi put su kod nas. Trenutna sezona se snimala na Islandu, tako da je bilo dosta vulkanskih i hladnih lokacija, na kojima su se morali natjecati.

https://www.youtube.com/watch?v=9zuANjXgdCs

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1146 u: Travanj 16, 2021, 15:37:51 poslijepodne »
Možeš li da preporučiš neku test sezonu?

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1147 u: Travanj 17, 2021, 02:34:34 prijepodne »
Možeš li da preporučiš neku test sezonu?

Ne znam, svaka sezona je luda na svoj način, a natjecatelji se znaju ponavljati. Neki za sobom imaju i po 15 sezona  :smfor (19):

Valjda ćeš uspjeti pronaći starije sezone ( kroz njih je prošlo dosta poznatih faca npr. glumica Jamie Chung je postala BLINK u The GIFTED ili pobjednik jedne sezone Dave Giuntoli, koji se poslije proslavio u GRIMMU, bivši natjecatelji BB, SURVIVORA, TAR... ). A ako ćeš mene poslušati, mogao bi krenuti s The Challenge: Free Agents iliti 25. sezonom. Nisu duge sezone, a imaju dvije godišnje. Kad zanemariš drame u stilu BB-a, izazovi i dvoboji su zaista nešto fantastično. A i teme pojedinih sezona su otkačene, pogotovo kada su u parovima ljudi koji se organski ne podnose  :smfor (24):

Ja imam svoje favorite, za koje navijam iz sezone u sezonu, ali postoje i neki koje ne mogu nikako podnijeti  :smfor (21): Ovo je pravi adrenalinski reality. Bez rukavica.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1148 u: Travanj 17, 2021, 10:36:46 prijepodne »
Odgledala sam laganu Englesku seriju All creaures great and small o mladom veterinaru iz Glazgova koji odlazi u Jorksir da radi .Serija je puna divnih toplih prica,pomalo ljubavi i prijateljstva i ne pamtim da sam gledala seriju gde nema ni jedne zle osobe , podlih radnji i prevara.Sve preporuke.

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1149 u: Travanj 17, 2021, 21:17:13 poslijepodne »
Danas sam krenuo s novim realityjem  :smfor (24): :smfor (24): :smfor (24):

https://www.youtube.com/watch?v=BSK3gmaXMKc.

Mi lajk it  :smfor (26):


Offline DOKILE

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • Lokacija: ZEMUN
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1150 u: Travanj 18, 2021, 13:57:39 poslijepodne »
                The Pembrokeshire Murders 
                          https://www.imdb.com/title/tt11649104
Poceo da gledam seriju,posle prve epizode obecava....detektiv pokusava da resi slucaj ubistva dvoje ljudi,koje se desilo pre dvadesetak godina,koristeci napredak u nauci sa DNK tehnologijom....

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1151 u: Travanj 18, 2021, 18:00:30 poslijepodne »
Možeš li da preporučiš neku test sezonu?
Valjda ćeš uspjeti pronaći starije sezone ( kroz njih je prošlo dosta poznatih faca npr. glumica Jamie Chung je postala BLINK u The GIFTED ili pobjednik jedne sezone Dave Giuntoli, koji se poslije proslavio u GRIMMU, bivši natjecatelji BB, SURVIVORA, TAR... ). A ako ćeš mene poslušati, mogao bi krenuti s The Challenge: Free Agents iliti 25. sezonom.
Ne mogu da nađem prvu, drugu i četvrtu, ali nisam nešto ni tražio. Krenuću sa 25. pa se javljam.  :smfor (26):

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1152 u: Travanj 19, 2021, 00:35:55 prijepodne »
Možeš li da preporučiš neku test sezonu?
Valjda ćeš uspjeti pronaći starije sezone ( kroz njih je prošlo dosta poznatih faca npr. glumica Jamie Chung je postala BLINK u The GIFTED ili pobjednik jedne sezone Dave Giuntoli, koji se poslije proslavio u GRIMMU, bivši natjecatelji BB, SURVIVORA, TAR... ). A ako ćeš mene poslušati, mogao bi krenuti s The Challenge: Free Agents iliti 25. sezonom.
Ne mogu da nađem prvu, drugu i četvrtu, ali nisam nešto ni tražio. Krenuću sa 25. pa se javljam.  :smfor (26):

Ako si željan starih, upravo ti je započela ALL STARS sezona koju su snimali za Paramount+. Pogledao sam prvu epizodu, dobro je viditi stariju ekipu kako se ne da, a i puštaju scene iz starih sezona.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1153 u: Travanj 19, 2021, 08:43:21 prijepodne »
Nisam željan starih, survivor nikako da odgledam te početne sezone.
Novije budu mahom dinamičnije.

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1154 u: Travanj 19, 2021, 13:56:49 poslijepodne »
Nisam željan starih, survivor nikako da odgledam te početne sezone.
Novije budu mahom dinamičnije.

Ovaj ALL STARS je sniman ove godine, samo su u njemu natjecatelji iz prijašnji sezona, pa puštaju stare scene.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1155 u: Travanj 19, 2021, 15:40:26 poslijepodne »
Pa to je spojlerisanje.  ;D Krenuo sam 25. Zasad je ok, zadaci su teški, ali malo mi glumataju, iako su im povrede prave.  ;D

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1156 u: Travanj 19, 2021, 17:28:50 poslijepodne »
Pa to je spojlerisanje.  ;D Krenuo sam 25. Zasad je ok, zadaci su teški, ali malo mi glumataju, iako su im povrede prave.  ;D

Navikneš se na to, jer još tada su uglavnom dolazili iz drugih MTV realityja, većinom ljubavne tematike  :smfor (19): Naučiš se na dramu, skoncentriraš se na borbe i s guštvom uživaš kad nogiraju one koje ne podnosiš. Dobar reality za odušak  :lol2:

I da, u pravu si, neki zadaci su puno teži od SURVIVORA, a dvoboji znaju biti prebrutalni ( ozljede nisu rijetke ).

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1157 u: Travanj 19, 2021, 20:39:18 poslijepodne »
Parks and Recreation

Nije Office, ali je dobro. Isto su likovi jako dobro odrađeni i već u prvoj sezoni se vidi tko će biti najsmješniji.

Offline atma

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • Just keep swimming
  • Lokacija: Croatia
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1158 u: Travanj 19, 2021, 22:56:49 poslijepodne »
https://www.imdb.com/title/tt10155688/

večeras sam pogledao prvu epizodu i svidjela mi se, prvo zbog odlične Kate Winslet (antijunakinja puna problema i nereda oko sebe) pa onda zbog još nekoliko razloga.... Ovo nije samo čista krimi serija o ubojstvima u američkoj provinciji kao što smo imali prilike mnoge gledati, ovo je i jedna pametna studija za mnoge manje uloge i rukavce priče koja zalazi i u svakodnevice malih gradića, naime čini mi se da ću ovdje uživati u reality showu prizemne amerike, prekarijata i radničke klase i svih onih manje ili više atkrativnih problema koje svi mi prolazimo u našim sredinama.... naravno kad spominjem reality show mislim na specifičnu optiku pisca s kojom iznosi svakodnevicu koju vidi oko sebe, jer sve stvarno (ili što izgleda stvarno), što je posredovano umom a još tome donosi osjećaje uvijek je superiornije od direktnog prijenosa puke stvarnosti... ovo je jednostavno obrazac serije koju je najteže napraviti iako izgleda tako jednostavno i obično... čovjek povjeruje da postoji Mare u Easttownu i poslao bih joj SMS podrške....

Offline DOKILE

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • Lokacija: ZEMUN
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1159 u: Travanj 21, 2021, 15:04:40 poslijepodne »
                    The Salisbury Poisonings
                         https://www.imdb.com/title/tt1039488
Korektna britanska serija,od cetri epizode,radjena po istinitom dogadjaju iz 2018 godine,navodno,o trovanju ruskog spijuna-prebega Sergeja Skripala i njegove cerke Julije otrovnim gasom novicok....vredi za pogledati...

Offline mrdule

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1160 u: Travanj 21, 2021, 20:26:04 poslijepodne »
Sinoc zavrsih Gangs of London Engleska serija u kojoj je glavni lik Joe Cole poznatiji po ulozi u Peaky Blinders.
Interesantna krimi prica koja me podseca na filmove Gaja Ricija.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1161 u: Travanj 23, 2021, 12:51:55 poslijepodne »
Švedska serija "Rebecka Mortenssen". Gledam prvu sezonu (2017) i potom ću i drugu iz 2020. Utisak prve sezone je da se r adi o klasičnooj skandi krimi seriji sa uobičajenim kvalitetom scenarija, režije i glume.

https://www.prijevodi-titlovi.org/forum/index.php?topic=537.0
https://www.prijevodi-titlovi.org/serije/prikaz/163/rebecka-martinsson

Offline mrdule

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1162 u: Travanj 24, 2021, 22:58:12 poslijepodne »
Jedna od serija koje trenutno pratim je Vis a vis

https://www.imdb.com/title/tt4524056/?ref_=nv_sr_srsg_0

Spanska serija sa radnjom koja se desava u zatvoru i to zenskom vec sam odgledao neke sa slicnom tematikom ali mi je do sada interesantna.Simpaticna glavna glumica i njena prijateljica Kovrdzava.Nesto slicno kao Wentworth ako je neko imao prilike da pogleda.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1163 u: Travanj 25, 2021, 14:54:34 poslijepodne »
Odgledala sam na Netfliksu Spansku seriju Telefonistkinje .Prve dve sezone su mi bile super,a posle su malo razvukli i napravili ono sto zovemo Spanska serija.Radnja se dogadja u Madridu dvadesetih godina dvadesetog veka u prvoj telefonskoj kompaniji otvorenoj u Spaniji.Prica o cetiri prijateljice,zivotu zena u to vreme,onda malo Spanskog gradjanskog rata,sve u svemu nije losa.

Offline vesa73

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • Lokacija: krusevac
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1164 u: Travanj 26, 2021, 12:28:31 poslijepodne »
Jedna od serija koje trenutno pratim je Vis a vis

https://www.imdb.com/title/tt4524056/?ref_=nv_sr_srsg_0

Spanska serija sa radnjom koja se desava u zatvoru i to zenskom vec sam odgledao neke sa slicnom tematikom ali mi je do sada interesantna.Simpaticna glavna glumica i njena prijateljica Kovrdzava.Nesto slicno kao Wentworth ako je neko imao prilike da pogleda.

Da se nadovezem na prethodni post.
Prve dve sezone, sjajne su. Treca sezona je za mene katastrofa, četvrtu odlicna.
Posebno bih istakao glumicu Najwa Nimri, koja je odlicno odigrala ulogu u sve cetri sezone, a pamte je ljubitelji i iz serije La casa de papel

Offline d3lboy

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Austrija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1165 u: Travanj 27, 2021, 10:56:43 prijepodne »
Trenutno "The Crown".
Nekako mi se nije dalo da gledam tu britansku aristokratiju, ne simpatišem ih, uvijek sam preskakao ovu seriju.
Ipak, pogriješio sam, skroz je dobro urađena.

Offline mrdule

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1166 u: Travanj 27, 2021, 14:57:02 poslijepodne »
Odgledao Your Honor nadam se da je ovo prva sezona i nije kraj (10 Epizoda).
E sad kako mi se svidela.Od 1-5 dao bih joj 4 ali zna malo radnja da davi pogotovo u pocetku,medjutim morao sam da ispostujem Bryan Cranstona ipak je Breaking Bad serija koja je do sada ostavila najjaci utisak na mene.

https://www.imdb.com/title/tt7440726/

Offline DOKILE

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • Lokacija: ZEMUN
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1167 u: Travanj 28, 2021, 22:06:20 poslijepodne »
                   Murder Among the Mormons 
                    https://www.imdb.com/title/tt13987620
Dobra,dokumentarna,serija od tri epizode smestena u 1985 godinu,u Solt Leik Siti,koji su potresla dva smrtonosna bombaska napada u kojima je ucestvovala crkva LDS I potencijalna razmena dokumenata koja bi mogla da uzdrma temelje Mormonske crkve....Treci napad,bombom,tesko je povredio Marka Hofmana,poznatog prodavca antikviteta, koji je obuhvatio dokumente za koje se navodi da su među nekima od najstarijih u istoriji, kao i materijale koji su već redefinisali ono što ljudi misle o stvaranju mormonizma.Korektna serija za gledanje.....


Veceras i ja poceo da gledam seriju Vis a Vis....sta znam,odgledao sam dve epizode...pa onako...nije me bas"kupila",ali,vidim da je mnogi hvale,pa cu nastaviti i dalje...

Offline AgentCarter

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 90
  • Spol: Ženski
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1168 u: Svibanj 01, 2021, 18:33:06 poslijepodne »
Nastavila Greys Anatomy sezona 7, kad i kad prekinula gledanje ali se opet navukla.
Počela simpatičnu Cobru Kai i ovu novu za sada zanimljivu Cruel Summer.

Offline mrdule

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1169 u: Svibanj 02, 2021, 22:35:36 poslijepodne »
Odgledao Power Book II: Ghost nism nesto mnogo ocekivao od ovog nastavka ali nije razocarao.Bolje je bilo u Power zbog samih likova ali se nadam da ce sledeca sezona biti jos bolja jer bi trebalo po nekom mom misljenju da prati Tomya.

https://www.imdb.com/title/tt10732104/?ref_=fn_al_tt_1