Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Better Call Saul  (Posjeta: 60654 puta)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #60 u: Kolovoz 15, 2019, 20:21:53 poslijepodne »
eventualno cameo, a mozda ni to.
svakako je planiran neki film koji ce pratit dzesija after end.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline pedro

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Tuarkmenistan
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #61 u: Rujan 22, 2019, 02:55:54 prijepodne »
Serija je dosta dobro uradjena, posebno mi se svidja sto su likovi temeljno odradjeni, ipak ogromna zamerka na to sto je radnja preeeedugacka. Mozda sam ipak nerealna i prevelika ocekivanja posle Breaking Bad-a sto je nemoguce nadmasiti ali sve u sve, nisam nesto preterano odusevljen serijom ali se svakako moze pogledati.

Offline mrwitza

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #62 u: Studeni 01, 2019, 20:40:00 poslijepodne »
Dosta mlako, a s' obzirom da dosta cenim Vinca Gilligan-a necu upotrebiti neki tezi izraz.

Ne znam, mozda je do mene. Kapiram da neki ljudi vole sporu radnju, to bih i nekako mogao da svarim, ali problem je taj sto se desi da odgledam epizodu a da se bukvalno nista ne desi, bez ikakvog smislenijeg zapleta ili bilo cega.

Nekoliko puta sam prestajao da je gledam pa bih nastavljao misleci u sebi ipak je to Vince Gilligan, ocekivao sam da ce "poentirati" na kraju ali se ni to nije desilo.

Po meni jedine svetle tacke u seriji su scene sa

Spoiler: prikaži
Tucom i Hectorom Salamanc-om. Primera radi Mike mi je bio jedan od omiljenih likova u Breaking Bad a u Better Call Saul su i njega uspeli da mi ucine totalno dosadnim i nezanimljivim..

Offline tompavi

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #63 u: Prosinac 06, 2019, 10:23:40 prijepodne »
Odgledao sve tri sezone. Fenomenalno! Muljator sa srcem na mjestu. Sjebao si je trajno posao sa cijelom gerijatrijom samo da ona stara ne ostane na kraju sama i odbačena od frendica.
Chucka mi je žao da je tako završio, ali bio je priličan pizdun prema bratu i to od početka do samog kraja.
A onom starom smradu Salamanci bih želio da krepa da na žalost ne znam da će ostati živ zbog Breaking Bad-a.
Sviđa mi se prikaz likova jer je prilično realističan i raznovrstan što nije slučaj sa nijednom drugom serijom. Prikazani su kao ljudi sa svim svojim vrlinama i manama, a ne kao manekeni.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #64 u: Siječanj 22, 2020, 10:06:05 prijepodne »
serija je obnovljena za sestu, ujedno i zavrsnu sezonu.
Dean Norris i Steven Michael Quezada ce ponoviti uloge Hanka Schradera i Stevena Gomeza u petoj sezoni.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Dr.Cal

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Bremen
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #65 u: Siječanj 24, 2020, 12:22:27 poslijepodne »
Odgledao sve tri sezone. Fenomenalno! Muljator sa srcem na mjestu. Sjebao si je trajno posao sa cijelom gerijatrijom samo da ona stara ne ostane na kraju sama i odbačena od frendica.
Chucka mi je žao da je tako završio, ali bio je priličan pizdun prema bratu i to od početka do samog kraja.
A onom starom smradu Salamanci bih želio da krepa da na žalost ne znam da će ostati živ zbog Breaking Bad-a.
Sviđa mi se prikaz likova jer je prilično realističan i raznovrstan što nije slučaj sa nijednom drugom serijom. Prikazani su kao ljudi sa svim svojim vrlinama i manama, a ne kao manekeni.
Slažem se u potpunosti, ono što krasi BB kao i ovu seriju, to su likovi. Bukvalno, svaki je razradjen do detalja, to je ta perfekcija koja ih cini kakve jesu. Mogu da urade epizode poput one jedne, ne mogu se setiti u kojoj sezoni, sa muvom BB, pa da ne mozes makniti oci sa ekrana. Tako i ovde, mnogo volim odnose izmedju dva brata, kako su usli u srz emocija...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk


Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #66 u: Siječanj 31, 2020, 07:59:27 prijepodne »
a eo i trilera za novu sezonu brejking beda:

i bas izgleda bbedovski.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #67 u: Siječanj 31, 2020, 10:45:01 prijepodne »
 ;D vraća se dobri stari Hank


Offline Sammy_W

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #68 u: Siječanj 31, 2020, 18:35:05 poslijepodne »
Odličan prequel iako sam ga tek počeo gledati, posebno mi je drago što je ovdje glavni lik Saul, meni možda i najdraži lik uz originialni dvojac iz Breaking Bada. Očekujem povratak nekih likova i odličnu radnju dalje, zasad je obećavajuće

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #69 u: Veljača 27, 2020, 13:25:02 poslijepodne »
Spoiler: prikaži
Odlične prve dvije epizode, Jimmy je i službeno postao Saul, i počeo je raditi poznate nam spaćke iz BB, Gus i Mike su se već gotovo transformirali u likove koje poznajemo i znamo tko su i što su i kako će završiti. Više bih volio vidjeti Genea (Saula) iz Omahe, kojeg uglavnom prikazuju samo na početcima sezona, jebene su one njegove crno- bijele paranoje, bilo bi dobro da stave jedno dvije tri takve epizode. Nadam se da će se više usredotočiti na Kim i Saula jer jedino njihove priče su ostale nepoznate, da se neće u potpunost pretvoriti u BB cameo...premda je onaj Lalo Salamanca totalna budaletina, odličan glumac, biti će zanimljivo vidjeti na koji će način fasovati.

Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #70 u: Veljača 27, 2020, 22:59:48 poslijepodne »
Malo spoilaš  :smfor (8):. Ima nas koji čekamo da završi sezona, pa onda gledamo.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #71 u: Veljača 28, 2020, 01:13:07 prijepodne »
sori brate, ali nisam ti otkrio niti jednu konkretnu, bitnu činjenicu koja se tiče same radnje, samo dojmove, ali ako ti je i to "spoilalo" išta, sori još jednom, ništa tu više ne mogu

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #72 u: Veljača 29, 2020, 11:06:24 prijepodne »
zaboravio sam na te blek&vajt sekvence, mislim da su pilot tako otvorili.
a zafaljujem za obavijest o pocetku sezonu.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #73 u: Veljača 29, 2020, 11:45:58 prijepodne »
Ma, nema na čemu. Ako se ne varam, mislim da su svaku sezonu tako otvorilil, ali tko će ga znati, prošle su skoro 2 god, jedva sam se sjetio šta je bilo na kraju, prošle..skroz sam zaboravio kako je Mike riješio onoga Švabu, građevinca.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #74 u: Veljača 29, 2020, 12:05:30 poslijepodne »
pffff!  :? ??
sjecam se kapicica i hefewajzena  ;D
nista, odoh po season recap...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #75 u: Veljača 29, 2020, 12:33:04 poslijepodne »
 ;D nema druge i ja sam ga morao pogledati

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #76 u: Ožujak 02, 2020, 10:08:48 prijepodne »
odlican pocetak sezone. druga ep. jedna od najboljih generalno, prosla mi je osjetio nijesam.
Spoiler: prikaži
blek&vajt sekvenca mi je bila cisti deja vu, zakleo bi se da sam je vec vidjeo. kakva napetost  :sbowing_100-106
ali druga ep... kakvih scena jebote, dobro, mozda je bila precerana spajdermen akcija sa nachom, ali sve drugo to potire pa je zaboravljiva.
naravno, sve sa solom epski. pa kako je to premazano celjade, kako vrhunski napisan lik, ma fale mi rijeci za njega.
ipak, kartel desavanja i njihove igrice su mi neprevazidjene. onaj novi lik sto je u sukobu sa fringom je pun pogodak. ne znas sta da ocekujes od njega. bice jebeno i krvavo garant dok se budu preganjali.

ocekujem downtempo u naredne dvije. mozda samo narednu.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #77 u: Ožujak 02, 2020, 12:14:51 poslijepodne »
 ;D
Spoiler: prikaži

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #78 u: Ožujak 02, 2020, 12:56:35 poslijepodne »
eeee bravo bravo, kako je jeziv sve mu prosto.
zaboravih pomenut
Spoiler: prikaži
...kad je onaj popravljao cijev za dostavu paketica, pa kako sam pukao onamo kad mu dodje policija a dostava proradi  :smfor (24):
i naravno, bedzer&skini pet bcs verzija, prejaki su! rad kamere ka iz smack my bitch up  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #79 u: Ožujak 02, 2020, 13:54:07 poslijepodne »
Taman udari...
Spoiler: prikaži
da im pokaže šta popravlja ;D. Ne znam sjećaš li se, taj lik ti je Krazy-8 prva žrtva WW, onaj što mu je rezao okrajke kruha, kad mu je pravio sendviče, na kraju su ga rastoplili kiselinom, ona famozna scena s kadom

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 417
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #80 u: Ožujak 03, 2020, 00:55:49 prijepodne »
Kartel je odlican ali Saul
Spoiler: prikaži
u onoj šatri u parku za zabave :smfor (24):i u sudu  ;D
.
Nadam se da nece usporiti,ali i ja ocekujem.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #81 u: Ožujak 03, 2020, 07:32:33 prijepodne »
Taman udari...
Spoiler: prikaži
da im pokaže šta popravlja ;D. Ne znam sjećaš li se, taj lik ti je Krazy-8 prva žrtva WW, onaj što mu je rezao okrajke kruha, kad mu je pravio sendviče, na kraju su ga rastoplili kiselinom, ona famozna scena s kadom

sjecam se kade  ;D ali lika ne. ja sam bio ubijedjen da je glumac onaj iz trece sezone narkosa sto se bavio tehnikom, sto je kucao kolumbijce.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #82 u: Ožujak 03, 2020, 10:57:34 prijepodne »
Nije, al sliče, ako misliš na Jorge Selcada ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #83 u: Ožujak 03, 2020, 11:59:14 prijepodne »
ae, kasnije sam vidjeo da nije on. mora da su rodjaci po nekom koljenu.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #84 u: Ožujak 03, 2020, 12:34:32 poslijepodne »
 ;D Los pollos hermanos

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #85 u: Ožujak 26, 2020, 15:57:21 poslijepodne »
Odlična sezona do sada, istina, nakon prvih par ep. ušla je u svoj standardni ritam, polakao se približava BB timelineu, likovi čija nam je sudbina poznta već su dobrano karakterno kreirani, saznali smo...
Spoiler: prikaži
 kako je Mike postao Fringov no1, možda malo prejednostavno objašnjeno, ali nema se baš više mnogo vremena. Sviđa mi se što su se u zadnje vrijeme fokusirali na Kim i na njenu pozadinsku priču, ona je jedina još ostala neizgrađena i njezina sudbina nam je nepoznata, saznali smo zašto je toliko ovisna o Jimmy-u, zašto ga ne ostavlja, koji se više nije u stanju kontrolirati, gotovo da ga je Saulov alter ego skroz preuzeo. Zaista će biti zanimljivo vidjeti kako će se rasplesti njihova situacija, pogotovo nakon ovog cliffa na kraju 6.


Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #86 u: Ožujak 26, 2020, 20:19:03 poslijepodne »
pffffffffff... ovo polako ulazi u zavrsnicu...
stic ce se, dokonost button - ON.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #87 u: Ožujak 29, 2020, 19:00:07 poslijepodne »
jebote kakva serija, sokiran sam petom i sestom epizodom  :sbowing_100-106
ako ne zaseru zadnje eps i zavrsnu sezonu def ulaze u aleju velikana. bukvalno ne znam sta da izdvojim.
ovo je savrseno.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #88 u: Ožujak 29, 2020, 20:29:53 poslijepodne »
jest, odlično idu prema kraju, serija u kojoj skoro sve znaš a stalno te oduševe, sjajno napisani likovi, ove što su nasljedili iz BB su oplemenili sjajnim pričama, pogotovo su fantastični ti detalji, prikaz transformacije tih likova, pogotovo Jimmya kao glavnog protagonista,
Spoiler: prikaži
 koji stalno ima te unutarnje borbe sa samim sobom, ali nikako pobjeći od Saula, ona scena s kurvama kada im kaže da se klone nevolja, pa nakon par sekundi ih pošalje u restoran i onaj šou s Howardom; ;D
a da ne spominjem masu novih likova koje su uveli, i svaki je dobio svoj dio, taman u pravoj mjeri, koliko je trebalo.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #89 u: Ožujak 29, 2020, 22:21:02 poslijepodne »
Spoiler: prikaži
scena na balkon i kad je imitirala onoga kevina iz verde mesa.

 :sbowing_100-106
izmedju ostalog.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.