Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Tko o čemu, mi o serijama  (Posjeta: 1051437 puta)

0 Članova i 24 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3180 u: Veljača 03, 2020, 17:54:43 poslijepodne »
Bogotac.
upada u probleme zato sto je vazda u pravu. treca je urnebes, mislim, malo jes djetinjasto ono sa zubima, ali brate ja sam se prekinuo, ne znam koji ono akcenat bijase, ahhahahahha, qq budale te majko sveta
bas cista komedija a opet kroz svu tu zajebanciju sprda sve zivo danas.
nevjerovatno kolko je inteligentan.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3181 u: Veljača 03, 2020, 18:10:49 poslijepodne »
I ne jebe ga politička korektnost, što većina misli, a ne žele reći jer svi su nešto uvredljivi na sve, on s tim nema problema, dapaće uživa.
Kastiljski, Zaragoza ;D
« Zadnja izmjena: Veljača 03, 2020, 18:32:38 poslijepodne od Eadnp »

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3182 u: Veljača 03, 2020, 18:13:26 poslijepodne »
eee, bravo bravo! eo upravo izgovaram, aahahahhahaha!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3183 u: Veljača 07, 2020, 08:28:19 prijepodne »
pade mi nam juce carstvo ladovine, mada je bio proces sjetit se tacnog naziva, gugl upit ladovina serija hrvatska je upalio.

10:22
oplakah.
prejaki su, bas steta sto izgleda def. nemaju finansija da nastave. mada imam problem ka i prvi put dok sam ih gledao. bas je tesko pofatat sta pricaju, prebrzi su.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3184 u: Veljača 07, 2020, 12:02:28 poslijepodne »
Jebote za ovo nisam nikada niti čuo, vidim i Saša iz TBF-a glumi, ovaj što živi u malome stanu, pa ima veću inteligenciju ;D, gdje si to iskopao ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3185 u: Veljača 07, 2020, 12:20:13 poslijepodne »
znas da se ne mogu sjetit, cini mi se da je bio neki tekst na neki hrvatski portal prosle godine, aj reko da vidim, odusevio sam se kolko su spontani, bas ono beznadezni likovi iz kraja sa nekom napusenom pricom.
a i vise sam sam se iznervirao kad vidim ko sve dobija pare da snima svakakva smeca a pravo talentovani ljudi vjerovatno vode slicne zivote ka ovi manijaci.
najbolji primjer iz moje cg i komedi projekat nazvan dojc kafe. ne znam jesam li 10 min. izdrzao, bio sam sokiran kolko je to lose. poslije su mi samo potvrdili da je i gore od toga.
ali jebi ga, ako nijesi dobro povezan dzaba ti sve.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3186 u: Veljača 07, 2020, 12:57:18 poslijepodne »
Pronašao sam
 https://www.tportal.hr/kultura/clanak/britkim-humorom-osvojili-su-hrvatsku-nismo-redikuli-da-se-hvalimo-i-umislimo-mozemo-mi-to-jos-bolje-foto-20190119
Svega tri epizode, kaže da za više nisu imali para, da su presmotani su da bi kucali nekome na vrata i žicali ;D Ekipa spitskih filmskih amatera plus Saša iz TBF-a i Perić iz Gitka, sve tri su izašle isključivo na besplatnim platformama, sami kažu da im se čini da je ispalo OK, ali da je moglo i bolje.
Baš ću pogledati, kako je ispalo, ako ništa barem iz podrške.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3187 u: Veljača 07, 2020, 13:22:10 poslijepodne »
jes, bravo. tako sam ih nasao. jebi ga nece da linkuje njihov kanal. samo podji preko ovoga linka sto sam gore ostavio.
osip/josip  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3188 u: Veljača 07, 2020, 13:32:42 poslijepodne »
To sam i napravio ;D

Offline mrwitza

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3189 u: Veljača 07, 2020, 14:24:56 poslijepodne »
 :hslocked:

 Bedak bas sto nisu snimili vise epizoda, vidi se da ekipa radi iz ljubavi a ne zbog para.

Offline Milan95

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 1812
  • Spol: Muški
  • Developer
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3190 u: Veljača 07, 2020, 15:19:03 poslijepodne »



Ajmeeee jedva čekam ovoooo  :thcheerleader3 :thcheerleader3 :thcheerleader3

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3191 u: Veljača 07, 2020, 16:38:45 poslijepodne »
pade mi nam juce carstvo ladovine...
Pogledao sam sve tri pravo se dobro zajebavaju, mislim, ima tu i pomalo banalnih više djetinjastih fora, ali što je išlo dalje sve su bili bolji, uspijeh je što su uopče napravili tako šta bez love. Tesla je isto kupio ispit iz termodinamike ili onaj majstor što šalje samo glasovne poruke, a glavni je admin, na svim WhatsApp grupama ;D ima i Seindfeldovskih zajebancija, zamjena identiteta i tako...ako ništa dao sam im sat vremena na YT možda nešto i zarade, imaju potencijala.
Nešto im se stalno crvene oči, mamicu im njihovu ;D

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3192 u: Veljača 07, 2020, 17:29:01 poslijepodne »



Ajmeeee jedva čekam ovoooo  :thcheerleader3 :thcheerleader3 :thcheerleader3
Moram reć da ja baš i ne. Ne sve.
Jedino tu treću bih htio - odmah. Inače dok nisu to objavili mislio sam da će Loki biti film.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3193 u: Veljača 07, 2020, 19:08:28 poslijepodne »
pade mi nam juce carstvo ladovine...
Pogledao sam sve tri pravo se dobro zajebavaju, mislim, ima tu i pomalo banalnih više djetinjastih fora, ali što je išlo dalje sve su bili bolji, uspijeh je što su uopče napravili tako šta bez love. Tesla je isto kupio ispit iz termodinamike ili onaj majstor što šalje samo glasovne poruke, a glavni je admin, na svim WhatsApp grupama ;D ima i Seindfeldovskih zajebancija, zamjena identiteta i tako...ako ništa dao sam im sat vremena na YT možda nešto i zarade, imaju potencijala.
Nešto im se stalno crvene oči, mamicu im njihovu ;D
vocap grupe ahhahaahhahahhahaahahhahaha! pustio sam kolegama danas poprekidali smo se.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3194 u: Veljača 08, 2020, 13:20:27 poslijepodne »
ne znam kojoj se više radujem, u kojem god se obliku vratili  :smfor (27):

Friends

Scrubs

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3195 u: Veljača 10, 2020, 17:24:44 poslijepodne »
Imam još dvije epizode za odgledati, ali mogu već napisati.
Locke&Key nije dovoljno dobra adaptacija!
Imam svih 6 hardcovera uključujući i spinoffe, nisam očekivao čuda, ključne stvari su sve tu (nisu masakrirali predložak ko Jackson izbacivši Toma Bombadila), ali.

Epizode se ne naslanjaju glatko jedna na drugu, za razliku od stripa u seriji je očito da glumci nisu u krvnom srodstvu (pa ne vjerujem da se nije moglo probaći slične glumce), tzv. head key efekt nije ni približno fascinantan ko u crtanom predlošku tako da se bojim što će napraviti sa dijelom koji prijeđe u stil crtića kad je iz perspektive djeteta, Purge/Lucas djeluje neuvjerljivo i nedovoljno jezivo, tamna vrata nemaju ni s od očekivanog spektakularnog izgleda, itd itd.

Znači dobra jest, ali nije naj kako sam priželjkivao. Moguće je doduše da je Netflix tražio da se razvodni, pojeftini i ne bude previše "uznemirujuća".
Srećom ovo je samo prva sezona koja ne pokriva cijelu priču pa se iskreno nadam da će drugu sezonu još više upristojiti.

Offline Doom2

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3196 u: Veljača 10, 2020, 21:11:43 poslijepodne »
Evo jedan predlog od mene,odgledao sam seriju u cugu Black Mirror.Odlicna serija koja ima 5 sezona i svaka epizoda je za sebe,meni licno svaka epizoda je drzala paznju do poslednje sekunde.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3197 u: Veljača 10, 2020, 22:24:35 poslijepodne »
Ljudi... Ono što sam gore napisao, procijenite neku svoju ocjenu i dodajte +1!

Zadnja epizoda serije:





A scena iz stripa? Evo:



Tko su ta dvojica i u stripu i u seriji? Hill i Rodriguez!
Ma ovakve easter eggove volim!

Offline adenozintrifosfat

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Ženski
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3198 u: Veljača 11, 2020, 00:32:40 prijepodne »
Da li je neko gledao netflixovu seriju ,,The Crown” drugu sezonu?
Ima jako puno poruka,od nedavno sam clan,ne mogu da nadjem.
Ja sam gledala prvu sezonu,pre godinu dana. Svidela mi se bas,prica je izgledala realno za to doba kada je Elizabeta postajala kraljica,i vreme pre toga sa njenim ocem,i njena ljubav sa princom Filipom,i sve to kako je uspela kao mlada devojka da izdrzi sve pritiske. Sad bih gledala drugu sezonu,htela bih pre toga da cujem utiske od nekog,ako je neko gledao? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Doom2

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3199 u: Veljača 11, 2020, 01:37:00 prijepodne »
Pogledao prvu epizodu serije the 100 i potpuno se razocarao,mislio sam da ce mi se svideti serija kako su ljudi nastanili Zemlju i kako prezivljavaju medjutim glumci nemam reci,msm da bi moja baba bolje glumila.... :smfor (8):

Offline Bugarak

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Tralfamador
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3200 u: Veljača 11, 2020, 09:21:29 prijepodne »
Da li je neko gledao netflixovu seriju ,,The Crown” drugu sezonu?
Ima jako puno poruka,od nedavno sam clan,ne mogu da nadjem.

Pošto ti se svidela prva sezona, sigurno ćeš voleti i drugu. Glavna glumica je ista. U trećoj sezoni se menja glavna glumica umesto Claire Foy kraljicu glumi Olivia Colman.
eto

Offline Doom2

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3201 u: Veljača 12, 2020, 01:26:49 prijepodne »
Ko je ljubitelj serije Smallville preporucujem da pogleda seriju Krypton ima 2 sezone serija je odlicna.Nema toliko o super mocima ali prija drzi paznju.Nadam se da ce biti i sezone 3 mada nigde nije najavljena.Veliki pozdrav!

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3202 u: Veljača 12, 2020, 11:09:24 prijepodne »
Ko je ljubitelj serije Smallville preporucujem da pogleda seriju Krypton ima 2 sezone serija je odlicna.Nema toliko o super mocima ali prija drzi paznju. Nadam se da ce biti i sezone 3, mada nigde nije najavljena.Veliki pozdrav!

U ovome ti neće pomoći ni Pandorina kutija :smfor (19): Serija je otkazana.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3203 u: Veljača 14, 2020, 10:46:56 prijepodne »
Disenchantment zavrsio gledanje prvih 20ep. Svidja mi se odmah sam se navikao na likove u seriji.
Preporuka za sve koji vole Futuramu i The Simpsons.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3204 u: Veljača 14, 2020, 11:05:01 prijepodne »
konacno zavrsih Lodge 49.
mislio samo prvu sezonu pa da drugu nedje nekad (obicno to bude nikad) , ipak je naceh, malo po malo i ne primijetih da je privodim kraju.
moram priznat da mi bas nedostaju, bas posebna grupa likova, sa sirokim rasponom emocija, cesto ti pokidaju zivce nerezonskim postupcima, ali opet samo ljudi.
u sustini bas drama, sa misteri/komedi zanrovskim uplivavanjem svako malo. a i dosta tuzna sto nuzno ne znaci da je lose ili dosadno jer je bilo tako jakih emocionalnih scena dje su akteri ne dali sve nego i prevazisli sebe. gomila vrhunskih glumackih performansa sto je po meni bio i trejdmark ove under the radar serije.
bilo je momenata dosade, serija se prilicno trazila, nijesu znali sta ce da budu pa kad su prelomili - S 02, vec je bilo lakse i poistovjetit se sa svim tim frikovima.
vajat rasel je glumcina, u jednom momentu beznadezni pothead a vec u narednom te tako slomi coek sa svojom glumom dje vidis da je satkan od gomile emocija i da nije samo aj dont giv a dem klise nego stvarno jedna izuzetno kompleksna licnost koju ne mozete a da ne volite. mislim da je definitivno nekst big ting u ovoj surovoj industriji.
bilo je zanimljivih gostovanja, brusa kempela sam vec cekirao, cic marin je imao finu rolu, dok je pol djijamati prica za sebe, naprosto genijalan.
naravno, otkazana je, upravo je cak rouds  ;D pokrenuo kao nekakvu kampanju spasavanja serije, ali nema tu posla.
i da, zavrsena je pofinim klifhangerom.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3205 u: Veljača 14, 2020, 23:04:15 poslijepodne »
Tek sad sam vidio da ima novi teaser (već su ih prije izbacili 4-5). Da mi je neko nekad rekao ću jedva čekat seriju sa zombijima poslao bih ga u neku stvar, ali evo, dogodilo se.


Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3206 u: Veljača 15, 2020, 10:38:38 prijepodne »
koleginica gleda sajnfeld, pa mi pomenu epizodu dje konstanca sa vjerenicom treba da uzme cestitke/koverte za vjencanje i kaze mu prodavacica
najskuplje su na pocetku a ovaj odma okrece na zadnju stranu  ;D vjerenica mu umre dok je lizala jeftine koverte jer lijepak nije dobro drzao i lik sav srecan sto ne mora da se zeni.
kakva uloga dzejsona aleksandera, lik konstance je nevjerovatno odvratan a opet sam vazda vrtio glavom uz neki poluosmjeh dok gledam koliko se niskim stvarima bavi.
pazite tu facu.



c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3207 u: Veljača 15, 2020, 11:49:15 prijepodne »
Slika i prilika LD-a, on ga je čak trebao i glumiti. Negdje sam čitao ili gledao, gdje je pričao za onu epizodu kada George da otkaz, pa se sutadan vraća i pravi se kao da se ništa nije dogodilo. Sve se to isto njemu dogodilo, došao je kući i skužio da je pretjerao, i ulječe mu komšija, isto lik prema kojem je nastao Kramer, i kaže- što jednostavno sutra ne odeš i praviš se kao da se ništa nije dogodilo, možda uspije. Njemu je uspjelo. ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3208 u: Veljača 15, 2020, 13:08:12 poslijepodne »
znam znam, kramer lik je radio turisticke ture busom na taj racun, postao poznat... ima masu zanimljivosti u vezi serije.
ako se sjecas sajnfeld sezone u kurb, kad je dzejson pljuvao po liku konstance a leri ga gleda i tacno mu citas facu alo jebote pa znas li da seres po meni...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3209 u: Veljača 15, 2020, 14:11:51 poslijepodne »
Navodno ni Jason na samom početku nije znao da je George zapravo LD. ;D
Ne sjećam se baš svega, bila je odlična ta reunion sezona. Respect wood ;D je bio lajt motiv.