Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: The Orville  (Posjeta: 17386 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline petar666

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zg
Odg: The Orville
« Odgovori #30 u: Prosinac 25, 2017, 20:39:08 poslijepodne »
Definitivno za mene najveće trenutno osvježenje, bar što se SF-a tiče - daleko bolji od novog Treka! Go Seth! ...iako nisu uvijek Sethovi radovi bili baš svi super... Orville mu je zato 5!

Offline Super Sy

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Lokacija: sarajevo
Odg: The Orville
« Odgovori #31 u: Srpanj 15, 2018, 14:48:38 poslijepodne »
vrlo dobra sci fi serija, zanimljivi likovi, efekti odlični, humor je prijatan, i šlag na tortu, kao gost iznenađenja Charlize Theron... kud ćeš više, :) hvala prevodiocu

Rulic

  • Gost
Odg: The Orville
« Odgovori #32 u: Prosinac 12, 2018, 19:13:35 poslijepodne »
Ovo je jako slikovita serija. Pravo otkriće sa vizuelnim izričajima. Baš onako kako bajka treba izgledati.

Offline Gavranko

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: The Orville
« Odgovori #33 u: Siječanj 08, 2019, 13:32:35 poslijepodne »
Meni je serija dobra, atipični SF, svakako mi se više sviđa od novog Star Treka. Gluma nije vrhunska, ali same situacije i osebujni likovi je čine zanimljivom i zabavnom. Krenula je i druga sezona, nadam se da će privući još više gledatelja i da neće upasti u rutinu kao i neke druge serije.

Offline Deleted #1543

  • Razina 0
  • Postova: 16
Odg: The Orville
« Odgovori #34 u: Siječanj 09, 2019, 07:17:43 prijepodne »
Dobra serija. Izgleda kao neki nastavak Firefly. Čak ima i nekih sličnosti u imenima. Inara u Firefly, Alara u The Orville.

Offline Gavranko

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: The Orville
« Odgovori #35 u: Veljača 23, 2019, 22:48:53 poslijepodne »
Malo ozbiljnija zadnja epizoda. Inače nije loše što su ubacili neke nove likove. Šteta što nije nastavljeno s prijevodom.

Offline glisoni

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: The Orville
« Odgovori #36 u: Veljača 24, 2019, 10:08:47 prijepodne »
Malo me razocarala nova sezona - ova Jaloja jes ono parodija/zez ali tanko...ajd, valjda ce dalje da se poprave, prva sezona je bila sjajna, sto rece coa, pa i bolja od ‘oficial’ STD.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline boobzg

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: The Orville
« Odgovori #37 u: Svibanj 03, 2019, 08:21:48 prijepodne »
Za nas Fanove HardCore SF ovo je dodbrodošli odmak :-)

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: The Orville
« Odgovori #38 u: Svibanj 29, 2019, 12:34:38 poslijepodne »
katastrofa ni malo mi se nije svidjela serija trebala je biti zasnovaana na humoru i satiri star treka ali skroz neuspjelo, ovako izgleda kao star trek original series sa malo boljom produkcijom, a ako znamo da je OS sniman u šezdesetima, sada kada ga gledas sam po sebi izgleda kao parodija, ne znam mozda grijesim, ali meni se ne sviđa.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: The Orville
« Odgovori #39 u: Svibanj 29, 2019, 16:25:27 poslijepodne »
Ali jest uspjelo.
Samo za primjer sedma epizoda iz prve sezone, "Majority Rule", totalno je popljuvala fejsbuk, fejsbučenje i trenutni utjecaj fejsbuka na ljude. I ima poučan kraj:
Spoiler: prikaži
Umjesto biranja palca gore ili dolje, koka jednostavno odlučuje ignorirati lajkanje.

Da ih je Zuckerberg nije odmah tužio, to bi seriji samo diglo popularnost, a fejsbuku negativne reakcije.

E sad, možda se nekome ne sviđaju otrovne strelice upućene društvenim mrežama upakirane u nekakvu seriju o nesavršenoj budućnosti s prijedlogom "lijeka", možda nešto drugo iz ostalih epizoda.
Meni je serija izvrsna.