Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Der Bulle und das Biest  (Posjeta: 6131 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Der Bulle und das Biest
« u: Svibanj 28, 2020, 09:06:08 prijepodne »


Dva alfa mužjaka u akciji lova na kriminalce: Bulmastif Roki je u stvari, trebao da bude uspavan, pošto je napao inspektora Elijasa Dekera tokom jedne od njihovih zajedničkih akcija. Međutim, Elijas ubrzo shvata da zver može da ga navede na pravi trag i kod zamršenijih slučaja ubistva. Tako da uz ovaj „sramotni čarobni trenutak” počinje jedan odnos između psa i čoveka, koji je prepun uzbuđenja. (Izvor:EON)


Godina: 2019.
Mreža: SAT.1
Žanr: akcija, komedija, kriminalistički
Glumci: Jens Atzorn, Franziska Wulf, Rainer Reiners, Nora Huetz, Jasper Diedrichsen...



Offline nenad.d

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beska
Odg: Der Bulle und das Biest
« Odgovori #1 u: Lipanj 22, 2020, 16:09:18 poslijepodne »
Hvala faks86. Odgovaraju titlovi i za izdanje German HDTVRiP x264-GDR/German 720p HDTV x264-GDR/German 1080p HDTV x264-GDR

Offline nenad.d

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beska
Odg: Der Bulle und das Biest
« Odgovori #2 u: Srpanj 06, 2020, 14:35:39 poslijepodne »
faks86 ima greška u titlu iz 7 epizode, mora komplet da se titl vrati za 11 minuta i 11 sekundi, tad bi bio u sync. Hoćeš to skinuti popraviti i vratiti? Ja sam ga podesio nama kući zbog gledanja, ali da ne kačim ovde taj isti titl. Pa ako ti nije teško, imaš vremena, samo to napravi i vrati na server titl, jer ovi ostali svi odgovaraju za ove verzije koje sam napisao. Hvala. Pozdrav..

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Der Bulle und das Biest
« Odgovori #3 u: Srpanj 06, 2020, 14:41:43 poslijepodne »
Je l' imaš isti rip? Tako je bilo u mom koji sam skinuo. Na početku je bio kraj neke druge serije.

Offline nenad.d

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beska
Odg: Der Bulle und das Biest
« Odgovori #4 u: Srpanj 06, 2020, 15:14:28 poslijepodne »
Evo, sad je za rip German.1080p.HDTV.x264-GDR okačen. Nije mi bilo jasno da je tolika razlika i da sve ostalo u sync.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Der Bulle und das Biest
« Odgovori #5 u: Srpanj 07, 2020, 10:58:01 prijepodne »
I ja sam se iznenadio da nisu isekli taj deo. Ali kad je takav rip onda sam samo sinhronizovao kako jeste.