Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Lost  (Posjeta: 75696 puta)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Lost
« Odgovori #120 u: Kolovoz 15, 2019, 11:25:25 prijepodne »
Preporuka za one koji bi poceli da gledaju.
Pogledati samo 4 sezone i stati.Ja nisam poslusao savet i pokajao se.
sta je problem sa petom sezonom?
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Lost
« Odgovori #121 u: Kolovoz 15, 2019, 17:58:27 poslijepodne »
Peta sezona je pokidala, bolja od cetvrte.  Dharma Initiative, time-travel, ma odlicna. Imala je i nekoliko sjajnih epizoda, najbolja je The Incident,zatim LaFleur, The Life and Death of Jeremy Bentham, The Variable...

Kod Losta je jedini problem, ako se moze tako reci, zadnja epizoda i njen kraj, mada ne zasluzuje ni tolike kritike. Npr. grandiozniji zajeb su napravili scenaristi sa GoT sa zadnje dvije sezone.
Reality is almost always wrong.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Lost
« Odgovori #122 u: Kolovoz 15, 2019, 20:19:38 poslijepodne »
ali kad rece sojer sayidu he's our you...  ;D
tako se i epizoda zvala.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Pista

  • Razina 0
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Lost
« Odgovori #123 u: Kolovoz 19, 2019, 00:40:58 prijepodne »
Preporuka za one koji bi poceli da gledaju.
Pogledati samo 4 sezone i stati.Ja nisam poslusao savet i pokajao se.
sta je problem sa petom sezonom?
Pa nista,mogli su snimiti i 15 sezona tako.Po meni je prica lepo zaokruzena sa 4 sezone,ovo dalje ko da je bila druga serija.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Lost
« Odgovori #124 u: Kolovoz 19, 2019, 12:08:07 poslijepodne »
znaci da su zavrsili sa 4om sezonom ka sto kazes da je trebalo, bila bi zaokruzena jedna od najvecih misterija u seriji - dzejkob?
da ne pominjem darmu, ona je bas nebitna.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Lost
« Odgovori #125 u: Kolovoz 20, 2019, 12:26:31 poslijepodne »
znaci da su zavrsili sa 4om sezonom ka sto kazes da je trebalo, bila bi zaokruzena jedna od najvecih misterija u seriji - dzejkob?
da ne pominjem darmu, ona je bas nebitna.
Da kolko me secanje sluzi inace uopste ne mogu da se setim ni sta je dzejkob ni sta je darma  ;D Mozda da sam juce pogledao

sve si rekao.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline mrwitza

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Lost
« Odgovori #126 u: Studeni 02, 2019, 14:05:42 poslijepodne »
Zali boze vremena koje sam izgubio na ovu glupost, da ne upotrebim neki tezi izraz.

Barem da su scenaristi skratili broj epizoda pa da mucenje traje krace, ovako sam se mucio gledajuci dosadne epizode u iscekivanju kraja za koji sam mislio da ce mi dati odgovore na milion pitanja koja se namecu tokom cele serije, da bih ostao potpuno sokiran tim lezernim zavrsetkom serije i njihovim objasnjenjem tih krucijalnih pitanja koja se protezu tokom serije.

Verovatno mi je veci sok od cele te serije bilo saznanje da zapravo ima dosta ljudi kojima se svidela ista. Tu sam poceo da preispitujem sebe, mozda nesto nije u redu sa mnom, ali opet ja sam neko kome ne treba dati mnogo da bi me zadovoljio, tako da ipak mislim da nije problem u meni.  :-

Mozda jedina svetla tacka pored zanosne Maggie Grace mi je bila pojavljivanje nase poznate glumice..

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Lost
« Odgovori #127 u: Studeni 02, 2019, 17:04:52 poslijepodne »
U redu je ako se tebi licno ne svidja, ukusi su razliciti i o njima se ne raspravlja. Ali nazvati jednu vec kultnu seriju obicnom gluposti, to je bas glupost.  :smfor (29):
Reality is almost always wrong.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Lost
« Odgovori #128 u: Studeni 02, 2019, 18:31:39 poslijepodne »
imamo mi kad, samo udri. ne moze bit spamovanje teme ako konkretno napises sta ti smeta u vezi ove serije.
mislim da si se samo izleceo u nekoj zelji da ti post ispane smislen a zapravo si izazvao kontra-efekat.
ne znam kako blaze da napisem da si sokiran cinjenicom da se nekom nesto svidja.
kompletan fandom Lost-a od, lupam sad, dosta miliona ljudi (malo vise ipak  ;D ), je sve budala do budale? i tebi je sad lakse zbog toga?
i ne shvati ovo kao neki napad daleko bilo, cisto me interesuje sto sam nenormalan ako sam veliki fan ove serije.
« Zadnja izmjena: Studeni 04, 2019, 07:53:35 prijepodne od coa »
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline mrwitza

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Lost
« Odgovori #129 u: Studeni 03, 2019, 20:24:28 poslijepodne »
Daleko od toga da sam nazvao budalama ljude kojima se svidela serija, samo sam se iznenadio da serija ima dosta obozavalaca. :D

Elem, zasto mi se nije svidela serija i zasto je smatram glupom:

Spoiler: prikaži
-Nacin na koji se odvija radnja kako serija odmice je toliko konfuzan da sam pomislio da scenaristi imaju nekakva sizofrena cepanja. Prvo pomislim da su svi preziveli pa da pokusavaju nekako da pobegnu sa ostrva. Pa sam onda ubedjen da su svi ipak mrtvi (da nisu preziveli pad aviona) da su u nekakvom cistilistu ili kako bih to nazvao, negde izmedju raja i pakla. Pa onda nalaze onog pilota u nosu aviona koji je preziveo, rek'o sad ce se nesto znacajno desiti, odjedno se stvara dim (cudoviste), odnosi ga i ubija? Tu sam pomislio da oni koje dim odnosi su bili na ivici smrti pa su preziveli, a da su svi ostali mrtvi. Ali posle vidim da dim odnosi sve pa mi je ta teorija pala u vodu. Pa se ubacuju fles bekovi, putovanje kroz vreme, nekakva alternativna realnost gde vise nisam znao sta je proslost a sta sadasnjost. Verujem da me je neko tada pitao kako se zovem da ne bih znao da kazem jer sam se skroz pogubio. Cini mi se da je scenaristima u interesu bilo da snime sto vise epizoda zbog novca naravno jer je serija bila dosta popularna u to vreme da su se na kraju pogubili i nisu vise znali sta da rade i kako da zavrse seriju. Tako da mi naziv serije Lost i ima nekog smisla jer se scenaristi potpuno izgubili u njoj.

-Kada su vec ubacili te fleseve i forsirali ih tokom serije mogli su kroz njih da objasne istoriju ostrva koje je ostavilo milion nedoumica, ili recimo sukob izmedju dva brata? Ali ne, zasto bi nam kroz te fleseve objasnili sve to kad mogu kroz fles bek da potrose celu epizodu objasnjavajuci nam Jack-ovo znacenje njegove tetovaze, pa koga boli k.?

-Koja je svrha onog hrama sem da nicemu ne sluzi?

-Zasto je onaj klinac Walt bio toliko poseban ako su scenaristi zaboravili na njega nakon cini mi se trece sezone? Nije se pojavio ni u crkvi na kraju..

Nakog svega ostaje utisak da scenaristi ubace neku misteriju koja nema veze s' vezom a koja bi navela gledaoce da misle o tome i postavljaju pitanja ne bi li navukli te iste gledaoce da nastave da gledaju seriju. A ako gledaoci pocnu da postavljaju pitanja i shvate koliko je ta misterija koju ubace u stvari glupa i nema neke logike, scenaristi samo ubace jos gluplju i zamrseniju misteriju da bi gledaoci zaboravili na onu prethodu misteriju i tako u krug. Tako sam ja to video..


Secam se da sam negde procitao da onaj glumac koji glumi Sawyera ni sam ne razume kraj serije, o cemu onda da pricamo?

Pritom seriju sam davno odgledao tako da sam dosta stvari pozaboravljao, a i lako je zaboraviti te neke misterije koje se provlace tokom serije kad (kao sto sam gore naveo) scenaristi iznova i iznova ubacuju miteriju za misterijom bez nekog konkretnog odgovora.

I jos jednom, nemam nista protiv obozavatelja ove serije, niti ih smatram budalama.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Lost
« Odgovori #130 u: Studeni 04, 2019, 07:51:58 prijepodne »
pa ti si bukvalno samo na temelju misterije i neodgovaranja na iste - a odgovoreno je, otpisao seriju i proglasio je gluposcu.
a pritom potpuno zanemario esenciju seriju - likove.
njihovu vrhunsku karakterizaciju, medjusobne odnose, motive, njihovo mijenjanje od sezone do sezone. upravo ove stvari su izrodile gomile vrhunskih scena kojih mogu da se postide i vece serije od losta.
pa evo sad iz glave dezmond/peni scena tu bi kamen zaplakao, carlijev kraj, otvaranje incidenta, carlijevo spasavanje... necu ni pominjat koliko je to tesko odglumjet, kako je to zahtjevno.
sizoidno ili kako vec cijepanje pisaca zato sto ne znas ili ti nije otkriveno odma dje su, sta su, je li raj ili pakao. pa nijedna serija ne daje odgovore sad i odma valjda moraju ostavit ponesto i za naredne sezone kad su vec obnovljeni. u ovom slucaju za 3 sto se do tad nikad nije desavalo na tv-u.
flesbekovi? pa skoro svi to rade pobogu, ne mozemo gatat sto je neko ovakav ili onakav ako ne vidimo sta im se sve izdesavalo u proslom zivotu. tajm travel je hintovan masu puta, i savrseno se uklopio u mistiku serije a i morao je bit uveden radi odgovaranja na neka pitanja.
alt. reality? pa niko do epizode kad se skupljaju na stadionu ili dje li vec nije ni znao o cemu se tu radi, teoretisalo se, kao sto sto se oduvjek i radilo sa ovom serijom.
sta je ostrvo sta je hram sta je voltom. pa brate sve su odogovorili...
ja ne znam sta si ti gledao ili kako si gledao, bez zezanja. zaisto nemam volje da pojedinacno odogovaram na svako pitanje samo zato sto si mozda gledao u telefon dok je isla epizoda, misim... eno ti lostpedia pa ako si dokon... a i nema mnogo strana na temi, pisali smo vec o problematicnoj sestoj sezoni i zbrzanim odgovorima na misterije... vec mi se ogadio izraz  :smfor (9):
tvojom logikom je svaka serija sa saj-faj/misteri elementima glupost pa onda mozemo u isti domen ubacit i tvin piks, vestvorld, dark... a one su daleko zahtjevnije i teze za pracenje.
u tvin piksu ima gomila stvari koje ama bas nikakvo znacenje nemaju nego ih je autor sanjao i eto, neka ga valjace.
misteri elementi u lostu su cisti mcguffin, i uopste nijesu centralna tema serije, to su, ponavljam, likovi. a valjda se i serija zove kako se zove zato sto su isti pogubljeni u svojim zivotima...
namaste.  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline molder23

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Lost
« Odgovori #131 u: Studeni 04, 2019, 15:45:59 poslijepodne »
Mislim da je i poenta i bila da svako kraj tumači kako on hoće, nešto kao i u Sopranovima.
Da su zbrzali zbrzali su, mislim da je serija zakacila i onaj cuveni strajk u Holivudu koji je malo doprineo padu kvaliteta neke sezone.
Mogli su sa cetiri sezone sigurno da zavrse ali biznis je biznis. Evo da odgovorim i u vezi Walta, to jeste svakako veliki minus, ali jednostavno nisu razmisljali da ce serija toliko da traje i on je bukvalno od dedeta postao covek tako da je zbog toga uklonjen, kao i sto je ona latino riba izbacena sa snimanja zbog opijanja i orgija nja pa je i tu urađena korekcija njenog lika samim tim i ukupne  price.
Ali nevezano za to jedna od najboljih serija ikada snimljenih ,iako ima milion mana.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Lost
« Odgovori #132 u: Studeni 04, 2019, 17:55:31 poslijepodne »
znali su kolko ce trajat, znali su i kako ce zavrsni kadar izgledat i dje ce se sama zavrsnica finalne epizode odigravat.
ponavljam, obnovljena je za tri sezone sto je tad presedan bio, dosta kasnije je to uradio i big beng teori. tako da o nemanju nekog plana ja mislim da nema govora. sad sto su kiksali sa nekim stvarima i ponesto u hodu ispravljali... svaka serija tog formata se mora kad tad razvodnit, to je prosto neminovno.
strajk je inace uticao samo na cetvrtu sezonu koja je drasticno skracena.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline tompavi

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Lost
« Odgovori #133 u: Prosinac 05, 2019, 12:15:52 poslijepodne »
Gledao sam ovu seriju jos dok je izlazila i kasnije je opet odgledao cijelu. Ovu seriju pratit kako je izlazila i odgledat sada sve u tjedan dana su dva razlicita svijeta. Ona je bila jaka zbog svoj misterija i zbog svih silnih teorija koje su razvili gledatelji tada. Bila je medu prvim serijama koja je imala ogromnu zajednicu ljudi po forumima i stranicama di su se pisale sve moguce teorije o misterijima. Inace i sama serija ima hrpu easter eggova i skrivenih tragova. Istina je da je serija pala u zadnjim sezonama, ali i dalje je bila dobra i zanimljiva.

Offline Ichabod_Crane

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Lost
« Odgovori #134 u: Siječanj 24, 2020, 21:29:22 poslijepodne »
Ovaj klasik je za mene tek nedavno došao na red, odlična misteriozna priča s fantasy elementima također šarolikom posadom likova. Užasno me zanima način na koji priča završava tako da u žurbi se planira pogledati još ovih 30-ak epizoda što su ostale

Offline Somimaestro

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Mladenovac
Odg: Lost
« Odgovori #135 u: Siječanj 29, 2020, 21:47:23 poslijepodne »
U pocetku je bila fantasticna serija ali mislim da su scenaristi malo precenili svoje mogucnosti u nastavku :)
imali su sjajnu ideju ali su prekombinovali

Offline Sammy_W

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Lost
« Odgovori #136 u: Veljača 01, 2020, 17:40:57 poslijepodne »
Da, serija prve dvije sezone stvarno odlična, pogotovo sva ona mističnost koja je prisutna i kasnije, ali imam osjećaj da je sve malo po malo odlazilo u krivom smjeru. Bilo bi mi ipak draže da su nastavili na foru prve dvije sezone i onda I završili ranije čak ako treba

Offline ms4mail

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovori #137 u: Veljača 01, 2020, 17:44:48 poslijepodne »
Slazem se, mistiku volim a ovde ima i puno avanture, Lost  mi je preporuka svima

Offline KK_Almighty

  • Razina 0
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Sisak
Odg: Lost
« Odgovori #138 u: Veljača 02, 2020, 13:17:09 poslijepodne »
Lost mi je super napravljena serija, kvalitetna, likovi odlični, ali ne sviđa mi se što se koncept mijenjao kroz sezone, kao da gledam 2-3 različite serije. Osobno, najviše su me oduševile prve 2 sezone, a pilot je jedan od boljih.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Lost
« Odgovori #139 u: Veljača 03, 2020, 08:48:51 prijepodne »
kako se mijenjao koncept?
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Lost
« Odgovori #140 u: Srpanj 04, 2020, 01:05:29 prijepodne »
nek mi oproste ovih stodvajespestosesetpet dana ali lijepo pise. d best ... pa jes... pa neka e
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Atrahasis

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • In my End is my Beginning
  • Lokacija: Vaseljena
Odg: Lost
« Odgovori #141 u: Studeni 09, 2020, 12:43:55 poslijepodne »
Jedna od najboljih. Ponovo je gledam tokom ovih ludih vremena, i moram reći da je
iskustvo još bolje.
"We shall not cease from exploration, and the end of all our exploring will be to arrive where we started and know the place for the first time."

Offline choosie

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
  • Don't follow leaders, watch the parkin' meters!
  • Lokacija: Rijeka, Hrvatska
Odg: Lost
« Odgovori #142 u: Studeni 12, 2020, 14:05:50 poslijepodne »
Ah, kliše nad klišejima.. Neinventivna gluma, scenarij ko da je moja baba pisala ( ma baba bi to bolje),
znaš unaprijed tko će se s kim spetljat a tko će se s kim zavadit...
rastezanje radnje od nemila do nedraga, likovi toliko prozirni da vidiš ono zelenilo kroz njih..
i onda opet...i opet...i opet...
sapunjanje mozga, uglavnom...
ali kao takva, ima svoju publiku, što opet govori više o publici nego seriji  :smfor (6):

Offline Atrahasis

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • In my End is my Beginning
  • Lokacija: Vaseljena
Odg: Lost
« Odgovori #143 u: Studeni 12, 2020, 20:23:09 poslijepodne »
Ah, kliše nad klišejima.. Neinventivna gluma, scenarij ko da je moja baba pisala ( ma baba bi to bolje),
znaš unaprijed tko će se s kim spetljat a tko će se s kim zavadit...
rastezanje radnje od nemila do nedraga, likovi toliko prozirni da vidiš ono zelenilo kroz njih..
i onda opet...i opet...i opet...
sapunjanje mozga, uglavnom...
ali kao takva, ima svoju publiku, što opet govori više o publici nego seriji :smfor (6):

Tvoje mišljenje, ali mislim da je potpuno neutemeljeno u toj meri da se ne može nazvati mišljenjem već generičkim komentarom sa namernom da se nešto popljuje čisto reda radi. Puno govori o tvom stanju svesti što pored neargumentovane kritike serije, svoje generalizovane i isključive stavove primenjuješ i na publiku pomenute serije i na subverzivan način pokušavaš da učitaš da je ta publika "glupa i isprazna" koliko i serija. Gordost je put ka gluposti.

Razumem da ti se nešto ne dopada, to je tvoj ukus, ali ti na suptilan način vređaš fanove ove serije, to ne mogu da razumem. Gledam ja i filmove Bergmana, Tarkovskog, Polanskog, Kiselovskog, Kjubrika, Bresona itd, pa opet ne tvrdim da ukoliko neko ne prati dela pomenutih autora to "puno govori" o takvoj publici.

Jeste sloboda govora reći nešto kritički, i moje je pravo da se uvredim ako ta kritika pogađa mene lično, ali kada se nešto ovako arbitrarno iznese i to isključivo sa malicioznom namernom, bez želje da se prosto iznese lični stav i utemeljena kritika, onda je to neumesno i ne može biti deo normalnog diskursa.

Kad već iznosiš arbitrarnu kritiku, da kažem i ja nešto u takvom maniru, čini mi se da ti ovu seriju i njenu poruku u najmanju ruku nisi ništa razumeo.
Sa druge strane, ne bih imao ništa negativno da kažem o tvom komentaru, da si se držao isključivo serije bez pominjanja publike.

Svako dobro.
"We shall not cease from exploration, and the end of all our exploring will be to arrive where we started and know the place for the first time."

Offline choosie

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
  • Don't follow leaders, watch the parkin' meters!
  • Lokacija: Rijeka, Hrvatska
Odg: Lost
« Odgovori #144 u: Studeni 13, 2020, 06:12:03 prijepodne »
Da, eto, složiti ću se sa tobom, možda je ipak bilo neumjesno sa moje strane spominjati publiku,
mada stvarno nisam mislio reći da su zbog toga "glupi i isprazni"  oni koji to gledaju, nego jednostavno
da se možda zadovoljavaju sa plitkim/pitkim sadržajem, koji im eto, paše, iz nekog razloga
(dovoljno briga u životu i bez mozganja oko nekakve fikcije itd...). I ja volim povremeno pogledati
2 i pol muškarca, i paše mi tada taj zgubidan Charlie, u tom trenutku možda i više od Moderne obitelji...
Još jednom, nikoga nisam mislio uvrijediti, svatko ima pravo gledati, misliti, reći... što god mu leži
na srcu... pa sam tako i ja iznio svoje mišljenje... a da nisam razumio ništa od te serije (prve sezone,
koju sam, hm, cijelu pogledao) ne stoji, jer šta se tu nema razumijeti? Evo, nemoj i ovo shvatiti kao
napad na...koga god, samo iznosim mišljenje...
Isprike, ipak, svima koji vole Lost... lijep pozdrav..

Offline Atrahasis

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • In my End is my Beginning
  • Lokacija: Vaseljena
Odg: Lost
« Odgovori #145 u: Studeni 13, 2020, 12:31:42 poslijepodne »
Da, eto, složiti ću se sa tobom, možda je ipak bilo neumjesno sa moje strane spominjati publiku,
mada stvarno nisam mislio reći da su zbog toga "glupi i isprazni"  oni koji to gledaju, nego jednostavno
da se možda zadovoljavaju sa plitkim/pitkim sadržajem, koji im eto, paše, iz nekog razloga
(dovoljno briga u životu i bez mozganja oko nekakve fikcije itd...). I ja volim povremeno pogledati
2 i pol muškarca, i paše mi tada taj zgubidan Charlie, u tom trenutku možda i više od Moderne obitelji...
Još jednom, nikoga nisam mislio uvrijediti, svatko ima pravo gledati, misliti, reći... što god mu leži
na srcu... pa sam tako i ja iznio svoje mišljenje... a da nisam razumio ništa od te serije (prve sezone,
koju sam, hm, cijelu pogledao) ne stoji, jer šta se tu nema razumijeti? Evo, nemoj i ovo shvatiti kao
napad na...koga god, samo iznosim mišljenje...
Isprike, ipak, svima koji vole Lost... lijep pozdrav..

Korektno sa tvoje strane. :clapp Pretpostavio sam da si pogledao samo prvu sezonu, to međutim nije dovoljno za kompletan utisak o ovoj seriji, ali kao što rekoh, nije ti se dopalo i to je u redu. Desi se i meni da mi se prva sezona ne dopadne, pa nikako da nastavim da gledam ostale. Najbolji slučaj je The Expanse (Prostranstvo), prva sezona mi je nekako mlaka, a likovi neuverljivi, te nikako da se nateram da pogledam naredne sezone koje svi živi hvale. Ako je moja opaska na tvoj komentar bila malo oštrija, nemoj mi zameriti.

Sve najbolje
"We shall not cease from exploration, and the end of all our exploring will be to arrive where we started and know the place for the first time."

Offline alterego

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Lost
« Odgovori #146 u: Studeni 13, 2020, 15:49:24 poslijepodne »
Nije se ni meni naročito svidila serija. Gledao sam je na TV-u, pa možda zbog toga sto mi je znala promaknuti koja epizoda😀. Uglavnom nisam sve sezone niti pogledao. Mislio sam odgledati sve ispočetka, ali bi mi puno vremena to oduzelo pa nikako da se natjeram

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Lost
« Odgovori #147 u: Studeni 13, 2020, 19:06:59 poslijepodne »
Gledam ju sad drugi ili treći put i evo me na 5. sezoni i moram priznati da se slažem s negativnim komentarima gore. Do 4. sezone ajde nekako je oke, ali 5. je već zešće izmišljanje tople vode. Mislim da su jednostavno htjeli produljiti seriju koliko mogu radi popularnosti, ali bez pravog plana i zato je i ispala tako bzvz na kraju. Nepotrebno razvučeno i da imalo nekakav smislen kraj sa 4. sezonom bila bi vrhunska serija.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Lost
« Odgovori #148 u: Studeni 13, 2020, 23:14:28 poslijepodne »
peta je najbolja.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline choosie

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
  • Don't follow leaders, watch the parkin' meters!
  • Lokacija: Rijeka, Hrvatska
Odg: Lost
« Odgovori #149 u: Studeni 15, 2020, 12:02:48 poslijepodne »
Korektno sa tvoje strane. :clapp Pretpostavio sam da si pogledao samo prvu sezonu, to međutim nije dovoljno za kompletan utisak o ovoj seriji, ali kao što rekoh, nije ti se dopalo i to je u redu. Desi se i meni da mi se prva sezona ne dopadne, pa nikako da nastavim da gledam ostale. Najbolji slučaj je The Expanse (Prostranstvo), prva sezona mi je nekako mlaka, a likovi neuverljivi, te nikako da se nateram da pogledam naredne sezone koje svi živi hvale. Ako je moja opaska na tvoj komentar bila malo oštrija, nemoj mi zameriti.

Sve najbolje

Da, who am I to judge, kada toliki ljudi vole tu seriju... A možda je jedan razlog bio što je jedan od glavnih glumaca bio  Josh Holloway,
koji mi jednostavo ne ide, taj njegov šminkerski look, a opet, gledao sam Colony koja mi je legla, i to sve tri sezone!) gdje je on pak
glavni glumac, pa sad se ti misli... uglavnom, čudni su putevi celuloidni....

I ne zamjeram ništa, kada sugovornik razborito misli i piše, onda je to u stvari zadovoljstvo pročitati...

uživaj...