Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Filmovi  (Posjeta: 886870 puta)

0 Članova i 11 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #840 u: Studeni 12, 2017, 11:09:41 prijepodne »
split...
http://www.imdb.com/title/tt4972582/
kakav film...
nemam rijeci stvarno.

23 ličnosti?! ja se bojim ovih svojih četiri, a on ide i na 24.  ;D

Sada cemo videti na sta ce liciti borba Bruce Willisa, James McAvoya i Samuel L. Jacksona u "Glass"-u. Da, vraca se i Anya Taylor-Joy! Jedino sto moramo cekati do 2019.godine!

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #841 u: Studeni 13, 2017, 09:02:15 prijepodne »
juce sam pogledao Unbreakable, raznio me film, kakav kraj  :sbowing_100-106
Spoiler: prikaži
ima teorija da su se crumb kao dijete i dejvid sreli na stadionu, ne znam da li je ispravna.

ovaj glass je veliki rizik, volim salamalalalajanove filmove, ali i on zna da lijepo zasere.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #842 u: Studeni 13, 2017, 09:21:38 prijepodne »
juce sam pogledao Unbreakable, raznio me film, kakav kraj  :sbowing_100-106
Spoiler: prikaži
ima teorija da su se crumb kao dijete i dejvid sreli na stadionu, ne znam da li je ispravna.

ovaj glass je veliki rizik, volim salamalalalajanove filmove, ali i on zna da lijepo zasere.

onaj iz 2002.?

http://www.imdb.com/title/tt0217869/

jedan od jačih ikad, i zaboravila sam na njega  :000

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #843 u: Studeni 13, 2017, 09:42:00 prijepodne »
jeste  taj, fora je sto je povezan sa split-om. ja ne znam kako preskocih taj film  :smfor (9):
inace, ovo je sa snimanja glass-a, spojlericno prilicno:
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline nenon30

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kikinda,Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #844 u: Studeni 13, 2017, 10:10:06 prijepodne »
Unbreakable i Split se ne mogu meriti, ako si pogledao ovaj drugi onda znaš, čemu onakav kraj,ono penjanje po zidovima i pravljanje besmrtnosti od jedne podvojene ličnosti, sve mi to nije imalo smisla uopšte...  :smfor (29):
jedino je James McAvoy opet dokazao da je odličan glumac...kao i u Atomic blonde gde je takodje scenario tanak...ali tu je Charlize sa devojkom  :smfor (27):

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #845 u: Studeni 13, 2017, 12:23:07 poslijepodne »
Unbreakable i Split se ne mogu meriti, ako si pogledao ovaj drugi onda znaš, čemu onakav kraj,ono penjanje po zidovima i pravljanje besmrtnosti od jedne podvojene ličnosti, sve mi to nije imalo smisla uopšte...  :smfor (29):
jedino je James McAvoy opet dokazao da je odličan glumac...kao i u Atomic blonde gde je takodje scenario tanak...ali tu je Charlize sa devojkom  :smfor (27):

Svaki superheroj ima svog arhineprijatelja, tipa Supermen Leks Lutora, a Brus Vilis Semjuel Dzeksona! E, sada u kakvoj je vezi Dzejms, koji ocigledno sem podvojenosti, ima i natprirodne sposobnosti, ostaje da se vidi!

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #846 u: Studeni 13, 2017, 12:30:20 poslijepodne »
pogledah dzipers kripers 3, kakvo smece majko sveta  :smfor (9):
nista nijesam ocekivao ali da ce ovako los bit... komediju su napravili od monstruma, gluma debakl. hahahahaha, pa nijesam mogao vjerovat koliko je to usiljeno bilo, plus slow motion scene, znaciiii  :sbowing_100-106
zaobidjite molim vas. siguran sam da moze funkcionisat kao komedija ali uz... sladoled  ;D pa sa ekipom.
jebote sta sam ja gledao, hahahahahahaha! bravo mi ga.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #847 u: Studeni 13, 2017, 13:49:01 poslijepodne »
pogledah dzipers kripers 3, kakvo smece majko sveta  :smfor (9):
nista nijesam ocekivao ali da ce ovako los bit... komediju su napravili od monstruma, gluma debakl. hahahahaha, pa nijesam mogao vjerovat koliko je to usiljeno bilo, plus slow motion scene, znaciiii  :sbowing_100-106
zaobidjite molim vas. siguran sam da moze funkcionisat kao komedija ali uz... sladoled  ;D pa sa ekipom.
jebote sta sam ja gledao, hahahahahahaha! bravo mi ga.
Znas kako, ja oboavam prvi, a nemam nista protiv ni 2.dela, ali ovaj jeste grozan...svasta se pricalo, te nisu imali para da ga zavrse, zato je tako zbrzan, trebao je da igra u bioskopima, pa je povucen, zbog protesta oko rediteljeve pedofilske proslosti, pa je onda brze-bolje bacen na "Sy-Fy" kanal! E, sada na "IMDB"-u stoji da traje 100 minuta, ali svaka verzija koja moze da se trenutno skine je od 85 minuta, mada sumnjam da bi i tih 15-ak minuta promenilo misljenje...

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #848 u: Studeni 13, 2017, 14:14:58 poslijepodne »
znam, znam. bas sam poslije filma malo konsultovao gugl oko reditelja i problema sa filmom, strasno stvarno. meni je prvi dobar, mislim da sam ga 2x gledao, drugog se i ne sjecam. ja ne znam ima li bar jedna pozitivna stvar u ovom trecem dijelu. onaj crnac, lovac na monstruma...  :smfor (9): sto je ono... kakav je ono performans, ono je sramotno. njega samo kao primjer navodim, ni ostali nijesu nista bolji, sve nesto vicu, nervozisu, vodjeni osvetom, pfff... jebote...
ranije sam nedje pisao, ako vec krenes da radis nesto, konkretno horor film, daj bar malo obrati paznju na gomilu gluposti kakve konstantno gledamo i potrudi se da ih ne ponovis ili bar smanjis. ali dzaba. jedno te isto. razumijem da je zanr previse eksploatisan, nema novih ideja, da rijetko sta uspije. ali nemoj ga radit preko guzice...
mogu se napravit i dobar film i serija sa malim budzetom tako da to nikako ne moze bit opravdanje, evo sad iz glave, serija No Activity. sa vjerovatno nekom mizerijom od para je dobijena vrhunska komedija, bez greske serija. a citam i da je split imao neka mala ulaganja, vidjelo smo rezultat. eto.
sto je najjace u planu je i 4ti dio dzipersa...  :smfor (9):
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #849 u: Studeni 13, 2017, 14:39:00 poslijepodne »
znam, znam. bas sam poslije filma malo konsultovao gugl oko reditelja i problema sa filmom, strasno stvarno. meni je prvi dobar, mislim da sam ga 2x gledao, drugog se i ne sjecam. ja ne znam ima li bar jedna pozitivna stvar u ovom trecem dijelu. onaj crnac, lovac na monstruma...  :smfor (9): sto je ono... kakav je ono performans, ono je sramotno. njega samo kao primjer navodim, ni ostali nijesu nista bolji, sve nesto vicu, nervozisu, vodjeni osvetom, pfff... jebote...
ranije sam nedje pisao, ako vec krenes da radis nesto, konkretno horor film, daj bar malo obrati paznju na gomilu gluposti kakve konstantno gledamo i potrudi se da ih ne ponovis ili bar smanjis. ali dzaba. jedno te isto. razumijem da je zanr previse eksploatisan, nema novih ideja, da rijetko sta uspije. ali nemoj ga radit preko guzice...
mogu se napravit i dobar film i serija sa malim budzetom tako da to nikako ne moze bit opravdanje, evo sad iz glave, serija No Activity. sa vjerovatno nekom mizerijom od para je dobijena vrhunska komedija, bez greske serija. a citam i da je split imao neka mala ulaganja, vidjelo smo rezultat. eto.
sto je najjace u planu je i 4ti dio dzipersa...  :smfor (9):

Na zalost, izgleda da hoce! Baci oko, ako vec nisi na neke od Salvinih filmova-taj ozloglaseni "Clownhouse" (1989), "Powder" (1995), odlican triler "The nature of  the beast" (1995)...

Offline nenon30

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kikinda,Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #850 u: Studeni 13, 2017, 18:16:24 poslijepodne »
sa Jeepers Creepers će izgleda biti kao sa Wrong turn...prvi deo još nekako a posle ja ne znam ni kako da opišem ono...
valjda im je bitno samo naslov filma pa misle da će ljudi odmah gledati...a scenario,gluma i ostalo su im manje važni...

Offline vukmar

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #851 u: Studeni 13, 2017, 21:29:19 poslijepodne »
Jeepers Creepers 3  a loš, a ja mislio i da ga prevodim..  :smfor (26):
baš loš.. jedino što se potrudio je da proširi mitologiju kod čudovišta, al to nije dobro..
bolje da nije nije radio ovaj deo..
a kad cilja na oko koje nema...  :smfor (24):

1922 i Gerald's Game fantastični..
gluma, priča, ma sve.. mogli su odraditi kraj bolje u drugom, al ok..
oba rađena po knjigama stivena kinga.. xD preporuka...

Offline Veleno

  • We are many...
  • TDDC
  • *****
  • Postova: 901
  • Spol: Muški
  • Shine on you crazy diamond
  • Lokacija: Willard’s Mill, New Hampshire
Odg: Filmovi
« Odgovori #852 u: Studeni 13, 2017, 22:02:14 poslijepodne »
Mayhem

Meni je bio:
 :thcheerleader3 :thcheerleader3:thspaz :thspaz, ponekad  :smfor (24): :smfor (24)::lol2: :lol2:
na kraju je sve ispalo dobro.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #853 u: Studeni 14, 2017, 09:28:20 prijepodne »
Na zalost, izgleda da hoce! Baci oko, ako vec nisi na neke od Salvinih filmova-taj ozloglaseni "Clownhouse" (1989), "Powder" (1995), odlican triler "The nature of  the beast" (1995)...
ova 2 mi djeluju kul. tnx :)
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline nenon30

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kikinda,Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #854 u: Studeni 14, 2017, 10:36:18 prijepodne »
čoveče ala je propao ovaj Nikolas Kejdž...  :smfor (9):
koje on to filmove snima, izbaci 10 filmova godišnje a nijedan ne vredi ni pomena...evo upravo vidim štancao još jedan The humanity bureau...
a primetite da je isti na svakoj plakati od svog novog "filma"...kao nacrtan... :smfor (2):

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #855 u: Studeni 14, 2017, 14:33:52 poslijepodne »
Pogledah ove zadnje Pirate http://imdb.com/title/tt1790809/ dobar je filM taman koliko se očekuje od takvog.
Zabavan duhovit prepun akcije. Naravno ništa bez Depa i njegovog pijanog KitRičards metoda glume  :smfor (24):
Ako neko bude tražio mane sigurno će ih naći ja ih nisam ni tražio ni našao.
Arrrr zaboravih G. Rusha,  ja njega obožavam do imbecilnosti. Posle Kings speech.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #856 u: Studeni 14, 2017, 16:42:55 poslijepodne »
Arrrr zaboravih G. Rusha,  ja njega obožavam do imbecilnosti. Posle Kings speech.

čovjek je kameleon.. nema šta taj ne može odglumiti.. oduševio me kao Einstein   :sbowing_100-106

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #857 u: Studeni 14, 2017, 20:08:13 poslijepodne »
Arrrr zaboravih G. Rusha,  ja njega obožavam do imbecilnosti. Posle Kings speech.

čovjek je kameleon.. nema šta taj ne može odglumiti.. oduševio me kao Einstein   :sbowing_100-106
Nisam video. To iz one serije? Genious kako li :)

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #858 u: Studeni 14, 2017, 20:18:19 poslijepodne »
Nisam video. To iz one serije? Genious kako li :)

jes, Genius - obavezno pogledaj  :smfor (6):

http://www.prijevodi-titlovi.org/serije/prikaz/177/genius

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #859 u: Studeni 14, 2017, 23:23:05 poslijepodne »
The Hitman's Bodyguard http://www.imdb.com/title/tt1959563/?ref_=nv_sr_4
Ok akcija, mada sam ocekivao vise smeha ali dobro...
I sad definitivno znamo da ovaj snimak od prosle godine nije bio stvaran  :smfor (24):  :smfor (24):  :smfor (24):

Naravno i jasno mi jei zasto film nije prikazivan u Beloruskim bioskopima.  ;D

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #860 u: Studeni 14, 2017, 23:25:09 poslijepodne »
a to je bila kao neka vijest? hahahhahhaha pa iz aviona se vidi da je s nekog seta  :smfor (24): :smfor (24): :smfor (24):

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #861 u: Studeni 14, 2017, 23:33:35 poslijepodne »
a to je bila kao neka vijest? hahahhahhaha pa iz aviona se vidi da je s nekog seta  :smfor (24): :smfor (24): :smfor (24):
Bio je gif na tviteru svi su serovali, tu sam video... :smfor (29):

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #862 u: Studeni 15, 2017, 02:52:32 prijepodne »
Jeepers Creepers drugi dio mi je puno bolji od prosječnog prvog dijela iako nisam fan Salve. Jedini film koji mu volim je Nature of the Beast zbog glavnog dvojca odglumili su fantastično.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #863 u: Studeni 15, 2017, 06:31:09 prijepodne »
Jeepers Creepers drugi dio mi je puno bolji od prosječnog prvog dijela iako nisam fan Salve. Jedini film koji mu volim je Nature of the Beast zbog glavnog dvojca odglumili su fantastično.
Jeste sjajan a nije los (na tu foru) ni segment Larry Cohena u "Masters of horror"-"Pick me up"! Topla preporuka kao i za jos poneke pricice odatle-Karpenter, Koskareli, Takasi Mike, Ardjento, Lendis...

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline deki72

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: NIs
Odg: Filmovi
« Odgovori #865 u: Studeni 15, 2017, 11:27:26 prijepodne »
GEOSTORM - film razbija..

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #866 u: Studeni 16, 2017, 10:14:12 prijepodne »
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Hank Moody

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #867 u: Studeni 16, 2017, 13:35:23 poslijepodne »
Dschungelkind (2011) Mocan film! :shock: Gluma, produkcija + istinita prica. I muzika je sjajna. :yeah: Zasluzuje da bude poznatiji. Ima i nas prevod. :)

Offline ivan2105

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Filmovi
« Odgovori #868 u: Studeni 21, 2017, 19:09:43 poslijepodne »
Iako mi je na watchlisti bio 100 godina, nikako da pogledam i tek sam prije mjesec dana "natjerao" (iako obožavam Halle Berry) i pogledao Frankie and Alice. Oduševljen!!  :sbowing_100-106

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #869 u: Studeni 23, 2017, 11:16:34 prijepodne »
koga zanima izasli su dobri ripovi za american made i limehouse golem.
http://www.imdb.com/title/tt3532216/
http://www.imdb.com/title/tt4733640/
velika ocekivanja imam od ovog prvog.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.