Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Filmovi  (Posjeta: 887261 puta)

0 Članova i 19 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #990 u: Siječanj 09, 2018, 19:23:15 poslijepodne »


Potpis za gorenavedeni film, a kada smo kod grka, baci oko i na "Miss violence" (2013)-tezak, pretezak film, ali apsolutna preporuka!
Gledao ga matori, naravno. Volim ja uvrnute i preteske filmove za gledanje. Prosto volim kad mi sivu masu izbaci iz ravnoteze.  ;D

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #991 u: Siječanj 10, 2018, 03:55:41 prijepodne »

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #992 u: Siječanj 10, 2018, 20:35:28 poslijepodne »
Je l' pogledao neko zadnji deo cuvene fransize "SAW" http://www.imdb.com/title/tt3348730/?ref_=nv_sr_1?
Obzirom da sam ljubitelj iste, i da je izasao dobar rip, kanim se pogledati, pa me zanimaju utisci, mada sam cuo da nije nesto.
Ima li kogod da je ljubitelj Kramerovih "igrarija"?

Offline petarsimic8

  • Razina 0
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #993 u: Siječanj 10, 2018, 20:58:13 poslijepodne »
Pogledao ''The Killing of a sacred deer''. Meni je prilicno los,mada vidim da ima ljudi koji ga dizu u nebesa.Ja ga ne bih preporucio.
Ako si kadar, pogledaj od istog reditelja "Kynodontas" [2009]. Kako je to originalan, i pomalo uvrnut film.
Meni jedan od drazih filmova, jer totalno je urnebesan, pa ako volis nesto originalno, od mene apsolutna preporuka.


Potpis za gorenavedeni film, a kada smo kod grka, baci oko i na "Miss violence" (2013)-tezak, pretezak film, ali apsolutna preporuka!

Pogledacu,ionako sam slab sa Grcima,pa da pocnem polako da ih gledam :)

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #994 u: Siječanj 10, 2018, 21:50:49 poslijepodne »


http://www.imdb.com/title/tt6304162/?ref_=nv_sr_1

Nisam ni sumnjao u Malkinovu preporuku, a ni u Zvjaginceva, autora ovog dirljivog filma. Ne znam sta bih rekao u par recenica, a da ne otkrivam puino, jer to ne volim.
Uglavnom, psiholoska drama o paru koji se razvodi i njihovom 12-ogodisnjem sinu. I otac i majka imaju ljubavnike, i tako sinu daju do znanja da je nevoljan, nezeljen i neprihvacen sa njihove strane... Jednog dana mali Aljosa nestaje, i tu prica krece...

Samo bih jos dodao da kroz ceo film i likove pojedinacno, provlaci se patnja. S moje tacke gledista, niko od njih nije kriv, jer oni nista nisu naucili o ljubavi o kojoj se u filmu mnogo govori, ali prilicno dominira njen nedostatak.

I samo da zakljucim kad je rec o [ne]ljubavi, svi znamo da ljubav u praksi ne izgleda jednostavno. Sama rec "Ljubav" nije definisana, i ljudi cesto po mom misljenu stvaraju neka pogresna uverenja o njoj kao npr. "Nema ljubavi bez bola", ili recimi "Ljubav boli". E, s takvem uverenjem nastaje problem.

Raspisah se ja jer me film zaista dirnuo. Iako je na momente depresivan i tezak, apsolutna preporuka, jer film to zasluzuje.

Kolega, nisam ja malkin  ;D

Malkina nema, ne znam di je otišao. Pisao je ovdje, možda brat coadj zna  :smfor (6):

Drago mi je da ti se film svidio. Ima prelijepih scena film, ali i nekih stvarno uznemirujućih koje graniče sa hororom.

Offline vukmar

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #995 u: Siječanj 10, 2018, 23:23:43 poslijepodne »
Odgledao Jigsaw-a..
Dobar je.. Bolji od 4-7.. Ništa posebno, al' mislim da se
slažem s ovima revjuistima.. Biće dobar ljubitelju Saw filmova..

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #996 u: Siječanj 11, 2018, 08:36:00 prijepodne »
odgledah d snowman, kakva konfuzija od filma majko sveta... :smfor (9): prvih po ure su fino postavili stvari a onda raspad totalni. ne mogu da vjerujem da je film odradjen onako amaterski na svim nivoima.
fasbenderu, kul si, ukapirali smo...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #997 u: Siječanj 11, 2018, 20:29:01 poslijepodne »


http://www.imdb.com/title/tt6304162/?ref_=nv_sr_1

Nisam ni sumnjao u Malkinovu preporuku, a ni u Zvjaginceva, autora ovog dirljivog filma. Ne znam sta bih rekao u par recenica, a da ne otkrivam puino, jer to ne volim.
Uglavnom, psiholoska drama o paru koji se razvodi i njihovom 12-ogodisnjem sinu. I otac i majka imaju ljubavnike, i tako sinu daju do znanja da je nevoljan, nezeljen i neprihvacen sa njihove strane... Jednog dana mali Aljosa nestaje, i tu prica krece...

Samo bih jos dodao da kroz ceo film i likove pojedinacno, provlaci se patnja. S moje tacke gledista, niko od njih nije kriv, jer oni nista nisu naucili o ljubavi o kojoj se u filmu mnogo govori, ali prilicno dominira njen nedostatak.

I samo da zakljucim kad je rec o [ne]ljubavi, svi znamo da ljubav u praksi ne izgleda jednostavno. Sama rec "Ljubav" nije definisana, i ljudi cesto po mom misljenu stvaraju neka pogresna uverenja o njoj kao npr. "Nema ljubavi bez bola", ili recimi "Ljubav boli". E, s takvem uverenjem nastaje problem.

Raspisah se ja jer me film zaista dirnuo. Iako je na momente depresivan i tezak, apsolutna preporuka, jer film to zasluzuje.

Kolega, nisam ja malkin  ;D

Malkina nema, ne znam di je otišao. Pisao je ovdje, možda brat coadj zna  :smfor (6):

Drago mi je da ti se film svidio. Ima prelijepih scena film, ali i nekih stvarno uznemirujućih koje graniče sa hororom.
:smfor (24): Ma na tebe i sam i mislio, ali mi je on u tom trenutku bio u glavi.  :smfor (24):
Ne znam di je covek odjedared nestao. Nema ga ni po ostalim forumima za koje znam da ima nalog.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #998 u: Siječanj 11, 2018, 20:37:36 poslijepodne »
Odgledao Jigsaw-a..
Dobar je.. Bolji od 4-7.. Ništa posebno, al' mislim da se
slažem s ovima revjuistima.. Biće dobar ljubitelju Saw filmova..
Zahvaljujem, svakako cu ga odgledati. Slozicu se da su 4 i 7 mozda i najlosiji, i da je ovaj osmi deo zvanicno i kraj najpoznatije "horor" fransize.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #999 u: Siječanj 11, 2018, 22:24:46 poslijepodne »
I ja ću verovatno pogledati jer nema ništa pametno trenutno.
Mada mi nisu nešto ti Saw filmovi. Da je makar neki reboot

Offline vukmar

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #1000 u: Siječanj 11, 2018, 22:39:44 poslijepodne »
Kad spomenu Pinheda, kako loše izgleda ovaj novi..
mada nisam gledao ni zadnja dva, tri dela..
trejler za Slender Mana je isto jezivo loš..

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #1001 u: Siječanj 11, 2018, 23:00:28 poslijepodne »
Kad spomenu Pinheda, kako loše izgleda ovaj novi..
mada nisam gledao ni zadnja dva, tri dela..
trejler za Slender Mana je isto jezivo loš..

Iskreno, izuzev trejlera za "A quiet place" i "The new mutants", ostatak filmova (pricam o hororima), koji se reklamiraju za 2018, ne ulivaju mi poverenje...Lazem, upravo se setih "Mom and dad" sa Nikolas Kejdzom (znam, znam...Kejdz i njegovi filmovi u poslednje vreme) i mozda "Winchester", samo zbog Helen Miren...

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #1002 u: Siječanj 11, 2018, 23:01:22 poslijepodne »
Da   :agree samo prva dva tri su bila dobra Hellraisera zato i kažem da je neki dobar reboot sa današnjom tehnologijom..

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #1003 u: Siječanj 12, 2018, 07:37:31 prijepodne »
Da   :agree samo prva dva tri su bila dobra Hellraisera zato i kažem da je neki dobar reboot sa današnjom tehnologijom..
U ono vreme kada sam ga prvi put pogledao (kod nas u bioskopima igrao je 1988.), bio mi je odlican, do sada, sa ove vremenske distance i ne tako, dok se drugi deo i dalje odlicno drzi! Treci mi je zabavan tres, dok je cetvrti imao zanimljivu ideju, ali tu su za vreme snimanja kresali rapidno budzet, reditelj (Kevin Yagher) se odrekao filma, pa je na kraju ovo ostvarenje potpisano pod pseudonimom Alana Smithee-a. Ako se ne varam to je poslednji iz serijala koji je pusten u bioskope! Ostatak sem petog (koji mi je vise bio noir sa Pinhedom-om), uzas...U sustini, i prema ovom serijalu imam otklon, kao i prema onim budalastinama u vidu "Dece kukuruza" gde ne znas koji je uzasniji! Sto se tice reboot-a, jedno vreme se suskalo da ce se njega latiti dvojac Alexandre Bustillo i Julien Maury, zasluzan za (meni) odlican "Inside" (2007) i malo losiji "Aux Yeux Des Vivants" (2014), medjutim, pitanje je kako bi se pod lupom producenata "razmahali". Dovoljno je videti sta su uradili sa "Leatherface"-om.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1004 u: Siječanj 12, 2018, 10:28:20 prijepodne »
http://www.imdb.com/title/tt5308322/
Neloš horor
sasvim ok film, bas pogledah sinoc. ona mala me odusevila. jes pun klisea koji mi zacudo nijesu smetali, par predvidljiv stvari ali i poneka komicna sekvenca, uz ponavljam najveci plus filma glavnu glumicu. znao sam da nece proc film bez pominjanja dana mrmota  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #1005 u: Siječanj 12, 2018, 18:55:06 poslijepodne »
@Stimpson, nije samo tebi "Inside" odlican, ima nas jos.  ;D
Nego, kad si se vec do'vatio francuskih horora, cudi me da nisi pomenuo "Haute tension" i faking mucni "Martyrs".  :? ??
Svakako vredni pomena, a cisto sumnjam da ih nisi pogledao.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #1006 u: Siječanj 12, 2018, 20:47:19 poslijepodne »
@Stimpson, nije samo tebi "Inside" odlican, ima nas jos.  ;D
Nego, kad si se vec do'vatio francuskih horora, cudi me da nisi pomenuo "Haute tension" i faking mucni "Martyrs".  :? ??
Svakako vredni pomena, a cisto sumnjam da ih nisi pogledao.


Ma naravno, nego smo se dohvatili ovog dvojca, pa cisto da pomenem to sto su radili..."Haute..." mi je jedan od omiljenih i uopste postujem Aju kao reditelja (po meni, jedan od najboljih rimejk filmova jesu njegova "Brda", ok su mi "Mirrors" (mada vise preferiram korejski original), a kada hocu da se opustim i zabavim onda je tu njegova "Pirana", ali se covek pokazao i udrugim zanrovima-odlican "The 9th life of Louis Drax". a sto se tice "Martyrs"-a...uf, ja ne pamtim mucniji, a istovremeno fascinantniji film, koji me je prikovao za ekran, i na kraju iscedio kao krpu. Jedan od filmova koje volim, ali iskreno retko se vracam! Imaju francuzi brutalnih horora, tu je i "Frontiere(s) (2007) Xavier Gensa, koji me je razbio sa filmom "The divide" (2011), u sustini apokalipticna drama, koja predstavlja ljude u svoj svojoj, najgoroj varijanti! E, to je horor! Ako nisi gledao, obavezna preporuka, ali pogledaj unrated cut!

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #1007 u: Siječanj 13, 2018, 02:07:33 prijepodne »
Prekinuo sam Atomic blonde napola. Predvidljiv besmislen dosadan..

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk


Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #1008 u: Siječanj 13, 2018, 18:54:59 poslijepodne »



Ma naravno, nego smo se dohvatili ovog dvojca, pa cisto da pomenem to sto su radili..."Haute..." mi je jedan od omiljenih i uopste postujem Aju kao reditelja (po meni, jedan od najboljih rimejk filmova jesu njegova "Brda", ok su mi "Mirrors" (mada vise preferiram korejski original), a kada hocu da se opustim i zabavim onda je tu njegova "Pirana", ali se covek pokazao i udrugim zanrovima-odlican "The 9th life of Louis Drax". a sto se tice "Martyrs"-a...uf, ja ne pamtim mucniji, a istovremeno fascinantniji film, koji me je prikovao za ekran, i na kraju iscedio kao krpu. Jedan od filmova koje volim, ali iskreno retko se vracam! Imaju francuzi brutalnih horora, tu je i "Frontiere(s) (2007) Xavier Gensa, koji me je razbio sa filmom "The divide" (2011), u sustini apokalipticna drama, koja predstavlja ljude u svoj svojoj, najgoroj varijanti! E, to je horor! Ako nisi gledao, obavezna preporuka, ali pogledaj unrated cut!
Ma znam da ste se dohvatili tog dvojca, ali je generalno bila spika o hororima, pa me zacudilo da Haute i Martrys nisi pomenuo.
Kako god, Frontiere(s) sam gledao, a The divide nisam, imam ga u vidu, mada slabo gotivim apokalipticne teme i generalno Sci-Fi zanr.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #1009 u: Siječanj 13, 2018, 19:49:19 poslijepodne »



Ma naravno, nego smo se dohvatili ovog dvojca, pa cisto da pomenem to sto su radili..."Haute..." mi je jedan od omiljenih i uopste postujem Aju kao reditelja (po meni, jedan od najboljih rimejk filmova jesu njegova "Brda", ok su mi "Mirrors" (mada vise preferiram korejski original), a kada hocu da se opustim i zabavim onda je tu njegova "Pirana", ali se covek pokazao i udrugim zanrovima-odlican "The 9th life of Louis Drax". a sto se tice "Martyrs"-a...uf, ja ne pamtim mucniji, a istovremeno fascinantniji film, koji me je prikovao za ekran, i na kraju iscedio kao krpu. Jedan od filmova koje volim, ali iskreno retko se vracam! Imaju francuzi brutalnih horora, tu je i "Frontiere(s) (2007) Xavier Gensa, koji me je razbio sa filmom "The divide" (2011), u sustini apokalipticna drama, koja predstavlja ljude u svoj svojoj, najgoroj varijanti! E, to je horor! Ako nisi gledao, obavezna preporuka, ali pogledaj unrated cut!
Ma znam da ste se dohvatili tog dvojca, ali je generalno bila spika o hororima, pa me zacudilo da Haute i Martrys nisi pomenuo.
Kako god, Frontiere(s) sam gledao, a The divide nisam, imam ga u vidu, mada slabo gotivim apokalipticne teme i generalno Sci-Fi zanr.


Neces pogresiti, veruj mi, tezak film, ali odlican!

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #1010 u: Siječanj 14, 2018, 14:00:55 poslijepodne »
Hacksaw Ridge je dobar film. Malo je hladno izrežirano ali je ok. Ratni. Scene rata su povremeno brutalne.

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk


Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #1011 u: Siječanj 15, 2018, 12:21:03 poslijepodne »
Dunkirk je odličan. Zanimljiv pristup iz tri ugla da kažemo. Iz vazduha s mora i kopna. Bez preteranih dijaloga događaji se ređaju. Pretpostavljam da su to tri svedočenja nekih učesnika ove bitke.

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk


Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1012 u: Siječanj 15, 2018, 12:31:08 poslijepodne »
vratih se svojoj velikoj ljubavi faund futidz zanru. i to 2 komata.
Found Footage 3D
http://www.imdb.com/title/tt3449006/?ref_=nv_sr_4
slabo naravno, a djelovalo je skoro pa obecavajuce. sve dosadnije kako film odmice i onda, of kors, haoticna zavrsnica. najsmjesnije mi je sto su sebe shvatili bas ozbiljno i kao htjeli da se posprdaju sa zanrom, sto su nekoliko puta i provukli kroz film ismijavajuci sve te ff kliseE. gluma jednog od likova je iznenadjujuce dobra, a glavna glumica je dobra riba.
Aliens: Zone of Silence (2017)
http://www.imdb.com/title/tt3604156/?ref_=nv_sr_1
dugacka reklama za skupu haj saj faj audio/video opremu i razne betmen gedzete. garant sponzor filma.
radja se vrti oko pustinjskog meksickog bermudskog trougla.
prica klise, neko je posao da trazi nestale, i i i... trt.
najjace mi je sto nadjoh neki clanak, sa nekog od tih FF portala koji je bio tako objektivan da sam bljucnuo - revolucija u zanru, fantasticna zavrsnica, gradjenje price...
ahahahahaha, ah mene... sto je sljudima... hahahahaha!
i odje je glavna glumica dobra riba. u stvari jos bolja.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline ivan2105

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Filmovi
« Odgovori #1013 u: Siječanj 15, 2018, 15:55:45 poslijepodne »
Dunkirk je odličan. Zanimljiv pristup iz tri ugla da kažemo. Iz vazduha s mora i kopna. Bez preteranih dijaloga događaji se ređaju. Pretpostavljam da su to tri svedočenja nekih učesnika ove bitke.

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk

S te strane je i meni odličan, ali toliko depresivan, a toliko malo razgovora, da to nije normalno  :smfor (2): :smfor (2): :smfor (2):

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #1014 u: Siječanj 15, 2018, 19:18:48 poslijepodne »
vratih se svojoj velikoj ljubavi faund futidz zanru. i to 2 komata.
Found Footage 3D
http://www.imdb.com/title/tt3449006/?ref_=nv_sr_4
slabo naravno, a djelovalo je skoro pa obecavajuce. sve dosadnije kako film odmice i onda, of kors, haoticna zavrsnica. najsmjesnije mi je sto su sebe shvatili bas ozbiljno i kao htjeli da se posprdaju sa zanrom, sto su nekoliko puta i provukli kroz film ismijavajuci sve te ff kliseE. gluma jednog od likova je iznenadjujuce dobra, a glavna glumica je dobra riba.
Aliens: Zone of Silence (2017)
http://www.imdb.com/title/tt3604156/?ref_=nv_sr_1
dugacka reklama za skupu haj saj faj audio/video opremu i razne betmen gedzete. garant sponzor filma.
radja se vrti oko pustinjskog meksickog bermudskog trougla.
prica klise, neko je posao da trazi nestale, i i i... trt.
najjace mi je sto nadjoh neki clanak, sa nekog od tih FF portala koji je bio tako objektivan da sam bljucnuo - revolucija u zanru, fantasticna zavrsnica, gradjenje price...
ahahahahaha, ah mene... sto je sljudima... hahahahaha!
i odje je glavna glumica dobra riba. u stvari jos bolja.

Ja se iskreno plasim da u poslednje vreme pogledam ista iz tog zanra, ali se vratih posle 10-ak godina nekolicini naslova tzv "mockumentary" zanra, i da vidis, i dalje se dobro drze-"Interview with the assassin" (2002), tu je "pokid'o" Rejmond Beri, i "Death of a president", pa ako ih kojim slucajem nisi pogledao, baci oko!

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #1015 u: Siječanj 16, 2018, 04:14:12 prijepodne »
The Shape of the Water je odličan http://m.imdb.com/title/tt5580390/ malo lošije enkodiran screener ali sasvim gledljiv.  Ali film je odličan. Pretpostavljam da je ovo ono vodeno biće iz Hellboya.

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk


Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1016 u: Siječanj 16, 2018, 08:54:20 prijepodne »
Ja se iskreno plasim da u poslednje vreme pogledam ista iz tog zanra, ali se vratih posle 10-ak godina nekolicini naslova tzv "mockumentary" zanra, i da vidis, i dalje se dobro drze-"Interview with the assassin" (2002), tu je "pokid'o" Rejmond Beri, i "Death of a president", pa ako ih kojim slucajem nisi pogledao, baci oko!

fora je sto se ne moz razocarat, ja se vazda presmijem tim idiotizmima. prenaglasena gluma mi je zvek. kad pocnu da vicu i kao da placu uz obavezno sta se ovo desava!? vilica mi se ukoci. al to su filmovi koje gledas sa odabranom ekipom, ok zajebancija za ubit vrijeme kad nijesi in da mud za ozbiljne filmove.
za ova dva nijesam znao, trgovat cu ih kasnije, hvala bate!  :smfor (26):
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline ivanmarko77

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: prokuplje
Odg: Filmovi
« Odgovori #1017 u: Siječanj 16, 2018, 22:46:24 poslijepodne »
Upravo odgledao The snowman, sa Michael Fassbender-om. Nije lose, moze se pogledati ali definitivno sam vise ocekivao... Nema bas nekih jacih propusta ali malo bledo, pogotovo krajnji rasplet, ali ipak treba pogledati.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1018 u: Siječanj 18, 2018, 10:45:13 prijepodne »
The Man from Earth: Holocene (2017)
http://www.imdb.com/title/tt5770864/?ref_=nv_sr_5
Spoiler: prikaži
ne znam sta im je ovo trebalo. prosjecan film na nekom od onih vanila kejbl kanala, halmark mi pada nam.
gluma odma upada u oci, omladina OCAJNA  :smfor (9): nabuban tekst, recituju, fejs ekspresns daleko bilo.
radnja... pa dosadan pocetak. onda najbolji dio filma, kad studenti izvaljuju da nesto nije u redu sa omiljenim profesorom. i to istrazivanje je sasvim ok, pristojan dio filma.
e poslije toga sve podje u k. razvucena, nabacana, haoticna zavrsnica sa idiotskim afterkreditsom. nevjerovatno debilan wanna be twist.  :smfor (9):
inace, na pocetku i kraju richard schenkman zica pare, i najavljuje da bi mogli vidjet treci dio ili cak i seriju...  :smfor (9): da, to je taj after credits twist. vidjecete...
ko nije gledao briljantnog prethodnika neka zaobidje ovaj film. a ko jeste i kome se svidjeo, sta znam... bojim se razocarace se. nijesam imao predstave o cemu ce se radit, pa me zanimalo. misim, ima tu povremeno zanimljive spike, ali premalo je to zaisto.

def. naj utisak na mene mala tara... uh. oprastam joj sve.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline koya979

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Lokacija: beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #1019 u: Siječanj 18, 2018, 15:42:20 poslijepodne »
Skoro sam odgledao Incendies (2010), radio ga je Denis Villeneuve, trenutno mi je omiljeni reziser. Preporucujem i ostale njegove filmove, sareni su po pitanju zanrova, ali svi su jako atmosvericni