Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Westworld  (Posjeta: 85026 puta)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Westworld
« Odgovori #90 u: Svibanj 03, 2018, 18:26:26 poslijepodne »
Serija je dobila treću sezonu.
Reality is almost always wrong.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Westworld
« Odgovori #91 u: Svibanj 04, 2018, 14:07:37 poslijepodne »
kao da su malo pojednostavili ovaj pocetak sezone. lakse se prati ali je i dalje tu gomila pravaca dje mogu poc.
ova druga jedna od najboljih u seriji. glavni akteri tamo ovamo. svako svoju vojsku skuplja. ali odjeba maeve dolores. cini mi se da se tedi premislja dok gleda kako delises izrasta u pravog badass-a. tipujem na fajt medju te dvije sad vrlo moguce frakcije.
delises dolores... mislim da uzima previse vremena. praznik je za oci, ali svaka scena njena. kao negativac je sjajna i volim da gledam taj njen progres, ali zna da smori kad prikazuju te njene pocetke, sto traje i traje...
man with black hat... pffff, pa herisa bih gledao dok igra sah ili pere sudje, kakav glumac sunce ti krfavo... zvek. bice jako zanimljiv taj njegov pohod i koga ce sve okupit u ekipu.
jako dobra serija, ali ocekujem vise, a krenulo je u tom pravcu.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Westworld
« Odgovori #92 u: Svibanj 09, 2018, 08:33:22 prijepodne »
cini mi se da se tedi premislja dok gleda kako delises izrasta u pravog badass-a.
da...
bas dobra treca epizoda.
Spoiler: prikaži
svega je bilo. prvih 10min sjajni, mada je onaj tigar mozda mogao bolje bit odradjen. ali kad se sjetim darminih bijelih medjeda iz Losta oprosteno im je definitivno.
nije ni onaj mini war ispao lose, dolores aka vajat postaje i takticar. lijepo ih je preveslala, mada joj nije bilo ni tesko, tupav mi je nesto bio onaj... komandat, sta li je.
ne znam sta bi mogla bit fora sa abernatijem, vjerujem da ce razvuc taj dio kolko idje mogu. i kraj je bio bas kul  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovori #93 u: Svibanj 10, 2018, 04:47:17 prijepodne »
Druga punp puno bolja od prve epizode. Baš se dosta toga pokrenulo. Rekao bih čak da svaka scena je važna i lijepo su to posložili spajajući se na neka pitanja kroz prvu sezonu. Dolores je stvarno opaka i ima dosta badass scena, ali sama glumica nema karizmu. Zato je meni Maeve zbog nevjerojatne karizme i tog stava najbolji lik. Nadam se da će joj se posvetiti ove sezone jer njezina priča čini mi se da ona polako postaje ono što je Omar u Žici  ;D nekakva ženska verzija Robin Hooda, a još sa strane ima onog tipa koji je izuzetno brz na okidaču. Ona po meni zasad ima najčvršći plan od svih. Dolores još treba neke stvari shvatiti. A čovjek u crnom mi uvijek izgleda izgubljen. Njegova najveća greška je što ne gleda daleko već samo prema sutra. Maeve zato ima cilj.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovori #94 u: Svibanj 10, 2018, 11:28:39 prijepodne »
Dolores je stvarno opaka i ima dosta badass scena, ali sama glumica nema karizmu. Zato je meni Maeve zbog nevjerojatne karizme i tog stava najbolji lik. Nadam se da će joj se posvetiti ove sezone jer njezina priča čini mi se da ona polako postaje ono što je Omar u Žici  ;D nekakva ženska verzija Robin Hooda, a još sa strane ima onog tipa koji je izuzetno brz na okidaču. Ona po meni zasad ima najčvršći plan od svih. Dolores još treba neke stvari shvatiti. A čovjek u crnom mi uvijek izgleda izgubljen. Njegova najveća greška je što ne gleda daleko već samo prema sutra. Maeve zato ima cilj.

O ovome sam razmišljao a nisam znao kako da formulišem.  :clapp
Dolores u ulozi Dolores je bila dobra, nevino polupana.
Dolores u ulozi
Spoiler: prikaži
Vajata je užas. Uopšte joj ne leži ta gluma negativca.

U trećoj je to još više ispoljeno. Konačno su pokazali
Spoiler: prikaži
i neki drugi park, u ovom slučaju Indija ili park 6.
Prvi je Zapadni svet, drugi samurajski, ostaje još tri (ako nema više od šest).

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Westworld
« Odgovori #95 u: Svibanj 14, 2018, 17:30:10 poslijepodne »
uh, fala ti fakse, eo ne znam sto cu sa mnome.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Westworld
« Odgovori #96 u: Svibanj 15, 2018, 09:38:41 prijepodne »
odlicna cetvrta, najbolja...  :sbowing_100-106

Spoiler: prikaži
pocetak me podsjeti na pocetak druge sezone losta, samo sam cekao bruda dezmonda diskoci odnekud.
bernard ne zna kad je. kakvi majndfakovi sa njim, pa jos kad rece da zna zasto ga je ford poslao. e, ali za koga. hm.  ;D bas mi je bilo milo kad sam vidjeo elsi, simpaticna djevojka.
ford i dalje vuce sve konce. prati i vilijama/mib-a non-stop.
sa delosom svaka scena prejaka, hahhaha, mada su sve iste  ;D


seija za sad gura fenomenalno. jes da stalno otvaraju nova pitanja, ali nesto imam osjecaj da ce sve to dobro poslozit i da nece ponudit neko last minute rjesenje.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovori #97 u: Svibanj 15, 2018, 10:02:30 prijepodne »
Aj što Bernard
Spoiler: prikaži
ne zna gde je, nego što, po trejleru, je pitanje koliko Bernardova ima.  ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Westworld
« Odgovori #98 u: Svibanj 15, 2018, 10:28:24 prijepodne »
vrh, nijesam ni vidjeo to, ili jesam. bug  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovori #99 u: Svibanj 15, 2018, 23:06:56 poslijepodne »
Treća epizoda jedna od slabijih. Ne volim nepotrebnu koljačinu u ovako ozbiljnim serijama. Sve je nekako razbacano na sve strane bez nekakvog cilja pogotovo za glavne likove. Jedino je dobro što sad počinje ono sa samurajima ali na koji način budemo vidjeli. Četrvta bi trebala biti bolja.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Westworld
« Odgovori #100 u: Svibanj 16, 2018, 11:16:52 prijepodne »
samo sam ga cekao da iskoci iz ovog samurajskog sektora  ;D
Spoiler: prikaži
Hiroyuki Sanada aka Dogen iz Losta, pa helix, extant...

u narednu epizodu.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline salseros

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Westworld
« Odgovori #101 u: Svibanj 18, 2018, 12:40:46 poslijepodne »
šteta što ovu seriju ne može vidjeti Yul Brynner. Dobra je serija, ali film je ipak vrh.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Westworld
« Odgovori #103 u: Svibanj 20, 2018, 00:14:27 prijepodne »
šteta što ovu seriju ne može vidjeti Yul Brynner. Dobra je serija, ali film je ipak vrh.
pa kad je delises veci dio filma polugola... heh.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Westworld
« Odgovori #104 u: Svibanj 28, 2018, 17:53:27 poslijepodne »
kako cu da zabodem... tenk Yo  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovori #105 u: Lipanj 11, 2018, 15:31:09 poslijepodne »
Pogledana četvrta  :)

E ovo je bilo stvarno dobro. Izvrsno su napravili povijest Jima i Forda, puno bolje nego od Forda i Hopkinsa u prvoj sezoni. Koliko god sva ta radnja bila razbacana mislim da će nas dovesti do tog zadanog cilja samo hoće li to biti dobro ostaje nam vidjeti.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Westworld
« Odgovori #106 u: Lipanj 21, 2018, 23:02:35 poslijepodne »
pojma nemam dje sam stao, evo sad po temi trazim. svasta.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovori #107 u: Lipanj 22, 2018, 00:17:20 prijepodne »
Pogledana peta i šesta :)

Napokon mini story arc sa samurajima koji mi se začudo svidio. Lijepo su to ukompirali malo Kurosawinih filmova mi tradicionalne japanske kulture sa samurajima i vješticama gdje Maeve igra ulogu vještice. Ostatak te dvije epizode donekle zanimljiv, ali imam cijelo vrijeme dojam da se ide nekuda, ali nikako da dođu. Nije problem čekati kraj sezone pa i serije da napokon ostvare to nešto, ali način na koji to oni prikazuju je prilično šlampav uz poneke stvarno odlične scene, ali te scene nisu dovoljne da izvuku nešto više. A što se tiče teorija ako je istina da
Spoiler: prikaži
je William domaćin onda će to biti veće iznenađenje od Bernarda, skoro pa na razini BSG i u onim epizodama kad se otkrilo za njih pet da su jel...

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovori #108 u: Lipanj 26, 2018, 10:18:47 prijepodne »
Kakvo finale, kakva maestralna sezona. :sbowing_100-106
Spoiler: prikaži
Odličan tvist sa Šarlot, tokom sezone mi nije palo na pamet niti sam naišao na nečiju pretpostavku.
Dolina izvrsno predstavljena - biblijski.
Ostaje pitanje čije je jedinice Dolores iznela. U poslednjoj sceni sa Bernardom je u svom telu,
ali se pojavljuje i Šarlot, ko je u njoj? Nadam se Miv, ipak nije uspekla da uđe u Dolinu.  :thcheerleader3

Uf, da mi je vremena da ponovim celu sezonu. Strašan dragulj mindfucka.
Iako je obnovljena za treću valjda neće biti dogodine.  :smfor (10):

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: Westworld
« Odgovori #109 u: Lipanj 26, 2018, 14:51:36 poslijepodne »
ja sam previše glup za tu seriju  ;D
English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovori #110 u: Lipanj 26, 2018, 14:57:51 poslijepodne »
I ja sam, zato čitam komentare.  ;D Preporuka za AltShiftX sa youtubea.  :smfor (26):

Offline slaks

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • *****
  • Postova: 76
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Westworld
« Odgovori #111 u: Lipanj 26, 2018, 18:43:20 poslijepodne »
Počeo sam da gedam ovu seriju, pogledao prve tri epizode, i meni je ovo totalno dosadno i nezanimljivo.  :? ??

Radnja ide kao puž koji pokušava da pretekne kornjaču. Probaću da odgledam prvu sezonu na premotavanje, ali koliko vidim najverovatnije ovo ide u kantu.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Westworld
« Odgovori #112 u: Lipanj 26, 2018, 19:39:06 poslijepodne »
Počeo sam da gedam ovu seriju, pogledao prve tri epizode, i meni je ovo totalno dosadno i nezanimljivo.  :? ??

Radnja ide kao puž koji pokušava da pretekne kornjaču. Probaću da odgledam prvu sezonu na premotavanje, ali koliko vidim najverovatnije ovo ide u kantu.
Šteta. Serija je odlična. :)
If two people always agree, one of them is unnecessary

Online bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Westworld
« Odgovori #113 u: Lipanj 26, 2018, 19:43:33 poslijepodne »
Ne leži svakome svaki žanr. I ja sam lane počela i negde je zapelo pa sam odložila do daljnjeg i još nisam nastavila.
Sad me vuče nakon faksovog posta, ali nemam vremena i za ovo.  :smfor (29):

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovori #114 u: Lipanj 26, 2018, 21:14:02 poslijepodne »
Serija je jedna od onih u kojima se na prvi pogled nista ne desi, ali u siroj slici desi se svasta. Tek kad pogledas klucnu epizodu shvatis zasto se sta desilo u "nebitnim" epizodama.
Prvu krase dva tvista dok je druga u nekoliko tajmlajnova, to seriju sa robotima koji ne stare cini izuzezno kompleksnom.

Sent from Tapatalk


Online bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Westworld
« Odgovori #115 u: Lipanj 26, 2018, 21:15:46 poslijepodne »
Onda samo još da nađem vremena i da stigne na red i ovo, volje imam.  ;D

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: Westworld
« Odgovori #116 u: Lipanj 26, 2018, 23:36:35 poslijepodne »
zamjerke...

Spoiler: prikaži

1) Sizemore - mrzim kad to rade u serijama/filmovima, nešto tipa kad je Benjen spasio Jona Snowa iliti tzv. nepotrebno žrtvovanje - znači tokom cijele sezone ta ekipa ubija sve po redu, i to većinom kad su nadjačani pet na jednoga, ali sad kad imaju jednog ili dva tipa koji pucaju po njima, ne mogu ga ubiti pa će ih Lee kao zadržati  :smfor (9):

2) William - isto kao i ovo iznad, malo preveliki cop out za seriju ovakvig kalibra - rešetaju ga lijevo i desno, čovjek izgubio dva uda i tri litre krvi, ali i dalje se vucara po cijelom parku iako je trebao biti mrtav nakon 2. epizode, ako zbog ničega drugog ono zbog sepse; tu spada i ona klasična glupost u svim serijama - imaš petoricu sa strojnicama i dvoje s kuburom/revolverom - ovi s kuburama pogode svaki put, u 95% slučajeva u lijevo oko ili srce, a ovi sa strojnicama i 300 metaka u minuti ne mogu pogoditi ni tebe ni konja

3) Clementine - prejednostavno s tom zarazom i sve u svemu nekako jeftina cijela ta scena, plus, mogli su joj bar dati više od 3 rečenice u sezoni

4) Mae - iako će je Felix vjerojatno vratiti jer mislim da je kuglica neoštećena, i iako je ostvarila svoj cilj da spasi kćer, očekivao sam malo više od njezine priče pogotovo nakon onog mesijanskog pojavljivanja s bikovima - ali pošto će se vjerojatno vratiti u 3. sezoni i pošto više neće biti vezana svojom kćeri, od nje očekujem velike stvari

5) Dolores - nju stvarno pere neki opasan trip; cijelo vrijeme joj je jako bitna slobodna volja i da domaćini sami odabiru svoju sudbinu (Mae, Teddy...), a onda, ako sam uopće dobro shvatio, ne dopušta ovima da pobjegnu u onaj digitalni raj već si sad odjednom uzima za pravo da ih sve pobriše; također, ne vidim smisao da vrati Bernarda koji će je pokušati ubiti/zaustaviti ili je tu opet zatripala na slobodnu volju
English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovori #117 u: Lipanj 27, 2018, 09:29:27 prijepodne »
Treća sezona bi trebalo da bude 2020. i da se vrti oko 3 preostala parka, samim tim
Spoiler: prikaži
će potencijalno biti upetljani Feliks, Hektor i Miv.

Koliko sam shvatio namerno je povela Bernarda da joj bude balans,
kaže da je čovek pustila bi ga da umre.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Westworld
« Odgovori #118 u: Lipanj 27, 2018, 09:36:22 prijepodne »
sad sam morao da trazim po imdb-u ovu prvu dvojicu...  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: Westworld
« Odgovori #119 u: Lipanj 27, 2018, 09:37:50 prijepodne »
Spoiler: prikaži

Koliko sam shvatio namerno je povela Bernarda da joj bude balans,
kaže da je čovek pustila bi ga da umre.


Spoiler: prikaži
Ali opet nema smisla: Prvo, već je pobila tonu domaćina u parku i sad je odjednom razvila savjest, a drugo, namjerno povesti sa sobom nekoga za koga znaš da će pokušati napraviti sve da te spriječi je meni bez ikakve logike. Mogla ga je ubaciti u digitalni raj kao Teddyja i doviđenja. Nego, jel ima teorija čije je kuglice ponijela, osim Bernardove?
English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.