Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Windows XP - Problem  (Posjeta: 16313 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Windows XP - Problem
« u: Rujan 30, 2016, 15:38:28 poslijepodne »
xp koristim na laptopu eo 8ma ako ne i 9ta godina kako sam ga uzeo. za vikend sam mijenja hard disk i ponovo sam stavio xp. jedino sto ne volim oko njega je cimanje sa drajverima, ali nista strasno. ipak, win764bit po meni pa sve ostalo.


c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Siniša

  • Razina 0
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Windows XP - Problem
« Odgovori #1 u: Rujan 30, 2016, 17:35:28 poslijepodne »
Pa jel s provjerio jel si sve dobro napravio.

btw. post sam ti odvojio iz tene win 10 jer win xp ne spada u kategoriju s win 10, pa neka bude odvojena tema.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Windows XP - Problem
« Odgovori #2 u: Rujan 30, 2016, 19:25:18 poslijepodne »
Pa jel s provjerio jel si sve dobro napravio.

btw. post sam ti odvojio iz tene win 10 jer win xp ne spada u kategoriju s win 10, pa neka bude odvojena tema.
neka si, a neko je cini mi se pominja xp na temi pa se samo nadovezah. radi sve naravno, do detalja ja to oposlim. samo sto sam navika na aviru av a nijesam zna da je prestala podrska za xp, pa sam morao stavit avg koji nikako ne volim...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Siniša

  • Razina 0
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Windows XP - Problem
« Odgovori #3 u: Rujan 30, 2016, 22:25:10 poslijepodne »
Pa jel s provjerio jel si sve dobro napravio.

btw. post sam ti odvojio iz tene win 10 jer win xp ne spada u kategoriju s win 10, pa neka bude odvojena tema.
neka si, a neko je cini mi se pominja xp na temi pa se samo nadovezah. radi sve naravno, do detalja ja to oposlim. samo sto sam navika na aviru av a nijesam zna da je prestala podrska za xp, pa sam morao stavit avg koji nikako ne volim...

Ma sve ok, ja sam ti zamijenio nalsov posta kad sam razdvojio iz teme, da bude tema Win XŠ. Kako bi svi koji imaju problem s win xp mogli u toj temi pisati.,

Offline Veleno

  • We are many...
  • TDDC
  • *****
  • Postova: 901
  • Spol: Muški
  • Shine on you crazy diamond
  • Lokacija: Willard’s Mill, New Hampshire
Odg: Windows XP - Problem
« Odgovori #4 u: Lipanj 03, 2017, 17:07:56 poslijepodne »
Zašto ne? Imam XP na 3 laptopa, i sve radi savršeno.

Offline mar.ale

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: World of film
Odg: Windows XP - Problem
« Odgovori #5 u: Listopad 18, 2017, 21:14:59 poslijepodne »

    XP je zakon za neke stare programe, koji rade samo pod njim.

 Ja u kuci imam i Xp desk top racunar  i Windows 7  na laptopu.

Offline Giorgilo

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Windows XP - Problem
« Odgovori #6 u: Listopad 16, 2020, 09:16:05 prijepodne »
XP je keva, TV karta samo sa njim fercera a neophodna mi je da pobegnem od dece i zene i odgledam neku utakmicu na miru.

Update od Microsofta ne postoji ali sve bezprekorno radi. Doduse igrice vec 15 godina ne mogu da instaliram i pokrenem. Problem je naci ispravne delove za tako star racunar ali dok se snalazim ne menjam nista.

Cuveni instalacioni disk `XP novembar` umnozen je u mnogo primeraka i uvek spreman za novu instalaciju.

Offline vuky017

  • Razina 0
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Windows XP - Problem
« Odgovori #7 u: Listopad 28, 2020, 23:24:04 poslijepodne »
U pravu si. Ali je umro je vec kao sto se i win 7 lagano gasi. Skoro je pa nemoguće naći neki program koji radi na win xp(na netu). Jedino ako negde u nekoj fijoci nemas neki disk sa programima, a i kao sto kazes sve se teze nalazi i hardwer za win xp.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока


Offline Mirkec

  • Razina 0
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Windows XP - Problem
« Odgovori #8 u: Kolovoz 19, 2023, 16:01:56 poslijepodne »
Svaka čast na istrajanju na korišćenju sasvim sugurno najboljeg win operativnog sistema. Sedmice je blizu, nakon toga teška havarija. Win 11 neću ni da komentarišem