Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Koliko/koje serija/e trenutno gledate  (Posjeta: 372724 puta)

0 Članova i 15 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline marius

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1200 u: Srpanj 03, 2021, 19:57:13 poslijepodne »
Trenutno gledam THE BLACKLIST,
tj. zapeo sam na 17.epizodi 8.sezone,
nema prijevoda, pa čekam da netko prevede.
Ima nekoliko serija koje su mi se svidjele,
ali po mom mišljenju THE BLACKLIST je br.1.
 :smfor (26):

Offline DOKILE

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • Lokacija: ZEMUN
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1201 u: Srpanj 03, 2021, 22:10:27 poslijepodne »
                  The Chalet
                            https://www.imdb.com/title/tt8168678
Odgledao francusku seriju The Chalet,sest epizoda,svaka po 50 minuta....meni serija nije nista posebno,radnja je smestena u neko malo selo Valvolin u Francuskim alpima,gde okupljanje prijatelja za pripremu za vencanje poprima tragican ishod....Valvolin selo ima istoriju iznenadnog nestanka porodice Rodier dvadeset godina ranije...Prošlost i sadašnjost se sudaraju dok stare ljubomore i neprijateljstva dolaze do izražaja....Moja ocena za seriju je 6/10.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1202 u: Srpanj 06, 2021, 13:11:05 poslijepodne »
Odgledala sam cetiri sezone odlicne Engleske serije Unforgotten.Nicola Walker i ovde kao i u seriji River koju sam pre neki dan gledala otkida kako glumi.Svaka sezona je jedna prica o ubistvima koja su se dogodila po nekoliko decenija ranije,koja su ostala neresena pa ih ona i njen partner kao i cela ekipa resavaju u sadasnjem vremenu.Ko voli Engleske krimi serije,a nije gledao treba da pogleda

Offline nostalgicar90

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1203 u: Srpanj 08, 2021, 14:26:46 poslijepodne »
Drustvo, da li neko moze da mi preporuci neku noviju komedija seriju? da se ne vracam opet na Friends i Princ of Bel-Air, malo da promenim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Evo ova ti je dobra Intelligence . Pošto si napisao da voliš Friends, u ovoj ti glumi David Schwimmer.

Offline marius

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1204 u: Srpanj 09, 2021, 18:25:54 poslijepodne »
Goodfather of Harlem je dobra serija, upravo završio s 1. sezonom.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1205 u: Srpanj 10, 2021, 01:15:49 prijepodne »
jel ko gledo tru detektiv sizn... after vins vona?
misim da sam zaspao nedje na prvu, drugu, prvu S sam obrnuo 2x, bas steta zadnje ep. ali opet bas tripcina od serije.
hevi sit!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1206 u: Srpanj 10, 2021, 19:44:54 poslijepodne »
Tu seriju izbjegavam u širokom luku.

Prvo, ne podnosim lika iz kafića uzdravlje toliko da me ni jedan od najdražih glumaca, McConaughey, nije uspio namamiti.
A drugo, koliko sam iz sinopsisa vidio, pokrali su ideju iz Sjećanja na Ubojstvo, korejskog masterpisa koji ama baš nitko tko me je na ovu seriju nagovarao nije gledao. E pa kad nećete vi...

Druga sezona, druga priča i novi glumci, lik koji je bio opsjednut prvom sezonom da mi je skoro htio platiti samo da pogledam je rerkao da je druga sezona smeće.


Trenutno gledam The Cursed i moram reći da nisam zadovoljan.
Odugovlače li ga odugovlače.
Nisam je otkantao samo zato jer priča ima dozu originalnosti - ljudi opsjednuti zlim duhom ovdje ne potpadaju pod totalni utjecaj tog duha nego ga koriste za proklinjanje drugih ljudi.

E'o vam trailer pa odlučite sami zanima li vas to ili ne:



Loki ima još jednu epizodu pa ajde pogledat ću i nju iako mi sveskupa nije baš naj.
A Bad Batch me baš iznenadio koliko mi je zabavan.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1207 u: Srpanj 11, 2021, 14:53:37 poslijepodne »
Pocela sam da gledam Kuvarica iz Kastamara,ima ovde vas koji volite serije inspirisane dogadjajima iz 18.19. veka ,pa izvolte.Pocetak je dobar.Radnja se dogadja pocetkom 18. veka u Madridu.Klari ubijaju oca zbog izdaje i ona se zbog toga razboljeva od agorafobije i dolazi u palatu u Kastamar i pocinje da radi kod vojvode od Kastamara kao kuvarica.

Offline nostalgicar90

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1208 u: Srpanj 14, 2021, 10:53:06 prijepodne »
Imam u planu pogledati Grey's Anatomy  seriju , pošto se o njoj toliko priča i slična tematika je kao ER koju sam volio i onda sam vidio da ima 17 sezona i 380 epizoda. Žao mi je što nisam gledao ispočetka, sad toliko se toga nakupilo.

Vidio sam na wikipediji koje su serije najduže trajale, to su Simpsons, Law & Order: Special Victims Unit, CSI, Family Guy.... Jedine serije od 10 sezona koje sam pogledao su Seinfeld i Friends.
Je li tko od vas pogledao seriju od 300 epizoda i više do kraja, ako jeste možete li preporučiti neku dugovječnu da vas je držala tako dugo da niste odustali?
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_longest-running_scripted_American_primetime_television_series

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1209 u: Srpanj 14, 2021, 16:32:22 poslijepodne »
Vidio sam na wikipediji koje su serije najduže trajale, to su Simpsons, Law & Order: Special Victims Unit, CSI, Family Guy.... Jedine serije od 10 sezona koje sam pogledao su Seinfeld i Friends.
Je li tko od vas pogledao seriju od 300 epizoda i više do kraja, ako jeste možete li preporučiti neku dugovječnu da vas je držala tako dugo da niste odustali?
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_longest-running_scripted_American_primetime_television_series
Nijednu koju navodiš nisam pogledao skroz, a neke niti nisam taknuo niti me zanimaju, npr. Family Guy.

Samo tri serije koje imaju bar 10 sezona sam pogledao sve epizode:
- X-Files
- Stargate (SG1 i Atlantis)
- Doctor Who (2005)

Spinoff filmove od X-Filesa nisam gledao ni neću, ali spinoff filmove Stargatea jesam i ekstra su.
Od Doctora sam pogledao sve specijale uključujući i animirane.

Offline GoranaS1976

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Ženski
  • Venomous Snake
  • Lokacija: Venoma
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1210 u: Srpanj 14, 2021, 20:52:06 poslijepodne »
Supernatural ima preko 300 epizoda i gledala sam.

Zar se NCIS jos snima...

Offline nostalgicar90

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1211 u: Srpanj 15, 2021, 12:13:05 poslijepodne »
Supernatural ima preko 300 epizoda i gledala sam.

Zar se NCIS jos snima...

Naravno, NCIS ima 18 sezona i 414 epizoda, a tu su još i spin-off NCIS: Los Angeles (280 epizoda), NCIS: New Orleans (155 epizoda), slično kao i CSI franšiza sa svojim spin-offima. Sad od svake serije naprave još par spin-offa. Ima toga za pogledati.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1212 u: Srpanj 22, 2021, 19:14:20 poslijepodne »
Odgledala sam The ABC murders ,odavno nigde nije bilo Malkovica,a ovde je bas briljirao.Serija je bas ok i neki novi pogled na Poaroa i to kako je postao detektiv.

Offline TONKO

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • Lokacija: ZADAR
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1213 u: Srpanj 24, 2021, 11:57:26 prijepodne »
Ekipa da javim status Hell on Wheels.

Na četvrtoj sezoni, epizode idu teško. Colm Meaney, Common i Anson Mount nose seriju na svojim leđima, ostala postava jako loša. Likovi nezanimljivi.
Završit ću je ali teškom mukom. Očito me Deadwood razmazio.

"White cocksucka!"  ;D

Offline DOKILE

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • Lokacija: ZEMUN
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1214 u: Srpanj 28, 2021, 02:43:33 prijepodne »
                       The Innocent (2021)
                        https://www.imdb.com/title/tt10147644
Spanska serija,od osam epizoda,dosta dobro uradjena, a radnja serija zapocinje sa koskanjem u nocnom klubu,koja prerasta u guranje i tucu ispred nocnog kluba,i u tom guranju jedan od ucesnika pada,udara glavom od kamen,i na mestu ostaje mrtav.Policija hapsi pocinioca,bude osudjen na ubistvo iz nehata,i odlazi u zatvor na par godina...i,odatle krece da se razvija odlicna prica,,,,Serija vredna gledanja....

Offline dejanptr

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • Lokacija: SrbijaDV
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1215 u: Srpanj 31, 2021, 14:07:11 poslijepodne »
KATLA , islandska serija čiji je autor čuveni Baltasar Kormákur (autor serije TRAPPED).

1971: THE YEAR THET MUSIC CHANGED EVERYTHING,  dokumentarna serija o rock muzici i njenom uticaju na društvene promene u SAD i svetu ucelini.

INDIAN SUMMERS Sezone 1,2 dramska serija čija se radnja odvija krajem britansle kolonijalne vladavine u Indiji.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1216 u: Kolovoz 03, 2021, 10:27:44 prijepodne »
Preporučujem francusku seriju  Le Bureau des Légendes (The Bureau) koja se možda može tretirati lao francuski odgovor na seriku HOMELAND.
Pet sezona i 50 epizoda istinskog uživanja za ljubitelej špijunskih (a i ostalih) serija.

https://www.prijevodi-titlovi.org/serije/prikaz/316/le-bureau-des-legendes
https://www.prijevodi-titlovi.org/forum/index.php?topic=855.0

Offline dejanptr

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • Lokacija: SrbijaDV
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1217 u: Kolovoz 03, 2021, 15:27:24 poslijepodne »
Odgledao sam odličnu seriju FOR ALL MANKIND season 1. iz 2019.g.
Spremam se da pogledam i drugu sezonu iz 2021.g. Smatram da je ova serija izvanredna i da zaslužuje kultni status.
 

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1218 u: Kolovoz 12, 2021, 13:50:26 poslijepodne »
odgledah seriju Professor T ,standardno dobri Britanci.Radi se o kriminologu sa Kembridza koji pati od opsesivno-kompulsivnog poremecaja i koga zaposljava policija da radi kao savetnik.

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1219 u: Kolovoz 12, 2021, 22:19:21 poslijepodne »
odgledah seriju Professor T ,standardno dobri Britanci.Radi se o kriminologu sa Kembridza koji pati od opsesivno-kompulsivnog poremecaja i koga zaposljava policija da radi kao savetnik.

I ta serija je dobila svoju verziju na engleskom jeziku  :smfor (9):

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1220 u: Kolovoz 13, 2021, 13:23:38 poslijepodne »
Videla sam negde da je Professor T cini mi se Belgijska serija ,pa su je sad ovi snimili ,ali ne znam kako se zove tacno ta Belgijska i ima li prevoda.Ja sam ovu Englesku odgledala i kazem dobro su je odradili.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1221 u: Kolovoz 13, 2021, 14:04:02 poslijepodne »
Izvorna se zove jednako, je li ikad prevedena ne znam:
https://www.imdb.com/title/tt3823996/

Offline dejanptr

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • Lokacija: SrbijaDV
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1222 u: Kolovoz 13, 2021, 14:31:09 poslijepodne »
Posle NARCOSA, NARCOSA MEXICO, EL CHAPPA imao sam snažno ubeđenje da mi je dosta gledanja serija o Latioo kartelima i sl.

Ipak, sačekao sam da se emituje završna sezona i  - uprkos svom ubeđenju - počeo sam da gledam seriju  QUEEN OF THE SOUTH[ (2016-2021, 5 sezona, 62 epizode). Bazirna na romanu autora Artura Peresa Revertea. Životna priču Tereze Mendose, žene koja se, od žrtve koja beži u Španiju da bi spasila svoj život, pretvorila u jednu od najmoćnijih figura u narko svetu. Tereza je žena koja je osvojila tri kontinenta i postala legenda .Preporučujem!

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1223 u: Kolovoz 13, 2021, 15:02:21 poslijepodne »
Ja sam počeo, ali nije bilo nešto zainteresovanih pa sam batalio.

https://www.prijevodi-titlovi.org/serije/prikaz/411/t-professor-t

Sent from Tapatalk


Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1224 u: Kolovoz 13, 2021, 21:11:21 poslijepodne »
E pa steta za ovu Belgijsku,sad sam videla da ima 3 sezone i 39 epizoda i verovatno nisu iste price kao kod Engleza i vidim da niko osim FAKSA nije nista prevodio,

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1225 u: Kolovoz 14, 2021, 21:17:18 poslijepodne »

Ja sam belgijsku (original  ;D )   pogledala  odavno sa engleskim titlom i bila mi je odlična (počela da je gledam zbog  Koen De Bouwa pa se "navukla"   ;D ) šteta što nije bilo dovoljno zainteresovanih pa si odustao od prevođenja Fakse.

Offline TONKO

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • Lokacija: ZADAR
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1226 u: Kolovoz 19, 2021, 17:53:33 poslijepodne »
Završio Hell on Wheels. Mislim da su Ansona Mounta i Colma Meaneya zaboljela leđa od nošenja serije na svojim leđima. Ok serija, ništa spektakularno, na trenutke radnja stagnira ili je nezanimljiva ali može proći.

Krećem sa The Deuce, serijom Davida Simona, tvorca legendarne Žice. Vidim da glumi cijela plejada njegovih Žica glumaca.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1227 u: Kolovoz 20, 2021, 09:21:15 prijepodne »
Odgledala sam sve tri sezone serije Golijat,Bili Bob Tornton je stvarno odlican i prve dve sezone,a treca me je smorila tako da sledecu sigurno necu gledati.Bili igra vrhunskog  advokata koji zbog alkohola gubi posao u prestiznoj firmi i onda naravno dobija da radi veliki slucaj koji ce ga malo vratiti u zivot.

https://www.prijevodi-titlovi.org/serije/prikaz/271/goliath
https://www.prijevodi-titlovi.org/forum/index.php?topic=758.0

Offline mrdule

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1228 u: Kolovoz 22, 2021, 03:26:59 prijepodne »
Odgledao Godfather of Harlem meni se svidja ta prica o Bampi Dzonsonu i Italijanskoj mafiji a sad sam krenuo sa Animal Kingdom odgledao prve dve sezone i nije lose kad se malo udje u pricu.

Offline atma

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • Just keep swimming
  • Lokacija: Croatia
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1229 u: Kolovoz 29, 2021, 12:15:16 poslijepodne »
pogledao sam prvu epizodu druge sezone serije Modern Love, mislim da su nastavili u pravom ritmu i kvaliteti, osjeti se štih eseiziranja priče baš kao što govori i objašnjenje odakle su priče preuzete, Minnie Driver odlično igra ženu koja ne može pustiti jedan predmet od sebe jer ga za njega vežu presudni osječaji s osobom koje više nema, neću spoilati samo želim reći kako su autori odlično uhvatlili jednu čežnju u 30 minuta i objasnili kako se može živjeti bez.... zadatak autora jeste prenjeti iskustvo i pobuditi osječaje, ne moramo mi sve osjetiti i probati, jednostavno ne stignemo i možda bi bilo pogubno za nas, zato nam služi umjetnost, da na vjerodostojan način doživimo nečije probleme, sreću, bol itd i upoznamo ono nedoživljeno a koje nas možda čeka.... ipak, tada, ako nas poklopi, trebalo bi nam biti lakše....naravno, serija je zabava ali ne mora sve biti trivijalno i banalno samo da bi bilo zabavno, nešto može i ostati nakon gledanja...