Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Koliko/koje serija/e trenutno gledate  (Posjeta: 372394 puta)

0 Članova i 10 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 417
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1230 u: Kolovoz 29, 2021, 21:57:29 poslijepodne »
pogledao sam prvu epizodu druge sezone serije Modern Love, mislim da su nastavili u pravom ritmu i kvaliteti, osjeti se štih eseiziranja priče baš kao što govori i objašnjenje odakle su priče preuzete, Minnie Driver odlično igra ženu koja ne može pustiti jedan predmet od sebe jer ga za njega vežu presudni osječaji s osobom koje više nema, neću spoilati samo želim reći kako su autori odlično uhvatlili jednu čežnju u 30 minuta i objasnili kako se može živjeti bez.... zadatak autora jeste prenjeti iskustvo i pobuditi osječaje, ne moramo mi sve osjetiti i probati, jednostavno ne stignemo i možda bi bilo pogubno za nas, zato nam služi umjetnost, da na vjerodostojan način doživimo nečije probleme, sreću, bol itd i upoznamo ono nedoživljeno a koje nas možda čeka.... ipak, tada, ako nas poklopi, trebalo bi nam biti lakše....naravno, serija je zabava ali ne mora sve biti trivijalno i banalno samo da bi bilo zabavno, nešto može i ostati nakon gledanja...
Takav sam dozivljaj imala i posle druge epizode. Preporucujem ovu seriju onima koji imaju i malo romantike u sebi,dobrom glumom i scenarijom nije obezvredjen ovaj osecaj.Prava pohvala ljubavi.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1231 u: Kolovoz 30, 2021, 22:11:48 poslijepodne »
Nekako sam dokusurio nepogledane FTWD toliko nešto sve nepovezano nekoherentno. Da ne kažem neku grublju reč. Izmasakrirali su seriju-franšizu...

Offline TONKO

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • Lokacija: ZADAR
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1232 u: Rujan 05, 2021, 11:25:50 prijepodne »
Nekako sam dokusurio nepogledane FTWD toliko nešto sve nepovezano nekoherentno. Da ne kažem neku grublju reč. Izmasakrirali su seriju-franšizu...

Od njih sam odustao zbog stvari koju si naveo. Toliko su zapetljali radnju da više nisam mogao pratiti što se događa. Završit ću glavnu seriju i nakon toga slijediti Daryla i Carol u novim pustolovinama. FTWD i World Beyond neću gledati. P

Offline vesa73

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • Lokacija: krusevac
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1233 u: Rujan 06, 2021, 11:38:56 prijepodne »
Pozdrav svima

sinoć završio gledanje Netflix serije - Hit & Run - https://www.imdb.com/title/tt9073940/
Serija je sa špijunskom tematikom, glavni glumac je Lior Raz koga svi dobro pamte iz serije Fauda,
ima puno poznatih izraelskih glumaca, serija je odlična sa puno iščekivanja u radnji, jedino je kraj ne dovršen
ali ostavili su kraj da nastave seriju.
Preporuka za gledanje

Offline TONKO

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • Lokacija: ZADAR
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1234 u: Rujan 06, 2021, 19:22:11 poslijepodne »
Gotov sa The Deuce. Što reći? Počnimo s tim da je James Franco klasa prava, no to se i znalo. Serija je baš "davidsimonovska"  ;D Ima dosta Žica feel, plus par likova iz Žice. Kad se pojavio Cool Lester Smooth, bio sam oduševljen, lagan kao i u Žici. Radnja je klasični "slow burn", stoga mi je i jasno zašto joj se dogodilo isto što i Žici a to je: rijetki su je gledali. Prokletstvo Davida Simona, serije mu postaju kultne tek kad završe.


Volim "time jumpove" između sezona i prikaz New Yorka kroz desetljeća. Kraj? Dosta tužan, David Simon zna završiti serije, tu nema rasprave. Zaista te natjera misliti koliko smo svi mi prolazni, kap u moru. Preporučam za sve fanove HBO drama po kojima su i postali poznati.

Offline james

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zadar
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1235 u: Rujan 06, 2021, 20:29:31 poslijepodne »
Pogledao "City on a hill".Drama koju su producirali Matt Damon i Ben Affleck.Prva sezona je svojevrsni nastavak Affleckovog filma iz 2010. "The Town".Druga je bazirana na necemu sto se zove "Boston Miracle" (cika Google ce pomoci onima koje zanima) .Gluma u seriji je odlicna,Kevin Bacon je maestralan u ulozi pokvarenog FBI agenta.Serija je obnovljena za trecu sezonu.Moja subjektivna ocjena 8,5/10.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Moja žena je najbolji golman na svitu, sve živo mi brani!

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1236 u: Rujan 09, 2021, 14:48:26 poslijepodne »
E sad sam se navukla na laganini letnje serije,posle Virgin river ,odgledala sam Sweet magnolias,prica o tri zene iz Juzne Karoline koje su odrasle zajedno i koje su kao najbolje prijateljice jedna za drugu najveca podrska u svim zivotnim dogadjajima.Divno prijateljstvo,porodicne price,lepa priroda,ko ne mora uvek da koristi mozak za gledanje serija,vec voli i da uziva treba da gleda.

Offline nostalgicar90

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1237 u: Rujan 09, 2021, 18:57:52 poslijepodne »
Emitira se serija Only Murders in the Building sa legendarnim komičnim dvojcem Steve Martin i Martin Short, a pridružila im se i mlada Selena Gomez,
Komična misteriozna "tko je učinio" serija, koja je bez obzira na mračnu temu, baš laka i opuštajuća za gledanje. Osim sjajnog tria, i gostujući glumci su odlični (Tina Fey, Nathan Lane, Sting...). Na kraju svake epizode otkrije se nova mračna tajna. Prva sezona će imati 10 epizoda.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1238 u: Rujan 10, 2021, 11:30:17 prijepodne »
Odgledah i mini seriju iz 2012. ne znam kako sam je preskocila ,zove se Birdsong.Radi se o jednom Britanskom vojniku koji se za vreme Prvog rata nadje u Francuskoj i tu ga progone misli o zabranjenoj ljubavi sa jednom Francuskinjom.Serija ima dve epizode i bas je onako tuzna.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1239 u: Rujan 19, 2021, 12:25:53 poslijepodne »
Odgledah i odlicnu seriju Little fires everywhere.Prica o porodici Richardson koja zivi u bogatom predgradju Klivlenda i u ciji zivot ulaze majka i kci Warren.Reese Witherspoon je razvalila ,a ni Kerry Washington ne zaostaje.E ovde ima svega i licnih drama i drustva u celini i bogatih i siromasnih ,da ne pricam cega sve da ne odajem detalje,jer bas vredi pogledati i meni je za tri koplja bolja od White Lotus.

Offline Turab

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Lokacija: bosna
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1240 u: Rujan 19, 2021, 23:38:02 poslijepodne »

Offline dejanptr

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • Lokacija: SrbijaDV
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1241 u: Rujan 23, 2021, 16:29:09 poslijepodne »
Završavam gledanje turske serije RISE OF EMPIRES:OTTOMAN (2020. g. 6 epizoda).
Osnovna tema je osvajanje Konstantinopolja od strane Mehmeda II Osvajača.
Iako je, verovatno zbog dramaturških razloga u cilju oblikovanja snažne dramske priče, prisuttan osetan nivo fikcije, serija je odlična u produkcijskom smislu. Odlični glumci.  Vrlo zabavno!


Offline dejanptr

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • Lokacija: SrbijaDV
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1242 u: Rujan 27, 2021, 18:07:52 poslijepodne »
Pri kraju sam sezone 1 izraelske serije KFULIM (FALSE FLAG) , 2015.g/2018.g. Dve sezone.
Odličan, napet triler. Preporučujem. Na raznim forumima reakcije gledalca su ogromnom većinom pozitivne i vrlo afirmativne  s tim da  ocenjuju sezonu dva kao još uzbudljiviju od prve. Jedva čekam da je pogledam. 

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1243 u: Rujan 29, 2021, 14:46:56 poslijepodne »
Sinoc sam zavrsila domacu seriju Beleznica profesora Miskovica i meni je bas bila super,ja volim malo te teme,malo nadnaravno,paralelni svetovi,gluma i nije bas neka,osim Svetozara Cvetkovica i Anice Dobre,ali sve u svemu nije lose.I ne znam zasto stalno  pljujemo domace serije,a sve u korist stranih kad Ameri npr. neki put ubodu pogotovu sa glumom,a i svi ostali ko zna koliko oni snime losih serija,a mi pogledamo neku dobru i onda kao svi su super osim nas.Koliko sam samo bezveznih stranih serija odgledala ,koliko sam samo pocela,odgledala 2-3 epizode i onda poslednju da vidim sta je bilo na kraju.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1244 u: Listopad 07, 2021, 11:37:31 prijepodne »
Zadužbinu https://www.imdb.com/title/tt0804484/   nekada davno čitao sada mi je manje više sve novo. Odgledao sam dve deluje ok. To je valjda eplova nova neka platforma izbacila.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1245 u: Listopad 13, 2021, 10:41:33 prijepodne »
Odgledah Izraelsko-Americku seriju Hit and run i bas mi se svidela.I sad kao cekam drugu sezonu posto je zavrsena da bi trebalo da se nastavi,kad ono videh da je otkazana .E pa sad vidim da sam u pravu sto skoro sve serije cekam kraj svih sezona i onda sednem lepo i sve odjednom odgledam

Offline dekibos

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Leskovac
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1246 u: Listopad 15, 2021, 08:54:14 prijepodne »
Serija koju trenutno gledam je Designated Survivor druga sezona.

Offline nostalgicar90

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1247 u: Listopad 15, 2021, 20:54:25 poslijepodne »
Danas na Netflix došla 3. sezona You  i danas završava 2. sezona Apple  serije See  tako da ću s guštom pogledati to

Offline DOKILE

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • Lokacija: ZEMUN
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1248 u: Listopad 18, 2021, 14:52:20 poslijepodne »
Zavrsavam drugu sezonu serije Bordertown,https://www.imdb.com/title/tt4937942/....finska serija,tri sezone,koja prati detektiva za teske zlocine Kari Sorjonena u resavanju istih u malom pogranicnom finskom gradu Lapernanta.....dosta dobra serija....

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1249 u: Listopad 18, 2021, 16:58:17 poslijepodne »
Zavrsavam drugu sezonu serije Bordertown,https://www.imdb.com/title/tt4937942/....finska serija,tri sezone,koja prati detektiva za teske zlocine Kari Sorjonena u resavanju istih u malom pogranicnom finskom gradu Lapernanta.....dosta dobra serija....
Kad završiš, kreni i na treću.
https://www.prijevodi-titlovi.org/serije/prikaz/295/sorjonen-bordertown
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline dejanptr

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • Lokacija: SrbijaDV
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1250 u: Listopad 20, 2021, 17:14:44 poslijepodne »
Završavam gledanje odlične, šestodelne danske serije Kastanjemanden (The Chesnut Man).

 https://www.imdb.com/title/tt10834220/?ref_=nv_sr_srsg_0

Triler, misterija , drama u najboljoj tradiciji danskih serija ovog žanra.
 Odlična priča, vrhunska gluma i produkcija. Za sve ljubitelje neo noir-a.


Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1251 u: Listopad 20, 2021, 22:14:44 poslijepodne »
Squid Game - https://www.imdb.com/title/tt10919420/

Došla na red i ova famozna serija o kojoj svi pričaju. Pogledane tri epizode i zadovoljan sam. Korejski mi uopće ne smeta i zapravo mi baš odgovara u ovom tipu serije. Za sad stvarno super.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1252 u: Listopad 21, 2021, 14:48:49 poslijepodne »
Odgledala sam otkacenu Francuskku seriju Porodicni biznis i bas sam uzivala,dobra Francuska skola komedije,a sad gledam opet Francusku seriju ,negde pise Gangland,a negde Braqueurs a prevode je Pljackasi,opet dobri Francuzi,krimi,pa malo akcije,dobra i gluma,sve preporuke.

Offline dekibos

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Leskovac
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1253 u: Listopad 21, 2021, 21:04:21 poslijepodne »
Počeo da gledam
Squid Game - https://www.imdb.com/title/tt10919420/
zasad super utisci.

Offline AAAAA

  • Razina 0
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1254 u: Listopad 25, 2021, 18:55:12 poslijepodne »
Unsolved, Squid Game, You...  ;D ;D ;D

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1255 u: Listopad 26, 2021, 00:30:47 prijepodne »
E pa zavrsila sam  domacu seriju Kljun i bas mi se svidela.Mislim da nije bez veze dobila nagradu u Kanu.Prica je zanimljiva,cak i vrlo neobicna,gluma manje vise,mozda sto mi je vecina glumaca nepoznata ali vredi pogledati

Offline dejanptr

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • Lokacija: SrbijaDV
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1256 u: Listopad 26, 2021, 15:29:51 poslijepodne »
Odgledao sam seriju MAID.
 https://www.imdb.com/title/tt11337908/reviews?ref_=tt_ov_rt

Moram reći da sam impresioniran i da je smatram izuzetnom. Upečatljiva socijalna drama, žanr koji nije lako obraditi u seriji a da se sačuva dinamika i da se svaka nova epizoda očekije sa nestrpljenjem. Odlična produkcija i nezaboravna glumačka otvarenja. PREPORUKA!!!

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 417
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1257 u: Listopad 26, 2021, 18:17:36 poslijepodne »
https://www.imdb.com/title/tt0264235/
Curb your enthusiasm
evo i 11.te sezone gde nas originalni Larry zabavlja.Sarmantno,ludo,smesno,neodoljivo.Naravno,peporuka. :smfor (27):

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1258 u: Listopad 29, 2021, 18:38:35 poslijepodne »
a vrnuo se leri maniti... sacekacu par eps. da izadje, male su ovo doze jednom nedjeljno.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Online Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1259 u: Listopad 30, 2021, 01:44:40 prijepodne »
nisam izdržao, pogledao sam prvu, ono, taman za početak, nema kod Larryja socijalnog distanciranja ;D