Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali  (Posjeta: 81008 puta)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #210 u: Rujan 05, 2021, 13:57:11 poslijepodne »

Pa kad ljudi konačno prihvate da su različite seksualne orijentacije nešto sasvim normalno,a naročito ako shvate da im ti ljudi nisu nikakva pretnja i da nikoga  ne ugrožavaju , neće to više ni spominjati pa će i napisati koju reč o filmu ili seriji.  ;D
Nažalost ali i na sramotu to se neće tako skoro dogoditi. Uvijek će biti onih "tolerantnih" koji iz vlastitog jada i neznanja neće različite orjentacije shvatiti kao nešto prirodno.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline Klepic

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Nisam kleptoman
  • Lokacija: Ustipraca
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #211 u: Rujan 05, 2021, 16:04:15 poslijepodne »
Pogresno ste me shvatili... Nemam nista protiv gay/queer i slicnih. Gledao sam i Will i Grace i Modern family i uopce mi nije smetalo, cak smatram da su odlicne serije.

Ali smeta mi u nekim serijama gdje se vidi da su na silu ubaceni. Zasto je 7 of 9 u Voyageru bila hetero, a u Picardu je promijenila orijentaciju?

Da ne bude off topic, vracam se na Ozark. Glavni glumci za sada vrhunski glume, stvarno su odlicni. Odgledao sezonu i pol, nadam se da ce zadrzati kvalitet.

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #212 u: Rujan 05, 2021, 20:38:55 poslijepodne »
Pogresno ste me shvatili... Nemam nista protiv gay/queer i slicnih. Gledao sam i Will i Grace i Modern family i uopce mi nije smetalo, cak smatram da su odlicne serije.

Ali smeta mi u nekim serijama gdje se vidi da su na silu ubaceni. Zasto je 7 of 9 u Voyageru bila hetero, a u Picardu je promijenila orijentaciju?

Da ne bude off topic, vracam se na Ozark. Glavni glumci za sada vrhunski glume, stvarno su odlicni. Odgledao sezonu i pol, nadam se da ce zadrzati kvalitet.

Ozark samo bolji postaje kako dalje ide.

Offline dejanptr

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • Lokacija: SrbijaDV
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #213 u: Rujan 10, 2021, 15:41:10 poslijepodne »
17 TRENUTUTAKA PROLEĆA, sovjetska serija iz 1973. godine (12 epizoda) https://www.imdb.com/title/tt0069628/?ref_=nm_flmg_act_39.
nesumljivo jedna od najpopularnijih inostranih serija u bivšoj Yu. Sećam se da su za vreme emitovanja pojedinih epizoda ulice bile prazne, svi su  sedeli uz televizore.
Po treći put sam odgledao ovu seriju prošlog leta i ništa nije izgubila na kvalitetu. IMBD rating je 8.9 što najbolje govori o njenom viskom kvalitetu.
Sa Wikipedije citiram:

''Sedamnaest trenutaka proljeća (rus. Семнадцать мгновений весны) je špijunski roman sovjetskog pisca Julijana Semjonova objavljen 1970. godine, poznat kao predložak za istoimenu popularnu TV-seriju.

Predstavlja treći roman iz ciklusa o sovjetskom obavještajcu Maksimu Isajevu. Radnja se događa u februraru i martu 1945. godine pred kraj Drugog svjetskog kraja i prikazuje kako se Isajev pod imenom "Otto von Strierlitz" preuzima identitet esesovskog oficira kako bi se u Berlinu infiltrirao u najviše krugove Trećeg rajha te tako sabotirao nacistička nastojanja da sklope separatni mir sa zapadnim silama i tako rat sa Sovjetima preokrenu u svoju korist. Roman je djelomično bio inspiriran istinitim događajima, prije svega operacijom Sunrise -tajnim pregovorima esesovskog generala Karla Wolffa sa šefom američkih obavještajaca Allenom Dullesom o predaji njemačkih snaga saveznicima na italijanskom frontu - dok je Stierlitzov lik u romanu velikim dijelom bio temeljen na stvarnoj ličnosti Willija Lehmana, esesovskog oficira koji je kao krtica radio za Sovjete.
Roman je od samog početka bio predviđen za ekranizaciju; ispočetka kao cjelovečernji igrani film u produkciji Lenfiljma, ali je na kraju odlučeno da se snimi kao televizijska miniserija. Ona je prikazana 1973. godine te je postigla izuzetnu gledanost; tumač glavne uloge Vjačeslav Tihonov je postao velika zvijezda, a lik koji tumači ne samo pop ikona nego i predmet subverzivnih i ironičnih "Stierlietzevih" viceva nalik na one o Chucku Norrisu mnogo decenija kasnije.

U Jugoslaviji je roman bio objavljen 1980-ih u nastavcima u časopisu Ilustrovana Politika. ''

Ljubiteljima špijunskih i suspense filmova garantujem istinsko uživanje ukoliko se odluče da odgledaju ovu seriju.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3005
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #214 u: Rujan 11, 2021, 01:11:46 prijepodne »
nadjoh na neki od ha deova nathan barley pa reprizirah dvije/3 ep...
https://www.imdb.com/title/tt0426654/
nestvarna budaletina, jorgan preko glave non/stop...
kris moris potpis of kors.
kler kilan ultra simpa tad, lako se zaljubit u takvu djevojku.
i naravno benedikt wimbldon.
dojajna tehnjaca ol d tajm baj d hej.
cekirajte, samo peses eps ima cini mi se...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 417
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #215 u: Rujan 12, 2021, 00:19:50 prijepodne »
 ;D coa,samo pazljivim sricanjem uspeh da protumacim tvoju preporuku.Hvala,pogledacu,fali mi onaj cudan humor (satira?)
Ovo je ona serija za koju se cini da je dosla do neke granice bizarnosti,ali se zadrzi tu i da ludu zabavu  ;D I scenario ali pre svega šarm glumaca  :beer2:
« Zadnja izmjena: Rujan 13, 2021, 21:31:04 poslijepodne od bebapecic »

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3005
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #216 u: Rujan 17, 2021, 20:50:46 poslijepodne »
;D coa,samo pazljivim sricanjem uspeh da protumacim tvoju preporuku.Hvala,pogledacu,fali mi onaj cudan humor (satira?)
Ovo je ona serija za koju se cini da je dosla do neke granice bizarnosti,ali se zadrzi tu i da ludu zabavu  ;D I scenario ali pre svega šarm glumaca  :beer2:
ahahahahhaha!
pa jeste... iskopah ovaj citat... doduse ostatak namjerno izostavih  ;D
Nathan Barley, Chris Morris and Charlie Brooker’s 2005 satirical sitcom about the East London media scene and tech-saturated hipsterdom...
ostatak teksta:
https://thesundae.net/2020/10/11/swift-as-jackass-the-forgotten-genius-of-nathan-barley/
jedna od onih serija kojima treba tajma da dobiju zasluzeno priznanje. ali sto ces...
prastaj na kasnom odgovoru.
cekiraj i ovo ako vec nijesi:
I'm Alan Partridge
https://www.imdb.com/title/tt0129690/
BOGOTAC.
 :sbowing_100-106
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 417
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #217 u: Rujan 18, 2021, 20:47:47 poslijepodne »
Tako je.Ko voli satiricne,cudne ,crnohumorne srije-ovo je za njega. Taj mali englescic,pun sebe,sa svojom istinom nemilosrdno srucenom,nevaspitan i jos mnogo toga.... ;D U potrazi za ostalim delima Alana Partridge-a :beer2:

Offline AAAAA

  • Razina 0
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #218 u: Listopad 25, 2021, 18:59:18 poslijepodne »
Vise puta Game of Thrones, Friends, Wire, Two and a Half Man, Sons of Anarchy, Narcos Ima ih jos vrv... A odustao : Vikings, Prison Break, Dexter... ;D

Offline nostalgicar90

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #219 u: Studeni 12, 2021, 15:35:07 poslijepodne »
Odustao od Ted Lasso. Inače pratim nogomet, ali ova serija mi nije legla, likovi malo dosadni, priča ništa posebno, humor slab, preskačem.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #220 u: Studeni 14, 2021, 14:30:13 poslijepodne »
Odustao od Ted Lasso. Inače pratim nogomet, ali ova serija mi nije legla, likovi malo dosadni, priča ništa posebno, humor slab, preskačem.
Vi'š, a ja jedva čekam treću sezonu, likovi totalno degenerični ko da su ispali iz stvarnog života, humor i više od ekstra (jebga na dosta mjesta treba ubrati štoseve sa jezičnim razlikama).

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #221 u: Studeni 14, 2021, 20:18:07 poslijepodne »
Odustao od Ted Lasso. Inače pratim nogomet, ali ova serija mi nije legla, likovi malo dosadni, priča ništa posebno, humor slab, preskačem.
Vi'š, a ja jedva čekam treću sezonu, likovi totalno degenerični ko da su ispali iz stvarnog života, humor i više od ekstra (jebga na dosta mjesta treba ubrati štoseve sa jezičnim razlikama).

Meni isto baš sjela. Iskreno ovo je prvi put da čujem da nekome nije sjela.

Offline jan1963

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #222 u: Studeni 27, 2021, 08:53:47 prijepodne »
Tinker theilog soldier spy je bezvremenska serija po kojoj je napravljen istoimeni film, pa tko voli špijunski žanr u doba hladnog rata, toplo se preporuča
Nisam nervozan... ne spava mi se... ništa me ne boli... nitko me ne nervira... da nisam umro, majku mu?!

Offline zmajkoo

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #223 u: Studeni 27, 2021, 16:38:44 poslijepodne »
Više puta gledao prvu sezonu True Detectivehttps://www.imdb.com/title/tt2356777/?ref_=nm_knf_t1, Harrelson & McConaughey su odlični  (y). Zanimljivo, ostale sezone mi se nisu toliko svidjele.

Offline jan1963

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #224 u: Prosinac 01, 2021, 19:41:38 poslijepodne »
Gledao nekoliko puta Smiley's People i uvijek je interesantna i intrigantna.
Smiley's People britanska je špijunska drama iz šest dijelova iz 1982. BBC-ja. Režirao ga je Simon Langton, a producirao Jonathan Powell, to je televizijska adaptacija špijunskog romana iz 1979. Johna le Carréa Smiley's People i nastavak Tinker Tailor Soldier Spyyera.
https://www.imdb.com/title/tt0083480/

CIA u Berlinu (Berlin Station) odlična serija koja je aktualna cijelo vrijeme, a pogotovu kada se zaoštre odnosi SAD-a i Rusije.
Serija prati Daniela Millera koji je upravo stigao u CIA-in strani ured u Berlinu u Njemačkoj. Miller ima tajnu misiju: mora utvrditi identitet sada poznatog zviždača koji se skriva pod imenom Thomas Shaw. Daniel se uči snalaziti u grubom svijetu terenskog časnika – s vođenjem agenata, prijevarom, opasnošću i moralnim kompromisima. Dok uranja dublje u dvoranu zrcala njemačkoga glavnoga grada i razmata konce urote koja vodi natrag do Washingtona, Daniel se pita može li itko biti isti nakon rada u Berlinu.
https://www.imdb.com/title/tt5191110/
Nisam nervozan... ne spava mi se... ništa me ne boli... nitko me ne nervira... da nisam umro, majku mu?!

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #225 u: Prosinac 04, 2021, 10:00:44 prijepodne »
Jučer smo počeli 3 ili 4 put?! gledati dansku seriju Borgen. To je najbolja politička drama koju sam ikad gledao. Rađena je 2010 godine pa ju je svake 2-3 godine korisno pregledati. Serijom (3 sezone) dominiraju Sidse Babett Knudsen i Birgitte Hjort Sørensen, ali je i ostatak glumačke postave na visini. Toliko je životna, da su u uspoređenju s njom ostale takvog tipa, britanskog ili američkog podrijetla smiješne. Ova je jedina razotkrila lice i naličje visoke politike bez ikakvih uljepšavanja. Zanimljivo je, da je premijerka koju maestralno glumi Sidse Babett Knudsen, u to doba još bila sanak pusti žena u Danskoj, ali od tada su se stvari stubokom promijenile. Te promjene su malenu Dansku dovele do samog vrha zemalja po bogatstvu, ljudskim i inim pravima, a po anketama njihovih stanovnika, spada u prve tri zemlje u svijetu u kojima je lijepo živjeti(Finska, Norveška, Danska). Tko je nije gledao, a nema je, vrijedi uložiti truda i dočepati se tog pravog bisera.

S druge strane, onih od kojih sam odustao, ima previše pa ih neću ni spominjati. Ima i nekih koje po svim ocjenama spadaju u najbolje.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline nostalgicar90

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #226 u: Prosinac 06, 2021, 16:30:54 poslijepodne »
Swamp Thing
Odustao nakon 2 epizode, serija izgleda kao sapunica, on sam se pojavljuje u kratkim tragovima. Glumi Ian Ziering, Steve iz Beverly Hillsa, loša gluma, serija izgleda kao B produkcija. Jedini iz DC mi ne leži Swamp Thing i iz Marvela Hulk. Nikako dobre priče da naprave o njima.

Offline jan1963

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #227 u: Prosinac 12, 2021, 12:21:30 poslijepodne »
Amerikanci
Serija koja prati dvoje KGB-ovih špijuna spavača u vrijeme Hladnog rata, umjesto špijunskih igara koje bi bile dostojne prosječnog gledatelja, dobili smo sapunicu koja sve više sliči Sexu i gradu, gdje špijuni sve mogu poput Marvelovih junaka i sl.
Nakon druge sezone napustio sam gledanje.
Nisam nervozan... ne spava mi se... ništa me ne boli... nitko me ne nervira... da nisam umro, majku mu?!

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #228 u: Prosinac 12, 2021, 16:27:20 poslijepodne »
Amerikanci
Serija koja prati dvoje KGB-ovih špijuna spavača u vrijeme Hladnog rata, umjesto špijunskih igara koje bi bile dostojne prosječnog gledatelja, dobili smo sapunicu koja sve više sliči Sexu i gradu, gdje špijuni sve mogu poput Marvelovih junaka i sl.
Nakon druge sezone napustio sam gledanje.

Eto vidiš! A serija je u to doba bila vrlo cijenjena i rado gledana. Dakako ima serija tog tipa koje su bolje od Amerikanaca, pa možeš lako naći nešto slično za gledati.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline Turab

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Lokacija: bosna
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #229 u: Prosinac 17, 2021, 15:02:01 poslijepodne »
Amerikanci
Serija koja prati dvoje KGB-ovih špijuna spavača u vrijeme Hladnog rata, umjesto špijunskih igara koje bi bile dostojne prosječnog gledatelja, dobili smo sapunicu koja sve više sliči Sexu i gradu, gdje špijuni sve mogu poput Marvelovih junaka i sl.
Nakon druge sezone napustio sam gledanje.

Isti slučaj kao i kod menen. Serija je imala dobar potencijal.

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #230 u: Prosinac 17, 2021, 15:56:39 poslijepodne »
Amerikanci su mi jedna od boljih serija. Baš sam guštao dok sam gledao. Kraj serije je također zadovoljavajuć.

Offline draganson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 111
  • Spol: Muški
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #231 u: Siječanj 28, 2022, 08:29:59 prijepodne »
Odustao sam od serije Ubice mog oca, koliko mi je bila zanimljiva u prve tri sezone toliko me smorila četvrta a petu neću ni početi gledati jer su razvukli pitu i sve je nekako predvidljivo postalo i monotono.
Treba znati završiti seriju i kompletirati a ovde to nije slučaj.

Offline nostalgicar90

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #232 u: Veljača 08, 2022, 17:42:20 poslijepodne »
Nova serija The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window (Netflix)
Čudna parodija psiholoških trilera, spora radnja, nije smiješno, samo je jako loše napisano, odglumljeno i izvedeno.

Offline draganson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 111
  • Spol: Muški
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #233 u: Veljača 11, 2022, 19:39:35 poslijepodne »
Ove dve sjajne mini serije za mene lično odličnog reditelja Mike Flanagan sam gledao dva puta a planiram makar još jednom bože zdravlja.
I svaki put sam pronašao nešto novo i naučio nešto što nisam  znao,što mi je dalo dodatni ugođaj gledajući ove serije.
Preporuka od srca za obe serije.
https://www.imdb.com/title/tt10574558/
https://www.imdb.com/title/tt6763664/

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #234 u: Ožujak 01, 2022, 01:04:05 prijepodne »
A gledao sam Seinfeld-a ,Prijatelje i slicne sitcome nebrojeno puta ali ne kontinuirano!

Pliz piši sve u jednom postu, ovakvo skupljanje postova ti se sigurno neće tolerirati.

Offline nostalgicar90

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #235 u: Ožujak 26, 2022, 11:01:42 prijepodne »
Bridgerton (Sezona 2)
Izašla je 2. sezona na Netflix i kakvo razočarenje. Nema vibru kao prva sezona, bez Regé-Jean Pagea više nije to i još kad se otkrilo tko je narator. Prva sezona je bilo nešto novo, a sad se to ispuhalo. Malo humora, malo seksa. Ne mogu vjerovati da je obnovljena i za 3. i 4. sezonu.

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 417
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #236 u: Ožujak 26, 2022, 22:22:51 poslijepodne »
Bridgerton (Sezona 2)
Izašla je 2. sezona na Netflix i kakvo razočarenje. Nema vibru kao prva sezona, bez Regé-Jean Pagea više nije to i još kad se otkrilo tko je narator. Prva sezona je bilo nešto novo, a sad se to ispuhalo. Malo humora, malo seksa. Ne mogu vjerovati da je obnovljena i za 3. i 4. sezonu.
Pravi šund ljubvni romani  ;D.Taj miks rasa,malo feminizma,koketiranje s levicarskim idejama u formi period drame i to fantasy bi moglo da bude nesto moderno da svojom povrsnoscu ne vredja inteligenciju.Slazem se da je prva sezona imala plus sa glavnim glumcem a u drugoj nema ni to.
A opet ko zna mozda je to buducnost serija i filmova ?Pa da se privikavamo  :smfor (9):

Offline contritum

  • Razina 0
  • Postova: 2
  • Lokacija: Serbia
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #237 u: Travanj 02, 2022, 11:32:13 prijepodne »
Charmed iz 90tih sam odgledao Boga pitaj koliko puta, to mi je bila i ostala omiljena serija iz detinjstva, a serija od koje sam odustao je Grimm, prosto mi je u momentu postala dosadna i nisam planirao nastaviti da je gledam  xD

Offline mate.en.hr@hotmail.com

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Karlovac
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #238 u: Travanj 13, 2022, 17:14:03 poslijepodne »
"Zvonili ste, milorde?" i "Muće" su serije koje sam pogledao nekoliko puta.
Interesantan mi je britanki humor.

 "Zvonili ste, milorde?" i "Muće"
Pored tih serija pogleao sam dva puta:
- Downton Abbey,
- Milostiva prije svega,
- Jeste li posluženi?.

Pozdrav

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #239 u: Travanj 23, 2022, 16:47:09 poslijepodne »
Opet gledam Breaking Bad.. po ko zna koji put, ali ovaj put je prošlo dosta vremena pa mi je nekako puno bolje gledanje u odnosu na zadnjih par, a i skužio sam neke stvari koje su povezane s Better Call Saul-om koje prije nisam vidio.