Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Tko o čemu, mi o serijama  (Posjeta: 1050970 puta)

0 Članova i 20 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Goran

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3780 u: Veljača 04, 2021, 20:02:11 poslijepodne »


Dolazi nam 17.02. na Netflix. Ko voli psihološke trilere ostaće oduševljen. A kraj u knjizi je možda najšokantniji kraj ikad u trilerima. Uživajte.  :agree :thspaz :smfor (27):

Offline serbianx

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • Lycka blommar ur sma enkla ting.
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3781 u: Veljača 05, 2021, 23:46:02 poslijepodne »
Upravo sam zavrsio gledanje nove i pretposledje epizode The Stand (2020), i mogu da vam kazem, nemam nesto mnogo zamerki. Nije savrseno ali je za mene bilo zabavno gledati. Kupio sam knjigu da se malo ponovi gradivo, jako davno sam citao, pa da uporedim sve vidjeno sa tekstom i da se prisetim detalja.

Da li se vama dopada ova serija? Kakvi su utisci? Svidja li vam se kasting?

Offline GoranaS1976

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Ženski
  • Venomous Snake
  • Lokacija: Venoma
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3782 u: Veljača 06, 2021, 07:16:07 prijepodne »
Nisam nasla posebnu temu za ovu seriju, pa cu ovdje napisati.

Na IMDB mi je izletila jedna legendarna seriju na koju sam potpuno zaboravila - Oz.

Kakva je to serija bila, koliko je bila u jednu ruku genijalna, toliko je isto bila i teska za gledati. Nisam sigurna da bi je ponovo mogla gledati.

Sjecam se soka koji je na mene ostavila prva epizoda, uhhh. Mislim da je ova serija u neku ruku bila prekretnica za mnoge druge serije koje su se pojavile nakon nje.

Kad se samo sjetim nekih scena sa Beecherom, Shillingerom  Adebisiem, jeza me uhvati.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3783 u: Veljača 06, 2021, 16:21:55 poslijepodne »
je li ko gledao ovo?
des
https://www.imdb.com/title/tt11656892/?ref_=ttmi_tt
ne bih ako ima gadluka kakvih.
...after the discovery of human remains which have blocked a drain near his London home.
 :smfor (9):
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3784 u: Veljača 06, 2021, 16:50:21 poslijepodne »
je li ko gledao ovo?
des
https://www.imdb.com/title/tt11656892/?ref_=ttmi_tt
ne bih ako ima gadluka kakvih.
...after the discovery of human remains which have blocked a drain near his London home.
 :smfor (9):

Nema, pogledaj je slobodno.  ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3785 u: Veljača 06, 2021, 21:01:03 poslijepodne »
fala keti.
fala stipe.
odoh u soping.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline GoranaS1976

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Ženski
  • Venomous Snake
  • Lokacija: Venoma
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3786 u: Veljača 07, 2021, 10:00:57 prijepodne »
Pogledao sinoć poslednju ep Supernatural-a. Šta reći posle 15 godina gledanja serije. Očekivao sam ovakav kraj samo možda malo drugčije obrađen.
Možda nije bila na nivou današnjih serija ali je bila opuštena za gledanje i uvek kad nisam znao šta da pustim da gledam uvek sam imao Supernatural u rezervi. :D Možda nekad krenem opet ispočetka od prve sezone.  :smfor (19):

100% provjerena informacija iz prve ruke, kraj je trebao biti malo drugaciji:

Spoiler: prikaži
Trebalo se pojaviti dosta vise glumaca u posljednjoj epizodi, ali corona je zeznula stvar tako da smo vidjeli samo Bobbya
.

Zao mi je sto se zavrsila serija, pratila sam je vise od 10 godina (aktivno pocela gledati kada se emitirala treca ili cetvrta sezona).

Bilo je tu i fenomenalnih, ali i katastrofalnih sezona, ali kada se sve sabere serija je vrlo dobra.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3787 u: Veljača 07, 2021, 22:04:15 poslijepodne »
Odgledao brazilsku sedmodijelnu fikciju Invisible City.
Lako se prati, epizode otprilike traju pola sata, a i da su duže ne bi smetalo, serija nije dosadna.

Događa se u današnje vrijeme kad su bića iz brazilskih legendi prešla živjeti u Rio, a ekološki policajac (je, ne lažem) potrefi na čudni slučaj ubojstva.
A kroz priču se provlači ideja da su sva ta mitska bića nekad bili ljudi koji su ušli u brazilsku prašumu nakon doživljene tragedije.
Nemojte se čuditi, ali to me i jest dodatno zaintrigiralo - prava nenamjerna poveznica sa Šumom Striborovom.

Ja stvarno ne znam gdje ove sve serije koje nisu iz holivuda pronalaze talentiranu djecu, mala u seriji je razvalila.
Jedino se holivudska djeca prosipaju pred kamerama i ukvare što film što seriju.
Nije sve bajno, npr. na trenutke će biti predvidiva ljubiteljima trilera, ali to ne smeta, ipak se nudi onima zainteresiranima za egzotične mitologije.

Meni je bila dovoljno zabavna i zanimljiva da moram predložiti da ju pogledate kad i ako uhvatite vremena.
Kako je Netfliksova, ima hr titlove već.

Trailer:

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3788 u: Veljača 09, 2021, 14:32:50 poslijepodne »
Dobar dan!
evo posle odredjene pauze da se javim na forumu.
Prije par godina sam odgledao finsku seriju Sorjonen, ili Bordertown na engleskom. Vidim da se pojavila i druga i treca sezona, ali nema titlova za njih.
Moze li mi neko pomoci po tom pitanju?
Unaprijed hvala!

u kojem smislu?

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3789 u: Veljača 10, 2021, 09:58:23 prijepodne »
ima li kakav link gdje se mogu skinuti tilovi za 2 i 3 sezonu?
Ili tako nesto. Bas bih volio da odgledam seriju, ali .....
nema titlova

pa ako nema na onim glavnim (https://titlovi.com/titlovi/?prijevod=Sorjonen+Aka+Bordertown, https://www.opensubtitles.org/en/search2/sublanguageid-all/moviename-sorjonen, https://www.prijevodi-online.org/serije/view/3216/sorjonen), onda nema.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3790 u: Veljača 10, 2021, 10:27:15 prijepodne »
4:51
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3791 u: Veljača 10, 2021, 10:37:21 prijepodne »

  2. i 3. sezonu Sorjonen  sam pogledala sa engleskim titlovima ( kod nas je Boris preveo prve dve epizode 2. sezone),  naših titlova nema .

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 417
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3792 u: Veljača 10, 2021, 22:31:56 poslijepodne »
4:51

:lol2:ja zaboravila na buksovce.A bili su prvi...

Offline omar little

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 124
  • Lokacija: srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3793 u: Veljača 11, 2021, 13:34:09 poslijepodne »
Pa, da se priključim sa, po mom mišljenju, najboljim TBOK tv skečom. Neponovljivi Gajo!


Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3794 u: Veljača 12, 2021, 07:35:50 prijepodne »
Da li imate za preporuciti neku noviju humoristicnu seriju koja traje 20-tak minuta i ima bar 2-3 snimljene sezone?

Od aktuelnih slicnih serija gledam Mom i Young Sheldon.

Corporate
https://www.imdb.com/title/tt5648202/
Tacoma FD
https://www.imdb.com/title/tt8026448/
Wellington Paranormal
https://www.imdb.com/title/tt6109562/
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3795 u: Veljača 12, 2021, 19:40:11 poslijepodne »
@omar little
imas na yt gomilu njegove poezije, isjeceno iz emisija pa se moze stignut. 15god ih slusam i gledam i ni dan danas mi nije jasno kako coek vadi takve psihodelije iz glave.
prastajte na oftopiku jos ovo i necu:

tekst:
Spoiler: prikaži
U prolece rano kad kisa zacuti,
Onda otvorite vase nezne puti.
I, kad gledas kroz prozor vidis samo slavu,
Dan je lijepo prosao blagos mome kraju.
Otvoriti krosnje naci miris cvijeta -  to je pupuljak to je raznog ljeta.
I sta da se kaze posle svega toga, ja vas ljubim mnogo i puno ste mi hlor - HLORA..
nasa voda draga i mirisi neba putuju i kada vam treba.
I to cete tako dozivnotno znati. Kad vam zato udje mati.
Pusticete njenu prolecnu leansu da vidi sta se desava u tom velikom jarku.
REFREN:
Pupu, pupoljak je trajcki hajde hajde ovamo izmerite mi masti.. Hloretelon, Elgard i mala Poteka. Sve je sreca plava, sve se uvjek ceka..
I, na kraju malom horizontu suvom nista nece naci moj izvore budof
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline omar little

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 124
  • Lokacija: srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3796 u: Veljača 13, 2021, 09:33:43 prijepodne »
Izgleda da ću se na ovim stranama verzirati za dokumentarce mračnijeg sadržaja, ali šta da se radi, em je Netflix postao veoma agresivan na tom polju, em nevoljno otkrivam izvesnu radoznalost za bizarno. Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel je nova četvorodelna Netflixova dokumentarna serija koja oživljava događaj iz 2013. kada je u ozloglašenom hotelu  u L.A, nestala kanadska 21-godišnja studentkinja na proputovanju zapadnom obalom. Poslednje što policija nalazi je četvorominutni snimak sigurnosne kamere iz lifta hotela koji beleži njeno nesvakidašnje i  više nego čudno ponašanje. Snimak objavljuju u nadi da će je neko prepoznati, ali on postaje viralan i kreće potraga mnoštva internet-detektiva za devojkom i činjenicama. Ovo stvara jasne asocijacije na jedan od poznatijih dokumentaraca u poslednje vreme - Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer. I tamo jedan bizaran slučaj postaje opsesija gomile hobi-detektiva; i tamo iščačkaju ponešto korisno, ali se i u tom slučaju postavlja pitanje da li je njihova radoznalost gurala Luku Rocco Magnottu dalje i dublje u zločin. Ovde je to interesovanje Interneta imalo takođe katastrofalne posledice. Iako veoma slabo ocenjena na Imdb-u nalazim da je ovo veoma zanimljiva i zaokružena priča o jednoj inspirativnoj devojci, jednom zloglasnom hotelu, jednom opasnom delu grada, podmukloj bolesti, našoj odgovornosti  čak i kada smo skriveni iza internetske anonimnosti, predrasudama, empatiji, profesionalizmu i ogromnoj crnoj www rupi koja guta one koji je ne shvate ozbiljno.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3797 u: Veljača 16, 2021, 01:27:05 prijepodne »
Royal Secret Agent 2020

Povijesna kostimirana... pa ne znam šta bih dodao da ne pogriješim ili uvrijedim. Znam!
Filgudača.  ;D

Kralj angažira bleavog lika da mu bude tajni agent, a ovaj ima još blesavijeg slugu (roba) od sebe i uz to im se pridruži i blesava ženska.
To što su blesavi ne znači da su i nesposobni pa će razotkriti korumpirane moćnike, ali i upasti u po život opasne situacije.

Scenarij kao da je za crtani film, ne bilo kakav nego od anime đira. Pa ćete uživo vidjeti likove kakve samo na crtanom filmu viđate, ali nema ekstremnih ludorija popraćenih jinglovima ko u tajlandskim serijama.
Priča je zabavna, dijalozi su prepuni humora, a likovi, što glavni što sporedni, razrađeni su u taman mjeri tako da vam nitko neće postati dosadan ili naporan. Većinu glumica i glumaca ste već vidjeli po drugim korejskim serijama, ako ih gledate, a ovdje su se svi stvarno potrudili dati potpuno različitu izvedbu od uobičajeno realističnih.

Prve dvije epizode nisu ispale najbolje, kao da fali kemije među likovima, moguće da su se tek razigravali.
Pa preporučam da ne odustanete nego da pogledate i treću. Dogodit će vam se što i meni. Nakon te treće epizode nećete moći stati gledati.
Iako je priča zaokružena, točnije više njih, sugeriran je materijal za još i ja se iskreno nadam da će ići još barem jedna sezona iako se kod korejaca to vrlo rijetko dogodi.

Serija nije nekakvo remekdjelo, snimljena je s ciljem da se gledatelj dobro zabavi i dobro osjeća. I u tome je uspjela, barem kad sam ja u pitanju.
Tolika doza blesavosti, naivnosti i šarma se rijetko nađe.

Seriju osim 3 zadnje epizode možete gledati besplatno i legalno na iqiyi platformi (engleski titlovi), pa za te tri se snađite na drugom mjestu ili pričekajte još koju sedmicu da ih otključaju za sve.  ;D
https://www.iq.com/play/2fqsp5yv121?frmrp=search&frmb=list&frmrs=title

Trailer:

Offline omar little

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 124
  • Lokacija: srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3798 u: Veljača 17, 2021, 09:46:24 prijepodne »
https://www.imdb.com/title/tt7440726/?ref_=nv_sr_srsg_0

Your Honor je serija od deset epizoda (nadam se da neće isiliti i naredne sezone) smeštena u New Orleans koja prati indukovanu transformaciju Michaela Desiata (Bryan Cranston) od najpoštovanijeg sudije do očajnika čiji postupci dovode do niza zločina. Desiato je mešavina starozavetnog Abrahama, Sofokleovog Edipa i, naravno, Waltera Whitea. Sunovrat kreće kada njegov sin u saobraćajnoj nesreći ubije tinejdžera i, u panici, pobegne sa lica mesta. Iako spreman da deluje kako zakon nalaže, u policijskoj stanici Michael shvata da je ubijeni tinejdžer sin mafijaškog šefa i da izručivanjem sina šalje u smrt. Ta surova abrahamovska dilema ga pretvara u Edipa koji suvom inteligencijom pokušava da izbegne zapečaćenu sudbinu. No, metode za tako nešto moraju biti brejkinbedovske i ta odluka šalje mnogo nevinih u smrt, a sudbina kao sudbina... Zapečaćena je.
Nakon nekoliko epizoda postaje jasno da se put drastično sužava i uvek se zapitate kako je uopšte preostalo još toliko do kraja. Međutim, starim zanatskim trikovima toplo-hladno, Peter Moffat je izgurao desetak sati ove serije i to je ujedno i ono što mi najviše smeta. Iako se događaji ređaju kao na traci, taj suštinski prazan hod i zavlačenje, te svođenje New Orleansa na kasabu gde se putevi svih učesnika ukrste i isprepletu me spušta na zemlju i ne dozvoljava da se oduševim viđenim. Takođe, nisam mogao da se otmem utisku da je ovo napravljeno da bi zadovoljilo fanove Breaking Bad koji nakon spin-offa Better call Saul i filma El Camino: A Breaking Bad Movie više nemaju čemu da se nadaju, pa će prihvatiti i mrvice u kojima omiljeni glumci igraju vrlo slične uloge. Ipak, ukupni utisak je pozitivan, što zbog dinamike, što zbog nekih zaista jakih scena, što zbog moje lične simpatije prema starogrčkoj drami koju Your Honor donosi u moderno doba.

Offline Goran

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3799 u: Veljača 17, 2021, 20:17:50 poslijepodne »
Što se mene tiče ja sam oduševljen sa Your Honor. Prvo, sve epizode su dinamične, non stop se nešto zanimljivo dešava, tako da sam bio oduševljen sa serijom i pre finala. A što se kraja tiče, oduvali su me. Vidim da se mnogima ne sviđa završetak, ocena na imdb pada u zadnja dva dana, ali meni je kraj ludački dobar a Cranstonu skidam kapu za glumu u zadnjoj epizodi.  :thspaz
Od mene velika preporuka.  (y)

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3800 u: Veljača 20, 2021, 16:03:44 poslijepodne »
Ne znam jeste li ikad gledali, a ako jeste ne znam jeste li već odustali zbog poprilično loše osme sezone Death in Paradise.
Sinoć sam dovršio gledanje desete sezone i vrhunska je.

Ne znam kako ubaciti upljuvak najavu jubilarne sezone sa tvitera, pa evo samo link jer ga nema na youtube (ovo nije scena iz serije!):
https://twitter.com/deathinparadise/status/1358053079762034688

Ne morate biti registrirani, ali morate stisnuti VIEW uz nekakvo blesavo ("sensitive"?!) upozorenje koje nema veze s mozgom.

Za jubilej su još jednom preradili uvodnu glazbenu podlogu i ova mi je dosad najbolja. Evo sve tri pa usporedite sami:



Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3801 u: Veljača 21, 2021, 10:12:15 prijepodne »
Izgleda da ću se na ovim stranama verzirati za dokumentarce mračnijeg sadržaja, ali šta da se radi, em je Netflix postao veoma agresivan na tom polju, em nevoljno otkrivam izvesnu radoznalost za bizarno. Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel je nova četvorodelna Netflixova dokumentarna serija koja oživljava događaj iz 2013. kada je u ozloglašenom hotelu  u L.A, nestala kanadska 21-godišnja studentkinja na proputovanju zapadnom obalom. Poslednje što policija nalazi je četvorominutni snimak sigurnosne kamere iz lifta hotela koji beleži njeno nesvakidašnje i  više nego čudno ponašanje. Snimak objavljuju u nadi da će je neko prepoznati, ali on postaje viralan i kreće potraga mnoštva internet-detektiva za devojkom i činjenicama. Ovo stvara jasne asocijacije na jedan od poznatijih dokumentaraca u poslednje vreme - Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer. I tamo jedan bizaran slučaj postaje opsesija gomile hobi-detektiva; i tamo iščačkaju ponešto korisno, ali se i u tom slučaju postavlja pitanje da li je njihova radoznalost gurala Luku Rocco Magnottu dalje i dublje u zločin. Ovde je to interesovanje Interneta imalo takođe katastrofalne posledice. Iako veoma slabo ocenjena na Imdb-u nalazim da je ovo veoma zanimljiva i zaokružena priča o jednoj inspirativnoj devojci, jednom zloglasnom hotelu, jednom opasnom delu grada, podmukloj bolesti, našoj odgovornosti  čak i kada smo skriveni iza internetske anonimnosti, predrasudama, empatiji, profesionalizmu i ogromnoj crnoj www rupi koja guta one koji je ne shvate ozbiljno.



Pogledao i slažem se s komentarom. Zbilja je snimak iz lifta jedno od najzanimljivijih dijelova,  da čovjek pomisli , tu se stvarno nešto možda i nadnaravno dogodilo.
Opet se pokazalo da imamo pametnjakoviće koji su glasni samo virtualno a u stvarnosti su nigdje. Uništili čovjeku život samo na osnovu njegovog izgleda i pjesama. Sloboda mišljenja treba biti ali toliku količinu mržnje i pljuvanja bi nekako trebalo kazniti ili zabraniti.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3802 u: Veljača 21, 2021, 10:17:18 prijepodne »
je li ko gledao ovo?
des
https://www.imdb.com/title/tt11656892/?ref_=ttmi_tt
ne bih ako ima gadluka kakvih.
...after the discovery of human remains which have blocked a drain near his London home.
 :smfor (9):

Samo se zaštopala kanalizacija. To se svakom desi u životu, a dobro je jer TV ne prenosi mirise. ;D
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3803 u: Veljača 21, 2021, 10:33:13 prijepodne »
Young Wallander
https://www.imdb.com/title/tt9359220/
Kako su se usudili da seriji daju ovaj naziv?Sve je lose i pogresno:vreme moderno,glavni glumac je lepa faca bez talenta,harizme i one mracne inteligencije Wallandera.Prica predvidljiva i dosadna.U Švedskoj se dogadja radnja,glavni glumac je Švedjanin a serija bi mozda bila za nijansu bolja da je na švedskom jeziku.Politicke korektnosti koliko zelite.
Pogledala sam je jer mi je naslov obecavao,pa Netflix...greska :smfor (9):

Nemojte zamjeriti mladom Wallanderu, tada je bio na početku karijere i normalno da mu se dešavaju greške. Sad je stariji , iskusniji i normalno bolji a time i serija. :smfor (9): ;D
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline Goran

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3804 u: Veljača 21, 2021, 13:20:29 poslijepodne »
Behind Her Eyes   https://www.imdb.com/title/tt9698442/?ref_=nv_sr_srsg_0


Pogledao sam celu sezonu tj svih 6 epizoda jer me je zanimalo kako su odradili seriju i onaj šokantni twist na kraju. Poprilično sam zadovoljan, vizuelno baš lepo izgleda serija, 6 epizoda je sasvim dovoljno za ovu priču (i za bilo koju koja se radi po nekoj knjizi) a na kraju sam znao šta me očekuje i opet sam se naježio. Odličan psiho triler, voleo bi da neko odgleda ko nije čitao knjigu, baš me zanima mišljenje. Od mene ogromna preporuka.

Offline serbianx

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • Lycka blommar ur sma enkla ting.
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3805 u: Veljača 23, 2021, 19:55:05 poslijepodne »
Toliko posla imam pa ne stizem ni da gledam nesto ni da pisem misljenje o pogledanom. XD

Your Honor, jedna od boljih serija ove godine, kraj mi je veoma dobar, nema s02, nema rastezanja, jedna veoma dobra serija koja je mogla da ima i 8 epizoda.

VandaVission sve bolji, do cetvrte meh, ali se popravlja.

Pocinjem Servant s02 napokon, javljam utiske kada pogledam sve do kraja.


Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3806 u: Veljača 25, 2021, 15:37:38 poslijepodne »
Reality is almost always wrong.

Offline GoranaS1976

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Ženski
  • Venomous Snake
  • Lokacija: Venoma
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3807 u: Veljača 25, 2021, 20:41:08 poslijepodne »
Frasier is back!

https://www.bbc.com/news/entertainment-arts-56191980
Nadam se da ovo nije istina, upropastit ce fantasticnu seriju. Zasto vracaju serije nakon xy godina, pa to je recept za neuspjeh. Primjera je bezbroj, od Will and Grace, Xfiles, Prison break i ko zna koliko jos serija.

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3808 u: Veljača 26, 2021, 19:19:04 poslijepodne »

Izgleda da 21.3. KONAČNO počinje šesta sezona Line of duty https://www.imdb.com/title/tt2303687/
a nadam se da će se ove godine pojaviti i treća sezona Happy Valley  :EmoticonPrayer2

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3809 u: Veljača 27, 2021, 11:12:44 prijepodne »
Tribes of Europa , ništa posebno i već viđeno. Svijet nakon katastrofe, preživjeli organizirani u plemenima.
Zainteresiralo me je jer je dio sniman u Glini , a uvijek je nekako drago čuti da se snima u našim krajevima.,
Ali kad čovjek malo bolje razmisli , nijemci nas 2074 godine vide kao danas. To znači da smo već preživjeli apokalipsu,
a da toga nismo ni svjesni ili apokalipsa kod nas nije nikad ni prestala.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu