Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Breeders  (Posjeta: 8350 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Breeders
« u: Ožujak 04, 2020, 23:13:34 poslijepodne »

Nova komedija „Roditelji“ istražuje paradoks s kojim se svaki roditelj suočava, ali nikad ne želi da prizna: dobrovoljno biste dali život za svoju decu, ali vrlo često želite i da ih ubijete. Martin Friman glumi Pola, brižnog oca koji otkriva da nije baš onakav čovek kakvim je sebe smatrao. Njegova partnerka na ovom neviđeno strmom usponu je Ali (Dejzi Hagard) koja vodi muzički studio, zasmejava Pola i ima sposobnost da čita deci priču dok i sama tehnički spava. U ovoj iskrenoj i beskompromisnoj komediji, Pol i Ali usklađuju svoje karijere, ostarele roditelje, hipoteku, obrte u vezi i neprijatna iznenađenja koja donosi odgajanje njihovo dvoje dece, Luka i Ejve.


Godina: 2020.
Mreža: FX
Žanr: komedija
Glumci: Jayda Eyles, Martin Freeman, Daisy Haggard, George Wakeman, Vihaan Patel, Shvorne Marks...





Offline MLATA

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Breeders
« Odgovori #1 u: Ožujak 05, 2020, 00:30:47 prijepodne »
Bravo za izbor serije za prevođenje. Martin i Dejzi su odličan par za ovakvu temu, što se može zaključiti već iz prve 2 epizode, a biće ih 10  :clapp

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Breeders
« Odgovori #2 u: Ožujak 13, 2020, 08:12:09 prijepodne »
sad bas malo pretrcah recenziju na djedo mirolada.
https://www.dedamilorad.com/serija-roditelji-breeders-recenzija-hbo/
moglo bi se ovo virnut.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Breeders
« Odgovori #3 u: Ožujak 13, 2020, 10:12:31 prijepodne »
Pogledaj prvu, u istom fazonu su i ostale. Podseća me na Catastrophe.
Martin mi je bolji nego u StartUpu.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Breeders
« Odgovori #4 u: Ožujak 14, 2020, 19:34:58 poslijepodne »
mene je ovo leglo... pfff. bas mi je trebalo nesto  ovakvo. nijesam ni znao ko je kreator, kad ono..
fala ti bate, vazda imao  :smfor (26):
« Zadnja izmjena: Ožujak 15, 2020, 11:22:18 prijepodne od coa »
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 417
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Breeders
« Odgovori #5 u: Ožujak 16, 2020, 23:06:25 poslijepodne »
I meni je dobro dosla ovakva serija:lagano,duhovito,odlicno uklopljen par glavnih glumaca.
Spoiler: prikaži
Neverovatno kako se u zivotu nizu nezgode jedna za drugom ko modrice svugde oko tate ;D
.Hvala na prevodu.

Offline MLATA

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Breeders
« Odgovori #6 u: Travanj 08, 2020, 22:27:14 poslijepodne »
fantasticna serija, kao sto ranije rekoh, vodece uloge maestralno igraju Martin & Daisy, a savrseno su uklopio i njen tata Michael McKean ... ali i njegovi roditelji nimalo ne zaostaju  :smfor (24):
sve u svemu, ovakve serije se mogu i vise puta gledati

Offline MLATA

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Breeders
« Odgovori #7 u: Travanj 09, 2020, 22:00:44 poslijepodne »
auuuu kako me je razvalila 5. epizoda ... srecom pa sam odmah mogao sto pre pogledati 6. i 7. ne bi li se malo povratio

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 417
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Breeders
« Odgovori #8 u: Travanj 19, 2020, 00:08:50 prijepodne »
Uz sve ono sto rekoh u svom gornjem komentaru dodala bih da je ova serija i dobar primer engleskog humora koji ima mracnu stranu.
Veoma realan prikaz onog sta roditelji misle a mozda ne kazu uvek ;D.Ovo su odnosi u braku 21 -og veka :smfor (26):

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Breeders
« Odgovori #9 u: Travanj 25, 2020, 13:56:42 poslijepodne »
bas pogledah cetvrtu. ogromnu sam pauzu napravio pa sam totalno zaboravio da oni nijesu vjencani, a ne znam da li je ovo prvo pojavljivanje patrika baladija aka neil the office uk. jedva prepoznah coeka.
onda to dodje kao sitni reunion, tim & nil.
ne znam sjeca li se ko ove legendarne uloge iz serije episodes.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Breeders
« Odgovori #10 u: Travanj 25, 2020, 15:33:41 poslijepodne »
Čuj seća, ja i žena i dan danas tako mrmljamo kad nećemo na nešto da odgovorimo.  ;D

Offline MLATA

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Breeders
« Odgovori #11 u: Travanj 25, 2020, 23:22:27 poslijepodne »
kako sam vec rekao za 5. epizodu, tako i kraj 9. epizode me je takodje malo poremetio ... zelim da verujem da ce finalna 10. epizoda ipak imati "svetlo na kraju tunela"  :EmoticonPrayer2

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Breeders
« Odgovori #12 u: Travanj 27, 2020, 11:06:17 prijepodne »
stigoh sve. odlicna serija nema sto. malo me nervira lik frimana, bas je ono nervcik, kad krene da nervozise na sve i svasta zadavio bi ga.
s jedne strane i razumljivo ali mislim da je ovo previse.
peta epizoda najbolja, welcome 2 apsurdistan. ne znas da li da se smijes ili bacis kakvo cebe na glavu od muke. bas steta sto ga makose, mogao je ostat bar ovu sezonu, ipak je gest rol.
momci, fala vi. odlican ubod.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Breeders
« Odgovori #13 u: Travanj 28, 2020, 22:43:10 poslijepodne »
Kompletirana sezona. Prijatno iznenađenje, osim dve poslednje sve su mi bile dobre.
 :beer2:

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 417
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Breeders
« Odgovori #14 u: Travanj 29, 2020, 23:37:43 poslijepodne »
Odlicna,a
Spoiler: prikaži
sta im bi sa ovom dramom u poslednjim dvema epizodama?Da podvuku kako se deca vole ili kako jos mogu da ojade (nenamerno)roditeljie ? Ipak nisu pokvarili opsti utisak  :smfor (26):
.Hvala na prevodu. :beer2:

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Breeders
« Odgovori #15 u: Travanj 30, 2020, 11:01:07 prijepodne »
uh, ne znam, ali sam se prekinuo bio. reko, sto ce im ovo koji k...
eto, da se nije pomolio filipu dzefrisu  ;D
i sjajna zadnja scena, ahahhaha!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Kolar

  • Razina 0
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Breeders
« Odgovori #16 u: Svibanj 28, 2020, 19:24:39 poslijepodne »
Zbog ove serije sam se i našao na ovom sajtu. Prevoda nema (mada bih mogao i da gledam bez njega ali bi propustio neke fore) nigde.
Slučajno sam naleteo na nju na HBO ali tamo je već bila 5 epizoda pa rekoh da krenem od početka. Već sam početak mi je bio dovoljan - ulazak oca u sobu gde deca vrište, ... kao da sam sebe video u ogledalu.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Breeders
« Odgovori #17 u: Svibanj 30, 2020, 15:34:10 poslijepodne »
Evo baš ju završih, zabavni su nema šta, zaista nije lako biti roditelj u današnje vrijeme, gdje su represivne mjere pa i one najblaže postale tabu, a da ne pričamo o dvije, tri po guzici...zato ovaj otvoren i iskren pristup, bez jezične cenzure, izgleda dobro. Za jedan sitcom prilično duboko ide u uzrok svega, ne bavi se samo posljedicama.. odlično su ubacili, senilne i ekscentrične starce, s kojima se isto moraju baktati, kao da djeca sama po sebi nisu dovoljna, jer tako to u životu i ide; pohvale za autentičnost.
Da ju nije radila ekipa iz Veepa, vjerovatno ju ne bih niti gledao, jer sama tema o ranom i teškom roditeljstvu, njegovim problemima i nije baš nešto rijetko, originalno, ali nisam požalio. Ide brzo, zabavna je, onaj twist me šokirao, Martin Freeman koji urla i psuje.. sam kraj je mogao biti nešto bolji, ali nije pokvarilo ukupni dojam.
Faks, dvkv, hvala ljudi.

Offline gojkosp

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zemun
Odg: Breeders
« Odgovori #18 u: Kolovoz 07, 2020, 12:55:44 poslijepodne »
Serija je totalno super.Glumci odlični.Priča lepo teče bez nepotrebnih rastezanja.Nadam se da će biti nastavljena.
Sve u svemu-topla preporuka.

Offline spacedirector

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • Lokacija: zagreb
Odg: Breeders
« Odgovori #19 u: Kolovoz 20, 2020, 10:31:35 prijepodne »
cim sam vidio cover na hbo-u kako su mu ledja zapisana, pretpostavio sam o cemu se radi u seriji, procitao radnju za svaki slucaj i rekao to je to.
scena u 1.epizodi gdje upada u sobu klincima preeeeesmjesna, a i realna, ja imam troje zapisanaca, pa koliko god sebi govorio ne smijes tako prema djeci..... sve znate hahahah. Cudim se sto uopce ista od filmova i serija uspijem pogledati uz njih.
Moram reci da sam seriju progutao koliko mi je dobra bila, a mislim da je svakome ko je roditelj, stvarno ima urnebesnih scena i gdje smo se pronasli i zena i ja.  :smfor (24):
Martin Freeman i Daisy Haggard su se odlicno uklopili u ulogu roditelja. posebno mi je zanimljiv Alun Armstrong koji glumi oca od Freemana, biljka od covjeka, totalna flegma. :smfor (2):

Bas serija za opustiti se i pustiti mozak na pasu, nekad se volim opustiti uz ovakve serije, nema ubojstava, kontanja ko je ubojica i tako toga..

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Breeders
« Odgovori #20 u: Travanj 24, 2021, 10:50:18 prijepodne »
fakse brate, sto ne prijavljujes da je pocelo...
zafaljujem.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Breeders
« Odgovori #21 u: Travanj 30, 2021, 15:05:42 poslijepodne »
Počelo, ali imaš kod komšija, neću nastavljati.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Breeders
« Odgovori #22 u: Travanj 30, 2021, 16:09:24 poslijepodne »
ma kakvi, sa addicted-a cu.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.