Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Fangar (Prisoners)  (Posjeta: 4196 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Fangar (Prisoners)
« u: Ožujak 14, 2021, 17:31:06 poslijepodne »

Linda završi u jedinom ženskom zatvoru na Islandu zbog okrutnog napada zbog kojeg joj otac padne u komu. Ali nitko ne zna da krije mračnu tajnu koja bi mogla razoriti njenu obitelj, tajnu koja bi ju mogla osloboditi.


Godina: 2017.
Mreža: RÚV
Žanr: drama
Glumci: Kristín Þóra Haraldsdóttir, Margrét Helga Jóhannsdóttir, Arndís Hrönn Egilsdóttir, Gísli Örn Garðarsson, Sigurður Karlsson, Björn Thors



Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Fangar (Prisoners)
« Odgovori #1 u: Ožujak 15, 2021, 14:13:53 poslijepodne »
Fangar ili Zatvorenice bi mogla biti zanimljiva, iako je takvih tema gdjekad i bilo u većim projektima, koji su izgubili dah pa su postali nesuvisli. Ovo je mini serija u kojoj su takve greške teže izvodive. Nemam još pravi stav, ali se nadam da neće biti loše. Prva je epizoda više nego pristojna, iako su neke situacije malo naivne. Vidjet ćemo. Ono što je možda važnije je činjenica da je to serija iz 2017. koju sam ja na vrijeme skinuo jer je imala transkripte Barishnikov. Danas je do te verzije teže doći iz već poznatih, navedenih razloga.(Island, 2017. seederi, itd.) No postoji islandska verzija kojoj odgovaraju transkripti a brzo se i lako skida.
Spoiler: prikaži
Serija se može naći na stranici https://deildu.net/index.php Nije zgorega prijaviti se, a u tražilicu treba upisati Fangar a ne Prisoners.
Bit će izgleda i 2. sezona ali se, vjerojatno zbog korone, o tome ne zna dovoljno.  :? ??
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline alterego

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Fangar (Prisoners)
« Odgovori #2 u: Ožujak 15, 2021, 15:07:52 poslijepodne »
Probao sam preko te islandske stranice, ali i seeds i peers su na nuli :? ??

Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
Odg: Fangar (Prisoners)
« Odgovori #3 u: Ožujak 15, 2021, 15:28:55 poslijepodne »
Evo  ima ovdje ( čak i u HEVC-u):

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Fangar (Prisoners)
« Odgovori #4 u: Ožujak 15, 2021, 23:04:41 poslijepodne »
Evo  ima ovdje ( čak i u HEVC-u):

Ima i na torentgalaxy čak i u hevcu, ali se čeka do bestraga, a možda i dulje :) Slično je i na 1337.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Fangar (Prisoners)
« Odgovori #5 u: Ožujak 17, 2021, 13:16:00 poslijepodne »
Probao sam preko te islandske stranice, ali i seeds i peers su na nuli :? ??

Evo upravo i po drugi put u cilju probanja skidam fangar s one islandske stranice i potrebno je samo ostaviti, skinut će se u toku dana.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Fangar (Prisoners)
« Odgovori #6 u: Ožujak 17, 2021, 21:59:05 poslijepodne »
Treća.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline nenad.d

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beska
Odg: Fangar (Prisoners)
« Odgovori #7 u: Ožujak 18, 2021, 19:38:11 poslijepodne »
1080p.Netflix.WEB-DL.DD5.1.x264-FoxKID / 720p.BluRay.DD5.1.x264-SbR / 1080p Webrip / 1080p BRRemux / 1080p BRRip dostupna izdanja. Mogu ih prevući i podignuti na neki host server ako nekom treba.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Fangar (Prisoners)
« Odgovori #8 u: Ožujak 18, 2021, 20:50:52 poslijepodne »
1080p.Netflix.WEB-DL.DD5.1.x264-FoxKID / 720p.BluRay.DD5.1.x264-SbR / 1080p Webrip / 1080p BRRemux / 1080p BRRip dostupna izdanja. Mogu ih prevući i podignuti na neki host server ako nekom treba.

Vjerujem da bi titlovi odgovarali i za ove verzije, jer je to obično tako s islandskim serijama. I ostalim "madžarskim" serijama.  :smfor (24):

Evo i četvrte epizode. Ako su prve dvije bile svojevrsni lagani uvod u obiteljsku dramu, treća i četvrta epizoda podižu stvari na višu razinu. Nadam se da će tako biti i u preostale dvije epizode. Meni je dobra.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Fangar (Prisoners)
« Odgovori #9 u: Ožujak 19, 2021, 00:24:16 prijepodne »


Vjerujem da bi titlovi odgovarali i za ove verzije, jer je to obično tako s islandskim serijama. I ostalim "madžarskim" serijama.  :smfor (24):

Odgovaraju ja sam skinuo neki ruski BDrip i štimaju sva 4 titla  (y)

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Fangar (Prisoners)
« Odgovori #10 u: Ožujak 21, 2021, 12:02:13 poslijepodne »
Tu su i zadnje dvije. Možda. Iako serija naravno ima svoj kraj, uvijek se ostavlja neka mogućnost da bude i nastavka. Nadam se da toga u ovom slučaju neće biti. A i nije islandski običaj rastezanje priče. Osim onog što sam uvodno napisao, u seriji ima nešto naivnih situacija, zatvorska atmosfera je nekako suviše "domaćinska". Iako bi to moglo biti tako, jer se radi o jedinom ženskom zatvoru na Islandu, ali pojedine su situacije nastale i riješene nekako na brzinu. Ili je to moj dojam. Serija nije loša, ima zanimljiv kraj, ali s Islanda su dolazili i puno bolji uradci.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Fangar (Prisoners)
« Odgovori #11 u: Ožujak 29, 2021, 20:33:24 poslijepodne »
Baš je teško bilo skinuti ovu seriju ali kako se kaže " ter ni kopat". Sve epizode skinute osim prve koja je stala na 58% i ne mrda.
I onda se sjetim , :smfor (9): pa skini x265 ako neće x264 , skinem i titlovi pašu.
Hvala na prijevodu.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Fangar (Prisoners)
« Odgovori #12 u: Travanj 27, 2021, 10:42:59 prijepodne »

Meni se svidela. Volim kad su filmovi i  serije odraz kulture u kojoj su nastali. Jeste da nama deluje da je zatvorska atmosfera previše domaćinska, ali mi se čini da je to još gore po ljude u njemu, jer imaju prividnu slobodu kretanja unutar njega, što ih možda još više podseća na stvarni gubitak slobode i samim tim i kazne koju služe.
Neki detalji su mogli još malo da se dorade, ali mi nisu smetali opštem utisku. Lik Linde su lepo razvili, koliko me je iritirala na početku, razvijanjem priče mi je postala isto toliko  draga.

Hvala Borise na prevodima.  :smfor (25):