Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Omiljeni "Prijatelj" je...  (Posjeta: 68549 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ariela38

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Slovenija, Kranj
Odg: Omiljeni "Prijatelj" je...
« Odgovori #90 u: Siječanj 20, 2020, 01:05:35 prijepodne »
chandler in Joey vedno :-D

Offline rag doll Sally

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Omiljeni "Prijatelj" je...
« Odgovori #91 u: Siječanj 24, 2020, 22:48:15 poslijepodne »
Jako sam neodlučna po ovom pitanju jer su svi posebni na svoj način, ali možda mi je trenutno najdraži Chandler zbog svog posebnog sarkazma i cjelokupnog karaktera lika koji uvijek pokušava razveseliti druge i čistog je srca

Offline LIBERIJUS13

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
  • Lokacija: Montenegro
Odg: Omiljeni "Prijatelj" je...
« Odgovori #92 u: Siječanj 27, 2020, 23:49:40 poslijepodne »
Ipak, Ros...što se njemu može dogoditi, to ne može svakom..Inače, smetala mi je posljednjih sezona naglašena ,,tupost'' Džoia''...previše naglašeno i usiljeno!

Offline Sammy_W

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Omiljeni "Prijatelj" je...
« Odgovori #93 u: Veljača 06, 2020, 11:23:23 prijepodne »
Meni je općenito cijela postava genijalna i užasno se teško odlučiti koga tu izdvojiti. Kad bih gledao samo prema početnim sezonama vjerojatno bih izabrao Chandlera jer tad je bio presmiješan, općenito on I Joey u kombinaciji mi je nešto najdraže. Ali ipak Ross mi drži neku konstatnu od početka do kraja tako da moj glas ipak ide njemu, oćenito pivot scena mi je vjerojatno jedna od najsmješnijih stvari koje sam vidio na TV-u

Offline adenozintrifosfat

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Ženski
Odg: Omiljeni "Prijatelj" je...
« Odgovori #94 u: Veljača 06, 2020, 23:59:48 poslijepodne »
Fibi mi je najbolji lik,ona mi je mindset :D Obozavam njene ispade i njene konstatacije o svemu sto se desava :D sve omiljene scene iz serije su mi uglavnom njene,tipa kada svi u kaficu o necemu razmisljaju,Dzoji peva u glavi,a ona cuje da neko peva,a ne zna ko,cesto koristim i onu kad njih tri smorene sede i Monika pita sta cemo da radimo Fibi imas li plan,a Fibi kaze: I don’t even have a pla. :D Kada zove na Rosovo vencanje i prestavlja se kao Regina Phalange :D i mnoge druge scene :D


Sent from my iPhone using Tapatalk