Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Prerano otkazane serije  (Posjeta: 81646 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Prerano otkazane serije
« u: Veljača 25, 2017, 15:04:09 poslijepodne »
Svake se godine otkaže više serija nego što ih se obnovi, ali svatko od nas ima onu jednu ili dvije zbog kojih te zaboli oko srca kad ih se sjetiš. Ovdje je navedeno samo par koje se najčešće pojavljuju po raznim listama i forumima, i to one malo starije i koje nisu imale drugu šansu (tipa Twin Peaksa, Heroesa, Arrested Developmenta) pa ako na popisu nema vaše, samo kliknite na "Neka druga" i ubacite u post. ;)

I da vas samo podsjetim na neke koje se nisu našle na popisu, a vjerojatno su trebale:

Graceland, Hannibal, Happy Endings, Party Down, Flashforward, V, Chuck, Wonderfalls...



24 epizode
Vizualno dojmljiva serija smještena za vrijeme Velike depresije koja kroz živote mladog Bena Hawkinsa i svećenika, brata Justina, prikazuje borbu protiv dobra i zla. Prva epizoda je postavila rekord gledanosti za HBO, ali serija nije mogla zadržati publiku tijekom druge sezone i tako je predviđenih šest sezona spalo na samo dvije.

29 epizoda
George će ostati zapamćena kao tv-lik koji je poginuo u najbizarnijoj nesreći u povijesti televizije. Što može biti bizarnije od toga da te usmrti padajuća wc-školjka sa svemirske stanice Mir? Međutim, za George je to bio tek početak novog "života". Fuller je napustio seriju nakon 5 epizoda, iskustvo opisao kao "najgore u životu" i otada je sve krenulo nizbrdo. (Njega stvarno nitko ne kuži.)

36 epizoda
I kritika i publika uživali su u ovoj western-drami o gradiću Deadwood gdje caruju kriminal, korupcija i Ian McShane. Unatoč svemu tome, serija je naglo otkazana nakon treće sezone, najvjerojatnije zbog previsoke cijene produkcije. Davidu Milchu je ponuđeno da završi priču s kratkom "sezonom" od 6 epizoda, ali pošto je njegov moto, "Nemoj ostajati tamo gdje te samo podnose", zahvalio se HBO-u i pristojno odbio.

14 epizoda
Western u svemiru. I to jako dobar. Kultni, čak. Unatoč sjajnoj postavi, zanimljivim likovima i cijelim svemirom na dohvat ruke, gledanost se nikako nije dizala, a pošto se tu ipak radi o Foxu, zna se što slijedi. Oštar rez bez osvrtanja.

18 epizoda
Lindsay Weir i njezin mlađi brat Sam pohađaju školu u predgrađu Detroita i dok je Lindsay okružena frikovima, Sam se druži s geekovima. Nevjerojatno, ali istinito - ova teen-dramedija uspjela je u kratkoći trajanja pobijediti i My So-Called Life, i to za jednu čitavu epizodu. Razlozi otkazivanja? Subotnje emitiranje, kreativne nesuglasice i, wait for it... gledanost, gledanost, gledanost.

29 epizoda
Postapokaliptička drama o malom gradiću u Kansasu koji pokušava (pre)živjeti nakon nuklearnog napada na SAD. Ova serija nije otkazana jednom, već dva puta. Prvo je "otkazana" zbog slabe gledanosti, obožavatelji su je uspjeli vratiti u život na još par epizoda, ali ovdje ni kikiriki nije mogao pomoći. Istina, objavljene su još dvije sezone u stripu, ali to nije to.

19 epizoda
Vjerojatno najbolja teen-drama ikada završila je prije nego što je počela, a pamtit ćemo je po tome što su među prvima progovorili o stvarima poput nasilja nad djecom, homofobiji, ovisnostima među tinejdžerima, nasilju u školi i cenzuri. Unatoč peticijama i kuknjavi, loša gledanost je i ovdje bio presudni faktor.

22 epizode
Ima taj pitar (?!) koji dodirom diže ljude iz mrtvih. Možda se ne čini previše zabavno, ali samo treba spomenuti ime Briana Fullera i sve ostale riječi postaju suvišne. #Onokad ti ni 17 nominacija za Emmy nije dovoljno da ostaneš na životu, a onda još taj štrajk scenarista i bye, bye, bye.

22 epizode
Kroz živote dva rimska vojnika svjedočimo o povijesnim događajima koji uključuju smrt republike i rođenje carstva, a pojavljuju se i neki nebitni likovi, tipa Cezara, Marka Antonija, Gaja Oktavija i Kleopatre. Trebala je to biti samo mini-serija, ali zbog kvalitete same produkcije, priče i ekipe, odlučeno je da bude maksi. A pošto kvaliteta košta, HBO i suradnici su odlučili da je cijena ipak malo previsoka za njihov džep.

13 epizoda
Bivši policajac i (bivši) alkoholičar Hank Dolworth udruži snage s najbolji frendom, i bivšim kriminalcem, Brittom Pollackom, u ne baš legalnom privatnodetektivskom poslu. Da, da, bivši policajac, alkoholičar naravno, pa bivši kriminalac, pa novopečeni detektivi - vidjeli smo to već stotine puta. Samo što je u ovom slučaju to i upalilo, pogotovo kemija između dvojice glavnih likova. Jedini problem je bio što su i svi ostali mislili da je to samo jedna buddy-krimi-komedija u nizu pa je nitko nije gledao.

10 epizoda
Kad detektivku Casey Shraeger iz Poroka prebace u Ubojstva, odmah se nađe do lakta u, najblaže rečeno, zanimljivim slučajevima. Ali to joj je najmanji problem. Dok otkriva tajne svojih kolega, mora paziti da kolege ne otkriju njezine. Da su im dali još koju sezonu, možda bi uspjeli uvjeriti glavešine da u rukama imaju nešto stvarno dobro, ali tako ti je to u La La Landu - ako nema gledanosti, nema ni milosti.

64 epizode
U gradiću Neptune u Kaliforniji bogati i moćni stvaraju svoja pravila. Samo što nisu računali na priučenu sedamnaestogodišnju detektivku Veronicu Mars. Kad si u prvoj sezoni 148. od 156 serija, u drugoj 145., a u trećoj 138. i još te puštaju na novonastalom CW-u, sudbinu ti nije teško predvidjeti.
English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #1 u: Veljača 25, 2017, 15:34:25 poslijepodne »

 :smfor (2): :smfor (2): :smfor (2): :smfor (2):

taman kad je postalo napeto  :smfor (2):

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #2 u: Veljača 25, 2017, 16:08:11 poslijepodne »
Bilo je teško odlučiti, mnoge su mi prirasle za srce, ali kad sam videla Veroniku Mars na listi, setila sam se koliko sam se nervirala što je otkazana.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #3 u: Veljača 25, 2017, 16:36:55 poslijepodne »
Ipak Firefly :)
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #4 u: Veljača 25, 2017, 18:40:39 poslijepodne »
vidim da smo skromni  :smfor (24):

s obzirom na popis odgledanih serija, vjeruj mi - skroman je  :hslocked:

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #5 u: Veljača 25, 2017, 19:43:41 poslijepodne »
Ništa od toga sa spiska nisam ni gledao, tako da mogu da prodam glas.
Ko nudi više, ko nudi manje?  :happy2:

Offline savager

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Crna Gora
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #6 u: Veljača 25, 2017, 19:44:21 poslijepodne »
Last Resort (http://www.imdb.com/title/tt2172103/)
Ova serija mi je počela odlično, nesvakidašnja priča, ali je bilo za očekivati da će je ciljna grupa - ameri, hejtovati zbog tematike...
Žao mi je zbog preranog kraja, čak su zadnje dvije epizode preglupo sklepane, a mogla je da se razvija fina priča.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #7 u: Veljača 25, 2017, 20:16:30 poslijepodne »
Ništa od toga sa spiska nisam ni gledao, tako da mogu da prodam glas.
Ko nudi više, ko nudi manje?  :happy2:

onda glasaš za 'neka druga' i u komentaru jadikuješ  :hslocked:

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #8 u: Veljača 25, 2017, 20:23:37 poslijepodne »
Što bih ako mogu da prodam glas?  :smfor (24):
20 evra je na izborima u Srbiji, ja dajem 50% posto popusta dok traju zalihe.  :hslocked:

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #9 u: Veljača 25, 2017, 20:35:14 poslijepodne »
Što bih ako mogu da prodam glas?  :smfor (24):
20 evra je na izborima u Srbiji, ja dajem 50% posto popusta dok traju zalihe.  :hslocked:

 :smfor (24): :smfor (24): :smfor (24): :smfor (24):

Offline savager

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Crna Gora
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #10 u: Veljača 25, 2017, 23:23:27 poslijepodne »
Što bih ako mogu da prodam glas?  :smfor (24):
20 evra je na izborima u Srbiji, ja dajem 50% posto popusta dok traju zalihe.  :hslocked:

Vidiš, kod nas je i dalje na cijeni. Ispod 50e se ne može naći  :smfor (6): :smfor (6): :smfor (6): :smfor (6):

Offline Kume-Kume

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
  • Nadam se boljem !
  • Lokacija: Kumane ; Vojvodina
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #11 u: Veljača 26, 2017, 10:17:12 prijepodne »

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #12 u: Veljača 26, 2017, 10:18:43 prijepodne »
stavio sam samo moje top iz liste jao koje neznalice...

dobro, duško, kakvih ti problema imaš? jesi li u PMS-u?

Offline james

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zadar
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #13 u: Veljača 26, 2017, 11:13:10 prijepodne »
Od navedenih nekako najviše žalim za Rimom i Deadwoodom....
Moja žena je najbolji golman na svitu, sve živo mi brani!

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #14 u: Veljača 26, 2017, 16:21:53 poslijepodne »
A ja žalim za bar šest serija sa spiska, ali... šta da se radi. Carnivale je isto bila remek-delo HBO-a, pa My so-called Life, Rome, Jericho...  :smfor (2):

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #15 u: Veljača 26, 2017, 22:42:41 poslijepodne »
Poplavio forum. Ko ga dijo  :smfor (10): ma najgora su ona neka nedonoščad bez nekog konkretnog kraja.
Kao npr Visitors ili Terra Nova. Lično žalim što nije nastavljen Constantine.
Za Hannibalom još nosam baklju xD

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #16 u: Veljača 27, 2017, 10:27:18 prijepodne »
dao sam glas frikovima & gikovima u teskoj konkurenciji sa karnivaleom, veronikom, unusuals-ima.
vidim i jedini glas.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #17 u: Veljača 27, 2017, 18:47:07 poslijepodne »
Ja sam bio slobodan da u ovom sjajnom izboru dam glas dvema serijama koje su prosle totalno nezapazeno (obe za ljubitelje zavera na visokom nivou), a po meni mogu uz rame stajati sa tzv. tv hitovima kojima smo preplavljeni. Prva je "Nowhere man" (1995-1996) (25epizoda), sa Bruce Greenwood-om u gl.ulozi, za muziku zasluzan Mark Snow, a druga "Traveler" (2007), sa samo 8 epizoda, sa tada ne mnogo poznatim glumcima u glavnim rolama (Matt Bomer, Logan Marshall-Green, Aron Stanford)...Sve sto bih naveo vezano za size, bilo bi nezahvalno za potencijalne gledaoce, pa bacite pogled, mozda vam se dojme...

Offline Drzelic

  • Razina 0
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #18 u: Ožujak 03, 2017, 19:43:17 poslijepodne »
Frontier ..meni odlicna serija.. ne znam jeli tko gleda?

Offline roby1808

  • Razina 0
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
    • Cd coveri
  • Lokacija: 80 km istočno od Zagreba
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #19 u: Ožujak 07, 2017, 00:55:35 prijepodne »
moj izbor je

1. Firefly
2. The Tomorrow People


Offline slaks

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • *****
  • Postova: 76
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #20 u: Ožujak 07, 2017, 12:25:12 poslijepodne »
Nažalost mnogo dobrih serija nije video nastavak. Među ponuđenima naravno Firefly i Rome.

A među ostalim Dracula, Flashforward, Terra Nova, V, The Event, The Returned, Forever.... šteta što i ove serije nisu dobile barem još jednu sezonu.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #21 u: Ožujak 07, 2017, 16:04:22 poslijepodne »
Nažalost mnogo dobrih serija nije video nastavak. Među ponuđenima naravno Firefly i Rome.

A među ostalim Dracula, Flashforward, Terra Nova, V, The Event, The Returned, Forever.... šteta što i ove serije nisu dobile barem još jednu sezonu.

gdje vi iskopate te serije? rekla bih da sam premlada da znam za njih, ali nećemo se lagati ;D

Offline 2cvali

  • Razina 0
  • Postova: 4
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #22 u: Ožujak 10, 2017, 14:17:55 poslijepodne »
Firefly, Extant, SGU Stargate Universe i V.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #23 u: Ožujak 10, 2017, 21:59:42 poslijepodne »
forever, dracula i tera nova-prekasno otkazane serije. forever je prelos i toliko sablonski da bukvalno od prvog minuta epizode provalis komplet epizodu. drakula najmanje los, bilo potencijala ali ispade sapunica. tera nova... a maxe... slaks ne zamjeri sto, ovo je samo moje vidjenje.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline damir27

  • Razina 0
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #24 u: Ožujak 12, 2017, 10:34:43 prijepodne »
Definitivno Firefly  :smfor (22):

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #25 u: Ožujak 20, 2017, 22:29:01 poslijepodne »
Slazem se za Firefly, prerano je otkazana, ali smo barem imali neki zavrsetak sa filmom Serenity. Medjutim, ovdje nije navedena serija Alphas koja mi je bila super, i bas mi je bilo bezze sto su je otkazali a nisu zavrsili radnju ( nikad necemo saznati sta je bilo sa stanovnicima New Yorka)...
Reality is almost always wrong.

Offline ZlajaZlaja

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Bosna
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #26 u: Travanj 01, 2017, 15:42:24 poslijepodne »
Deadwood definitivno - cocksuckeri!!  :smfor (24):
http://www.thewvsr.com/deadwood.htm

Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #27 u: Travanj 01, 2017, 15:57:33 poslijepodne »
Nažalost mnogo dobrih serija nije video nastavak. Među ponuđenima naravno Firefly i Rome.

A među ostalim Dracula, Flashforward, Terra Nova, V, The Event, The Returned, Forever.... šteta što i ove serije nisu dobile barem još jednu sezonu.

gdje vi iskopate te serije? rekla bih da sam premlada da znam za njih, ali nećemo se lagati ;D

A ja sam ih sve gledao  :smfor (26):. Posebno mi je žao za Flashforward i The Event. The Event ima najbolji kraj sezone ( cliffhanger ) koji sam ja ikad vidio , a vidio sam stvarno dosta toga.

Offline UploaderBD

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 160
  • Spol: Muški
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #28 u: Travanj 01, 2017, 22:33:08 poslijepodne »
Terra Nova sigurno jedna od serija za koje mi je najzalije sto su otkazane

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #29 u: Travanj 04, 2017, 23:25:25 poslijepodne »
E da iznervirao sam se i kad su skinuli Limitless