Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: The Romanoffs  (Posjeta: 5702 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
The Romanoffs
« u: Listopad 14, 2018, 20:47:39 poslijepodne »

"This is all I wanted. For the line to continue."


Priča je poznata. Obitelj Romanov bila je posljednja carska dinastija koja je vladala Rusijom od 1613. pa sve dok boljševici nisu došli na vlast, 1917. godine. U srpnju 1918., car Nikolaj II., carica Aleksandra i njihovo petoro djece brutalno je smaknuto u masakru koji i stotinu godina kasnije inspirira teorije zavjere uključujući i opovrgnuti mit da su neka djeca preživjela napad.

Ova antologijska serija, u osam odvojenih priča, prati ljude koji vjeruju da su potomci te slavne carske obitelji.



Godina: 2018.
Mreža: Amazon
Žanr: antologijska drama
Glumci: Marthe Keller, Aaron Eckhart, Corey Stoll, Kerry Bishé, Noah Wyle, Christina Hendricks, Isabelle Huppert, Jack Huston, Paul Reiser, Amanda Peet, John Slattery, Cara Buono, Diane Lane, Ron Livingston, Andrew Rannells, Radha Mitchell, Clea DuVall, Kathryn Hahn, Annet Mahendru, Ben Miles




English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: The Romanoffs
« Odgovori #1 u: Listopad 15, 2018, 01:10:18 prijepodne »
Taman završio prvu epizodu ( bez prijevoda :smfor (9): ) , mogu reći da mi je vrlo zanimljiva. Ima dosta europskog štiha. Anuska mi je genijalna  :oregonian_winesmiley


Btw, izgleda da je počeo neki novi đir, jer i antalogijska horror serija INTO THE DARK također ima epizode dužine filma  :spam:

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 988
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: The Romanoffs
« Odgovori #2 u: Listopad 15, 2018, 08:10:25 prijepodne »
Taman završio prvu epizodu ( bez prijevoda :smfor (9): ) , mogu reći da mi je vrlo zanimljiva. Ima dosta europskog štiha. Anuska mi je genijalna  :oregonian_winesmiley


Btw, izgleda da je počeo neki novi đir, jer i antalogijska horror serija INTO THE DARK također ima epizode dužine filma  :spam:
Nešto slično se dogodilo i meni. Odgledao pilot a danas se spremam s titlom zahvaljujući Ivanu :sbowing_100-106 Prema dosad viđenom, bit će to jako dobro.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: The Romanoffs
« Odgovori #3 u: Listopad 15, 2018, 08:35:27 prijepodne »
Anuska mi je genijalna  :oregonian_winesmiley

#onokad Cersei ostari  ;D
English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: The Romanoffs
« Odgovori #4 u: Listopad 20, 2018, 18:46:34 poslijepodne »
Treća epizoda bi se trebala zvati "WTF?!".

Kako Alan Sepinwall ovdje kaže, ovu epizoda je ili najgora ili najbolja do sada (istina, izašle su samo tri), nema sredine. Ja više naginjem na stranu da je bila najgora, iako je bilo dosta zanimljivo pogađanje tko je ovdje zapravo lud i većinu vremena zapravo ne znaš što točno gledaš i koji žanr gledaš. Par dobrih scena, hrpa idiotskih, a kraj prilično uznemirujuć.

English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4352
  • Spol: Muški
Odg: The Romanoffs
« Odgovori #5 u: Listopad 20, 2018, 21:57:38 poslijepodne »
Ja i dalje ne kontam o cemu se tu radi. Malo mi je dugacak format od sat i po pa me odbija da testiram.

Sent from Tapatalk