Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Secrets and Lies (US)  (Posjeta: 3726 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Secrets and Lies (US)
« u: Lipanj 22, 2020, 21:15:53 poslijepodne »

Kad Ben Kroford tokom jutarnjeg trčanja nađe telo komšijinog sina, veoma brzo od dobrog Samarićana postaje osumnjičeni za ubistvo. Njegov slučaj pripadne detektivki Kornel, temeljnoj detektivki koja sve vreme nalazi rupe u njegovoj priči i zahteva DNK uzorak. Mediji počnu da ga proganjaju, novinari mu opsedaju kuću, što samo dodatno narušava njegov ionako već nestabilan brak. Komšije počnu da ga gledaju kao ubicu, a njegovu ćerku tinejdžerku počnu da gnjave preko društvenih mreža. Benov život se odjednom okrenuo naglavačke i što se on više bori da dokaže nevinost, to se više svi pitaju – da li je mogao to da uradi?



Godina: 2015.
Mreža: ABC (US)
Žanr: kriminalistički, drama, misterija
Glumci: Juliette Lewis, Ryan Phillippe, KaDee Strickland, Natalie Martinez, Dan Fogler, Terry O'Quinn...





Offline HITMAN74

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Sweden
Odg: Secrets and Lies (US)
« Odgovori #1 u: Lipanj 22, 2020, 22:52:07 poslijepodne »
Bravo Biljo,
odgledao sam pre mesec dana i meni je super. Do samog kraja se ne zna ko je ubica, a u međuvremenu se otkrivaju razne tajne.
Gl.glumac je Ryan Phillipe i ima još jednu dobru seriju Shooter(2016).

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Secrets and Lies (US)
« Odgovori #2 u: Lipanj 22, 2020, 23:02:26 poslijepodne »
Vaši postovi su me naterali na ovo, inače sam i zaboravila da sam htela da gledam seriju.  ;D
I nemojte ništa da mi otkrivate, tek sam na trećoj epizodi!  :smfor (10):

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Secrets and Lies (US)
« Odgovori #3 u: Lipanj 22, 2020, 23:09:16 poslijepodne »
Ček pa zar nismo već pisali o ovoj? Ajd nema veze...

Prva sezona je rimejk australske, ali ne čini se da su išta zasrali jer nevjerojatno dobra. Napeta ko puška, do kraja će te vuć za nos.  ;D
Druga sezona je skroz drugi slučaj i ima drugačiji format, ipak je detektivka nešto naučila is slučaja u prvoj sezoni, ali meni se i to svejedno sviđa. Šteta što su je otkazali.

Sve u svemu, mastwočuša.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Secrets and Lies (US)
« Odgovori #4 u: Lipanj 22, 2020, 23:15:00 poslijepodne »
Ček pa zar nismo već pisali o ovoj? Ajd nema veze...

Prva sezona je rimejk australske, ali ne čini se da su išta zasrali jer nevjerojatno dobra. Napeta ko puška, do kraja će te vuć za nos.  ;D
Druga sezona je skroz drugi slučaj i ima drugačiji format, ipak je detektivka nešto naučila is slučaja u prvoj sezoni, ali meni se i to svejedno sviđa. Šteta što su je otkazali.

Sve u svemu, mastwočuša.
Pisali ste u temi "Ko o čemi mi o serijama" i namamili me da gledam. Stvarno je ludo napeta, ali nemojte mi otkrivati ništa.  ;D

Offline HITMAN74

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Sweden
Odg: Secrets and Lies (US)
« Odgovori #5 u: Lipanj 23, 2020, 17:17:38 poslijepodne »
Hahaha, dobra si, evo samo mala pomoć. Ako si i pomislila na nekog da je mogući ubica, možda baš i nije,a možda i jeste :-).Ja sam imao više kandidata npr.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Secrets and Lies (US)
« Odgovori #6 u: Lipanj 29, 2020, 21:16:27 poslijepodne »
Upravo sam završila 1. sezonu. Bili ste u pravu, serija je stvarno dobra i uzbudljiva, neizvesna do samog kraja, koji me je inače baš dobro potresao.
Nisam ni naslutila ko je zapravo ubica, a onda kad se otkrilo, sve je došlo na svoje i bilo mnogo jasnije, ali zadnji kadar me je ipak dotukao.  :smfor (9):
Hvala na preporuci, momci.  :smfor (26): :beer2:

Offline HITMAN74

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Sweden
Odg: Secrets and Lies (US)
« Odgovori #7 u: Lipanj 30, 2020, 21:20:15 poslijepodne »
Hehe, nema na čemu, drago mi je da ti se dopala. Javi ako budeš gledala drugu sezonu, čini mi se da je neko rekao da je drugačiji fazon, a i sve novi glumci, osim detektivke.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Secrets and Lies (US)
« Odgovori #8 u: Srpanj 14, 2020, 17:58:22 poslijepodne »
Kompletirana je i druga sezona!  :smfor (6):
Mogu da potvrdim da je druga jednako uzbudljiva i neizvesna kao i prva, ni na trenutak nije dosadna, pa ako neko poželi da gleda uzbudljiv krimić, titlovi su tu.

Offline HITMAN74

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Sweden
Odg: Secrets and Lies (US)
« Odgovori #9 u: Srpanj 15, 2020, 09:38:43 prijepodne »
Hvala za info Biljo, pogledaću drugu sezonu čim završim sa skandinavcima ( a to će malo da potraje, hehe :-)), a hvala i za titlove

Offline Šampinjon

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Secrets and Lies (US)
« Odgovori #10 u: Srpanj 16, 2020, 21:24:44 poslijepodne »
Gledao. Simpatična serija, može se pogledati bez da posle sam sebi sve po spisku...
Prva sezona mnogo bolja od druge. Rasplet druge sezone je u stilu - ništa bolje niste mogli da smislite?